search result placeholder

Yelek

Yelek

Her İhtiyaca Uygun Yeleklerden Yararlanın

Yelek kadın, erkek, çocuk, bebek tüketicilerin tarafından çok sık kullanılan şık kıyafetlerden biridir. Yelek çeşitleri, giysilerin kombinlenmesi için şık tamamlayıcılardır. Aynı zamanda çok eski tarihlerde erkeklerin kullanmış olduğu yelekler, daha sonrasında her yaş grubuna hitap etmeye başlamıştır. Kadın giyimin önemli parçaları arasında yer alan yelekler, son zamanlarda gençler ve çocuklarda da çok sık kullanılan parçalardır. Ayrıca yetişkin, çocuk, gençler için tasarımı sağlanan farklı modeller vardır. Dış giyimin tamamlayıcısı olarak ifade edilecek parçalar olan yelekler, şişme yeleklerden pelüş yelek seçeneklerine kadar birçok alternatif ile üretimi sağlanmaktadır. Rahat giyimin adresi olabileceği gibi pratik ve konforlu olarak da sunulan yelekler, erkek, kadın, çocuk, bebekler tarafından keyifle kullanılmaktadır. Yeleklerin çeşitleri ise yazlık, kışlık ve mevsimlik olarak değişkenlik gösterir. Neredeyse her gardıropta faklı mevsim şartlarına uygun yelek modelleri bulunmaktadır. Ceket ve yelek kategorisi içinde spor, şık, klasik tasarımlarda yelek çeşitleri rahatlıkla kombin yapabilmeye yardımcı olur. Bebek yelek modelleri çeşitler arasında yerini almaktadır. Yazlık, kışlık, mevsimlik olarak bebeklerin aylık olarak büyüklüklerine göre beden seçenekleri bulunmaktadır. Bebek yelekleri, bebeklerin hassas tenlerine uyumlu kumaş ve ipliklerden örülmüştür. Aynı zamanda dış tasarımları, erkek bebek ve kız bebeklere uyumlu tonlarda tasarlanmıştır. Kışın örgü kıyafet olarak giydirilerek, sıcak tutmasına da yardımcı olunur. Örgü kıyafetler her zaman trend olduğu için bebek giyiminde de öncüdür. Yelekler, bebekleri kışın sıcak tutarken, yazın da takım olarak giydirilecek kıyafetlere uyum sağlar. Yelek modelleri her ihtiyaca yanıt verecek çeşitlilikte imal edilmektedir. Yelek markaları tarafında üretimi sağlanan ürünler hem günlük olarak kullanım sağlanacak hem de özel günlerde tercih edilecek çeşitliliktedir. Çünkü günlük giyimlerin yanı sıra sosyal ortamlara özel olarak da tasarımı sağlanan modeller bulunmaktadır. Her yaş aralığının rahatlıkla tercih edeceği yelekler, rahat giyimin adresi haline gelmiştir. Bunun yanı sıra farklı tarzlara uyum sağlayacak yelekler, erkek takım elbiselerinden tek başına kullanım sağlanacak şekilde de giyilebilmektedir. Seçkin markaların tasarladığı renk, kesim, kumaş özellikleri ile erkek, kadın, çocuk ve bebek şıklığına büyük bir şekilde katkı sağlayacaktır. Çünkü dış giyimde oldukça fazla kullanım sağlanan çeşitlilik sunulmaktadır. Şişme yelek kış aylarında çok sık tercih edilen, erkek ve kadın modasına yön veren ürünlerdir. Büyük ilgi gören şişme yelekler, farklı renkler ve tonlarda tasarlanmıştır.

Öne Çıkan Yelek Modellerini Keşfedin

Erkek, kız, kadın, çocuk ve bebekler için farklı yelek modelleri her tarza ve yaşa hitap edecek özelliklerde tasarlanmıştır. Yelek modelleri bebek kullanıcılar için beden yapılarına uygun olarak imal edilmektedir. Kışlık modeller, örgü yelek olarak tasarlanmış ve hem sıcak tutup hem de şık görünmelerine yardımcı olacak ürünlerdir. Bebek modasında çok sık tercih edilen yelekler arasında örgü yelek çeşitleri yer almaktadır. Bebek kullanımları kadar kadınlarında çok sık tercih ettiği tasarımlar arasında yer alır. Erkeklerin ise ofis yaşamlarında ve aynı zamanda gece davetlerinde kullanımını seçmiş oldukları cepli, dar kesim ve önden düğmeli tasarımlardır. Bunun yanı sıra dökümlü kumaşlardan üretimi sağlanan kısa yelek tasarımları çok şık bir görünüm yakalanabilmesine yardımcı olmaktadır. Yeni sezonda ilgi gören ve çok sık tercih edilen Yelek örgü modelleri kadınlar için uzun, kısa, dar, bol, dökümlü, cepli, cepsiz, kemerli ve kemersiz bazı modeller ile imal edilmiştir. İç kısma giyilecek gömlek ya da tişörtler ile muhteşem bir uyum yakalamaya yardımcı olacak modeller bulunmaktadır. Erkekler için önden düğmeli olarak ofis şıklığının tamamlayıcısı olacak seçenekler vardır. Kullanıcılar arasında yerini alan minik bebekler için de birçok yelek tasarımı yapılmıştır. Dış aksesuarlı, cepli, düğmeli, fermuarlı ve benzeri olarak yeleklerin bebek anatomi yapısına uyumlu olarak tasarlandığı söylenebilir. Tasarlanan bebek yelekleri, farklı renk ve desenlerde görsel kazandığı için kız bebek ya da erkek bebeklere özel olarak tercih edilebilir. Trend haline gelen ürünler olarak ifade edilebilecek peluş yelek modelleri, her yaş grubuna hitap edecek çeşitliliktedir. Muhteşem yumuşak dokuları ve renk aralıkları ile farklı tip kıyafetler ile rahatlıkla uyum sağlar. Aynı zamanda kız çocuklarına özel mini modellerin yanı sıra kadınların giyim tarzına da yön verecek peluş yelekler bulunmaktadır. Ön kısımdan fermuarlı, kemerli, çıt çıtlı olarak bağlanabilen yelek çeşitleri vardır. Ayrıca renkler de sezonda dikkat çeken ve en çok tercih edilen tonlardadır. Peluş yeleklerin kısa, uzun ve orta boy seçenekleri bulunur. Böylece kıyafetlere uygun olarak tercih edilebilecek yelekler rahatlıkla tercih edilebilir. Kış modasına renk katacak olan yelekler, şık bir görünüm yakalanabilmesine yardımcı olmaktadır. Peluş yelekler, gömlekler ile rahatlıkla uyum sağlayabileceği gibi boğazlı dar kazaklarla da müthiş bir ahenk yakalanacaktır. İsteğe göre etek ya da kot pantolonlarla da rahatlıkla kombinlenebilir.

Tarzınıza Yön Veren Yelek Modelini Belirleyin

Yelekler, erkekler, kadınlar ve çocuk giyim kategorilerinde üst noktalarda çok sık tercih edilen parçalar arasındadır. Kadın ve erkekler için şık yelek seçenekleri gece ve gündüz kıyafetlere tamamlayabilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Kadınlar için uzun yelek, kısa, kürklü, deri, tüylü, dantelli, peluş, aksesuarlı ve benzeri farklı amaçlara hizmet eden ürün gruplarını oluşturmaktadır. Tüylü yelek modelleri ve peluş olan modeller kadınlar için çok önem arz eden ve kullanılan ürünler olmayı başarmaktadır. Bunun yanı sıra abiye tarzlara hitap edecek olan uzun yelekler, gece kıyafetleri ile rahatlıkla bütünlenecek parçalar olarak tercih edilebilmektedir. Yeleklerin saten, şifon, dantel kumaşlar ile düz kesim olarak tasarım kazandığı da söylenebilir. Bunun yanı sıra yelek kol kesimi olarak marjinal tasarımlı yelekler de kadın modasına yön veriyor. Şıklık sunan parçalar olarak ifade edilen yelekler hem yetişkinlerin hem gençlerin ve hem de bebeklerin kullanım sağlayacağı özelliklerdedir. Deri yelek çeşitleri ise genellikle erkekler ve kadınlar için büyük ilgi toplayan modellerdir. Beğeniyle kullanılan modeller, farklı mevsimlerde de tercih edilebilmektedir. Üstelik derilerin kalitesi ve görselliği uzun ömürlü kullanımlara yardımcı olmaktadır. Yeleklerin spor tarzı destekleyen seçenekleri de bulunmaktadır. Spor tarz ürünler ise her yaşa uygun olarak çeşitlilik göstermektedir. Yelek yaka kesimi olarak imal edilen parçalar, farklı tip kıyafetler ile rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Bu kıyafetler ise balıkçı yaka kazaklar, gömlekler, şık tasarıma sahip olan tişörtle ve aynı zamanda kolaylıkla kombin yapılabilecek üst giyim modelleridir. Spor yelek olarak tasarlanan modeller, her dönemde gençlerin ve yetişkinlerin gözdesi haline gelmiştir. Kalın ya da ince kumaşlar ile tasarlanmış olan uzun yelekler ve aynı zamanda triko yelek modelleri mevsimsel olarak kullanılabilecektir. Bunun yanı sıra ara mevsimlerde de rahatlıkla tercih edilecek yelek seçenekleri vardır. Dış giyim ürünleri olarak ilgi toplayan yelekler, özel ve şık tasarımlı bazı modeller, tek başına da giyimi sağlanacak özelliktedir. Aynı zamanda özel olarak belirlenen kumaşlar ile üretimi sağlanan ürünler, üzerine giyilecek kıyafete de farklı bir hava katar. Özel kumaşlardan bazıları ise püskül, payet, dantel, pul ve benzer bazı detaylar ile sunulur. Yakalı ya da yakasız olarak yelek tasarımları rahatlıkla tek başına kullanım sağlayacak özelliktedir.

Trend Kesimli Yelek Tasarımları Kombinlerde Fark Yaratacak

Yelekler, spor ya da klasik giyimler ile rahatlıkla uyum sağlayacak özelliklerde tasarlanmıştır. İsteğe bağılı olarak spor tişörtler ya da klasik gömlekler ile tercih edilecek ortama uygun olarak kombin fırsatı yakalanabilir. Resmi bir hava için gömlek ve altına etek ile tercih edilebilir. Erkekler için ise kumaş pantolonlar ve gömlekler ile kombin yapıldığında ofis şıklığına sahip olunacaktır. Yelekler, bu tarzlara uygun olarak belirlendiğinde fiyatsal anlamda da değişkenlik gösterecektir. Çünkü sadece yetişkinlere özel olarak değil, aynı zamanda gençler, çocuklar ve bebeklere uygun da modeller vardır. Yelek fiyatları ünlü yelek markaları tarafından üretimi sağlanan farklı fiyat özellikleri ile sunulur. Fiyatlar genel olarak ürünlerin malzemelerine, markalarına, tasarım özelliklerine, uzunluk ve kısalıklarına, kullanım amaçlarına göre farklılık gösterir. Abiye yelekler, yazlık yelekler, kışlık yelekler, spor yelek modelleri gibi farklı ürün seçenekleri fiyat aralıklarını etkileyen durumlar arasındadır. Bu modeller de farklı fiyat aralıklarında sunulmaktadır. Yabancı ve yerli markalar tarafından üretilmiş olan yelekler arasındaki fiyat farklılıkları da değişken olacaktır. Farklı ve marjinal tasarımlar arasında yerini alan ısıtmalı yelek modelleri soğuk havalarda vücudu sıcak tutan ürünlerdir. Kan dolaşımını hızlandıran ve dengelenmesine yardımcı olan yelekler, ön ve arka bölümlerine yerleştirilen ısıtma panelleri sayesinde soğuk hava şartlarının olumsuz etkilerini ortadan kaldırır. Ayrıca dış tasarımı su geçirmeyen kumaşlardan imal edilmiştir. Kış aylarında hem sıcak tutacak hem de şık bir görünüm yakalanacak olan modeller olarak ifade edilebilir. Yelek modelleri kadın seçenekleri için geniş bir tasarım çeşitleri sunar. Kadınların anatomik yapısına uygun, spor, klasik, trend tasarımlı olarak farklı yelek seçenekleri bulunmaktadır. Yelekler, spor bir kotla, tişörtle kombinlenebileceği gibi gömlek ve klasik bir etekle de rahatlıkla uyum sağlayacaktır. Aynı zamanda mevsimsel geçişliliğe uygun olarak kumaşlardan üretilen yelekler, kalın, şişme, peluş, deri, dantel gibi farklı materyaller de tasarlanmıştır. Kadınlar için kesim özellikleri kadar renkler ve tonlamaları da büyük bir öneme sahiptir. Yeleklerin renk tonları mevsimsel olarak rahatlıkla tercih edilebilecek çeşitliliktedir. Üstelik dış giyim olarak ya da kıyafet parçalarına bütünlenecek özelliklerde yelek modellerini bulabilmek mümkündür. Her tarza uygun olan yelekler farklı kumaşlardan imal edildiği için kullanım amaçları da değişkenlik gösterir.

Her Mevsim Şıklığın Yakalanacağı Yeleklerden Faydalanın

Yelekler, farklı mevsim özelliklerine uygun olarak materyal ve kumaşlardan üretilmektedir. Sezonda çok dikkat çeken ve tercih edilen seçenekler arasında zikzaklı yelek modeli bulunmaktadır. Bu yelekler, mevsimsel olarak rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Yaka kısımlarında zikzak bulunan modeller, cepli ya da cepsiz olarak da tasarlanabilmektedir. Bu tarz yeleklerin standart beden seçenekleri de vardır. Dizüstü olarak tasarlanan zikzak yelekler, gömlek ya da badiler ile rahatlıkla uyum sağlar. Kışın çok sık tercih edilen ve trend haline gelen Yelek mont modelleri, şişme ve farklı materyallerde tasarlanmıştır. Erkek, kadın, çocuk ve bebeklere özel olarak birçok yelek mont se��eneği vardır. Dikkat çeken modeller arasında ise şişme montlar yer almaktadır. Kadınlar için bu tarz montlar, uzun, kısa ve orta boy olarak tasarlanmıştır. Ön kısımları fermuarlı olan yelek montlar, parlak ve mat kumaşlar ile imal edilebilmektedir. Bunun yanı sıra kapüşonlu ve kapüşonsuz olarak da tercih edilebilecek modeller bulunmaktadır. Kadın giyimin yanı sıra erkek giyimde de spor ve klasik yelek montlar yer alır. Bu doğrultu da isteğe uygun olarak tercih edilebilecek birçok mont seçeneği vardır. Yelekler, kıyafetlerin üzerine kombin yapılabileceği gibi tekli olarak da rahatlıkla giyilebilmektedir. Yelek tunik modelleri bu şekilde giyim sağlanacak özelliklerdedir. İsteğe bağlı olarak pantolonlar ya da şortlar ile kombin yapılabilirken, elbise olarak da giyilebilir. Tunik yelekler, topuklu ayakkabılar ya da spor ayakkabılar ile harika uyuma sahip olacaktır. Bu modeller, farklı kalınlıkta kumaşlar ile imal edilerek, her mevsim rahatlıkla giyilecektir. Kadın modasına yön veren parçalar arasında yer alan yelek elbise modelleri, şık görünümlü kesimler ile imal edilmektedir. Sezonda dikkat çeken ve iddialı olan renkler ile tasarlanan elbiseler, kısa, uzun, mini olarak çeşitlilik gösterir. Ünlü markalar tarafından tasarlanan yelek elbiseler, dar kesim ya da bol kesim olarak da zevklere sunulmaktadır. Kesim özellikleri ise farklı alanlarda rahatlıkla kullanabilmeye yardımcı olur. Günlük olarak ya da özel günlerde kullanım sağlanacak olan modeller, farklı kesimler ile tasarlanmıştır. Tasarım genişliği, kumaşlar ve üzerindeki aksesuarlar ile bütünleşerek popüler modeller ortaya çıkmıştır. Trend yelekler, her mevsim şık görünmeye ve girilen ortamda fark yaratmaya yardımcı olacak özelliklerdedir.

Yelek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yelekler, kadın, erkek, çocuk ve bebek modasına yön verecek özelliklerde tasarlanmaktadır. Farklı kullanım alanlarına özel olarak tasarlanan yelekler, her tarzı destekleyecek niteliklerdedir. Yelek çeşitleri, şişme yelek, örgü yelek, ısıtmalı yelek, mont yelek, elbise yelek, takım elbise yeleği, bebek yelekleri, kısa yelekler, uzun yelekler, pelüş, deri, dantel ve benzeri yelek takım modelleri bulunmaktadır. Farklı kullanım alanlarına uygun olarak tasarlanan yelekler, dış tasarım özelliklerine uygulanan aksesuarlar ile klasikleştirilebilmektedir. Ünlü markaların yelek süslemesi konusunda başarılı çalışmaları seçenekler arasında yerini almaktadır. Yeleklerin süsleme işlemleri, uygulanacak kumaşlara özel olarak belirlenmektedir. Süsleme işlemi deri bir kumaşa yapılacaksa, zincir ya da benzer aksesuarlardan tercih edilmektedir. Böylece kumaşa uygun süsleme işlemi yapılarak, farklı bir hava yaratılmaktadır. Süsleme işlemleri örgü yelekler üzerinde de yapılabilmektedir. Özellikle bebekler için tasarlanan yeleklerde inci, ponpon, özel düğmeler ile süsleme işlemi yapılmaktadır. Erkek ya da kız bebeklere özel renklerde belirlenen aksesuarlar ile muhteşem işler ortaya çıkarılmıştır. Özellikle her yaşa hitap eden modeller arasında yer alan yelek şişme montlar, kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Şişme yeleklerin iç dolguları kaliteli ve dış tasarımları su geçirmez özellikler ile donatılarak, kullanıcılara sunulmaktadır. İsteğe uygun şişme yelek, kış sezonunda muhteşem şık bir görünüm yakalamaya yardımcı olacaktır. Sezonda son zamanlarda en fazla tercih edilen şişme yelekler, mat ve parlak dış tasarım kumaşları ile imal edilmiştir. İsteğe uygun olarak parlak ve simli yelekler tercih edilebilirken, aynı zamanda mat kumaşlar ile imal edilen yeleklerde kombinlere renk katabilir. Yeleklerin erkekler için özel olarak üretilen montlar da bulunmaktadır. Erkek modasına uyum sağlayacak ve aynı zamanda kazaklar ve uzun kol tişörtler ile rahatlıkla kombin yapılabilecektir. Sıcak tutan ve içinde rahat hissedilebilecek montların ergonomik tasarımları da dikkat çekicidir. Farklı görünümler yakalanabilmesi için birçok seçenek bulunsa da her ihtiyaca yanıt verecek özelliklerdedir. Yelek modelleri çeyizlik olan tasarımlar, yeni gelinlere özel olarak imal edilen şık görünümlü parçalardır. Yeleklerin modelleri kadar fiyatları da değişkenlik gösteren durumlar arasındadır. Ceket ve aynı zamanda yelek kategorileri arasında yer alan ünlü markaların tasarladığı ürünler, kullanıcıların beğenilerine sunularak tasarlanır. Bu durum ise fiyatsal anlamda değişkenliğe yol açar. Seçkin markalar tarafından tasarlanan modelleri Trendyol’un özel fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

search result placeholder