Xiaomi Akıllı Saat

28 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Xiaomi Akıllı Saat

Xiaomi Akıllı Saat

Giyilebilir teknoloji ürünler, değişen ve gelişen dünyanın hızına ayak uydurmak için geliştirilmiş olan teknolojik ürünler olarak dikkat çekiyor. Moda için kullanılan saatlerin teknik özellikler ile geliştirilmiş hali olan akıllı saatler, benzersiz bir rahatlık ve konfor sağlıyor. Dünyanın en önemli teknoloji devleri arasında yer alan Xiaomi tarafından hazırlanmış olan Xiaomi akıllı saat modelleri ise farklı özellikleri ve estetik tasarımları ile her zevke ve ihtiyaca karşılık veriyor. Yeni nesil teknoloji ile hazırlanmış olan ürünler, farklı fiyat seçenekleri ve uygun avantajlar ile herkesin ulaşabileceği ürün seçenekleri olarak sunuluyor. Üstün performans ve pratik kullanım için hazırlanmış olan Xiaomi özellikli akıllı bileklik saat seçenekleri, farklı kullanıcı tiplerine hitap ediyor.

Estetik ve Şık Xiaomi Akıllı Saat Modelleri

Xiaomi tarafından hazırlanmış olan Android tabanlı akıllı saatler, telefonlarınız ile uyum içerisinde çalışıyor. Gelişmiş performans özellikleri sayesinde telefon ile tam senkronize bir çalışma sergileyen Xiaomi özellikli akıllı bileklik saat dokunmatik ekran, estetik ve şık tasarımları ile de dikkat çekiyor. Akıllı dokunmatik ekranlara sahip olan saatler hem dijital hem de analog bir şekilde kullanılabiliyor. Hem spor bir tarzın hem de klasik bir giyim stilinin tamamlayıcısı olabilen ürünler, farklı renk seçenekleri ve tasarımları ile göz kamaştırıyor. Akıllı bir saatten daha fazlasını sunan ve temel ihtiyaçlarınızı karşılama noktasında benzersiz bir deneyim sunan ürünler, teknik ve yazılım özellikleri ile de fark yaratıyor. Birbirinden kaliteli kadran ve kordon seçenekleri ile hazırlanmış Xiaomi akıllı saat pembe, yuvarlak, kare gibi farklı modelleri ile her zevke hitap ediyor. Estetik tasarımları güçlü detaylar ile süsleyen saatler, uzun süreli bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Özel olarak geliştirilmiş olan Xiaomi akıllı saat kadın erkek modelleri, 7'den 70'e herkesin kullanabileceği ürün özellikleri taşıyor.

Paslanmaz çelik ve alüminyum gibi güçlü malzemeler ile hazırlanmış olan Xiaomi akıllı saat kordonu ve kadranı, güçlü bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Zamanı daha iyi planlamanıza ve yetişmeniz gereken işleri kontrol altında tutmanıza yardımcı olan ürünler, bileklik şeklindeki tasarımları ile de zarif bir aksesuar niteliği taşıyor. Farklı renk seçenekleri sayesinde her tarzın tamamlayıcısı olan ürünler, zaman ayak uydurmanıza ve işlerinizi en pratik haliyle halledebilmenize ortam hazırlıyor. Zamanı verimli kullanabilmenize için hazırlanmış olan saatler, sabah uyandığınız andan gece yatağa gireceğiniz ana kadar günü yönetmenize ve kayıt altında tutabilmenize imkân tanıyor. Farklı boyutlarda hazırlanmış olan kadran seçenekleri sayesinde her zevke uyum sağlayabilen ürünler, işlevsel ekran özellikleri ile de tarzınızı destekliyor. Esnek ve yumuşak kordonları sayesinde kolunuzu sıkmayan ve yormayan saatler, terleme yapmayan özellikleri ile de rahat ve keyifli bir kullanımı beraberinde getiriyor.

Gelişmiş Özelliklere Sahip Xiaomi Akıllı Saatler

Oldukça şık tasarımlar ile hazırlanmış olan akıllı saatler, birbirinden farklı teknik detayları ile de dikkat çekiyor. Xiaomi akıllı saat özellikleri, yaşamı daha pratik hale getirirken zamanı da daha iyi yönetebilmenize ortam hazırlıyor. Üstün teknolojik özellikler ile hazırlanmış olan ürünler, benzersiz bir rahatlığı ve pratik kullanımı da beraberinde getiriyor. Hızlı ve akıcı arayüzü sayesinde her türlü işleme kolayca erişmenize yardımcı olan akıllı saatler, yapmak istediğiniz işlemleri bir kaç parmak hareketi ile saniyeler içerisinde gerçekleştirebilmenize yardım ediyor. Çift modlu GPS özelliği ile hazırlanmış olan ürünler, kullandığınız rotaları ve mesafeleri doğru şekilde takip edebilmenize ve gitmek istediğiniz her yere kolayca ulaşabilmenize yardım ediyor. Gelişmiş GPS özelliği sayesinde akıllı bir navigasyon gibi işlem yapan ürünler, girdiğiniz adresleri sorunsuz bir şekilde bulabilmenizi sağlıyor.

Koşu, yürüyüş, tırmanma, tenis, kayak ya da bisiklet gibi zenginleştirilmiş 12 çeşit spor modu bulunan ürün, adımlarınızı ve harcadığınız eforu otomatik olarak hesaplayarak kayıt altına alıyor. Kullanıcı hareketlerini sorunsuz bir şekilde ölçen saatler, kalori ve enerji ölçümleri yaparak sporu daha verimli ve keyifli bir hale getiriyor. Ayrıca hazırlamış olduğu raporlar sayesinde ilerlemenizi kontrol edebilmenize yardım eden ürünler, spor deneyimlerini iyileştiriyor. Değiştirilebilir ekran arayüzleri sayesinde hem dijital hem de analog olarak kullanılabilen saatler, kullanıcısına göre optimizasyon sağlıyor. İnce çerçeve yapısı sayesinde daha geniş bir görüş alanı sağlayan ürünler, yapmak istediğiniz işlemleri zorlanmadan ve kolayca yapabilmenize yardım ediyor.

Sağlam ve İşlevsel Kullanım Sunan Akıllı Saat Çeşitleri

Dayanıklı ve sağlam malzemeler ile hazırlanmış olan saatler, uzun ömürlü kullanımları ile yıllarca yanınızda taşıyabileceğiniz bir ürün niteliği taşıyor. Xiaomi tarafından geliştirilmiş olan akıllı saatlerin özellikleri içerisinde kullanıcı ölçümleri ile göze çarpan özellik olarak dikkat çekiyor. Kullanıcının stres durumunu ölçebilen Xiaomi akıllı saat bileklik modelleri, bileğinizde ince ve şık bir duruş sergiliyor. Yorucu ve stresli bir tempoda hareket edenlerin yardımcı olan stres ölçer özelliği, nefes ve esneme egzersizleri önererek stresinizi kontrol altında tutabilmenize ortam hazırlıyor. Saatin yazılımsal özellikleri arasında bulunan uygulamalar ile stres seviyenizi düşürmenize yardım eden ürünler, günü daha iyi bir şekilde geçirmenize olanak sağlıyor. Xiaomi akıllı saat son model tansiyon ölçer su geçirmez modeller, çok çeşitli farklı görevleri kolayca gerçekleştirebiliyor. Xiaomi akıllı saat yuvarlak son model renkleri ve kullanımı ile ön plana çıkıyor. 

Uyku takip özelliği ise siz uyurken nefes alıp vermenizi ve nasıl bir uyku deneyimlediğiniz kontrol ederek ihtiyacınız olan verileri size ulaştırıyor. Derin ya da hafif uyku deneyimlerinizi ölçen saatler, nasıl bir uykuya ihtiyacınız olduğu ve nasıl egzersizler yapmanıza gerektiği konusunda önerilerde bulunuyor. Gün boyu çeşitli ölçümler ile vücudunuzda farklı ölçümler yapan Xiaomi akıllı saat inceleme ve yorumları da kullanıcıları tarafından tam puan alıyor. Gün içerisinde yaptığı ölçümleri gün sonunda bir rapor halinde size sunan ürünler, günü nasıl geçirdiğinizi ve ne gibi aktivitelerde bulunduğunuzu söylüyor. Bu sayede gününüzü daha iyi planlamanıza ve aktivitelerinizi kontrol altında tutabilmenize yardım ediyor.

Akıllı Saat Teknolojisi ile Tanışın

Dünyanın en önemli teknoloji devleri arasında bulunan Xiaomi tarafından hazırlanmış olan Xiaomi akıllı saat Amazfit serisi, ön plana çıkan ürün seçenekleri arasında bulunuyor. Bir akıllı saatten daha fazlasını sunan ürünler, sosyal medya takibinden kişisel fitness koçluğuna kadar pek çok farklı işlemi kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. 50 metreye kadar suya dayanıklılık özelliği sayesinde su sporları ile ilgilenenlerin tercihleri arasında bulunan Xiaomi akıllı saat Amazfit modelleri, farklı spor modları ile de spor yaparken büyük bir kolaylığı beraberinde getiriyor. Değiştirilebilir arayüzleri sayesinde hem analog hem de dijital olarak kullanılabilen ürünler, estetik çerçeve tasarımları ile de kombinlerinizin tamamlayıcısı oluyor. 5 ATM özelliği ile hazırlanmış olan ürünler, denizde ya da havuzda saatinizi çıkarmadan kullanabilmenizi sağlıyor.

GPS + GLONASS sensörleri ile hazırlanmış olan ürünler, iz takibi yapmanız, uzaklık ve yüksek gibi ölçümleri gerçekleştirebilmenize yardım ediyor. Bu sayede bulunduğunuz her türlü konumda istediğiniz ölçümleri yapabilmenizi sağlayan ürünler, gelişmiş kayıt özelliği ile gittiğiniz her yeri kayıt altına alabilmenize ortam hazırlıyor. Polikarbon gövde ve çizilmeye karşı dirençli olarak geliştirilmiş cam malzemeden hazırlanmış olan ekranı, yüksek ısıya, kimyasal etkilere, suya, basınca ve darbelere karşı sağlam bir kullanımı bir arada sunuyor. 

Üstün Performanslı Saatleri Deneyin

İvme ölçer, barometre, kronometre gibi ek özellikler ile hazırlanmış olan Xiaomi akıllı saat modelleri, yüksek güvenlik önlemleri sayesinde hem dayanıklı hem de güvenli bir kullanıma imkân veriyor. Gyro ve HRM gibi ek özellikleri ile farklı ölçümleri kolayca yapabilmenize ortam sağlayan ürünler, gün içerisinde yaptığınız tüm işlemleri kayıt altına alabileceğiniz bir ajanda özelliği taşıyor. Android tabanlı olarak hazırlanmış olan Xiaomi özellikli akıllı bilekli saat dokunmatik ekran detayları ile de öne çıkıyor. Xiaomi akıllı saat kullananlar kameralı, kare modelleri güçlü performansları için tercih ederken farklı renk seçeneklerine sahip ürünler ile kendi stillerini oluşturuyor. Oldukça hafif ve ince tasarımlar ile geliştirilmiş olan ürünler, kullanım sırasında hiçbir sorunla karşılaşmadan keyifli bir deneyim elde etmenizi sağlıyor. Daire ya da kare olarak hazırlanmış olan kadranları, yüksek ışıklı ortamlarda dahi sorunsuz bir kullanıma imkân tanıyor.

1,3 ve 1,5 inç gibi farklı boyutlarda hazırlanmış olan ekranları ile benzersiz bir kullanım sağlayan Xiaomi özellikli akıllı saat pembe kordonlu modelleri ile kadın kullanıcılara hitap ediyor. Lacivert, siyah, gümüş, bej ve krem gibi farklı renk seçeneklerine de sahip olan ürünler, erkek kullanıcılar için de şık ve zarif modeller sunuyor. 454 x 454 piksel çözünürlüğe sahip olan ekranı ile her türlü ışıklı ortamda kaliteli ve canlı renkler eşliğinde görüntüler sunan ürünler, kullanıcılarına keyifli bir deneyim sağlıyor. 400 PPI değerine kadar renk ve piksel yoğunluğu ile 16 milyon renk çeşitliliği sağlayan Xiaomi akıllı saat yorum ve öneriler dikkate alındığında piyasadaki kaliteli ürünler arasında yer alıyor. Kontrast ve ışık konusunda üstün performanslı bir deneyim sağlayan saatler, güçlü ışık özellikleri ile her açıdan aynı görüntüyü elde etmenizi mümkün kılıyor. Yapmak istediğiniz işlemleri net bir şekilde görebilmenizi sağlayan ürünler, bir akıllı telefon gibi kullanılabilir yapısıyla dikkat çekiyor. 

Üstün Verimlilik ve Bağlantı Özellikleri

Android tabanlı olarak hazırlanmış olan Xiaomi özellikli akıllı bileklik saat modelleri, telefonlarınız ile tam uyumlu bir yapıda çalışıyor. Verilerinizi telefon ve bilgisayar gibi farklı teknolojik cihazlara aktarabilmenizi sağlayan saatler, IOS desteği de sunarak Apple cihazlarınızla da bağlantı kurabilmenizi sağlıyor. Xiaomi akıllı saat pembe kadın modelleri, eğlenceli ve keyifli kombinlerizi tamamlamanızı sağlıyor. Xiaomi akıllı bileklik saat ayarı kolayca yapılabilirken, etkili ve pratik bir kullanım sunuyor. Farklı işletim sistemi tabanlarına sahip olan ürünler, meraklıları için çeşitlilik gösteriyor. Android tabanlı modeller hızlı ve akıcı arayüzleri ile dikkat çekerken IOS tabanlı hazırlanmış ürünler dinamik kullanımları ile fark yaratıyor. Titanyum ve obsidian gibi güçlü malzemeler ile güçlendirilmiş olan akıllı saat seçenekleri, dayanıklı kullanımları ile dikkat çekiyor. Her türlü ortamda güçlü ve dayanıklı bir deneyim sağlayan ürün çeşitleri, uzun yıllar boyu keyifle kullanabileceğiniz bir teknolojik saat olarak ön plana çıkıyor. 

Bluetooth 5.0 / BLE teknoloji ile geliştirilmiş olan Xiaomi akıllı saat fiyatları ise uygun seçenekleri sayesinde her kesime ve bütçeye hitap ediyor. Farklı seçenekler ile sunulan ürünler, avantajlı fırsatlar ve kampanyalar ile kolayca erişebileceğiniz ürün nitelikleri taşıyor. Özel olarak hazırlanmış kutular içerisinde yer alan ürünler Xiaomi akıllı saat şarj aleti ile birlikte sunuluyor. Çift çekirdekli olarak sunulan Xiaomi özellikli akıllı bileklik saat modelleri, seri ve dinamik kullanımları ile dikkat çekiyor. 1.2 GHz Dual-Core işlemciler ile geliştirilmiş olan ürünler, yapmak istediğiniz işlemleri çok kısa süreler içerisinde ve kolayca yapabilmenizi sağlıyor. Birden fazla uygulamayı aynı anda kullanabilmenizi sağlayan işlemciler ile geliştirilmiş saatler, uygulama geçişlerini de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor.

Güçlü Wi-Fi özellikleri sayesinde modemler ile benzersiz bir bağlantı yapabilme imkânına sahip saatler, kesintisiz bir internet deneyimini de beraberinde getiriyor. İnternette gezinebilmenize ve sosyal ağlarınızı kontrol edebilmenize yardımcı ürünler, aynı zamanda işlerinizi de kontrol altında tutabilmenizi sağlıyor. Her zaman ve her yerde açık bir şekilde kullanabileceğiniz Always-on ekranları, kapasitif dokunmatik özellikleri ile kolay bir deneyim sunuyor. Sadece parmak hareketleriniz ile kullanabilmenize imkân tanıyan ürünler, birkaç küçük hareket ile tüm işlerinizi denetleyebilmenize olanak sağlıyor. 512 MB RAM özelliğine sahip akıllı saatler, uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırmanızı sağlıyor. Dahili uygulamaların yanı sıra ekstra uygulamalar da indirebilmenize yardım eden hafızası, geniş yapısı ile çok yönlü bir arşiv niteliği taşıyor. 4 GB'a kadar geniş bir alan sunan ROM özellikleri ile dikkat çeken saatler, sevdiğiniz ihtiyaç duyduğunuz tüm dosyaları arşivleyebilmenizi sağlıyor. 2 GB'a kadar müzik dosyası arşivlemenizi sağlayan ürünler, Bluetooth kulaklıklar ile müzik dinleme keyfine ulaşmanızı mümkün kılıyor. Telefonunuz yanınızda olmasa bile kullanabileceğiniz akıllı saatler, özellikle spor yaparken benzersiz bir konforu da beraberinde getiriyor. 

Reddot Tasarım Ödüllü Akıllı Saatler

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi unvanına sahip olan Xiaomi, geliştirilmiş olduğu akıllı saatler ile ödüllü bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Dünyanın en önemli tasarım ödülü olarak görülen Reddot Tasarım Ödülleri'nde ödül alan Xiaomi akllı saat Amazfit serisi, güçlü ve benzersiz tasarımı ile dikkat çekiyor. Güçlü ve gelişmiş performans sunan akıllı saatler, yüksek ışıklı ortamlardaki en iyi performansı sunan modeller olarak ön plana çıkıyor. Ortam ışığı ne kadar yüksek olursa olsun otomatik olarak adapte olan ürünler, düşük ışıklı ortamlarda da alt ışıkları kullanarak benzersiz bir okuma imkânı tanıyor. Değiştirilebilir kordon özellikleri sayesinde dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz ürün, kadranı ve ekranı ile aldığı ödülü hak ediyor. Gövdesinde kullanılan polikarbon fiber tabanı ve çelik ekipmanları ile dayanıklılık konusunda kaliteli bir iş ortaya koyarken elle cilalanmış seramik çerçevesi ile estetik ve zarif bir görünümü beraberinde getiriyor. Özellikle nabız ölçer sensörünün stratejik yerleşimi sayesinde her türlü koşulda ve kullanımda sorunsuz bir ölçüm yapabilen ürünler, farklı tarzlara ve kombinlere uyum sağlayabilen yapısı ile işlevsel bir kullanıma olanak sağlıyor.

Çok Yönlü Akıllı Saat Seçenekleri Trendyol'da

Hem Android hem de IOS kullanıcıları hedeflenerek hazırlanmış olan Xiaomi akıllı saat modelleri, işlevsel arayüzleri ile benzersiz bir deneyim sunuyor. Gelişmiş uygulamaları sayesinde her türlü kullanıma uyum sağlayan ürünler, kişiselleştirme ve optimizasyon konularında da başarılı bir iş ortaya koyuyor. Farklı şekillerde hazırlanmış olan Watchface alternatifleri saatinize istediğiniz görünümü kazandırmanızı sağlarken aynı zamanda da kendi tasarımınızı yapabilmenize yardım ediyor. Uygulama marketlerine erişim sağlayabilen saatler, dilediğiniz akıllı saat uygulamasını indirebilmenize ve kullanabilmenize ortam hazırlıyor. Dünyanın en gelişmiş sosyal fitness ağı Strava ile tam uyumlu olarak çalışabilen saatler, rahat ve pratik bir deneyim sağlıyor.

Dokunmatik ekran olarak hazırlanmış olan Xiaomi yuvarlak bileklik akıllı saat modelleri, zarafeti teknoloji ile birleştiren yapıları ile dikkat çekiyor. Su geçirmez özellikleri ile dikkat çeken ürünler, titreşim uyarı sistemi ile kullanıcılarına her türlü öneri ve uyarıda bulunabiliyor. Telefonu bul özelliği ile telefonunuzun nerede olduğunu gösterebilen Xiaomi su geçirmez tansiyon ölçer akıllı saat seçenekleri takvim, geri sayım, hava durumu tahmini gibi farklı işlemleri kolayca kontrol edebilmenizi sağlıyor. Uzaktan kumanda işlevi ile müzik dinleme keyfi sunan Xiaomi akıllı saat renkleri ve kullanımı ile çeşitlilik gösteriyor. Xiaomi akıllı saat son model kullananlar üründen övgüyle bahsederken Xiaomi akıllı saat arama yapma özelliği ile de benzersiz bir rahatlık sağlıyor. 410 mAh gibi güçlü batarya özellikleri sayesinde uzun süreler kullanabileceğiniz saat seçenekleri, çok kısa süreler içerisinde tam doluluk seviyesine ulaşabiliyor.

Özel olarak geliştirilmiş olan ve özellikle spor yapanların ilgisini çeken Xiaomi akıllı saat modellerine Trendyol kalitesi ve avantajları ile ulaşabilir, teknolojinin en rahat haliyle benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.