Yılbaşı Ağacı

877 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Yılbaşı Ağacı

Yılbaşı ağaçları, yeni yıl ruhunu en iyi şekilde ifade eden ve dünyanın dört bir yanında kullanılan dekoratif unsurlar arasında yer alıyor. Geçmiş yıllarda yılbaşlarında çam ormanlarından kesilen gerçek ağaçlar kullanılırken günümüzde ise farklı markalar tarafından üretilen birbirinden şık ve zarif sentetik modeller tercih ediliyor. Detaylı tasarımları ve estetik görünümleriyle gerçeğini aratmayan yılbaşı ağacı modelleri, pratik kullanım avantajlarıyla her yaşta kullanıcı tarafından rahatlıkla kurulup sökülebilirken farklı süsleme unsurlarıyla da zenginleştirilebiliyor.

Yeni Yılı Güzellikle Karşılayın

Ağırlıklı olarak plastikten, silikondan ya da polyesterden üretilen yılbaşı ağacı seçenekleri, estetik tasarımları ve yumuşak dokuları sayesinde hem görsel olarak hem de dokunduğunuz durumlarda gerçek bir ağaç hissi oluşturuyor. Bu sayede gerçek ağaçların kesilmesini önleyerek doğayı koruyan modeller, evinizi kaliteden ödün vermeden dekore edebilmenize de yardımcı oluyor. Yeşilin en güzel tonlarına boyanan ürünler, dayanıklı yapıları sayesinde kullanım kolaylığı sunarken sağlığınızı da koruyor. Boya akması, solma, etrafını boyama gibi problemlerle karşılaşılmayan yılbaşı ağaçları, bu sayede evinizi ve ailenizi güvende tutarken kanserojen madde içermemeleri ve sağlığa zarar vermeyen bileşenleriyle çocuklarınızı ve tüm sevdiklerinizi de güvence altında tutuyor.

Farklı boyutlarda üretilen modeller, zengin çeşit yelpazeleri sayesinde her türlü yaşam alanına kolayca sığabiliyor. Geniş evler ve büyük iş yerleri için büyük boyutlarda tasarlanan modeller, açık alan kullanımında faydalanmanız için adeta gerçek ağaç boyutlarına kadar çıkabiliyor. Ürününüzü dar alanları ve küçük odaları süslemek için kullanmak istemeniz durumunda ise kısa boylu ve minyatür tipli seçenekler tasarlanıyor. Farklı boyut seçeneğiyle evlerde, okullarda, iş yerlerinde, AVM’lerde, mağaza ve dükkanlarda rahatlıkla kullanılabilen yılbaşı çam ağacı modelleri, her ihtiyaca yanıt veren alternatifleriyle beğeni kazanıyor. Yeni yıl hediyelerinizi altına koyabileceğiniz, farklı ışıklandırmalarla evinizde çarpıcı bir görünüm oluşturabileceğiniz ve aile fotoğraflarında kusursuz bir fon olarak değerlendirebileceğiniz yılbaşı ağaçları, dayanıklı yapıları sayesinde de uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabiliyor.

Yılbaşı Çam Ağacı Çeşitlerini Keşfedin

Yılbaşı ağaçları, dileyen kullanıcılar için ahşaptan da üretilebiliyor. Ahşap gövdeleri sayesinde son derece gerçekçi bir görünüm ve sağlam bir yapı sergileyen modeller, güçlü tasarımları ile klasik yeni yıl ruhunu bütün canlılığıyla yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor. Ahşap yılbaşı ağacı seçenekleri, MDF kaplama ya da özel cila yöntemleriyle güvenli bir hale getirilirken havayla temas, rutubet ve nem gibi unsurlardan olumsuz şekilde etkilenmiyor ve bu sayede defalarca kullanılabilmeleri mümkün hale geliyor. Son derece güçlü bir şekilde tasarlanan ahşap modeller, bu sayede ağır süsleme setlerini de kolaylıkla taşıyarak evinizi renklendirmenize yardımcı oluyor. Ahşap seçeneklerin ağır süslemelerden bile etkilenmeyen sarsılmaz yapıları, ev güvenliğinizi de sağlıyor.

Farklı bir dekorasyon anlayışından hoşlanan kullanıcılar için üretilen alternatif modeller ise, evinizi süslerken başvurabileceğiniz en sıra dışı ve estetik seçenekler arasında yer alıyor. Beyaz yılbaşı ağacı modelleri, iğne yaprakların tamamen beyaz renkte üretilmiş olması nedeniyle farklı ve göz alıcı bir görünüm sergiliyor. Yılbaşı ruhuyla özdeşleşmiş olan kar yağışını sembolize eden beyaz modeller, yaşam alanlarınızda yoğun bir kar görünümü sergileyerek yeni yıl ruhunu kar coşkusuyla birleştirmenize olanak tanıyor. Kırmızı, pembe, mavi gibi alternatif renklerde üretilen modeller ise, hem geleneksel çizgileri takip eden hem de yenilikçi ve farklı bir dekorasyon zevkini benimseyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanıyor. Farklı malzemelerden hoşlanan kullanıcılar için keçe, tel, kumaş gibi değişik materyaller de ideal.

Her İhtiyaca Yönelik Ölçülerden Yararlanın

Tüm ihtiyaçlar için özenle üretilen modeller, her türlü yaşam alanınıza uyacak ölçülerde olabiliyor. Stant yüksekliğiyle birlikte 2 metreye kadar uzayabilen seçenekler, açık ve kapalı tüm alanlarda dilediğiniz coşkuyu yaratabilmenize olanak tanıyor. Yılbaşı ağacı 180 cm modelleri, hem evlerde hem de açık alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor ve farklı süs setleriyle donatıldıklarında göz alıcı bir görünüm sergiliyor. Yılbaşı ağacı 150 cm modelleri ise dar alanları, küçük odaları ve vitrinleri yeni yıl ruhuyla süslemek isteyen kullanıcılar için özenle tasarlanıyor. Modeller, dileyen kullanıcılar için stant bölümünden boyları ayarlanabilir şekilde de üretilebiliyor. Stant kısmındaki gizli ayağı açıp kapatmanız durumunda boyu 20 ila 30 cm kadar uzayıp kısalabilen seçenekler, aynı ağacı farklı dönemlerde ve farklı mekanlarda da kullanabilmenize olanak tanıyor.

Farklı boylarıyla tüm alanlara uyum gösterebilen modeller, zengin çap seçenekleriyle de hayatınızı kolaylaştırıyor. Az süsleme unsuru kullanacağınız dönemlerde tercih edebileceğiniz küçük çaplı ağaçlar, 30 ila 40 cm ölçülerindeki çapları sayesinde her türlü oda ve salonda duvar kenarlarına kolayca sığabiliyor. Yüksek oranda süsleme eşyası takacağınız modeller ise 50 ila 70 cm çaplarında üretiliyor ve bu sayede tüm süs setlerini taşıyabilecek kadar güçlü bir yapı sergiliyor. En ağır modelleri bile taşıyabilen stantlar ağırlıklı olarak çelikten üretiliyor. Dört ayaklı olarak tasarlanan modeller, bükülmez yapıları sayesinde hem ağacı hem de tüm süs takımını rahatlıkla taşırken paslanmaz özellikte olmaları ile de tüm açık ve kapalı ortamlarda ve her hava koşulunda güvenle kullanılabiliyor.

Yılbaşı Ağacı Setleri ile Uyumu Yakalayın 

Yılbaşında zarif ve etkileyici bir dekorasyon gerçekleştirmek için ihtiyaç duyacağınız ürünler, dilerseniz ayrı ayrı dilerseniz de set halinde satın alınabiliyor. Ayrı satılan ürünler, her detaya sizin karar vermenizi ve kullanılacak tüm parçaları kendi zevkinize göre seçebilmenizi sağlarken yılbaşı ağacı seti seçenekleri ise kolay ve pratik bir kullanım imkanı sunarak yeni yıl süslemeleri için harcayacağınız vakti en aza indiriyor. Set halinde satılan modeller içinde dilediğiniz boyutta bir ağaç, ağacınızı istediğiniz seviyede sabitlemenize olanak tanıyan bir stant, yeni yıl yıldızı ve tercih edeceğiniz çok sayıdaki yılbaşı süsü yer alıyor. LED ışıklardan, parlak kürelerden, yeni yıl figürlerinden, Noel Baba ile ren geyiklerinin modellerinden ve kızak çanlarından oluşan yılbaşı ağacı süsleri, yaşam alanınızda dilediğiniz kadar zengin bir yeni yıl atmosferi yaratmanıza yardımcı oluyor. İsterseniz geleneksel tarzda, elektronik desteği bulunmayan modeller halinde tasarlanan süsler, teknolojiden yararlanmayı seçen kullanıcılar için elektrikli olarak da üretilebiliyor.

Elektrikli yılbaşı süsleri, yanıp sönebilme özellikleriyle yeni yıl sürecinde tüm dikkatleri üzerine çekerken daha etkili bir dekorasyon tasarımı tercih edenler için gezen ışık seçenekleri de üretiliyor. Yeni yıl ağacının zirvesine yerleştirilen yıldız modelleri de, dilerseniz elektrikli ve ışıklı olarak tasarlanabiliyor. Elektriğin ve teknolojinin gücünden daha fazla faydalanmak isteyen kullanıcılar için belirli aralıklarla kendiliğinden çalan yeni yıl çanları, dijital paneller ve LED ışıklandırmalarla gerçekleştirilen yeni yıl yazıları da üretiliyor. Yılbaşı ağacı fiyatları ise her bütçeye hitap eden seçenekleriyle dikkat çekiyor. Farklı boyut ve fiyat seçenekleri sayesinde dilerseniz bütün bir sokağın merkezini dolduracak kadar büyük, dilerseniz yalnızca çalışma masanızın üzerini süsleyecek kadar minyatür yılbaşı ağacı modellerine ulaşmanız mümkün oluyor. Farklı fiyat seçenekleri sayesinde herkesin hayal ettiği yılbaşı dekorasyonuna kolayca kavuşabilmesini sağlayan modeller, dayanıklı yapıları sayesinde dekorasyonu kaldırmanızın ardından dolaplarda ve baza altlarında uzun süre boyunca bekleyebiliyor. Böylece bir kez satın aldığınız ağaç ve süs seti ile defalarca yeni yıl kutlamanız mümkün hale geliyor.

Küçük Yılbaşı Ağaçları: Dekorasyon Bütünlüğü Sağlayın 

Küçük yılbaşı ağacı çeşitleri; 30 cm, 40 cm, 50 cm gibi farklı uzunluk ölçülerinde üretiliyor. Ürünü yerleştirmek için yeteri kadar geniş bir alana sahip değilseniz ya da dekorasyon stiliniz büyük bir ağaç kullanmanız için yeterli değilse, küçük yılbaşı ağaçlarını tercih edebilirsiniz. Küçük noel ağacı türleri, hem süslenmiş bir şekilde hazır halde hem de sade bir şekilde satışa sunuluyor. Süslü küçük ağaçlar ise çan şeklinde hazırlanan süsler, parıltılı kırmızı, gold ve gümüş toplar gibi yeni yıl süsleriyle çok şık görüntüler sergiliyor. Küçük ağaçlar, büyük ağaçların yanında dekoratif amaçlarla da kullanılabiliyor. Özellikle açık havada ya da geniş iç mekan süslemelerinde küçük ağaçlarla daha dekoratif görüntüler elde edilebiliyor.

Işıklı yılbaşı ağacı olarak satışa sunulan küçük ağaç modelleri de bulunuyor. Bu tür modellerin üzerine sarmal, renkli LED ışıklarla süsleme yapılıyor ve küçük ağaçların ışıklandırmaya katkıda bulunması da sağlanıyor. Özellikle büyük LED ışıklarla süslenen küçük ağaçlar, mekanda derinlik algısını güçlendirerek loş, dinamik ve canlı bir noel ambiyansı elde etmenizi sağlıyor. İsteğe bağlı olarak zemine sabitlenebilen küçük ağaçlar, saksı içerisine de yerleştirilebiliyor. Bazı küçük ağaç modellerinde metal üç ayaklar da kullanılabiliyor. Küçük ağaçlar, çok büyük uzunluğa sahip ağaçlara göre daha ekonomik seçenekler de sunuyor. Yeni yıl süslemeleri için küçük bir bütçe ayıranlara ideal alternatifler vadeden küçük ağaçlar, hem indirimli bir alışverişten faydalanma hem de şık bir ortam oluşturma fırsatı veriyor. Masaüstü yılbaşı ağacı çeşitleri ise yemek masalarını ya da servis sehpasını süsleme amacıyla kullanılabiliyor. Büyük yılbaşı sofranızın tam ortasında ya da küçük bir bölümünde masaüstü ağaçları tercih edebilir, şık bir sofra hazırlığı yapabilirsiniz. Bu ağaç türünün hazır süslenmiş olan versiyonları da bulunuyor. 

Hazır Süslü Yılbaşı Ağaçlarıyla Zaman Kazanın

Yeni yıl süslemelerine ayıracak vaktiniz yoksa ya da bazen çok meşakkatli olabilen süsleme işlemleriyle uğraşmak istemiyorsanız, hazır süslü yılbaşı ağaçlarından faydalanabilirsiniz. En ince detayına kadar hazırlanmış ve süslenmiş olan süslü yılbaşı ağacı ürünleri; küçük ağaç süsleri, renkli ışıklar, tepe süsü, top süslemesi, sarkıt süsler gibi farklı süsleri bir araya getiriyor. Çok şık bir dekor oluşturmak için zaman kaybetmenize gerek kalmadan süsleme imkanı sunan ağaçlar, hazır halde kargolanıyor. Farklı boyutlarda tasarlanan hazır ağaçlar; 150 cm, 170 cm, 130 cm gibi uzunluklarda da hazırlanarak büyüklü küçüklü ölçülerde farklı seçeneklerden oluşuyor. Masaüstü yılbaşı ağacı şeklinde de satışa sunulan hazır süslü ağaçlar, bulundukları alana şık bir görüntü kazandırırken yeni yıl kutlamalarından sonra da dekoratif amaçlarla kullanılabiliyor. Hafif bir şekilde tasarlanan yılbaşı ağaçları; teras, balkon, salon, antre gibi alanlara da kolaylıkla taşınabiliyor.  

Hazır süslü dekoratif ağaçlar, 213 cm gibi daha büyük ölçülerde de üretilebiliyor. Özellikle büyük iç mekanlarda ve işletme süslemelerinde tercih edilen ağaçlar, hızlı bir şekilde yerleştirilebiliyor. Hazır süslü ağaçları, yılbaşı kutlamasından sonra süsleme malzemelerini çıkararak kullanabilir, evinizde doğal bir yeşil alan görüntüsü yaratabilirsiniz. Özellikle gerçek çam ağaçlarından yapılan hazır süslü ağaçları kullanarak evinizde doğal bir oksijen deposu bulundurabilirsiniz. Hazır süslü ağaçlardan birden fazla satın alarak iç mekanların birçok noktasında kullanabilirsiniz. Evinizde hem antre hem de salonda süslü ağaçlar tercih ederek mekanda yeni yıl kutlama ruhuna uygun, daha enerjik, güçlü ve dinamik bir görüntü yaratabilirsiniz. Ağaçları hem bahçe gibi açık mekanlara hem de dilediğiniz kapalı alanlara yerleştirebilirsiniz. 

Yılbaşı Ağacı Tepe Süsü Çeşitleri

Yılbaşı ağaçları, tepe süsleriyle birlikte kullanıldıklarında daha da etkileyici bir görünüm sergiliyor. Ürünlerin üst bölümlerinde kullanılabilen süslemeler arasında yıldız modelleri, melek figürleri, Noel Baba oyuncakları ve parlak küreler öne çıkıyor. Kişisel zevkinize göre seçebileceğiniz tepe süsleri, bir yandan dekorasyon anlayışınızı yansıtırken öte yandan konuklarınız, aileniz ve çocuklarınız için son derece sıcak ve etkileyici bir atmosfer oluşturmanıza da yardımcı oluyor. Cam, plastik, silikon, ahşap ya da metalden üretilen tepe süsleri, her tarza ve dekorasyon tercihine uygun seçenekleriyle yılbaşı ruhunu kusursuz bir şekilde canlandırıyor.

Mini yılbaşı ağacı seçenekleri de tıpkı büyük ölçülere sahip ağaçlar gibi süslenebiliyor. Minyatür modellerin tepe süslemesinde ise plastikten ve hafif camdan üretilen küreler ve ağırlık yapıp ürünün dengesini bozmayacak ölçülerde oyuncak figürleri kullanılıyor. Elektrikli ışık şeritleriyle de süslenebilen minyatür modeller, saçak ışıklarla boydan boya sarılabiliyor ve bu sayede dilediğiniz renkte yanıp sönebilen bütüncül bir görüntüye kavuşabiliyor. Minyatür ağaçlar için üretilen süslemeler; kırmızı, yeşil, beyaz, mavi, sarı, mor, pembe gibi pek çok farklı renk seçenekleriyle dilediğiniz görüntüye ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Tepe süslemesi için ayrıca büyük ölçülü ve ışıklı tasarıma sahip kar taneleri de kullanılabiliyor. 

Büyük Yılbaşı Ağaçlarıyla Görkemli Görüntüler Oluşturun

Büyük yılbaşı ağacı çeşitleri, 213 cm gibi dev boylarda tasarlanıyor. Bu ölçüden daha büyük olan ve AVM, otel gibi geniş çaplı iç ve dış mekanlar için satışa sunulan farklı yılbaşı ağaçları, süsleme unsurlarının yanı sıra görkemli görünüşleriyle yeni yıl havasını tam anlamıyla yansıtabiliyor. Kafe, restoran, bahçe gibi alanlar için de uygun olan büyük ağaçlar, isteğe bağlı olarak süslü ya da sade bir şekilde satın alınabiliyor. Kullanacağınız mekanın duruşunu değiştiren ve mekanın dekor anlayışını büyük ölçüde ilgi çekici hale getiren büyük ağaçlar, yapay malzemelerle de üretilebiliyor. Dallarında metal teller kullanılan ve dışarıdan bakıldığında gerçek bir çam ağacından farklı olmayan yapay ağaçlar, hafif yapıları sayesinde süsleme işlemlerinin çok kısa sürelerde hazırlanmasına da yardımcı oluyor. 

Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir?

Yılbaşı ağacınızın süslemesini hem basit bir şekilde hazırlayabileceğiniz süslerle hem de hazır olarak satın alabileceğiniz birbirinden güzel süs objeleriyle yapabilirsiniz. Öncelikle yeni yıl konseptinin olmazsa olmazı, renkli LED ışıklarla ağacınızı sarmalayabilirsiniz. Bu işlem ağacınızın daha göz alıcı ve ilgi çekici görünmesini sağlayabilir. Ardından ağacınızın en tepesine, zevkinize göre tercih edeceğiniz herhangi bir tepe süsünü yerleştirebilirsiniz. Tepe süsünü ağacınızın diğer bölümlerinde kullandığınız süs malzemeleriyle aynı renklerde seçebilir, daha uyumlu görüntüler de elde edebilirsiniz. Ağacınızın dallarına kırmızı kurdeleler ile fiyonklar bağlayabilir, fiyonkların hemen altına kırmızı, gold, gümüş, beyaz gibi parlak renklerde hazırlanan top süslerden yerleştirebilirsiniz. Asmak için üzerinde delikleri bulunan topları, kurdelelerle birleştirebilirsiniz. 

Ağaç dekorunuzu tam anlamıyla tamamlamak için ağacınızın altına dekoratif hediye kutuları satın alabilirsiniz. Dekoratif hediye kutularınızı dilerseniz kendiniz de yapabilirsiniz. Evinizde bulunan büyüklü küçüklü kutuları değerlendirerek güzel hediye paketleriyle kaplayabilir, kutuların üzerine şık hediye fiyonkları yapıştırabilirsiniz. Yılbaşı çam ağacı vektörel süsleme ile de hazırlanabiliyor. Evinizde ya da iş yerinizde bir çekiliş yaptıysanız, çekiliş için alınan tüm hediyeleri ağacınızın altında toplayabilirsiniz. Bu sayede ürünün daha şık ve amacına uygun hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla dilediğiniz süslü yeni yıl ağacını satın alabilir, isterseniz sade bir ağaç seçerek süsleme işlemlerini kendi zevkinize göre dizayn edebilirsiniz. Ekonomik fiyat seçenekleriyle tahta yılbaşı ağacı da satın alabilir, mekanlara daha otantik bir görüntü kazandırabilirsiniz.