Yag Ve Sos

125 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Yağ ve Sos

Yağ ve sos çeşitleri, yemeklerin lezzetini belirleyen en kritik ürünler arasında yer alır. Yemek yapmak için seçilen malzemelerin tazeliği kadar aynı yemeğe kattıkları aromaları pekiştirdiği için yağ ve sos çeşitlerinin kalitesi de önemlidir. Trendyol'da bulunan tüm yağ ve sos ürünleri, rafine yöntemlerin sonucunda ortaya çıkan ürünlerdir. Her bir yağ ve sos, yemeğin lezzetini belirgin bir biçimde ortaya çıkarırken yemeğin içine konulan malzemelerin aromalarının da belli bir dengede birbirine karışmasını sağlar. Trendyol'da bulunan yağ ve sos çeşitleri arasında zevkinize uygun olarak özel yöntemlerle üretilmiş zeytinyağı çeşitlerinin yanı sıra ayçiçek yağı, kantaron yağı, tereyağı ve birbirinden değişik yöresel tatlara ait sos çeşitlerini satın alabilirsiniz. Her biri mevsiminde toplanan taze ürünler ile hazırlanan yağ ve sos çeşitleri, Anadolu'nun bereketini ve lezzetini sofralara taşır. Geleneksel tarifler ile hazırlanan yemeklerde kullanılan yağ ve sos çeşitlerini, yaratıcılığınızı kullanarak kendi özel tariflerinizde de deneyebilirsiniz.

Gurme Yağlar Farklı Lezzetler Sunuyor

Trendyol ürünleri arasında bulunan yağ ve sos çeşitleri; özel yöntemler ile üretilen, kendine has aromaları ile lezzet arttırıcı gurme ürünlerdir. Yağ ve sos çeşitleri arasında yer alan; margarin, sıvı yağ, ayçiçek yağı ve tereyağları yemeklere kattıkları lezzet ile sofraları taçlandırır. Klasik yağ ve sos çeşitlerinin yanı sıra dünya mutfaklarında kullanılan yağ ve sos çeşitlerine de bu kategoride ulaşmak mümkündür.

Sıvı Yağların En Mağruru: Zeytinyağı

Sofraların en lezzetli olduğu kadar en sağlıklı yağ ve sos malzemelerinden biri olan zeytinyağı, Trendyol'da en iyi örnekleri ile temsil edilir. Sızma, naturel, erken hasat, riviera, taş baskı soğuk sıkım organik yağ ve sos ürünleri, doğal lezzetleri ile yemeklerin ve salataların tadını iki kat artırır. Sıcak ve soğuk yemekler için ayrı tipleri bulunan yağ ve sos ürünlerinden zeytinyağı çeşitlerinin, salatalar için kullanılan farklı aromalara sahip tipleri de mevcuttur. Gurmelere has dokunuşlar ile lezzetleri daha iyi kavramak isteyenlere hitap eden, yağ ve sos ürünleri içinde bulunan zeytinyağı çeşitleri, sağlıklı olmaları nedeni ile de en çok tercih edilenler arasında yer alır.

Tereyağ ve Margarin Çeşitleri

Yöresel dokunuşlar ile üretilen, organik yağ ve sos çeşitlerinin en önemlisi olan doğal tereyağları, sabah kahvaltılarının yanında Türk mutfak kültürünün de vazgeçilmezleri arasında yer alır. Tamamen organik ve doğal olarak üretilen tereyağı çeşitlerinin yanı sıra tereyağına alerjisi olanlar için margarin çeşitlerini de Trendyol'da sunulan yağ ve sos kategorisinden satın alabilirsiniz.

Anadolu Aromaları Soslar

Anadolu'nun farklı aromalarını, Anadolu'ya has yağ ve sos çeşitleri ile denemek için Trendyol ürünlerini seçebilirsiniz. Lezzetli yağ ve sos çeşitlerinin, yemeklere ve salatalara kattığı gurme tatlara yağ ve sos kategorisinden ulaşabilirsiniz. Nar ekşisi, üzüm, alıç ve elma aromalı sirke çeşitleri, organik domates ve biber salçası, acı isot sosları ve daha fazlasını inceleyebilirsiniz. Yağ ve sos çeşitleri arasında ayrı bir yere sahip olan değişik aromalı soslar, sadece salatalara değil, sofralarınızdaki diğer yemeklere de lezzet katar.

Organik Nar Ekşisi

Salatalara ayrı bir lezzet katan yağ ve sos çeşitleri arasındaki nar ekşisini, aynı zamanda yemeklerde de kullanabilirsiniz. Dolmaların lezzetlini artıran nar ekşisi sosları, tamamen doğal ve organik yöntemler ile üretilir. Tansiyon dengeleyici fonksiyonu da olduğu ispatlanan nar ekşisi, aynı zamanda şifa da dağıtır.

Organik Sirke Çeşitleri

Geleneksel üzüm sirkesi ile balzamik sosların yanına elma ve alıçdan yapılan sirkeleri de ekleyen yağ ve sos ürünleri, salatalarınızı tatlandırır. Farklı markaların yağ ve sos ürünlerine ulaşarak doğal sirkelerin lezzetlerini deneyimleyebilirsiniz.

Gurme Salçalar

En tanıdık yağ ve sos çeşitleri arasında bulunan salçalar ile yemeklere hem renk katabilir hem de lezzetlerini her mevsim arttırabilirsiniz. Sadece sebze yemekleri için kullanılmayan salçalar ile et yemeklerini de tatlandırabilirsiniz. Domates ve biber salçaları ile birlikte pişirilen yemekler, hazırlanan özel soslar dokunuşları ile mutfakları değiştirir.

Diğer Sos Çeşitleri

Farklı tatlara açık olanlar için değişik lezzetleri bir arada sunan Trendyol'da yağ ve sos çeşitleri sınırsızdır. Diğer sos çeşitleri arasında bulunan acı ve tatlı lezzetler, farklı dokunuşları ile sadece yemek ve salatalara değil, tatlılara da ayrıcalık kazandırır. Acı yağ ve sos çeşitleri arasında bulunan; isot, jalapeno ve hot sauce etlerin lezzetini terbiye ederken soya sosu ise hem etleri hem de sebze yemeklerini çeşnilendirir. Diğer yağ ve sos çeşitleri olarak sunulan sumak ekşisi, vişne ekşisi, kuru domates ezmesi, körili sos ve portakal tarçınlı keçiboynuzu özü seçkin lezzetleri evlere taşır.

Her zevke ve damak tadına hitap eden yağ ve sos çeşitlerini Trendyol gıda ürünleri kategorisinde bulabilir, gurme lezzetler ile sofralarınızda yepyeni tarifler deneyebilirsiniz.