Yataş Yatak

68 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Yataş

Uyku Kalitenizi Artırmak İçin Seçiminiz Yataş Olsun!

Yataş yatak, birçok kullanıcı tarafından severek kullanılan yatak modelleri arasında yer almaktadır. Yataş markası 44 yıldır yatak ve ev tekstil ürünlerinde hizmet veren markalar arasında yer almaktadır. Yatak çok önemli bir eşya gibi görünmese de aslında hayatı büyük ölçüde etkileyen seçimlerden bir tanesidir. İyi bir yatak seçimi ile uyku kalitenizi artırarak hayatınızı olumlu yönde değiştirilebilmeniz mümkün olacaktır. Hayatımızın yaklaşık üçte biri uykuda geçmektedir. Kaliteli uyku ve omurga sağlığımız için güvenilir ve kaliteli içeriğe sahip marka seçimi gerekecektir. Omurga sağlığını desteklemeyen yatak seçimleri, omurga ve bel kısmında rahatsızlıkların oluşumuna neden olarak sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecektir. Seçilecek yatakların ne çok sert ne de çok yumuşak olması gerekecektir. Yumuşak yataklar duruş pozisyonlarına neden olurken, sert yataklar ise bel ve omurga sağlığının olumsuz yönde etkilenmesine neden olmaktadır. Omurga ve bel sağlığınız için ortopedik yatak seçimi en doğru seçim olacaktır. Markada tek kişilik ve çift kişilik yatak olmak üzere 2 farklı yatak bulunmaktadır. Yataş tek kişilik yatak modellerinden birisi olan Selena Leylak yatak, ortopedik ve yaylıdır. Çocuk ve gençler için tercih edebileceğiniz bu yatak ağırlığı yüzeye dağıtarak uyku kalitesinin artırılması hedeflenmektedir. Ortopedik oluşu sayesinde vücuda uygulanan basınç azaltılarak daha keyifli bir uyku kalitesi sunmaktadır. Dört mevsim kullanılabilen bu yatakta bulunan kapsüller hava geçişini artırarak yatağın sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesini sağlayacaktır. Çökmelere ve yay atmalarına karşı yüksek direnç gösteren bu yatakları yıllar boyu kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Sünger kullanarak oluşturulan bu yatak ne çok yumuşak ne de çok serttir. Bu sayede omurga ve bel sağlığını üst düzey seviyede koruyabilmektedir. Yataş Selena yatağın iç yapısında kullanılan Woolmark yün sayesinde vücut sıcaklığını dengeleyerek terlemeyi ve üşümeyi engelleyecektir. Yataş 90x190 yatak ölçüleri modelin en sık tercih edilen yatak ölçülerinden birisidir. Yataş yatak baza çeşitleri birçok kişi tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bazalı ve tek kişilik olan bu yatak yaylı sisteme sahiptir. Bazalı olması sayesinde yatağın altını eşyalarınız ile doldurabilmeniz mümkün olacaktır. Özel açık hücre teknolojili ve yüksek yoğunluklu Visco sünger vücudu tamamen sararak basınç oluşumunu minimuma indirger. Pocket yay teknolojisi ise yaylarda olası zarar görebilmesini engelleyecektir. Bunun yanı sıra yapısı sayesinde her beden şekline adapte olarak ve vücut kıvrımlarını destekleyerek rahat bir uyku kalitesi sunacaktır. Free Zone teknolojisi sayesinde harekete göre şekillenerek omurganın zarar görmesini engelleyebilmektedir. Dokuma kumaştan tasarlanan bu yatakta bulunan kapsüller hava geçirgenliğini artırarak yatakta koku oluşumunu engelleyecektir.

Bel ve Omurga Sağlığınız Yataş Yatak Modelleri ile Güvende!

Yataş ortopedik yatak çeşitlerinden birisi olan Premium Prestige yenilikçi teknolojisi sayesinde özellikle bel ve omurga bölgesinde sorun yaşayan kişiler için benzersiz bir uyku kalitesi sunmaktadır. Full ortopedik yapısı sayesinde vücut ağırlığını yüzeye eşit olarak dağıtarak duruş pozisyonunuzun bozulmasını engelleyecektir. Monoblock Solid teknolojisi ile tasarlanan bu yataklar beli ve omurgayı destekleyerek ağrıları bulunan kişilerin ağrısız ve keyifli bir uyku uyuyabilmesini sağlayacaktır. Orta sertlikte olan yatağın bir tarafı Alpaka yün kumaş içeriğine sahiptir. Bu kumaş içeriği sayesinde kışın rahatlıkla kullanılabilecektir. Bunun yanı sıra diğer tarafta üç boyutlu nefes alabilen örme kumaş içeriği de bulunmaktadır. Çift taraflı kullanılabilen bu yatak alev almaması sayesinde güvenilir bir kullanıma sahiptir. Yatak çift kişilik yatak çeşitlerinden Ionic Energy örme kumaş içeriğe sahiptir. Birbirinden bağımsız olarak çalışabilen yaylar, vücut yapısına aniden adapte olarak omurgayı desteklemektedir. İyonik özellikleri sayesinde dinlendiren, zihinsel fonksiyonları geliştiren ve uyku kalitesini artıran bir yapısı bulunmaktadır. Woolmark yün içeriği sayesinde vücut ısısını artırır ve kalp atışını dengelemektedir. Yataş Bedding yatak serilerinden biri olan Blue Star yay sistemi ve yoğun sünger katmanı sayesinde omurga ve beli desteklemektedir. İki taraflı kullanımı bulunan bu serinin bir tarafı pamuklu kumaşı sayesinde serin diğer tarafı ise yünlü kumaş içeriği sayesinde sıcacık tutmaktadır. %100 doğal nefes alan yapısı sayesinde Yataş Blue Star vücut ısısını ve kalp ritmini dengeleyebilmektedir. DHT yay sistemi bulunan bu yatak uzun yıllar herhangi bir zarar görmeden kullanılabilmektedir. Son teknoloji özelliklere sahip bu yatak çift kişilik kullanıma sahiptir. Çiftlerin dönüş hareketlerini baz alarak oluşturduğu sistem sayesinde olası duruş bozukluklarını en aza indirgemektedir. Yataş Prestige Prime tek kişilik yatak ise, sırt ve beli destekleyen özel yay karkasına sahiptir. Üst kenar yayları sayesinde daha geniş bir uyku kalitesi sunmaktadır. Çift taraflı kullanım özelliği bulunan bu yatak kış ve yaz ayları için rahatlıkla tercih edilebilecektir. Sert yatak oluşu sayesinde özellikle bel ve omurga problemleri yaşayanlar için duruş pozisyonu oluşturacaktır. Kaliteli içeriği sayesinde uzun yıllar kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Her Kişiye Uygun Seçimler İçin Yataş Yatak Modelleri

Yatak Five-Z Hybrid yatak içeriği sayesinde daha konforlu ve rahat bir uyku deneyimi sunacaktır. İki taraflı olması sayesinde yaz ve kış aylarında kullanılabilmektedir. Visco sünger ve Pocket yay teknolojisi kullanılmıştır. 5 bölgeli Pocket yay sistemi vücudun 5 farklı yerini özel olarak destekleyerek omurga sağlığını korumaktadır. Dönüş hareketlerinde olumsuz etkileyişimi tamamen engelleyerek olası duruş bozukluklarını ortadan kaldıracaktır. Sünger yapısı kan dolaşımını hızlandırırken, kalp atışını düzenlemektedir. Woolmark yün içeriği sayesinde vücut ısısını destekleyecektir. Alev almaz ve güç tutuşan yapısı sayesinde güvenli bir kullanım sunmaktadır. 28 cm kapasitesinde bulunan bu yatak çift kişilik olarak tasarlanmıştır. Yataş yatak yorumları arasında en çok beğenildiği belirtilen seri Dream Box’tur. Yenilikçi anlayışı ile tasarlanmış olan bu yatak, her vücut tipinde kullanım için uygundur. Titanyum Matrix yay sistemi sayesinde vücudun bölgelerini destekleyebilmektedir. Kolayca taşınabilir ve monte edilebilmesi sayesinde taşınma durumlarında dahi size kolaylık sunacaktır. Yıkanabilir kılıfı sayesinde uzun süre temiz kalabilen bu yatak her vücut ısısını ayarlayabilme özelliğine sahiptir. Visco sünger yapısı sayesinde ne çok yumuşak ne de serttir. Vücudu adapte etme özelliği sayesinde uyku kalitesini önemli ölçüde artıran bu yatak dört mevsim kullanım imkanı sunan iki taraflı kullanıma sahiptir. Yatak Tesla manyetik yatak özelliğine sahiptir. Manyetik iplerle örülü olmuş olması sayesinde uyku kalitesini %98 oranına kadar artırabilmektedir. Pocket yayları vücudun desteklenmesini sağlarken yüksek konforlu bir uyku deneyimi sunacaktır. İki taraflı kullanımı bulunan bu yataklarda eşlerin dönme hareketinde diğer kişinin etkilenmesini etkileyen Feran Ice özelliğine sahiptir. Kapsüllü yapısı sayesinde yatağın nefes alımını artıracaktır. Böylece yatakta koku oluşumunu engellemektedir. Dokuma kumaş içeriği ve yay sistemi sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bu yataklarda tek kişilik ve çift kişilik ölçü seçenekleri bulunmaktadır. Yataş yatak modelleri arasında yer alan Fresh Sense keyifli bir uyku kalitesi sunmaktadır. DHT yay sistemine sahip olan bu yatak kalitesi sayesinde uzun yıllar ilk günkü gibi kullanılabilmektedir. Dolgun kapitone katmanı ve örgü kumaş yapısı sayesinde vücudunuzu kusursuz bir şekilde destekleyecektir. Frensche Teknolojisi bulunması nedeniyle pedi çıkarılarak yıkanabilmektedir. Tek taraflı kullanımı bulunan bu yatak modelini 4 mevsim tercih edebilmeniz mümkün olacaktır. Estetik görünümü ile oldukça şık bir görüntüsü bulunan bu yatağın yüksekliği 23 cm’dir. Farklı ölçü seçenekleri bulunan Yataş yatak kullanıcı yorumları oldukça beğenildiği yönündedir.

Dört Mevsim Kullanabileceğiniz Yataş Yatak Modelleri

Yataş Star yatak size kaliteli ve güvenli bir uyku deneyimi yaşatacaktır. Yapısında bulunan yoğun sünger yapısı sayesinde omurga desteği sağlayarak özellikle problemli olan kişiler için ağrılarının azaltılmasına yardımcı olacaktır. Yüksek mukavemet özelliği sayesinde uzun yıllar ilk günkü gibi bozulmadan kullanılabilmektedir. İki taraflı yapısı bulunan bu yatakta kış için Woolmark, yaz için ise pamuk kumaş içeriği bulunmaktadır. Sanitized teknoloji sayesinde kapsüller hava alarak kötü koku oluşumunu engelleyecektir. DHT yay teknolojisi uzun yıllar zarar görmeden kullanılabilecektir. Farklı ölçüleri bulunması sayesinde ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilmeniz mümkün olacaktır. Yataş 160x200 yatak ölçüsü bulunan Support Line iki katlı yağ eğrisi sayesinde omurga eğriliği oluşumunu engelleyecektir. Adaptive özelliğinin bulunması sayesinde her vücut yapısına uyum sağlayarak kaliteli bir uyku deneyimi sunacaktır. Kişinin uyku sıcaklığını koruyarak kalp hızını optimum seviyeye getirmektedir. Tek taraflı kullanım özelliği bulunan bu yatakta dokuma kumaş içeriği kullanılmıştır. Bunun sayesinde 4 mevsim rahatlıkla kullanılabilecektir. Yataş yatak çeşitleri arasında bulunan multi ortopedik seri, iç ve kenar destek süngerlerine sahiptir. Omurgaya tam destek sağlayan bu yatak omurga ağrılarını giderirken, olası sorunları tamamıyla giderecektir. Sanitized teknolojisi sayesinde kapsüllü yapısı hava geçişini artırır. Böylece yatağınız kendi kendini temizleyerek yıllarca tertemiz kalacaktır. Çift taraflı kullanım özelliği bulunan bu yataklar, oldukça kullanışlı bir forma sahiptir. DHT yay sistemi kaliteli içeriği sayesinde uzun yıllar zarar görmeden ilk günkü gibi kalacaktır. 23 cm yatak yüksekliği bulunan bu yatakta farklı ölçü seçenekleri bulunmaktadır. Yataş Dushess 7 bölgeli Pocket yaylı sistem özelliğine sahiptir. Bu nedenle vücudu 7 farklı yerden destekleyerek omurga sistemini bütünüyle koruyabilmektedir. Çift kişilik kullanımda eş dönüşümlerini önemseyerek oluşturduğu özel sistem sayesinde diğer eşin etkilenmesini minimuma indirgemektedir. Modern olarak tasarlanmış olan uyku pedi konforu artırarak basıncı maksimum seviyede dağıtabilmektedir. Tencel sistemi okaliptüs ağacı liflerinden elde edilmiştir. Bu nedenle yatağın nem seviyesini destekleyerek vücut sıcaklığını dengeleyecektir. Yumuşak tuşesi sayesinde yumuşacık bir dokunuş sağlayan bu yataklar uyku kalitesini önemli ölçüde artıracaktır. Yeni güne dinç uyanmanızı sağlayacak benzersiz kalitedeki yatakta farklı ölçü seçenekleri bulunmaktadır. Yataş Seven-Z yüksek konfor sunan lateks katmana sahiptir. 7 bölgeli Pocket yay sistemi sayesinde vücudu tam 7 yerden destekleyebilmektedir. Kan dolaşımını artıran bu yataklar basıncı minimuma indirgerken yüzeye eşit olarak dağıtabilmektedir. İç zonlu tasarımı sayesinde vücudunuzun yorgunluğunu azaltarak güne daha dinç uyanabilmenizi sağlayacaktır. Orta sertlikte kullanımı bulunan bu yatak tek taraflı olarak kullanılmaktadır. Kendini temizleyebilme özelliği sayesinde hava geçişini artırarak uzun yıllar tertemiz kalacaktır.

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Yataş Yatak Çeşitleri

Yataş Sleep Balance yatak DHT yay teknolojisi ile oluşturulmuştur. Deformasyon yaşamadan ilk günkü gibi kullanabileceğiniz bu yatak vücudun şeklini alarak benzersiz bir uyku deneyimi sunacaktır. Çift taraflı kullanımı bulunan bu yataklar oldukça kullanışlı olması nedeniyle yoğun talep görmektedir. Bunun yanı sıra Yataş 120x200 ölçülerinde bulunan bu yatakta farklı ölçü seçenekleri de bulunmaktadır. 24 cm yüksekliği bulunan bu yataklar fiyat açısından da kullanıcıyı memnun edebilmektedir. Yataş lateks yatak çeşitlerinden biri olan Smart Track Visco sünger içeriği sayesinde vücudu kavrayabilme özelliğine sahiptir. Geliştirilmiş yay teknolojisi vücudun belirli bölgelerini destekleyerek omurga sorunları yaşamanızı engelleyebilmektedir. Memory Coil teknolojisi bulunması nedeniyle tüm vücut tipleri tercih edebilmektedir. Özel Ultra Waist katmanı bel ve kalça kısmında bulunan tüm boşlukları destekleyerek olası sağlık sorunlarını tamamen engelleyebilmektedir. Rahatlığı sayesinde kaliteli bir uyku deneyimi sunarken gece dönüşlerini %24’e kadar azaltabilmektedir. Orta sertlikte bulunan bu yatak, özel ısıya göre ayarlanabilmektedir. Hava sirkülasyonunu sağlayarak koku oluşumunu tamamen engelleyen bu Yataş yatak ölçüleri bulunmaktadır. Yataş yatak tavsiye edilen modellerden birisi olan Cool Action fermuarlı yapıda olması sayesinde çıkarılarak kolayca yıkanabilmektedir. Pocket yaylı sistemi vücudun 7 bölgesine destek vererek omurga rahatsızlıklarının oluşumunu engelleyebilmektedir. 27 cm yatak yüksekliği bulunan bu yatak tek taraflı kullanıma sahiptir. Feran Ice teknolojisi sayesinde tere bağlı nemlenme hızl�� bir şekilde hava geçişi ile kurutulabilmektedir. Oldukça kullanışlı olan bu yatakta farklı ölçü seçenekleri de bulunmaktadır. Yataş yavrulu yatak Pop-Up serisi görsel ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Sürgülü bölgesinden çıkan yavru yatak sayesinde yatak genişletilerek daha keyifli bir uyku deneyimi yaşayabilmeniz mümkün olacaktır. Farklı renk içerikleri sayesinde ortamın dekorasyonuna göre seçimler yapabileceğiniz bu yatakta emniyet kilidi bulunmaktadır. Yavru yatakta kullanılan çelik konstrüksiyon ve iç aksam uzun yıllar ilk günkü gibi kullanılabilecek kaliteye sahiptir. Bunun yanı sıra yavrulu yataklarda farklı model ve tasarımlarda bulunmaktadır. Yataş yavrulu yatak fiyatları seçilecek modele göre değişiklik göstermektedir.

Yataş Yatak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yataş yatak önerisi olarak yalnızca çift kişilik ve tek kişilik ürünleri değil, bebek yatak modellerini verebilmekte mümkün olmaktadır. Yataş park yatak Miyo, park yatağın iç kısmına yerleştirilebilmesi için tasarlanmıştır. Farklı ölçü seçenekleri bulunan bu yatak hafif ve taşınabilir özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra zararsız ham maddelerden üretilmiştir. Bebeğin omurga sistemini desteklerken yüksek gramaj kumaş özelliği sayesinde uyku kalitesini artıracaktır. Çıkarılabilir ve uyku geçirmeyen kılıfı sayesinde oldukça kullanışlıdır. Yataş yatak fiyatları arasında uygun fiyat içeriğine sahip bebek yatağı olan Yumurcak, microfit yatak kılıfı sayesinde su geçirmeyecektir. Vücudu saran ve omurgayı destekleyen yapısı sayesinde uyku kalitesini önemli ölçüde artırabilmektedir. Elastik sünger yapısı vücudun şeklini alırken, örme kumaş içeriği sayesinde yatağı mevsim kullanabilmeniz mümkün olacaktır. 16 cm yüksekliği bulunan yatakta farklı ölçü seçenekleri bulunmaktadır. Yataş Miniko yatak özellikle 3-6 ay arasındaki bebeklerde konforlu bir kullanım imkânı sunabilmektedir. Özel membran teknolojisi bulunan bu yatak sıvıyı geçirmez özelliği sayesinde yatağın her zaman temiz kalabilmesini sağlayacaktır. Özellikle omurga gelişimini önemli ölçüde destekleyerek 3-6 ay arasında bebeğin omurga gelişimine olumlu katkı sağlayacaktır. DHT yay kalitesi sayesinde bebeğin vücudunu destekleyerek, uyku kalitesini önemli ölçüde arttıracaktır. 18 cm yüksekliği bulunan bu yatakta farklı ölçü seçenekleri de bulunmaktadır. Yataş Juno bebek yatağı, baş bölgesini yüksekte tutarak özellikle yeni doğmuş bebeklerde görülen reflüye bağlı kusmaları önemli ölçüde azaltacaktır. Bebek yatağında bulunan karın bandı bebeğin güvenliğini sağlarken, bebeğin özgürlüğünü kısıtlamadan rahat ve güvenli bir ortam oluşmasını sağlayacaktır. Yumuşak ve ortopedik iç yapısı bebeğin uyku kalitesini artırırken omurga gelişimi sürecini olumlu yönde etkileyecektir. Fermuarlı ve çıkarılabilir kılıfı sayesinde rahatlıkla yıkanarak yeniden kullanılabilir hale getirilebilmektedir. Yataş çift kişilik yatak fiyatları ve tek kişilik yatak fiyatları seçilen yatak ve yatak özelliğine göre değişkenlik gösterecektir. Yataş yatak indirimleri ve Yataş yatak kampanyası dönemlerini Trendyol uygulaması üzerinden takip edebilmeniz mümkün olacaktır. Uygulama üzerinden giriş yaparak markanın tüm ürünlerini görebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepete ekleyerek uygun fiyat ve ödeme koşulları ile anında satın alabilirsiniz.