Yağevi Saf Biberiye Uçucu Yağı 10 ml

Tahmini Teslimat:15 - 20 Nisan

Ürün Bilgileri

Ürün Özellikleri

Cilt Tipi:Tüm Cilt Tipleri
Hacim:10 ml
Kullanma Amacı:Canlandırıcı
Form:Yağ
Görünüm:Işıltılı
SPF:Korumasız

Detaylı Ürün Açıklaması

%100 Saf Biberiye Uçucu Yağı 

Yaygın İsim: Biberiye Yağı

Botanik İsim:Rosmarinus Officinalis

Kullanılan Kısım:Yapraklar

Üretim Yöntemi:Buhar distilasyonu

Görünüm:Soluk sarı, sarı

Koku Tanımı:Taze, odunsu-balzamik, kafurlu, sıcak.

Ana Bileşenler:Verbenone, alfa pinen, sineol.

Menşei:Hindistan

Uyumlu Olduğu Yağlar:Palmarosa, karanfil, kekik, nane ve lavanta.

Mevcut Ebatlar:5 ml, 10 ml, 20 ml

Kullanım Alanları

Cildiniz İçin Biberiye Yağı: Yaraların iyileşmesinde etkilidir. Selülite iyi gelir. Saç bitlerine karşı mücadeleyi destekler.Cilt metabolizmasını canlandırır. Saç bakımında faydalıdır, saça parlaklık kazandırır. Sivilceye karşı etkilidir.  Cilde, sabit yağlarla seyreltilerek uygulanabilir.

Ruh Haliniz İçin Biberiye Yağı:Difüzör veya buhurdanlığa damlatacağınız 3-5 damla paçuli yağı hafızayı güçlendirir, konsantrasyonu arttırır. Canlandırıcı ve enerji vericidir, zihne netlik verir. 

Eviniz İçin Biberiye Yağı:Dezenfektan etkisi nedeniyle ev yapımı temizlik sularında ve ortam kokulandırmada kullanılabilir. 


Satıcının Notu: Satın alacağınız ürün görsellerde belirtildiği gibi strafor kalıp ve karton kutu ile ambalajlanmıştır. Böylece kargo esnasında oluşabilecek sarsıntı, çarpma, düşme kaynaklı sızma, taşma, kırılma gibi hasarlara karşı yüksek koruma altına alınmıştır. 


Uyarı: Ağzı kapalı şekilde, ışık almayan, serin ve kuru yerde saklanmalıdır. Harici ve dahili kullanım için uygundur. Alerji ihtimaline karşı bilekte test edilmelidir. Çocukların ulaşabileceği yerlerde bulundurulmamalıdır. Küçük çocuklarda kullanılmamalıdır. Hamileler, emziren anneler ve kronik hastalığı olanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Göze temas halinde gözünüzü bol su ile yıkayınız.


-38%
42,67 TL
26,60 TL

Satıcı Hakkında

Vediashop

9.8

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

reviews-placeholder