Würth Duşakabin Silikonu Şeffaf 310 ml Kararmayan Silikon

Hızlı Teslimat:5 - 7 Nisan

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması


Içerik 310 ml kimyasal baz asetik asit renk şeffaf min./maks.
Işlem sıcaklığı 5 ila 40 °c min.
Yüzey oluşturma süresi 15 dak özellikle banyo ve mutfak gibi rutubetli ortamlardaki sızdırmazlık ve dolgu uygulamalarında kullanılmaya uygundur.Bakterilere ve küfe karşı dayanıklıdır.
Kullanım alanları :Banyoda, duş kabinlerinde, lavabolarda, fayanslarda, havalandırma sistemlerinde ve soğuk depoları gibi nem ve suya maruz kalabilecek alanların suya karışı yalıtımında ve dolgu işlemlerinde kullanılmaya uygundur.
Özellikler :Çok hızlı kabuk bağlama özelliğine sahip olup, üzerinde çalışılan yüzeye çok iyi tutunur.Sıcak ve rutubetli ortamlarda dahi neme ve küfe karşı uzun süre dayanmaz özelliğine sahiptir.Çatlamaya, eskimeye ve mevcut ev tipi temizleyici ve kimyasallara karşı dayanıklıdır.
Kullanım şekli :Uygulama sıcaklığı arasında olmalıdır (+5°c ve +40°c).Üzerinde çalışılack yüzeyler kirden, yağdan ve tozdan arındırılmış olmalıdır.Dolum işlemlerinde silikonun hareket kabiliyeti dikkate alınmalıdır ve minimum derz boyutu 5x5 mm olmalıdır.Genişliği 25 mm'den fazla olan derzler için derz derinliği genişliğin yarısı kadar olmalıdır.Daha iyi sonuçlar için uygulamadan sonra 5 dakika içerisinde silikonu spatula yardımıyla bastırarak düzeltiniz.
Uyarı :Mermer, doğal taşlar, beton vb.
Gözenekli yüzeylerde kullanılması tavsiye edilmez.Kabuk bağlama esnasında asetik asit oluştuğundan bakır, pirinç, kurşun gibi hassas metallerde ve aynalarda kullanmayınız.Üzeri boyanamamaktadır.Akvaryumlarda kullanmayınız.Uzu süreli direk güneş ışığına maruz kalması durumunda sararma yapabilmektedir.  


-31%
70,80 TL
49 TL

Satıcı Hakkında

AL-BA HOME

9.7
Diğer Satıcılar
Tüm Satıcılar (7)
KALE AKM inşaat
9.9
Tahmini Teslimat: 5 - 8 Nisan
70,00 TL
49 TL
Tvet
9.2
Tahmini Teslimat: 6 - 9 Nisan
3. Ürüne %5 İndirim
79,90 TL
49,90 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

reviews-placeholder