search result placeholder

Cilt Bakım Aletleri

Cilt Bakım Aletleri

Cildin pürüzsüz olabilmesi için bakımının düzenli olarak yapılması gerekir. Her cildin problemi farklıdır. Bazı ciltlerde lekeler büyük sorun oluşturur. Çil ya da güneş lekeleri bunların başında gelir. Bazı tenlerin sorunu ise derinin altına yerleşen siyah noktalardır. Yüzeysel olanlar kolaylıkla çıkarılırken deri altındaki akneler için farklı işlemler uygulamak gerekir. Ergenlik döneminden itibaren çıkan ve ilerleyen yaşlarda da ara ara çıkmaya devam eden sivilceler, kabus haline dönüşür. Vakumlu cilt temizleme cihazı ile akneler cihazın içine çekilir. 4 farklı başlığı ile şarjlı bir üründür. LED göstergeli ekrana sahip modelleri 5 seviyeye kadar ayarlanır. Cildinizin yapısına göre kademe ayarı yapılır. Yüz yıkandıktan sonra yapılan uygulamalar iyi sonuç verir. Tek başlıklı kademe ayarı yapılan LED ekransız modeller de tercih edilir. Küçük ve hafif yapısı ile her yerde taşınabilir. İlerleyen yaşlarda görülen sarkmalara karşı cilt bakım cihazları durumu çok sonraki zamanlara erteler. Cilt tipleri yağlı, karma, kuru, normal şeklinde ayrılır. Bireyler kendileri için uygun yüz bakım aletleri ile istedikleri sonuca ulaşır. Cildi nemli tutmak kuruluk ve çatlama gibi problemleri önler. Su ile yıkandığında temizlendiği düşünülen cildin bakımı aslında yüzeysel olur. Gerekli ürünler kullanıldığı zaman dışta kalan kirli katmandan arınan cildinizin derinlemesine temizlenmesi ancak profesyonel cilt bakım makinesi ile mümkün olur. Bu sayede estetik kaygı yaşamadan gün içinde rahat hareket edebilirsiniz. Bu tarz cihazları ise Trendyol’dan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Derinlemesine Temizleyen Cilt Bakım Cihazları Özellikleri

Hava kirliliği, makyaj kalıntıları ve günün yorgunluğu sonucu cilt canlılığını yitirir. Bu tür durumlarda kullanılmak üzere geliştirilen çok çeşitli cihazlar mevcuttur. Ev tipi cilt bakım cihazları olarak bilinen bu ürünler, birbirinden farklı özelliklerle beğeninize sunulur. Bununla birlikte bu tarz cihazların genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir: Rahat kullanımıyla kolaylık sunan cihaz, kan dolaşımını sağladığı için cildin parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Akneden arınmayan yüz her zaman lekeli gözükür. Siyah noktalar yok olduğunda ise pürüzsüzlük elde edilir. Sadece vücudun değil, yüzün de masaja ihtiyacı olur. Cilt bakım masaj aleti kanın hareket etmesini sağlar. Bu sayede cilt canlanır. Silikon yapısıyla cildi tahriş etmeden temizler. Kademe ayarı ile seviye belirleyebilme olanağı tanır. 5 kademeli ya da 3 kademeli çeşitlerden dilediğiniz rengini seçebilirsiniz. Şarj edilebilir özellikli bu ürünlerin motor gücü yüksektir ve deri altı titreşimi güçlüdür. İyi bir cilt için siyah nokta kontrolünün sağlanması gerekir. Belirli aralıklar ile siyah nokta giderici makine kullanılarak yüz fazla yağdan arındırılır. Sadece suyun ve kremlerin yeterli gelmediği zamanlarda cihazlar devreye sokulur. Bakım düzenli olarak yapılarak yağlanmanın önüne geçilir. Aksi halde yağların yoğun geldiği bölgelerde sivilceler oluşur. Sivilceler iltihaplı hale dönüşerek yaralar meydana getirir. İlerleyen yaşlarda oluşan kırışıklıkları ertelemek için kullanılan yüz peeling cihazının ve masaj aletinin bir arada bulunduğu ürünleri tercih ederek avantaj sağlayabilirsiniz. Pille çalışan ve günlük rutinlerde tercih edilen ürün, boyun kırışıklıklarının da önüne geçer. Kan dolaşımını hızlandırarak lekelerin azalmasına yardımcı olur. 5 farklı başlığı ile tek cihazda 5 farklı işlev gerçekleştirilir. Şarjlı sunulan ürün tıkanmış gözenekleri açmada etkilidir. 3 farklı başlığı ile ölü deriyi kaldırır, yerine yeni canlı deri oluşmasına yardımcı olur. Özel başlıkları ile cildin sıkılaşmasına katkı sağladığı için geniş gözenekler küçülür. Tende istenilen sonuçları almanın ilk aşaması deri altını nemlendirmek olur. Yüzeyden sürülen ürünler kısa vadede cildi yumuşatır. Derinin altında su miktarı azaldığında sarkmalar ve kırışıklıklar başlar. Cilt buhar makinesi su oranını kaybetmemenizi sağlar. Makyaj kalıntılarından ve diğer kirlerden arındırır. Gözenekleri açar. Açılan gözenekler ile siyah nokta temizliği kolaylaşır. Buhar derinin altına geçer ve burayı nemlendirir. Günlük rutininizde yer vermek istediğiniz tüm cihazları Trendyol’dan kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Kolay Kullanım İmkanı Sunan Cilt Bakım Aletleri

Kolay Kullanım İmkanı Sunan Cilt Bakım Aletleri

Yoğun iş temposu ile güzellik merkezlerine vakit ayıramadığınız anlarda cilt bakım aletleri yardıma koşar. Eve uygun rahat kullanımıyla günlük rutininizi tamamlamanıza imkan tanır. Çok yer kaplamayan boyutları sayesinde gün içinde ürünü çantanızda taşıyabilirsiniz. İhtiyaç hissettiğiniz anlarda pilli ya da şarjlı cihazları rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Seyahatte yanınızda taşıyabilir, tatillerde oluşabilecek güneş lekelerinin önüne geçebilirsiniz. Şehir dışı iş toplantılarında uygun cilt bakım cihazı aparatları ile cildinize canlılık ve parlaklık kazandırabilirsiniz. Pürüzsüz cilt ile gözlerin üzerinde olmasına yardımcı olurken görüşmelerin etkili ve sağlıklı geçmesine katkı sağlar. Ürünlerin aparatları aletlerin özelliklerine göre sayı farklılığı gösterir. Pilli aletlerde paket içerisinde pil yer almazken şarjlı aletlerde şarj kablosu size sunulur. Vakum özellikli aletlerde cilt tipine göre kolay kullanım sağlaması açısından 4 başlık yer alır. Peeling aletlerinde temizleme, masaj ve sıkılaştırma özellikli 3 başlık bulunur. Aparatların kullanımı, takıp çıkarma işlemi kolaydır. Rahat yıkanabilir özelliktedir. Cildi zedeleyici hareketlerde bulunmadan deri altını harekete geçirir. Titreşimli cihazlar suya dayanıklı olarak formüle edilir ve sudan etkilenmeme özellikleri vardır. Yüze solüsyonu uyguladıktan sonra tüm görevi kendisi üstlenir. Yüz temizleme cihazları güzel görünümle beraber derinin sağlıklı olmasına da etki eder. Yapılan buhar işlemi teni yumuşatır. Ölü hücrelerin arınmasını kolaylaştırır. Derinin altına iletilen nem kuruluğunu giderir. Farklı aparatları ile vakumlu aletler, siyah noktaları vakumlayarak çeker. Temizleme aparatları ile cildiniz sebumlardan ve biriken kirlerden arındırılır. Aletler kanın hareketlenerek canlanmasını sağlar. Canlanan kan cilde parlaklık ve pürüzsüzlük kazandırır. Evde kullanmaya uygun cilt bakım cihazları özellikleri konusunda müşteri yorumlarına da bakabilir ve ürünlerle ilgili fikir edinebilirsiniz. Aparatları ile size sunulan ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Cilt Bakım Cihazları Fiyatları

Bütçe Dostu Cilt Bakım Cihazları Fiyatları

Sağlıklı beslenmek vücut ve cilt sağlığı açısından önemlidir. Yararlı besinler tüketmek ve bol su içmek cildin nem dengesini korur. Çevresel faktörler, kirli hava, uykusuzluk, yanlış ürün kullanımı gibi dış etkenler cilde zarar verir. Makyaj kalıntıları iyi temizlenmediğinde cildinizdeki gözenekleri tıkar. Tıkanan gözenekler nem almayı engelleyerek bulunan nem miktarının da azalmasına sebep olur. Cilt bakım aletleri nelerdir sorunuza cevap arıyorsanız Trendyol’da masaj ve temizleme işlevi gören cihazlardan yardım alabilirsiniz. Gün içinde yorgun düşen ve dış etkenlere maruz kalan cildin doğallığını size uygun ürünlerle koruyabilirsiniz. Öncelikle cildinizi iyi tanımanız gerekir. Bu sürece ise öncelikle cildinizin yağlı mı yoksa kuru mu olduğuna karar verilerek başlanır. Yanlış krem seçimleri cilde iyi gelmediği gibi uygun olmayan cihazların kullanımı da cilde zarar verir. Çeşitli başlıkları ile size sunulan yüz masaj aleti, cildi tahriş etmeden sıkılaştırır. Boyun bölgesine kadar oluşabilecek kırışıklıkları ve sarkmaları engeller. Kan harekete geçerken cilt sıkılaşır ve gözenekler küçülür. Cilt maruz bırakılan uyarılar sonucu hareketlilik kazanır ve canlanır. Şarjlı ve pilli aletlerin yerine tercih edeceğiniz iğneli aletler de bulunur. Sadece yüzde değil, vücudun her yerinde kullanıma elverişli dermaroller, selülit ve çatlaklara karşı etkilidir. Gerekli temizleme işlemleri gerçekleştirildikten sonra 0.50 mm, 0.75 mm, 1 mm kalınlığında 540 iğneye sahip aletler cildin yenilenmesine katkı sağlar. Akne izlerinde, yara izlerinde, çatlaklarda, saç dökülmelerinde, göz altı morluklarında, lekelerde etkilidir. 16 cm boyutuyla kolay taşınır. Kullanım sonrası nemlendirici uygulanması iyi sonuç alınmasına etki eder. Cilt tipine göre kullanım imkanı sağlayan cilt bakım cihazları fiyatları farklılık gösterir. Aparat sayısı, pilli ve şarjlı özellikleri, manuel işlevde olması, LED ekran göstergesi fiyatlara etki eder. Bütçenize uygun ürünlere Trendyol’dan ulaşarak çeşitli aletlerin sahibi olabilirsiniz.

search result placeholder