ACTIVISION Xbox One Transformers Rise Of The Dark Spark

Son 2 Ürün
Tahmini Teslimat:19 - 22 Nisan

Ürünün Kampanyaları

50 TL ve Üzeri Kargo Bedava

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Activision xbox one transformers rise of the dark spark


Iki dünyanın çarpıştığı yer! Hem transformers: Age of extinction filminden, hem de cybertron evrenlerinden en sevdiğiniz transformers karakterleri ile kadim ve güçlü dark spark''ı güvenceye almak için savaşırken iki benzersiz dünyayı keşfedin.
Oyun özellikleri: -filmin ötesine geçin: Dark spark''ı güvenceye almak için unutulmaz bir savaşa girişecek ve ilk defa hem dünya, hem de cybertron evrenlerinde savaşacaksınız.
-40''tan fazla oynanabilir karakter: Optımus prıme, bumblebee ve megatron dahil! -istediğiniz zaman şekil değiştirin: Robot ile taşıt halleri arasında anında geçiş yapabileceksiniz.
-epik çokluoyuncu savaşları: Yeni geliştirilebilir savunmalar ve zorlu power foe düşmanları ile dört kişilik çevrimiçi işbirliği modu sizi bekliyor.
-yeni ödül açma sistemi: Tek kişilik ve escalation modlarını kapsayan level atlama sistemi sayesinde her iki modda da ilerlemenize yardımcı olacak ödüller açacaksınız.Kinect uyumluhayırmove uyumluhayıroyun türüaksiyon, maceraoyuncu desteğimultiplayer (çoklu oyuncu)uyumlulukplaystation 4yaşgenç.

-17%
299,00 TL
249 TL

Satıcı Hakkında

oyunmerkezi

9.5
Bunlar da İlginizi Çekebilir