Yatak Odası Tekstili

79227 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Yatak Odası Tekstili

Yatak odalarının dekorasyonunu zenginleştirmek ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak üzere yatak odası tekstili ürünleri, yüzlerce çeşitle Trendyol'un içerisinde yer alır. Ev tekstili bölümünden yatak odanızdaki tüm eksiklerinizi tamamlayabilir, şık, konforlu, kullanışlı bir yatak odası dizayn edebilirsiniz.

Nevresim Takımı ve Çarşaf Takımı

Nevresim takımları, her amaca ve gereksinime göre çeşitlendirilmiştir. Ürünler, tek kişilik nevresim takımı, çift kişilik nevresim takımı, king size nevresim takımı gibi boyut seçenekleri ile satışa sunulur. Tasarım ve desen alternatifleri ile, her zevke hitap eden ve her odaya uyum sağlayacak takımlar bu reyonda tüketicilerin beğenisine sunulur. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ve renk, desen, kumaş tercihleriniz kapsamında, yüzlerce ürün arasından seçim yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Günlük kullanım, çeyizlik ya da misafir odanız için değerlendirebileceğiniz nevresim takımları ile yaşam alanlarınızı yenileyebillir, güzelleştirebilirsiniz.

Çarşaf ve çarşaf takımı çeşitleri bu bölümde yer alır. Tek kişilik çarşaf takımı, çift kişilik çarşaf takımı düz çarşaflar ya da fitted çarşaflar, havlu ya da pamuk çarşaf takımları, çarşaf takımı kategorisinde bulunur.

Yatak Örtüsü ve Pike Takımı

Yatak odası tekstili kategorisinde, gerek günlük kullanım gerekse çeyizlik yatak örtüsü alternatifleri bulunur. Çift kişilik yatak ya da tek kişilik renk renk jakarlı yatak örtüleri, kapitone yatak örtüleri, örme yatak örtüleri, şönil yatak örtüleri, naturel dokuma yatak örtüleri, saten yatak örtüleri, şal dokuma yatak örtüleri gibi geniş bir ürün gamıyla, her beğeni ve gereksinime cevap verir. Yatak odası tekstili bölümündeki yatak örtüsü çeşitleri aynı zamanda tasarım ve desen zenginliğiyle modern, sofistike ya da klasik ev dekorasyonlarını tam anlamıyla bütünler.

Tek kişilik ve çift kişilik pike takımı çeşitleri, kullanıcı deneyimleri ile şekillendirilen reyonda önemli bir yer tutar. Tek kişilik pike takımı ve pikeler, hem ılık günlerde uyku esnasında kullanılır hem de salonlarda pratik bir örtü işlevi görür. Çift kişilik pikeler ise şık bir yatak örtüsü olarak kullanılabilir. Pamuk özellikli pikeler, jakarlı pikeler, balıksırtı pikeler, doğal kumaştan imal edilmiş pikeler de evinizi renklendirmeye adaydır.

Uyku Seti, Yorgan, Battaniye ve Yastık

Yorgan ve battaniye seçimi, ev tekstil ürünleri arasından en fazla önem verilen konudur. Hem iyi bir uyku hem sağlık açısından yorgan ve battaniye seçimi ince bir değerlendirmeye ihtiyaç duyar. Trendyol yatak odası tekstili kategorisinde, hem standart ölçülerin tüm ebatlarında hem de üretim özellikleri bakımından, mikrofiber, kaz tüyü ve yün gibi değişik malzemelerden üretilen tüm yorgan çeşitleri ve polar ve pamuklu battaniyeler yer alır. Uyku esnasında arzu ettiğiniz ısı derecesi, ağırlık düzeyi ve malzeme özelliği açısından kendiniz ve aileniz için en doğru yorgan ve battaniyeyi belirleyerek avantajlı koşullarıyla, kolay bir biçimde sipariş edebilirsiniz.

Uyku seti çeşitleri farklı desen ve ölçülerde bu bölümde yer alır. Tek kişilik uyku seti ve çift kişilik uyku seti çeşitlerini uyku seti kategorisinden rahat bir biçimde temin edebilirsiniz. Kaliteli bir uykunun ön koşullarından birinin yastık seçimi olduğu herkesçe bilinir. Uykunuzu güzelleştirecek yastıklar yatak odası tekstili kategorisinde ilginize sunulur. Renk renk desen desen desen yastık kılıfı yatak odası tekstili kategorisinde yer alır.

Yatak koruma ürünleri günümüzde yaygın kullanımdadır. Alez olarak adlandırılan bu ürünler, hem nem ve toz gibi istenmeyen unsurlarla yatağınız arasında tampon görevi görür hem de yatağınızın uzun süre ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Yatak ölçünüze ve dokuma özelliklerine göre en uygun alezleri seçerek en rahat bir biçimde sahip olabilirsiniz.