Yılbaşı Süsleri

12954 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Yılbaşı Süsleri

Yılbaşı, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek ve lezzetli yemekler yemek için en mükemmel anlardan birini temsil ediyor. Yeni yıl aynı zamanda sevdiklerinizle birlikte geleceğe dair umutlarınızın yeşerdiği en özel anlar anlamına da geliyor. Yılın bu en görkemli ve eğlenceli anlarını daha keyifli hale getirmek ve bu özel gecenin ruhunu evinize de yansıtmak için tercih edebileceğiniz pek çok süs alternatifi bulunuyor. Evinizi özel gün süsleri ile dekore ederek yeni yıl ruhunu ve motivasyonunu çok daha coşkulu şekilde yaşayabilirsiniz. Çam ağaçları, çelenkler, ağaç süsleri, yılbaşı kapı süsleri, sofra takımları, ışıklı aydınlatma süsleri, mumlar, çoraplar ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz dekorasyon kategorisi ile yeni yıl ruhunu evinizin içine ve dışına taşıyabilirsiniz. Trendyol'un geniş yılbaşı süsleri koleksiyonunda yer alan birbirinden farklı alternatiflerle, tarzınıza ve evinizin dekorasyonuna uygun yüzlerce farklı seçenekler arasından dilediğiniz ürünleri, benzersiz fiyat ve cazip kampanya avantajlarıyla hemen şimdi satın alabilmek için acele edin!

Yılbaşı Süsleri ile Evinize Yeni Yıl Ruhunu Taşıyın

Trendyol'un geniş dekorasyon kategorisinde yer alan seçenekleriyle, evinizde mükemmel yeni yıl ruhu yaratmanın keyfini çıkarın. Trendyol, her yeni yıl, evinizi mutlu edecek ve aydınlatacak birbirinden eğlenceli iç ve dış mekan süsleri ile bu özel gecenin ruhunu en iyi şekilde yaşamanıza aracılık ediyor. Ağacınızı benzersiz kılacak eğlenceli ve şık süsler, arka planlar, çelenkler, ışıklar, dış mekan süsleri, çoraplar ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz dekorasyon kategorisinde her zevke uygun alternatifler yer alıyor. Ayrıca parti süsleri, mumlar ve sofra süslerinin de yer aldığı geniş ürün yelpazesi, tüm ihtiyaçlarınızı en iyi fiyatlarla satın almanıza aracılık ediyor. Söz konusu iç mekan süslemesi olunca akla ilk gelen seçenekler arasında arka planlar, spreyler, ağaç süsleri, mumlar, çelenkler, aydınlatmalar ve çok daha fazlası bulunuyor. Yeni yıl ruhunu sevdiklerinizle birlikte tüm evinize yansıtmak ve neşelendirmek için birbirinden şık süsler arasından seçim yapabilirsiniz. Evinizin genel dekorasyonuna uygun temayı belirledikten sonra geniş süsleme seçenekleri arasından tarzınıza ve dekorasyonunuza uygun alternatifleri belirleyebilirsiniz. Yüzlerce farklı süsleme alternatifleri arasından, sevdiklerinizle harika bir yeni yıl zamanı geçirmenizi sağlayan seçenekleri bularak yeni yıl ruhunu içeriden dışarıya kadar evinizin her alanında yaşatabilmek için acele edin!

Yılbaşı Kapı Süsü Alternatifleri

Yeni yıl ruhunun tüm evinizde şık bir şekilde kutlandığını komşularınıza ve sevdiklerinize kanıtlamanızı sağlayan birbirinden renkli kapı süsü modellerini tercih edebilirsiniz. Yeni yıl süslemesinden bahsedilince akla ilk gelen seçenekler arasında yer alan kapı süsleri, eğlenceli ve dinamik dekorasyonu evinizin içi kadar dışında da yansıttığınızın en büyük göstergelerinden birini ifade ediyor. Yapay çelenkler; ön kapınızda, merdiven boşluğunda veya şöminenin önünde mükemmel görünümler elde etmenize yardımcı oluyor. Gelecek nesiller ve yeni yıl tatilleri boyunca kullanabileceğiniz kapı süsleri, her yıl evinizdeki bu özel gün ruhunun dışarıdan bile hissedilmesine aracılık ediyor. Yeni yıl dekorasyonunuzun genel atmosferine bağlı olarak tercih edebileceğiniz kapı süsleri, geleneksel çam ağacı konseptinin yanı sıra çok daha yenilikçi ve yaratıcı alternatiflerde de sunuluyor.

Çam ağacının geleneksel dokusunu gold aksesuarlarla canlandırmak için, ağacınızı da altın spreyle ve aynı renkteki aksesuarlarla eşleştirmeyi unutmayın. Benzer şekilde evinizin bütününde gümüş süslerden yararlanmanız durumunda kapı süsünüzde de aynı etkiyi yaratmaya çalışabilirsiniz. Yeni yıl kutlaması denilince akla ilk gelen renkler arasında yer alan kırmızıyla süslenmiş kapı süsleri de şöminenizin veya iç kapılarınızın üzerinde mükemmel görüntüler yaratmanızı sağlıyor. Geleneksel çam ağacı konseptinin ötesinde kozalak veya daha farklı malzemelerden yapılan kapı süsleriyle, kendi sıra dışı dekorasyon tarzınızı da yaratabilirsiniz. Söz konusu yeni yıl dekorasyonu olunca evinizin içi kadar dışında da bu ruhu yansıtmanız önem arz ediyor. Bu nedenle evinizin dışında veya bahçenizde tercih ettiğiniz dekorasyonun genel özellikleri de, yılbaşı için süsler seçerken dikkat etmeniz gerekenler arasında yer alıyor. 

Yılbaşı Ağacı Süsleri 

Söz konusu yeni yıl dekorasyonu olunca akla ilk gelenler arasında çam ağacı ve süsleri yer alıyor. Büyükten küçüğe kadar her ağaca uygun el yapımı dekorasyon ürünlerinden yılbaşı cam süsleri alternatiflerine kadar çok geniş bir yelpazede sunulan süsleme alternatifleri bulunuyor. Geleneksel aile yadigarlarından cam sarkıtlara ve kozalaklara kadar çok geniş seçeneklerden oluşan ağaç süslemeleri, evinizin enerjisini ve dinamizmini yükseltiyor. Bu özel gün ağaç süslemeleri, her evin yeni yıl dekorasyonunun en önemli aktivitelerinden birini ifade ediyor. Seçtiğiniz ağaç süslemeleri, genel olarak sizin ve evinizin tarzını yansıtan dekorasyon ürünleri arasında yer alıyor.

Trendyol'un dekorasyon kategorisinde yer alan onlarca farklı ağaç süsleri arasından tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri bulmakta zorlanmayacaksınız. Trendyol'un yeni yıl süsleri koleksiyonu, her anlamda bu özel gecenin daha heyecanlı ve dinamik geçmesine aracılık ediyor. Şenlikli ve klas bir ağaçtan çelenklere, kurdelelere, yılbaşı ağacı tepe süsü modellerine, yıldızlara, LED ışıklı süslere ve keçeden yılbaşı süsleri alternatiflerine kadar pek çok seçeneğin yer aldığı geniş ürün yelpazesinde her zevke uygun model yer alıyor. Baştan aşağı aynı renk tonu ve dekorasyon malzemelerini tercih etmek için tek bir konsepti belirleyerek ilerleme kaydedebilirsiniz. Ağacınızı karla kaplı, spreyle boyanmış, metalik parıltılı ve cam süslemelerle eşsiz bir görünüme de kavuşturabilirsiniz.

Eski moda yeni yıl havasını evinize taşımak için LED'li yılbaşı süsleri tam size göre. Ağacınızın ışıklandırmasını gökkuşağının farklı renklerinden esinlenerek gerçekleştirebileceğiniz gibi, sarı veya beyaz gibi tek renkli ışıklandırmalarla da görünümü tamamlayabilirsiniz. Çam kozalakları, çelenkler, kar taneleri, yıldızlar, geyikler, noel babalar ve yeni yıl toplarından oluşan geniş dekorasyon seçenekleri, en göz alıcı ağaç dekorasyonunu yapmanıza aracılık ediyor. Geniş ağaç süsleri koleksiyonunda yer alan el yapımı yılbaşı süsleri alternatifleri de daha bohem ve rustik görünümlerden hoşlananların favorileri arasında yer alıyor. Yılın tüm yorgunluğunu üzerinden atmanızı sağlayacak ağaç süslemesi aktivitesi için sevdiklerinizi ve arkadaşlarınızı evinize toplayarak yardım etmelerini de isteyebilirsiniz. Evinizin baştan aşağı neşe ve enerjiyle dolmasını sağlayan birbirinden şık ve eğlenceli çam ağacı ağacı süsleme seçenekleriyle kendi tarzınızda yeni yıl dekorasyonunu yaratmak için acele edin!

LED'li Dekoratif Süsler

Evinizi iç mekan yeni yıl süsleri ve dış mekan LED ışıklarıyla süslemek, yeni yıl enerjisini tam anlamıyla yaşamanızın en önemli yollarından biri. Geniş LED ışıklandırma koleksiyonunda dış mekandan iç alanlara kadar kullanılacak çok farklı alternatifler bulunuyor. Birçok kişi, iç ve dış mekan ışıklandırması için benzer ürünler seçme hatasına düşebiliyor. Ancak evinizin dışında kullanmanız gereken ışıklarla dışarıdakiler arasında temelde bazı farklılıklar bulunuyor. İç mekan ışıkları, daha az ısı yayarak yangın tehlikesi oluşma riskini önlemek için özel olarak tasarlanıyor. Bu nedenle dış mekandaki yüksek voltajlı ışıkları, evinizin içinde kullanmamanız önem arz ediyor.

Benzer şekilde dış mekan LED ışıklandırmaları, yağmur ve kar gibi sert hava koşullarına dayanacak şekilde üretiliyor. İç mekan için tercih edilen düşük güçteki modellerin dış mekanda maksimum performans sergilemesi mümkün olmayabiliyor. LED ışıklandırma türleri, iç veya dış mekan fark etmeksizin daha az enerji tüketimiyle dekorasyon işleminizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Doğayı ve bütçenizi düşünen birbirinden şık ve eğlenceli yılbaşı aydınlatma süsleri ile evinizde yeni yıl ruhunu en hesaplı şekilde yaşamanın keyfini de çıkarabilirsiniz. 

Yılbaşı Masa Süsleri

Yeni yıl kutlaması söz konusu olunca akla gelen diğer bir dekorasyon fikri, mükellef davet sofraları ve lezzetli yemeklerden oluşuyor. Bu özel geceyi daha keyifli hale getirmenizi sağlayan birbirinden şık sofra süsleriyle hem gözünüzü hem de midenizi şenlendirebilirsiniz. Şirket yemeği, arkadaşlarınızla ev partisi veya ailenizle geleneksel bir gece olsun, her türlü kutlamada harika yemekler, içecekler ve eğlenceler başrolde oynuyor. Bu yüzden yeni yıl partinizi özel kılmak için, şık bir yemek takımı ve sofra aksesuarlarından yararlanmanız önem arz ediyor. Yeni yıl için özel olarak hazırlanan kurabiyeleri sevdiklerinize hediye ederek şımartmak için de çeşitli süsler yer alıyor. Birbirinden farklı yılbaşı kurabiye süsleri ile el emeği yeni yıl hediyeleri hazırlayabilirsiniz. Bu özel günün ruhuna uygun parıltılı suplalardan runner modellerine, metalik peçete halkalarından dekoratif şamdanlara kadar pek çok seçeneğin yer aldığı sofra süsleri kategorisinde, aradığınız tüm ürünleri kolayca bulabilirsiniz. 

Yeni yıl sofralarının en değerli parçaları arasında şık ve kaliteli yemek takımı setleri geliyor. Seramikten porselene kadar geniş bir yelpazede yer alan yemek takımı setleri, en özel anlarınızın daha değerli ve keyifli olması için birbirinden farklı renk ve desen alternatiflerinde sunuluyor. Altın, kırmızı veya ışıltı detaylarıyla süslenen setler, yeni yıl ruhunu baştan aşağı hissetmenize aracılık ediyor. Noel Baba ve ren geyiği görselleriyle süslenen klasik takımlar, her sezon dolabınızın en özel yerlerinden sofralarınıza taşınırken sevdiklerinize afiyetle yemek yiyecekleri ve eğlenceli vakitler geçirecekleri mükemmel yeni yıl sofraları hazırlamanızı sağlıyor. Daire, kare veya dikdörtgen formlarında olan tabaklar, zevkinize ve masanızın şekline göre farklı alternatiflerde sunuluyor. Renkleri, tasarımları ve modelleriyle dikkat çeken yılbaşı yemek setleri arasından, evinizin dekorasyonuna ve ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri hemen şimdi keşfedebilirsiniz. 

Yeni yıl sofralarının olmazsa olmaz lezzetlerinden pastalar için de pek çok farklı süsleme seçeneği bulunuyor. Yılbaşı pasta süsleri, çeşitli renk ve desenleriyle en tatlı ve keyifli anlarınızın daha eğlenceli hale gelmesini sağıyor. Yeni yıl için süsler kategorisinde pastanızın üzerinde çeşitli şekiller oluşturmanızı sağlayan aparatlar bulunuyor. Pastanızın üzerinde yaratıcılığınız ve el becerileriniz doğrultusunda oluşturacağınız şekiller için; kurabiye adam, yıldız, çam ağacı, ay veya benzeri pek çok kalıptan yararlanabilirsiniz. Şeker hamurlarına şekil verirken kullandığınız kalıpları, kurabiye yapımında da değerlendirerek sofralarınızda eğlenceli ve lezzetli etkiler yaratabilirsiniz. Pastanızı süslerken sevdiklerinizi şaşırtmak için çeşitli şekerleme ve gıda boyasıyla oluşturulmuş renkli kremalardan faydalanmayı da unutmayın!

Yeni yıl sofraları için süsler satın alırken günlük hayatta kullandığınız sade ve minimal modelleri bir kenara bırakarak daha eğlenceli seçeneklere yönelebilirsiniz. Yemek takımları ve tabakların ötesinde bu özel günün yemekleri için geniş bir aksesuar koleksiyonu sunan Trendyol, aradığınız tüm ürünleri bulmanıza yardımcı oluyor. Ren geyiği şeklindeki tuzluk ve karabiberliklerden yılbaşı ağacı şeklindeki sosluklara ve yağlıklara kadar çok farklı sofra dekorasyon ürünleri dikkat çekiyor. Hindi için büyük boy servis tabakları seçerken gümüş veya altın gibi iddialı modellere de yönelebilirsiniz. Seramik servis tabağınızla ve peçetelerle uyumlu göz alıcı yılbaşı sofra süsleri ile sevdiklerinizin her anını ölümsüz kılmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca, konseptinize uygun yeni yıl masa örtüleri ve runner seçenekleriyle göz alıcı sofralar kurabilirsiniz. Yeni yıl sofraları için kırmızı, yeşil ve beyazın yanı sıra ışıltılı veya simli alternatifleri de değerlendirmeyi unutmayın!

Dekorasyon malzemeleri ve yemek takımı kadar içeceklerinizi servis edeceğiniz bardak ve kadehleri de yeni yıl ruhuna uygun seçmeniz gerekiyor. Sabah kahvenizden sıcak çikolataya kadar her türlü içeceğinizi yeni yıl ruhuna uygun şekilde tercih edebilmek için dekorasyon koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Kardan adam veya Noel Baba şeklindeki kupalardan ışıltılı kadehlere kadar tercih edebileceğiniz geniş seçenekler, yeni yıl ruhunu tüm gün hissetmenize yardımcı oluyor. Şeker kamışı ise bu özel günün ruhunu en çok yansıtan objelerden biri olarak sofranızın herhangi bir köşesinde bulunması gereken aksesuarlar arasında yer alıyor. Geleneksel akşam yemeğiniz için sofraya oturduğunuzda sevdiklerinize layık klas bir sofra kurduğunuzu belli etmek için zarif cam eşyalardan faydalanabilirsiniz. İster içki isterseniz de akşam yemeği kokteylleri servis etmek için kullanacağınız bardak, şarap ve kadehler çok farklı model ve desen alternatiflerinde sunuluyor. Tüm bunların yanı sıra bu özel gecede tüm içecek alternatiflerini masanıza koymanıza yardımcı olan sürahi ve karafları da tercih edebilirsiniz. 

Dekoratif Yılbaşı Ev Süsleri

Her evin enerjisine ve dekorasyonuna uygun süslemelerle yeni yılı çok daha keyifli ve enerjik geçirmeye hazır olun. Şöminenizden sarkan çoraplarda yer alan "İyi Yıllar!" mottosundan ışıltılı sarkaçlara ve yılbaşı duvar süsleri seçeneklerine kadar pek çok ürünün arasından seçim yaparak mükemmel yeni yıl dekorasyonunuzu yaratabilirsiniz. Bu özel geceye tam anlamıyla hazırlanmak için, yeni yılın gelmesine günler kala renkli çoraplarla evinizin pek çok köşesini süsleyebilirsiniz. Klasik renklerin yanı sıra birbirinden farklı desen alternatiflerindeki çorapları da tercih edebilirsiniz. Kardan adam, fındıkkıran, kar taneleri ve ren geyikleri gibi yeni yıl ruhunu yansıtan çeşitli aksesuarlarla da evinizin içinde veya dışında yeni yıl dekorasyonuna katkıda bulunacak seçimler yapmayı unutmayın. 

Parıldayan ışıklar, göz alıcı kırmızılar, doğadan ilham alan yeşiller, aile ve arkadaşlardan gelen kahkaha sesleri ve hediye seçimleriyle dolu yeni yıl ruhunu her anlamda yaşayabilmeniz için evinizi de hazırlamanız gerekiyor. Cam süs küreleri, göz alıcı simgeler, ünlü çizgi film karakterleri ve çok daha fazlasının yer aldığı süsleme koleksiyonunda, her ihtiyaca uygun alternatifler bulunuyor. Şamdan ve kokulu mumlar, evinizin her köşesinde yeni yıl ruhunu yaşamanız için öne çıkıyor. Zencefil ve tarçın gibi baharat kokularından vanilya ve kurabiye aromalarına kadar pek çok farklı seçenekte sunulan mum alternatifleri de evinizin atmosferini yılbaşına hazırlıyor. Şık ve klasik sofralardan hoşlananların vazgeçilmezleri arasında yer alan şamdanlar, gümüş ve altın renklerin yanı sıra kırmızı, yeşil veya beyaz gibi yeni yıl temalı alternatiflerle de sunuluyor. Dekorasyonunuza uygun şamdanlık ve mumluklar, sofralarınızın ve evinizin tamamlayıcıları görevini üstleniyor. 

Kristal süslemeler de hediye kutularının üzerinde veya ağacınızda göz alıcı dekorasyonlar yaratmanızı sağlıyor. Hassas güzellikleri ve ışıltılı dış görünümleriyle öne çıkan kristal süslemeler, nesiller boyu sürecek harika birer miras olma özelliği de taşıyor. Kar taneleri şeklindeki kristaller, yeni yıl enerjisi söz konusu olunca akla ilk gelen süslemeler arasında yer alıyor. Kristal şeklindeki pullar ise durdukları yerde parlamaları ve küçük ışık oyunları oluşturmaları bakımından dikkat çekiyor. Söz konusu süslemeler olunca fırfır şeklindeki dekorasyon ürünleri de oldukça yoğun şekilde tercih ediliyor. Yılbaşı fırfır süs modelleri, camın önünde veya ağacınızda mükemmel görüntüler yaratıyor. Evinizin içi kadar dış mekanda da bu özel günün ruhunu yansıtan süslemeleri seçmeniz gerekiyor. Yılbaşı bahçe süsleri ile komşularınıza, en yaratıcı ve mükemmel yeni yıl hazırlıklarını sizin gerçekleştirdiğinizi gösterebilirsiniz. 

Siz de hemen şimdi, evinizin içinde veya dışında bu özel gecenin ruhunu tam anlamıyla hissedebilmek ve sevdiklerinizle eğlenceli anlar geçirmenin keyfini çıkarabilmek için, Trendyol'un yeni yıl dekorasyonu kategorisinden dilediğiniz ürünleri ayrıcalıklı fiyat ve cazip kampanya teklifleriyle satın alın!