Xiaomi Inface Sonic

4 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Xiaomi Inface Sonic Yüz Temizleme Cihazı

Yenilikleri herkese kolayca ulaştırabilmek amacıyla yola çıkan Xiaomi 2010 yılından bu yana pek çok alandaki teknolojik ürünlerini sizlerle buluşturuyor. En yeni teknolojileri uygun fiyat seçenekleri ile bir arada sunan marka akıllı telefon, televizyon, akıllı ev ürünleri, giyilebilir ürünler ve teknolojinin dahil olduğu daha pek çok alanda üretim yapmaya devam ediyor. Ürün yelpazesini sürdürülebilir olarak geliştirmek için çalışmalar yapıyor. 30'dan fazla ülke ve bölgede yer alan Xiaomi, kalite standartlarına gösterdiği önemle sektöre yön veren önemli markalardan biri olarak karşınıza çıkıyor.

Kişisel bakım kategorisinde fark yaratan marka ileri teknoloji yüz temizleme cihazı Xiaomi Inface Sonic ile cilt bakım rutininize yeni bir boyut katmayı hedefliyor. Varolan aktivitenizi pratikleştirmenin çok daha üzerinde bir performans sergiliyor ve size daha gelişmiş bir cilt bakımına ulaşma fırsatı sunuyor . Yüz temizlemede yetersizlikleri ortadan kaldıran teknolojisinin yanı sıra ekstra özellikleriyle cildinizi rahatlatmayı hedefleyerek birden çok özelliği bünyesinde bulunduruyor. Pratik ve minimal tasarımıyla yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz Xiaomi Inface Sonic yüz temizleme cihazları kullanışlı teknolojik donanımları ve daha pek çok avantajlı özellikleri sayesinde vazgeçemeyeceğiniz bir ürün haline geliyor.

Xiaomi Inface Sonic Göz Alıcı Tasarımı

Bir ürünün tasarımı hem kullanımda sağladığı avantajlarla hem de göze hitap etme miktarıyla önem kazanır. Cilt bakım ürünlerinde kullanışlı bir deneyim oluşturmak birincil planda olsa da ürünün görsel estetik standartlarını üst düzeyde tasarlamak görülebilir alanlarda bulunduğunda ortam dekorasyonuna zıt bir görüntü oluşturmasını engeller. Kimi zaman ise dekorasyonu destekleyerek daha ilgi çekici bir görünüm oluşturmanıza dahi katkıda bulunabilir. Bu sayede estetik görünümüne önem verilmiş bir ürünü muhafaza edeceğiniz bölge sayısı artacağından alan problemi kaygısı yaşamadan keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Xiaomi Inface Sonic yüz temizleme kullananlar için öncelikle pratik bir deneyimi hedeflediğinden cilt bakımında aradığınız ürün olabilir. 8 cm boyu, 5.3 cm eni ve 3 cm kalınlığı ile oldukça küçük boyuta sahip cihazı dilediğiniz yerde kolayca saklayabilir, isterseniz rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Bir rengin 4 tonundan geçişli bir şekilde faydalanan parçalı tasarımı ile yalın fakat oldukça şık görünümlü bir yüz temizleme cihazına sahip olabilirsiniz. Yenilikçi ve zamansız tasarımı ile dilerseniz görünür alanlarda muhafaza etmeyi de tercih edebilirsiniz. Minimal ve estetik görünümü sayesinde uygun renk seçeneklerini tercih ettiğinizde her dekorasyonunuza uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Xiaomi Inface Sonic Dikkat Çekici Renk Seçenekleri

Bir ürünün rengi kimi zaman bulunduğu ortamın dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlamasında kimi zaman ise dekorasyonun farklı bir yöne evrilmesinde etkin rol oynayabilir. Bunun yanı sıra ilgi çekici özellikleri sayesinde dikkatinizi toplamak istediğiniz alanlarda sizin için yönlendirici olabilir. Kolayca anımsamak istediğiniz ürünlerde ilginizi çekecek renk seçeneklerine yer vermek işinizi oldukça kolaylaştırabilir. Özellikle gündelik alışkanlıklarınızda değişiklik yapmak ya da kendinize yeni bir rutin oluşturmak istediğinizde renklerin bu özelliğinden faydalanmak sizin için oldukça yararlı olabilir.

İlgi çekici tasarıma sahip bir yüz temizleme cihazı banyo tezgahınızın dekorasyonuna farklı bir yorum katabilir. Turuncu, pembe, kırmızı, yeşil, mavi, mor, gri ve siyah renkleriyle Xiaomi Inface Sonic yorum katmanız için size 8 farklı renk seçeneği sunar. Yüz temizleme cihazı kullanımını alışkanlık haline getirmek isterseniz en sevdiğiniz rengini seçerek kendinizi kolaylıkla motive edebilirsiniz. Mavi ve yeşil tonlarını sevenlerdenseniz aynı zamanda bu renklerin rahatlatıcı etkisinden de faydalanabilirsiniz. Cihazın bulunduğunuz ortamda kolayca dikkatinizi çekmesini isterseniz ise kırmızı ya da turuncu gibi sıcak alt tona sahip renkleri tercih edebilirsiniz.

Özenle Geliştirilmiş Teknik Özellikleri

Xiaomi Inface Sonic yüz temizleme cihazı basit ve az enerji harcayan mcu işlemcisi sayesinde size kolay ve uzun ömürlü bir uygulama olanağı sunarken cildinizi derinlemesine temizler ve rahatlatır. Tungsten metal sarkaca sahip bu cihaz aynı zamanda yüksek performanslı sonic motor sistemi ile cildinize masaj yaparak cildiniz üzerindeki basınç etkisini azaltmanıza yardımcı olabilir. Çok küçük bir alan kaplayan boyut tasarımı ve 83 gram olan ağırlığı ile kullanımınızı kolaylaştırabilir. Bu hafif ve minimal yapısı sayesinde hiç zorlanmadan ergonomik bir kullanım deneyimi yaşayabilir, dilediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Şarjlı sisteme sahip Xiaomi Inface Sonic yüz temizleme cihazını kutusunun içerisinden çıkan usb kablosu sayesinde 3-4 saat içerisinde tamamen şarj edebilirsiniz. 400 mah bataryaya ve 300 mah şarj akımına sahip olan bu ürünü aynı zamanda düşük güç tüketimi özelliğine sahip olması sayesinde 3 ay boyunca tekrar şarj etmenize gerek kalmadan kolaylıkla kullanabilmeniz mümkündür. Bu cihaz aynı zamanda cildin yeterli temizlenmesi için gerekli olan süreyi sizin için otomatik olarak ayarlar. 90 saniye süreli bu zamanlayıcısı sayesinde ekstra süre tutma ihtiyacı hissetmeden uygulamanızı cildiniz için en ideal olan etkin temizleme süresinde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Hijyenik Materyal Seçimi

Cilt bakım kategorisindeki bir cihazda kullanılan materyal seçimleri oldukça önem taşır. Ürünün beklenen etkiyi oluşturabilmesi ve tam performans gösterebilmesi için cilt ile uyumlu bir yüzey materyaline sahip olması gerekir. Xiaomi Inface Sonic kullananlar için zararlı etki oluşturmayan yüzey özelliklerine sahiptir. Medikal standartlara uygun olarak üretilen silikon yüzeyi sayesinde cildinize uyum sağlar.Hem gövde materyali hem de 4.5 mm uzunluğundaki silikon fırça kılları FDA (Food and Drug Administration) sertifikasyon sisteminden başarıyla geçmiş olan bu cihazı kolaylıkla temizleyebilir ve hijyen şartlarından şüphe duymadan tekrar tekrar güvenle kullanabilirsiniz.

Su Geçirmez Yüzey Teknolojisi

Yüz temizliğinde tercih edeceğiniz bir cihazın suya karşı dayanabilme gücü oldukça önemlidir. Sürekli olarak su ile temasta olması gereken bu ürünleri seçerken su ile uygulama yapmanıza izin vermesine dikkat etmeniz ürünün kullanım ömrünü de etkileyecektir. Bunun yanı sıra kullanımınız esnasında sizi sınırlamayacak ve pratik bir uygulama sağlacak kadar suya dayanabilme özelliğine sahip ürünleri tercih etmek sizin için avantajlı olabilir. Bu sayede cilt bakımı uygulaması sizin için çok daha hızlı ve kolay bir deneyime dönüşebilir.

Xiaomi Inface Sonic ipx7 elektrikli yüz temizleme fırçası sayesinde aradığınız konforlu deneyimi sizlere sunabilir. Ipx7 suya dayanıklılık sertifikası kapsamlı bir cilt temizliği için size yeterli koruyuculuğu sağlayabilir. Xiaomi Inface Sonic suya dayanıklı teknolojisi sayesinde geçici olarak suya maruz kalma etkilerine karşı güvenle çalışabilir. Yarım saat süre ile suyun 1 metre altına daldırıldığında dahi sorunsuz bir şekilde performans gösterebilir. Basınca karşı da dayanıklılık gösteren yapısı sayesinde tanımlanmış bu koşullarda cihaza zararlı olacak seviyede su girişine karşı dirençli bir yapıya sahiptir.

Hedefe Uygun Uygulama Seçenekleri

Hem kadınların hem de erkeklerin kullanımı için uygun olan Xiaomi Inface Sonic yüz temizleme cihazını çeşitli yüzey özellikleri sayesinde pek çok amaç için kolaylıkla kullanabilirsiniz. En üstte bulunan yüzeydeki fırça kılları hassas bölgeler için özel olarak geniş ve az sayıda tasarlanmıştır. Burun, dudak kenarı gibi girintili, ulaşımı zor olup kolay tahriş olabilecek bölgeleri basit ve nazik bir şekilde temizleyebilmeniz için size fırsat tanır. Daha küçük ve sayıca daha fazla fırça kılına sahip orta yüzey genel temizlik için ideal bir sonuç sağlarken en küçük ve en çok sayıdaki silikon kıllara sahip en alt yüzey bölgesi derinlemesine bir temizlik yapmak istediğiniz alanlar için en uygun fırça tipine sahiptir.

Çift ses dalgası teknolojisi ile cildinizde derinlemesine temizlik yapmanızı sağlayan Xiaomi Inface Sonic yüz temizleme cihazı cilt tipinize göre tercih edebileceğiniz farklı kademeli titreşim modlarına sahiptir. Üç moda sahip modellerde birinci mod hassas cilt temizleme için en ideal seçenektir ve kolay kızaran, tahriş olan ciltler için hafif titreşim frekansı ile nazik bir temizlik yapar. İkinci modu tüm cilt tipleri için uygun olup cilt dostu frekans aralığında genel bir cilt temizliği yapabilmeniz için size fırsat verir. Üçüncü modu yağlı cilde sahipseniz size ideal temizliği sağlayabilecek etkinliğe sahiptir. Yüksek frekanslı titreşim özelliği sayesinde cildinizdeki sebumu derinlemesine temizleyebilmeniz için en uygun seçenektir.

Geliştirilmiş modellerde üç ana titreşim seviyesi seçeneklerine ek olarak 2 farklı titreşim modu da cilt temizliğinize katkı sağlayabilir. Daha yüksek frekanslarda titreşim sunan bu modlar yoğun yağlanma problemi yaşadığınız dönemlerde kullanmanız için uygun bir alternatif olabilir. Bunun yanı sıra daha derin temizlik sağlamak için haftada 1-2 kez uygulamanız için ideal olabilir. Derinlemesine eksfoliasyon sağlaması sayesinde cildinizdeki ölü derilerden çok kısa bir sürede kolaylıkla kurtulabilmenize olanak tanıyabilir.

Geliştirilmiş Özellikleriyle Xiaomi Inface 2 Sonic Modeli

Xiaomi Inface Sonic 2 farklı modeli ile karşınıza çıkarak size ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun tercihi yapma fırsatı sunar. Her iki model de pek çok tasarım özelliği, hijyenik FDA onaylı medikal sınıf silikon yüzeyi ve suya dayanıklılık seviyesi açısından birbirine eşittir. Ancak Xiaomi Inface Sonic cihazlarının ilk modeli fiyat avantajı ve temel uygulama modları ile öne çıkar. Xiaomi Inface 2 Sonic modeli ise geliştirilmiş uygulama özellikleri sayesinde serideki diğer yüz temizleme cihazından bir miktar ayrılır.

Xiaomi Inface 2 Sonic yüz temizleme ve masaj cihazı kalınlaştırılmış tasarımı sayesinde daha kolay kavranabilir hale gelerek uygulamanızı daha pratik bir şekilde yapmanıza olanak tanır. İlk modelden ayrı olarak sahip olduğu ekstra iki titreşim modu sayesinde farklı cilt tipleri için özel olarak hazırlanmış bu uygulama modlarında kendi cildiniz için en uygun olanını belirlemede size kolaylık sağlar. Daha yüksek seviyelerdeki titreşim modlarına çıkabilmesi sayesinde ihtiyaç duyduğunuzda gözeneklerinizde daha derinlemesine temizlik yapabilmenize fırsat tanır. Silikon kıllarının geliştirilmiş özellikleri sayesinde ise daha nazik ve rahat bir uygulama yapmanıza olanak sağlar.

Pratik Kullanım Önerileri

Xiaomi Inface Sonic kullanımı oldukça pratik bir cihaz olduğundan rutininize eklemeniz için oldukça idealdir. Kullanmadan önce buhar banyosu ile gözeneklerinizi açmak temizlik etkisine ekstra katkı sağlamak için yardımcı olarak tercih edebileceğiniz bir yöntemdir. Uygulama öncesinde cildinizi hafifçe nemlendirmek için ıslatmak ise uygulamanızı kolaylaştırıp daha hassas bir temizlik yapmanıza yardımcı olabilir. Uygulama sonrasında ise cildin yıkamada kaybettiği nemi geri kazandırmak adına nemlendirme özelliğine sahip cilt bakım ürünlerine öncelik vermek doğru bir tercih olabilir. Temizlenmiş cildinizde bakım ürünleri daha kolay emileceğinden etkisini en yoğun göstermesini istediğiniz cilt serumlarını bu temizlik sonrasında uygulamak sizin için faydalı olabilir.

Cihazı kullanmak için öncesinde hafifçe ıslatarak yüz temizleme jelini cihazın üzerine almanız gerekir. Ortadaki tuşa basılı tutarak açabileceğiniz cihaz tekrar tuşa bastığınızda kademe değiştirir. Cildinize uygun titreşim moduna getirdiğiniz zaman yüzünüzde dairesel hareketlerle yapacağınız uygulama hem cilt temizliğinize hem de cihazın masaj etkisine katkı sağlar. Standart bir cilt temizliği için ideal olarak belirlenmiş olan 90 saniyelik süresi sona erdiğinde cihaz otomatik olarak durma işlemini gerçekleştirecektir. Ardından cildinizde kalan köpüğü bol su ile durulamak cilt temizliğinizin tamamlanması için yeterli olacaktır.

Kullanışlı Xiaomi Inface Sonic Modellerinin Cildinize Faydaları

Tüm gün boyunca hem dışarda hem de evinizde cildinizin maruz kaldığı çeşitli toz, kir ve ölü deri hücreleri cildinizin üzerinde birikip gözeneklerinizin tıkanmasına sebep olarak pek çok cilt kusurunun meydana gelmesine neden olabilir. Bu sebeple cildinizde akne, milia, siyah nokta gibi birçok problem oluşabilir ve ilerleyen dönemlerde bu cilt problemleri yüzeyde hasarlanmaya ve lekelenmelere neden olabilir. Bu problemlerin oluşumunu minimuma indirmek, varolan hasar ve lekelerin görünümlerini ise hafifleştirmek ya da iyileştirmek için uygulayabileceğiniz en pratik yöntem derinlemesine bir cilt temizliği yapabilmektir. Gerekli temizliği sağlayabilmek için ise titreşimli yüz temizleme cihazları oldukça etkili bir uygulama yöntemi olabilir.

Xiaomi Inface Sonic uygun fırça özellikleri sayesinde cildinizi derinlemesine temizleyip kir ve ölü deriden arındırmanız için size yardımcı olabilir. Bunun yanı sıra özel teknolojisi sayesinde cildinizde masaj etkisi oluşturabilir. Tüm bu etkileri ile sizlere daha temizlenmiş ve daha ferah bir cilt sunabilir. Bu etkileri oluştururken cildinizi mikro çizikler oluşturmadan nazik bir şekilde temizleyebilmeniz için cilt tipinize özel olarak seçebileceğiniz farklı titreşim modu seçenekleri sunar. Titreşim seçeneklerindeki geniş darbe sayısı aralığı sayesinde cildiniz için en uygun modu seçmenizde size kolaylık sağlar. Yuvarlatılmış gövdesi, 0 ile 15 derece arasında eğimi değişiklik gösteren fırça tasarımı sayesinde burun kenarı, dudak çevresi gibi girintili, çıkıntılı alanların olduğu bölgelere kolay ulaşmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda gövdesindeki farklı kıl tipleri ile titreşim seviyesini değiştirmeden ekfoliasyon etkisini farklı bölgelere farklı oranlarda kullanmanıza olanak tanır.

Xiaomi Inface Sonic ile Daha Temiz Gözenekler

Xiaomi Inface Sonic özenle geliştirilmiş fırça tasarımı sayesinde cildinizdeki yağ, kir, sebum, ölü deri ve makyaj kalıntılarını derinlemesine temizlerken aynı zamanda nazik bir şekilde uygulama yapmanıza yardımcı olur. Çift ses dalgası sistemini titreşim ile harmanlayan teknolojisi sayesinde gözeneklerinizde derinlemesine etki gösterebilirken özel tasarımı sayesinde kıvrımlı yüz bölgelerine bile kolaylıkla ulaşarak temizliğin her bölgede sağlanabilmesine olanak tanır. Bu sayede cildinizin nefes almasına yardımcı olarak size daha sağlıklı ve canlı bir cilt görünümü sunar. Aynı zamanda cildin kendini yenileme döngüsüne fırsat tanıyarak erken yaşlanmanın önüne geçer.

Cildi Rahatlatan Masaj Etkisi

Xiaomi Inface Sonic yüz temizleme cihazı ana özelliğinin yanı sıra sonic motor teknolojisi sayesinde cildinize masaj yaparak rahatlama etkisi oluşturur. Çeşitli titreşim modları sayesinde cildinizde dolaşım sistemini uyararak bölgedeki kan akış hızını arttırmaya yardımcı olur ve bu sayede yüz kaslarında gevşetici etki gösterir. Gün boyu cildinizde gelişmiş olan stresi ve basıncı azaltmanıza yardımcı olur. Bu etkiyle iyon emiliminin ideal bir şekilde gerçekleşmesine katkı sağlayarak cildinizin kısa vadede daha canlı görünmesine yardımcı olurken uzun vadede yaşlanma etkenlerine karşı savaşmasına yardımcı olarak size daha genç görünen bir cilt sunar.

Avantajlı Xiaomi Inface Sonic Alışverişi Seçenekleri

Xiaomi Inface Sonic yüz temizleme cihazları sayesinde bu yenilikçi teknolojiye daha ulaşılabilir rakamlarla kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Dilerseniz geliştirilmiş versiyonları ile daha fazla uygulama seçeneğinin tadını çıkarabilir dilerseniz de basit uygulamaya sahip ilk versiyonuna uygun fiyat seçeneği ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik Trendyol’da bu ürünlerin rakipsiz fırsat seçeneklerini kolaylıkla görüntüleyebilir farklı satıcılar arasından beğeninize en uygun ürün ve fiyatı size sunan seçeneği tercih ederek güvenli bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Bu ürünlerin herhangi birine daha da uygun fiyata ulaşmak isterseniz ise Trendyol’un pek çok zamanda sizler için özel olarak hazırladığı kampanya ve indirim fırsatlarını takip ederek alışverişinizi daha da avantajlı bir hale getirebilirsiniz.