Yastık

24368 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Rahat Yastıklarla Sağlıklı Uykular

Yastık

Kaliteli uyku günlük hayatta daha aktif ve başarılı olmak için herkesin ihtiyacı olan önemli parçadır. Kaliteli bir uykuya sahip olmak için uyuduğunuz odanın karanlık olması gerekir. Uyuduğunuz oda içerisinde uyku dışında çok fazla vakit geçirmemeniz gerekir. Daha rahat bir uykuya dalabilmek için uyuduğunuz oda dışında kullandığınız yastık ve yorganı doğru seçmeniz gerekir. Deliksiz ve konforlu bir uyku için doğru ürünü seçmeniz sizin daha iyi bir uyku deneyimine sahip olmanıza yardımcı olur. Bunun için yapabileceğiniz birkaç basit yöntem size yardımcı olacaktır. Kaliteli yastık kullanarak daha konforlu ve deliksiz uyuyabilirsiniz.

Daha İyi Bir Uyku Kalitesi İçin Yastık Seçimi

Her kullanıcının farklı bir yastık tercihi vardır. Kimi kullanıcılar alçak modelleri tercih ederken kimi kullanıcılar yüksek modelleri tercih edebilir. Yüksek yastık tercih etmek istiyorsanız yatağınızın sert bir yapıya sahip olması gerekir. Sert yataklarda vücudun ve başın yatağa gömülme oranı daha az olduğu için omuz açıklığınıza göre büyük yastık tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Omurga sağlığınız için doğru yastığı bulmanız sağlığınızı olumlu yönde etkiler. Ortopedik yastık boynunuzdaki boşlukları doldurur. Boyun ağrılarını ve kireçlenmeyi azaltan bir etkiye sahiptir. Bununla birlikte daha rahat bir uykuya sahip olmanıza yardımcı olur. Boyun ağrılarının yanı sıra bel ağrılarının da çözülmesine yardımcı olur. Medikal yastık olarak da bilinen bu yastıklar doktorlar tarafından da önerilir. Boyun ve omuz kaslarınızı destekleyerek var olan ağrılarınızı ortadan kaldırır. Uyurken sürekli istenmeyen dönmelere sahipseniz bu dönmelerinizi ortadan kaldırarak kan dolaşımınızı hızlandırır. Hamileler ve horlama sorunu yaşayan kullanıcılar için visko yastık önerilir.

Uyurken hangi pozisyonda uyuduğunuz, yatağınızın yüksek ya da alçak oluşu, yatağın sertlik ve yumuşaklığı uykunuzu etkiler. Çoğu insan yan yatarak uyuduğu için eğer siz de yan yatarak uyuyorsanız omuz açıklığınıza göre bir yastık seçmeniz daha doğru olacaktır. Boyun destekli yastık yardımı ile uyku problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Boyun desteği sayesinde daha hızlı uykuya dalabilir ve uyandığınızda yenilenmiş gibi bir hisse sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tarza Sahip Yastık Modelleri

Ortopedik ve boyun yastıklarının yanı sıra rahat bir uyku çekmenize yardımcı olan pek çok yastık bulunur. Kolay ve yıkanabilir yapısı ile uzun süre kullanabileceğiniz bambu yastık yıkanabilir kılıfa, visco ve hyper sünger karışımlı iç dolgusu sayesinde rahat bir uyku çekmenize yardımcı olur. Yumuşak yapısı ile yüzüstü uyumayı seven kullanıcılar için oldukça uygundur. Yüzüstü uyurken yumuşak yapılı yastık kullanmak önemlidir. Başınızı çok kaldırmadan omzunuzu dümdüz tutarak kaliteli bir uyku uyumanız için idealdir. Bambu yastık fiyatları 2'li ve tek paket olarak değişiklik gösterebilir. Ancak her bütçeye uygun ürün seçenekleri arasından kendiniz için en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Kendiniz için kullanacağınız ürünlerin yanı sıra konuklarınızı ağırlarken de onları en iyi şekilde ağırlamanıza yardımcı olacak ürünleri Trendyol'da bulabilirsiniz. Kolayca yıkanabilen silikon yastık ile misafirlerinizin rahatça uyumasına yardımcı olabilirsiniz. Çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliği sayesinde istediğiniz zaman yıkayabilirsiniz. Yumuşak yapısı sayesinde deliksiz bir uyku deneyimi sağlar. Hafif bir yapıya sahiptir. Silikon yastığa benzer olan elyaf yastık yıkaması kolay ve yumuşak yapıdadır. Misafirlerinize özel kullanımınız için uygundur.

Bir diğer yastık çeşidi olan yün yastık modelleri diğer ürünlere göre daha sert bir yapıya sahiptir. Sırtüstü uyumayı seviyorsanız yumuşak yapılı ürünler sizin için doğru olmayacaktır. Aynı zamanda yüksek modeller de sizin için uygun değildir. Sırtüstü yatarken yüksek yapılı yastık kullanmak çenenizi göğsünüze yaklaştırır ve omurganızın şeklini bozar. Bunun önüne geçebilmek için yünlü yapıya sahip sert yastık tercih edebilirsiniz. Hem yatağınızın yapısına uygun hem de yatağınıza gömülme oranı ile doğru orantılı bir yapıya sahip olur. Omuz genişliğinize göre uygun bir boyutta almanız daha faydalı olacaktır. Yün modeller eski zamanlarda yaygın olarak kullanılan ve hala kullanılmakta olan bir ürün çeşididir. Sağlıklı yapısı ile size deliksiz bir uyku deneyimi sunar. Yün yastık fiyatları set halinde ve tek modeller olarak değişiklik gösterebilir. Ancak kendi bütçenize uygun pek çok ürünü Trendyol'da bulabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Çeşide Sahip Koltuk Yastıkları

Yatak yastıkları dışında evinizin pek çok alanında kullanabileceğiniz farklı tarzda ürün bulunur. Uyku amacı ile kullanılan ürünlerin dışında evinizdeki koltuklarda, salıncakta, dinlenme alanlarında da kullanabileceğiniz dekorasyon amaçlı ürünler mevcuttur. Bu ürünlerden biri olan dekoratif yastık modelleri hem ev dekorasyonlarında hem de pek çok farklı alanda kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Farklı sanatsal tasarımları üzerinde barındıran modellerin yanı sıra hayvan figürlerini üzerinde barındıran ürünler de vardır. Hayvan figürlerini üzerinde barındıran modellerin yanı sıra hayvan biçiminde modeller de mevcuttur.

Koltuklarınızda parça parça ve küçük modeller kullanmak istemiyorsanız kolayca satın alabileceğiniz büyük koltuk yastıkları da Trendyol'da mevcuttur. Koltukta otururken sırtınızı destekler. Büyük ve yumuşak yapıları televizyon karşısında daha rahat ve keyifle filmlerinizi izlemenize olanak sağlar. Araçlarınız içerisinde de kullanabileceğiniz modeller mevcuttur. Büyük koltuk modellerine göre daha küçük ancak uzun yastık olarak kullanabileceğiniz modeller vardır. Hem evde hem arabanızda kullanabileceğiniz bu ürünler ile belinizi destekleyebilirsiniz.

Kullanabileceğiniz bir diğer model ise puf yastık ile yatağınız ve koltuğunuz üzerinde dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın odasında dekorasyon olarak ya da evcil hayvanınız için kullanabileceğiniz fil figürlü ve daha birçok hayvan tasarımına sahip yastıklara göz atabilirsiniz. Ofisinizde, çalışma odanızda kullanabileceğiniz mottoların bulunduğu sizi her gördüğünüzde motive edecek tasarımlara da göz atabilirsiniz. Daha sade ve düz bir tarzda kullanmak istiyorsanız Trendyol'da bulunan geniş küçük yastık kategorisine göz atabilirsiniz.

İsterseniz özel olarak kendiniz için yaptırabileceğiniz modelleri seçebilir ve kendi özel tasarımınızın bulunduğu bir ürün yaptırabilirsiniz. Özel günlerde ya da sevdiklerinize hediye etmek için kullanabileceğiniz bu ürünler ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Resimli yastık modellerine istediğiniz resmin baskısını yaptırarak sevdiklerinize daha özel bir hediye verebilirsiniz. Resimli, özel baskılı ya da sade modeller ile evinizde ofisinizde kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Sevdiğiniz film karakterlerinin bulunduğu ya da Madonna, Frida gibi ünlü insanların bulunduğu ürünler ile odanıza renk katabilirsiniz. Baskı ya da özel tasarımlar yerine renkli yastık modelleri ile de hareketli dekorasyonunuzu sade modeller kullanarak tamamlayabilirsiniz.

Ev dizaynını yaparken tamamlayıcı ürünler kullanmak hem fazla sade olan alanlarınızı hareketlendirmenize hem de aşırı hareketli alanları sadeleştirmenize yardımcı olur. Dekorasyon olarak kullanılabilen bir diğer ürün çeşidi olan süs yastıkları evinizi dekore ederken kullanabileceğiniz kurtarıcı bir üründür. Koltuklarınızda, kitap okuma alanınızda, balkonlarınızda kullanabileceğiniz bu ürünler dekorasyonunuza hareket katar. Farklı biçim ve tarzlardaki bu ürünler ile şık bir ev dizaynına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda koltuk ve kanepelerinizde kullanabileceğiniz kırlent yastık sade ve farklı baskıların bulunduğu pek çok çeşide sahiptir. Hareketli koltuklarınızı sade tasarımlı modeller ile tamamlayabilirsiniz. Dijital baskılı ve kalın özel dokuma mikrofiber kumaş ile üretilir. Makinede 30 derecede yıkayabilirsiniz.

Sade tasarımların yanı sıra daha hareketli yapıdaki kirpik yastık modelleri ile sade görünümlü dekorasyonunuzu hareketlendirebilirsiniz. Farklı tasarıma sahip yapısı ile odanızda istediğiniz ilginç ve olağan dışı tarzı yakalamanıza olanak sağlar. Döşemelik mikro kumaş kullanılarak üretilir. 30 derecede rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Kirpik modeli gibi farklı tarza sahip olan tüylü yastık yatağınız üzerinde dekoratif olarak kullanabileceğiniz bir üründür. Rengarenk ve tek renk seçenekleri arasından kullanacağınız alana ve dekorasyonunuza uygun ürünü seçebilirsiniz. Ürün bütünü dışında Trendyol'da sadece kenarları tüylü modelleri de bulabilirsiniz. Yumuşak yastık dokusu ile sarılıp uyuyabileceğiniz bir yapıdadır.

Bebekler İçin Üretilen Yastık Çeşitleri

Yetişkinler ve dekoratif amaçlı üretilen ürünlerin yanı sıra bebekleriniz ve çocuklarınız için kullanabileceğiniz modeller vardır. Bebek yastıkları yetişkinler için üretilen modellerden biraz daha farklıdır. Pamuklu, minik ve daha yumuşak yapıdadır. Uyku için kullanabileceğiniz ürünlerin dışında pek çok farklı modeller Trendyol'da mevcuttur. Bebek yastık modelleri içerisinde bebeğinizin altını değiştirirken ya da mama yedirirken kullanabileceğiniz düz yastık çeşitleri mevcuttur. Aynı zamanda bebeğiniz ilk doğduğu anda kafaları daha yumuşak ve esnek olduğu için bebekler sürekli olarak düz ve aynı poziisyonda yatar. Bu yüzden kafalarında düzleşme olabilir. Bunun önüne geçebilmek için kullanabileceğiniz bu ürün ile bebeğinizin başının düzleşmesinin önüne geçebilirsiniz. Bebeğiniz uyurken sağa sola hareket edebilir. Yeni emeklemeye başlayan bebeklerde bu uykuda hareketlilik daha sık görülebilir. Bebeğiniz uyurken onu çevreleyecek yüksek yastıklar kullanmak yerine c yastık kullanarak etrafını çevreleyebilirsiniz. Böylece uyurken hareket etse bile hareket kabiliyetini kısıtlayarak uyuduğu yer yüksekte olsa bile düşmesini engelleyebilirsiniz.

Bebekleriniz için kullanacağınız ürünlerin ince ve daha yumuşak olması gerekir. Bu yumuşak ürünlere örnek olarak microfiber yastık nefes alan bir yapıya sahiptir. Kir, toz, mikrop gibi maddeleri yakalayarak içinde absorbe eder. Böylelikle bebeğiniz için güvenle kullanabileceğiniz bir ürün haline gelir. Biyeli ve fermuarlı olarak üretilir. Mikro silikon iç dolguya sahiptir. Bebeğiniz için güvenle kullanabilirsiniz.

Bebekler için üretilen modeller gibi Trendyol'da çocuk yastıkları da mevcuttur. Çocuklarınızın uyurken rahat bir uyku çekmesi için kullanabileceğiniz bu ürünler geniş tasarım ve modellere sahiptir. Bebeğiniz ve çocuğunuz uyurken yatakları etrafında kullanabileceğiniz minik yastıklar ile onları koruyabilirsiniz. Tırtıl şeklindeki modeller ile çocuğunuzun yatağının kenarlarını çevreleyebilirsiniz. Böylelikle gece uyurken yataktan düşmelerine ve darbe almalarına engel olabilirsiniz. Çocuğunuzun odasını hareketlendirebilmek için desenli yastık modellerinden faydalanabilirsiniz. Rengarenk ve farklı desenlere sahip ürünler ile çocuğunuzun odasındaki dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Hem Rahat Hem Kaliteli Yastık Modelleri

Uyurken rahat ve derin bir uyku uyumanın yanı sıra temiz aynı zamanda kaliteli uyku setine sahip olmak önemlidir. Uyurken kullandığınız yorganlar, nevresim takımları zamanla kirlenir. En fazla iki haftada bir yenileri ile değiştirmeleri gerekir. Antibakteriyel yastık modelleri ile uyurken rahatça uyuyabilir ve daha temiz bir yastık ile bakterilerden korunabilirsiniz. Normal bir düzende en az iki yıl kullanacağınız yastıklar iki yıl boyunca kullanabileceğiniz ürünlerdir. Antibakteriyel modeller ile yastıklarınızı uzun süre güvenle kullanabilirsiniz.

Antibakteriyel ürünler gibi bazı sağlık sorunları dolayısı ile özel üretilmiş ürünler kullanmanız gerekebilir. Boyun fıtığı için yastık özellikle boyun fıtığına sahip olan kullanıcılar için üretilir. Yüksek yoğunlukta elastikiyet ve esneklik ile maksimum düzeyde konfor sağlar. Vücut ısısı ve insan ağırlığına duyarlı olarak tasarlanmıştır. Boyun kaslarınızı destekleyerek ağrı olma ihtimalini azaltır. Yatış esnasında boyun bölümündeki basıncı minimalize eder. Kan dolaşımının düzelmesine yardımcı ortopedik bir üründür. Boyun fıtığı gibi boyun düzleşmesi için yastık boyun bölgesinde düzleşmeye sahip kullanıcılar için özel olarak üretilir. Bu ürün ile birlikte boynunuzda boş kalan bölgeyi doldurarak o bölgedeki kan akışını hızlandırır. Ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. Fermuarlı açılabilir kılıfı ile istediğiniz zaman kolayca yıkayabilirsiniz.

Rahat ve deliksiz bir uyku için uyumanıza yardımcı olacak çevresel faktörlere sahip olmanız gerekir. Kaz tüyü yastık gibi yumuşak yapıya sahip bir ürün kullanabilirsiniz. Dış kaplaması yüzde yüz pamuk ile üretilir. Böylece tüy geçirmez. 30 derece makinede yıkadıktan sonra kurutma makinesi yardımı ile kurutabilirsiniz. Set ve boyutlara göre kaz tüyü yastık fiyatları değişiklik gösterebilir. Büyük ve küçük boylar arasından ihtiyacınıza en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Çeyiz olarak da alabileceğiniz ürünleri Trendyol'da bulabilirsiniz. Rahat yastık olarak adlandırabileceğiniz bir üründür. Nem ve yağ tutmaz. Uzun ömürlü, hafif ve ısı koruma gücü yüksektir. Fazla nemi emerek vücut ısınızı dengeler. Toz ve bakteri barındırmaz. Kokusuz bir özelliğe sahiptir. Ürün alırken yastık tavsiye isteyen kullanıcılar için önerilebilecek ürünlerin en başında gelir. Konforlu ve deliksiz bir uyku için kullanabileceğiniz bir ürün özelliği taşır. Trendyol'da bulunan kaz tüyü modelleri arasından istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Tek çift ve daha fazla seçeneklere sahip geniş ürün kategorisi içerisinden ihtiyacınızı karşılayabilecek en iyi ürünü Trendyol'daki yastık al seçeneği ile kolayca satın alabilirsiniz.

Birbirinden Farklı İhtiyaçları Karşılayan Yastık Önerisi

Sağlık amacı ile kullanılan ürünlerden biri olan ortopedik modeller esnek yapıları ve boyun ile yatağınız arasındaki boşluğu kapayan özelliği sayesinde kaliteli bir uyku için size yardımcı olur. Ortopedik yastık fiyatları set ve tek satılan modellere göre değişiklik gösterebilir. Ancak her bütçeye uygun bir ürün bulmanız mümkündür. Esnek ve pamuklu yapısı ile yumuşak bir yapıya sahiptir. Makinede kolayca yıkanabilir. Boyun yastıkları da ortopedik ürünler gibi boynunuzu destekleyicidir. Kan akışı sağlar. Boyun şeklini alabilecek modeller de mevcuttur. Açık hücreli aynı zamanda ısıya ve basınca duyarlıdırlar. Yalnızca ısıya ve basınca duyarlı değil ayrıca antibakteriyel özelliktedir. Trendyol'da bulunan ürünler arasından istediğiniz modeli yastık satın al butonuna tıklayarak temin edebilirsiniz.

Pamuk yastık sert modelleri kullanamayan kullanıcılar tarafından tercih edilen bir diğer üründür. Yumuşak hafif ve hijyeniktir. Dolgun, hafif ve hijyenik yapılı dolgun elyafı sayesinde şekli bozulmadan başınıza destek sağlar. Yüzde yüz pamuk ile yapılır. Ağartma ve kurutma yapmaz. Misafirleriniz için de kullanabileceğiniz bir üründür. Pamuk yastık fiyatları diğer ürünlere göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Tek modellerden beşli modellere kadar pek çok farklı satın alma seçeneğine sahiptir. Trendyol'da bulunan farklı seçenekler arasından ihtiyacınızı en iyi karşılayan ürünü seçebilirsiniz.

Kullanıcılar için önerilebilecek bir diğer ürün olan jelli yastık özellikle ofis ortamında çalışan kullanıcılar için önerilebilir. Bel sağlığınızı koruyan bu ürün sayesinde gün içerisinde bilgisayar ve masa başında çalışırken bel sağlığınıza öncelik vererek koltuk ile beliniz arasındaki boşluğu doldurur. Ürünün orta kısmında yer alan jel tabaka vücudunuza temas ederek bölgedeki vücut ısısını alır. Omurganızın doğru bir çizgide kalmasına yardımcı olur. Jelli yastık fiyatları her bütçeye uygundur.

Konforlu Bir Uyku Deneyimi Sağlayan Ergonomik Yastık

Yastık markaları boyun ve bel ağrısı çeken kullanıcılar için özellikle önerilen ortopedik ürünler üretir. Bu ürünler visco ve lateks olarak kendi içinde ikiye ayrılır. Isıya duyarlı, boynunuz ve yatağınız arasındaki boşlukları dolduran bir şekle ve yapıya sahiptir. Boyun ve bel ağrısı gibi şikayetleri olan kullanıcılara doktorlar tarafından yastık tavsiye ederken en çok önerdikleri ürünlerden biridir. Bu ürünler ısıya duyarlı yapılarının yanı sıra antibakteriyel özelliklere de sahiptir. Nemi içinde barındırmaz. Kir, bakteri ve mikropları yakalayarak hapseder. Terletmeyen yastık olarak da adlandırabileceğimiz bu ürün terletmeyen ve üşütmeyen örme kumaşlı bir üründür. Terlemeyi önleyerek yazın serin kışın sıcak tutar. Doğal yün kumaşı ile size uyurken ortopedik visco iç konforu ile rahatlık sunar.

Daha yumuşak ve ortopedik ürünlere benzer bir model olan dolgu yastık teri vücudunuzdan uzaklaştırır. 300 iplikli sık dokuma pamuk kumaşı yardımı ve içerisinde yer alan organik pamuk dolgu gece boyunca serin ve rahat uyuyabilmenize yardımcı olur. Yumuşaklığı kalıcı konfor ile birleştiren bu ürün özel olarak tasarlanmıştır. Tek ve çift kişilik yastık modelleri gibi pek çok ürün seçeneği arasından kendinize en uygun modeli satın alabilirsiniz. Biraz daha tasarım ve iç dizayn amacı ile kullanabileceğiniz ot yastık çeşitleri ve ot yastık fiyatları her bütçeye uygun şekilde Trendyol'da mevcuttur.

Ofiste kısa bir uyku için kullanabileceğiniz yuvarlak yastık farklı boyutları ile her an her yerde uyuyabilmenize olanak sağlar. Sadece ofiste değil aynı zamanda kampta da kullanabileceğiniz bu ürün ile aşırı yük yapmadan kullanabilirsiniz. Çantanıza sığabilecek şişme modelleri de Trendyol'da bulabilirsiniz. Yastık fiyatları tercih ettiğiniz modele göre değişiklik gösterebilir. Ancak her bütçeye uygun geniş ürün kategorisi içerisinden size en uygun modeli rahatlıkla seçebilirsiniz. Deliksiz ve konforlu uykuya sahip olmak için Trendyol'daki yastık modellerine göz atabilirsiniz.