search result placeholder

Yves Rocher

Yves Rocher İle Güzelliğinizi Ortaya Çıkarın!

Her kadının gizli güzelliğini ortaya çıkarmanın yolu bakımdan geçiyor. Güzelliğin daima var olduğu kadınlar yaptığı bakımlar ile bunu ortaya çıkarırken her anlamda güzelliğine güzellik katıyor. Bakım yapmak zeminde yer alan güzelliğin yansımasını sağlar. Böylelikle her kadında olan gizli güzellik gün yüzüne çıkmaktadır. Kadınların bu müthiş güzelliğini ortaya çıkaran kozmetik devlerinden biri de Yves Rocher’dir. Güzelliğe ve doğaya kendini adamış olan Yves Rocher ile her kadın kendini keşfediyor. Yaklaşır 60 yıldır kadınların hizmetinde olan ve doğayı baz alan Yves Rocher ile bakım çok daha keyifli hale geliyor. Bitkisel kozmetiğin yaratıcısı olan bu marka doğanın kadınlar üzerine yansımasını amaçlıyor. Yves Rocher ürünleri her daim doğayla iç içe olarak doğaya olan tutkunun ciltlerde yerini almasını hedefliyor. Dünya üzerine olan her kadına ulaşma hedefini barındıran Yves Rocher her geçen gün bu hedefe yaklaşıyor. Yaşanılan bu evrene duyulan saygının artması amacıyla da bu konuyu kendine misyon ediniyor. Yves Rocher ürünlerinin temelinde bu ürünlerin etkili olması, kullanımının keyifli olması ve aynı zamanda doğaya saygılı olması gerektiği vurgulanmaktadır. Bu bağlamda da her daim doğayla iç içe bir güzellik üretimi söz konusudur. Bu ürünler vegan olsun olmasın herkese hitap etmektedir. Hem hayvan haklarını hem de doğayı koruyan Yves Rocher ile güzelleşmek çok daha keyifli hale geliyor. Güzel olmak yetmez güzel insan olmak istiyorum diyenlerin markası olan Yves Rocher doğayı ve hayvanları koruyarak bunu misyon edinenlerin en sevdiği markalardandır. Kadınları güzelleştirirken mutlu eden aynı zamanda bunu daha da zevk alınan bir aktivite haline dönüştüren Yves Rocher sayesinde kadınlar son derece huzurlu bir şekilde bakım yapabiliyor. Hayvanları Koruma Derneğinin altın madalya ödülüne layık görülen bu marka güzellik uğruna doğayı tahrip edenlerin aksine hem güzelleşmeyi sağlar hem de doğayı ve ekosistemi korur. Hayvanlar üzerinde test yapmayan bu öncü marka ile bakım yaparken doğanın tahrip edilmesini engeller.

Doğanın Koruyucusu Yves Rocher İle Saçlar Güvende

Bakımı hem kadına hem de doğaya yapan Yves Rocher ile kadınlar bakım yapmayı çok daha fazla seviyor. Yves Rocher nemlendirici gibi kozmetik ürünlerini de üretirken geniş ürün yelpazesi ile bakımı ve kozmetiğin her alanını kadınlara sunmaktadır. Bu ürünlerde biri de Yves Rocher şampuan çeşitleridir. Farklı saç tipleri için onlarca farklı türde şampuan bulunmaktadır. Çok satanlardan olan yıpranmış saçlar için onarıcı şampuanı son yıllarda özellikle yıpranan saçların bakımı için çokça tercih edilmektedir. Yıpranan saçların bakımını ve onarımını sağlayarak eski sağlıklı görünümüne kavuşmasını sağlar. Nemini kaybeden ve yıpranan saçlara özel bakım yapar. Isı uygulanması, deniz havuz gibi saçları yıpratan aktivitelerin olumsuz sonuçlarını ortadan kaldırmayı hedefler. Mat ve sağlıksız görünen saçları onararak çok daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar. İçerisinde bulunan organik agav sayesinde saç kökleri beslenir ve onarılır. Agav vitamin ve demir açısından zengin bir bitki olarak bunu sağlamaktadır. İçerisinde bulunan bir diğer etkili ürün olan Jojoba yağı saç tellerinin onarılmasını sağlarken hasar görmüş saç dokusunun bakımını da gerçekleştirir. Saç kırılmalarını çok yüksek oranda azaltarak çok daha sağlıklı bir saç yapısına sahip olunmasını sağlar. Yves Rocher’in bir diğer etkili şampuanı ise kuru saçlar için üretilen besleyici şampuandır. Bu şampuan yetersiz yağ salgılayan saç derisinin ya da çevresel faktörlerin yıprattığı sağları beslemeye yöneliktir. Saçta meydana gelen boya sonrası kuruluğu gidermeye yardımcı olarak sağların yeniden yapılanmasını sağlar. Bu şampuan saçın ihtiyacı olan nemi ve parlaklığı ona kazandırır. İçerisindeki avokado yağı ile saçların sağlığına kavuşmasını sağlarken E vitaminini sağlara ulaştırmaktadır. Antioksidan gücü olan bu avokado yağı sayesinde değerli yağ asitleri saçta korunur. Daha canlı ve sağlıklı saçların temelini oluşturur. Doğadan aldığı güçlü ince telleri saçları da düşünen Yves Rocher buna yönelik şampuanlarda üretmektedir. Bunun yanı sıra kepek önleyici şampuanı sayesinde birçok kişinin kepek sorununa çözüm olmaktadır. Bu kepek önleyici şampuan saçların arınmasını ve hafiflemesini sağlar. Bununla beraber saç derisini yatıştırarak saçlarda ferahlamayı sağlar. İçerisinde bulunan nar kabuğu sayesinde kepek karşıtı etki yaratır. Bu sayede ilk uygulamadan itibaren gözle görülür bir kepek azalmasını sunar. Kökten uca bakım sağlayarak saçları arındırır ve yeni kepek oluşumunu engeller. Yves Rocher’in yine boyaları saçları onarmak için özel üretilen şampuanları da mevcuttur. Böylelikle her saç tipine ve yapısına uygun farklı şampuanları bulunmaktadır. Bu şampuanlar sayesinde saçlar daha sağlıklı ve yenilenmiş oluyor.

İndirimli Yves Rocher Kremleri İle Bakım Yapmak Çok Keyifli

Yves Rocher şampuanların yanı sıra kremleri ile de çokça beğenilmektedir. Yüzlerce farklı çeşidi bulunan kremler farklı amaçlara yöneliktir. Yves Rocher krem kategorisinde çok farklı cilt tipi için ürünler mevcuttur. Son yıllardan değişen güzellik anlayışıyla beraber estetik müdahalelerin aksine güzelliği bakım yaparak sağlamak amaçlanır. Zamana meydan okuyan kadınların yardımcısı olan anti age denilen yaşlanma karşıtı kremler sayesinde zamanının ciltteki olumsuz etkilerini önler. Gençleştirici ve yenileyici özleri ile ciltteki kırışıklık ve çizgilerin oluşumu önleyerek cildin yenilenmesini sağlar. İnce çizgilerde azaltma göstererek cilde ışıltı kazandırır. Pudralı yapısı sayesinde cildin ipeksi görünmesini sağlar. Bunun yanı sıra Yves Rocher’in leke giderici kremleri de mevcuttur. Farklı içeriklere sahip olsalar da özellikle yaz aylarında zararlı güneş ışınlarını engellemek için içerisinde Spf korumaları mevcuttur. Leke karşıtı kremler cildi nemlendirir, yumuşatır ve lekelerin azalarak hafiflemesini sağlar. Hafif ve akışkan dokuları sayesinde cilt tarafından kolayca emilir ve yağlı bir hissi önler. İçerisinde beyaz meyankökü tozu ile lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Yves Rocher güneş kremi çeşitlerinde de son derece etkili ürünlere sahiptir. Bu güneş koruyucu kremler sayesinde cilde zararlı olan güneş ışınlarının ciltle teması önlenmiş olur. Aynı zamanda bu güneş kremleri yalnızca güneşten korumakla kalmayıp yaşlanma karşıtı, nemlendirici, leke giderici gibi yan faktörleri de etkilemektedir. 50 koruma faktörlü güneş kremi cildi UVA/UVB gibi zararlı ışınlara karşı korur. Yüksek oranda koruma sağlamasına rağmen ince dokusu sayesinde cildin rahatsız hissetmesini önler. Bu hafif formül sayesinde terlemeyi önleyerek cildin de nefes almasını sağlar. Ciltteki hücre yenilenmesini de sağlayarak daha sağlıklı bir cilt için zemin oluşturur. İçerisindeki boğa dikeni özü güneş yanığı ve cilt yaşlanmasını önler. Yves Rocher Türkiye kullanıcıları tarafından da en çok beğenilen ürünlerden biri bu güneş koruma kremlerdir. Yalnızca güneş öncesi değil sonrasında da cildin korunmasını sağlar. Renklendirici ve paraben içermediği için cilt sağlığı için son derece uygun ve %100 doğal ürünlerdir. Güneş sonrasında kullanım için üretilen 3 ü 1 arada vücut sütleri sayesinde cildin kaybettiği nem cilde kazandırılır. Bu sütler güneş sonrasında da bronzluğun daha uzun süre kalıcı ve canlı görünmesini sağlar. İçerisindeki parfüm özleri sayesinde ciltte güzel koku bırakır. %92 bitkisel içeriği ile gücünü tamamen doğadan almaktadır. Vegan bir ürün olup hayvan haklarını tamamen korumaktadır. Cilt dokusunu koruyarak UVA/UVB gibi zararlı ışınların etkisini azaltır.

Yves Rocher Kozmetik Ürün Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yves Rocher yalnızca bakım ürünleri değil kozmetik ürünleri de üretmektedir. Makyaj yaparken cildinizin zarar görmesini istemiyorsanız doğa dostu Yves Rocher ile güvenle makyaj yapabilirsiniz. Organik olan ve gücünü bitki özlerinden alan bu kozmetik ürünleri cilde zarar vermek bir yana cilde yarar sağlayan ürünlerdir. Yves Rocher bb krem çeşitleri oldukça beğenilen ürünlerdir. Farklı amaçlara hizmet eden bu bb kremler herkesin ihtiyacını karşılamaya yöneliktir. Leke karşıtı ve aydınlatıcı özelliğe sahip 30 güneş faktörü korumalı bb krem sayesinde ciltler güzelleşiyor. Bu bb krem 7 etkiyi aynı anda sunmaktadır. Cildi aydınlatıp ciltle bütünleşir. Kusurları örterken cilde ışıltı katar. İçerisindeki meyankökü lekelerin giderilmesini sağlarken yine içerisinde bulunan beyaz avı bakla özü kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur. Paraben içermeyen ve dermatolojik olarak test edilip onaylanmış ürünlerdir. Yves Rocher fondöten çeşitleri de oldukça fazladır. Krem yapılı, likit yapılı ve daha birçok çeşitte fondötenleri bulunmaktadır. Nemlendirme etkili ve ışıltı veren fondöteni sayesinde kusursuz bir makyaj için ciltte taban oluştururken cildi de besler. Akışkan bir yapısı olduğu için cilt tarafından kolayca emilip ciltle bütünleşir. Yapaylıktan uzak doğal bir görünümü sunar. İçerisinde Edulis özsuyu buluna bu fondöten uzun süre cildin nemli kalmasını ve nemini korumasını sağlar. Kusursuz bir makyaj için üretilen ve 14 saat kalıcılığını koruyan likit fondöten ise pürüzsüz bir cilt sağlar. İçerdiği soya özü ile fondötenin ciltle bütünleşmesi sağlanır. Yine krem fondötenlerde içerisindeki 1000 gül yağı sayesinde ten makyajının güçlü olmasını sağlar. Kremsi yapısı ile canlı bir görünüm sunar. Yves Rocher rimel çeşitleri de farklı makyajların oluşumu için yardımcı olmaktadır. Kirpikleri uzatan ve hacim veren maskaraları sayesinde makyajlar çok daha canlı görünür. Vertige hacim veren maskara en kısa kirpiklere dahi ulaşarak gözlerin benzersiz ve kusursuz görünmesini sağlar. İfadenin en güçlü tamamlayıcısı olan gözleri daha vurgulayıcı gösterir. Harika fırçası ile son derece işlevsel olup kirpiğe kolaylıkla sürülebilir. Uygulanması kolay bir ürün olduğu için saniyeler içerisinde kirpiklerle buluşur. Yine sexy pulp ultra hacim veren maskara bitkisel kömür içermektedir. %100 doğal bitkisel renk pigmentleri içerdiği için göz sağlığını da zarar vermez. Büyüleyici bakışlar için zemin oluşturarak tüm kirpiklere ulaşır. Tüm bunları yaparken kirpikleri ağırlaştırmaz aksine bütüncül bir yapı sunar. Yves Rocher oje çeşitliliği de son derece geniştir. Yoğun renkli ultra parlak ojeleri ellerin çok daha bakımlı ve güzel görünmesini sağlar. Daha sağlıklı bir görünüm için tercih edebileceğiniz bu ojelerin oldukça farklı rengi bulunmaktadır. Siyah, kırmızı gibi klasik renklerle beraber ortanca pembesi, canlı pembe, limon sarısı gibi sıra dışı renkleri de mevcuttur. İçerisinde yer alan elemi reçinesi tırnaklara zarar vermeden bu muhteşem parlaklığın oluşmasını sağlar. Fırçası yelpaze şeklinde olduğu içi uygulanması son derece kolay ürünlerdir. Bu ojeler bitkisel içeriği sayesinde tırnak sağlığını korur ve yapısını güçlendirir. Yine oje kategorisinde yer alan Go Green serisi de son derece farklı ojelerin yer aldığı bölümdür. Canlı renkler ve parlaklık sunan bu ojeler Hindistan cevizi yağı ve bambu özü içerir. 5 güne kadar dayanıklı olan bu oje içerisinde pancar ve şeker kamışı özü de bulunmaktadır. Tüm bu bitkisel içeriği sayesinde tırnakların güzel görünmesini sağlarken tırnağa bakımda yapar.

Uygun Fiyatlı Yves Rocher Ürünleri İle Kusursuz Bir Cilt

Makyajın yanı sıra cildin bakımı içinde çokça ürüne sahip olan Yves Rocher ile ciltler arınıyor. Derinlemesine cilt temizliği için gerekli olan ürünlerden biri de peelinglerdir. Yves Rocher peeling çeşitleri farklı amaçlar için çeşitlere ayrışmaktadır. Ciltteki ölü derilerin arındırılarak daha sağlıklı bir cilt için kullanılan peelingler bununla beraber başka faydalarda sağlamaktadır. Arındıran ve ışıltı veren peeling sayesinde cilt derinlemesine temizlenir ve aynı zamanda ciltteki pürüzler giderilir. İçeriğinde farklı vitamin ve minerallerin bulunduğu çeşitler cilt tiplerine göre değişkenlik göstermektedir. Kimisi hassas ciltler için iken kimisi yağlı ciltler için önerilmektedir. Farklı cilt yapılarına göre peeling içeriği de değişmektedir. Cildinize en uygun peelingi bu çeşitler arasında kolaylıkla seçebilirsiniz. Bunun dışında Yves Rocher bambaşka bir ürünle peeling çeşitlerini farklılaştırıyor. %100 doğal toz peeling ile cilt yumuşar ve cilt ölü hücrelerden arınır. Ciltteki pürüzsüz ve yumuşak doku anında kendini gösterir. Yves Rocher göz kremi olarak da birçok çeşitte ürüne sahiptir. Göz çevresindeki deri vücudun en hassas bölgelerinden biri olduğu için bakımı da son derece hassas olmalıdır. Yves Rocher göz kremlerinden biri olan yatıştırıcı göz kremi 7 kat daha ince deriye sahip olan göz çevresi derisinin en sevdiği ürünlerdendir. Göz çevresi yağ bakımında en zayıf bölgelerden biri olduğu için korunma tabakası da güçsüzdür. Özel bakım gerektiren göz çevresi için %100 bitkisel Sarıteçan formülü bulunan bu göz kremi göz çevresini ferahlatır ve yatıştırır. Aynı zamanda göz altı şişliklerinin de azalmasını giderilmesini sağlar. Kırışık ve sarkma karşıtı toparlayıcı göz kremi bilhassa 35 yaş üstü kadınların en büyük sorunu olan kaz ayaklarını gidermeye yöneliktir. Gözdeki mor halkaların ve göz altı torbalarının giderilmesini sağlar. Doğal özümseme teknolojisi ile üretilen bu sarkma karşıtı toparlayıcı kremin içerisinde yalancı iğde özü bulunmaktadır. Yves Rocher serum ürünleri ile cildin ihtiyacı olan tüm mineraller sağlanır. Leke karşıtı gençleştirici serumu zamana meydan okuyan kadınların en sevdiği ürünlerdendir. White Botanical serumun içerisinde beyaz meyankökü tozu ve beyaz acı bakla özü bulunmaktadır. Kırışıklıkların doldurulup yenilenmiş bir cilt görünümüne kavuşmasını sağlar. Pürüzsüz berrak bir cildin en büyük yardımcısı olmaktadır. Yves Rocher roll on ise sağlıklı bir kotlu altı için gerekli olan ürünlerdendir. Alüminyum tuzsuz roll on %100 bitkisel olup katkısız olan ürünlerdir. İspanya narı ve Çin yeşil çayı içeren farklı çeşitleri bulunmaktadır.

En Hesaplı %100 Bitkisel Yves Rocher Ürünleri

Tamamen doğa ile iç içe üretilen Yves Rocher ürünleri sayesinde ciltler katkısız maddeden uzak olarak arınıyor. Makyaj yaparken cildi besleyen bu bitki özlü katkısız ürünler sayesinde cilt güzelleşiyor. Dönüşen Dünya ile birlikte bu doğal ürünlere doğru yönelme olduğu rahatlıkla görülmektedir. Yves Rocher’in doğal bitki özlerinden aldığı destek ile üretilen bu ürünleri çokça farklı alanda fayda sağlamaktadır. Yves Rocher el kremi ile son derece hassas deriye sahip olan ellerin bakımı sağlar. El derisini besleyerek yeniden yapılanmasına olanak verir. Yves Rocher yüz kremi ise cildin pürüzsüz ve aydınlık görünmesini sağlarken içerdiği bitki özleri ile cildi korur. Birbirinde farklı onlarca bitkiden alınan özütler ile doğanın kadınlar üzerindeki güzelliği ortaya çıkmaktadır. Hassas ciltler, yağlı ciltler ve karma ciltler gibi farklı cilt tipine sahip kadınlar için ayrı ayrı çeşitleri bulunmaktadır. Sizler de bu %100 doğal olan ve bitkisel kökenli Yves Rocher ürünlerine erişmek için sayfamızı tercih edebilirsiniz. Yves Rocher indirim haberleri için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

search result placeholder