Würth Araç Içi Tazeleme Spreyi Quıck Fresh 100 ml

4.3
209Değerlendirme
1.1B
Tahmini Teslimat:13 - 16 Nisan

Ürünün Kampanyaları

50 TL ve Üzeri Kargo Bedava
3. Ürüne %5 İndirim
Su Sızdırmaz Bant Mutfak Lavabo Pencere Duvar Bandı 3.2 M
Su Sızdırmaz Bant Lavabo Küvet Kenar Bandı Küvet Duş.( A+a Kalite
3.2 M Banyo Küvet Mutfak Lavabo Beyaz Su Sızdırmaz Bant Su Geçirmez Kenar Bandı Sızdırmazlık Tamir
Ahşap Akustik Telefon & Tablet Standı. Ses Artırma Ve Sese Akustik Katma Özelliği Stero Ses Kalitesi
Su Sızdırmaz Geçirmez Bant Lavabo Küvet Kenar Bandı Küvet Duş
Kalın Beyaz Banyo Hamam Kesesi 3 Adet

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Quick Fresh Araç Içi Temizleme Sprey Kötü Koku Giderme 100ml


Würth Araç İçi Tazeleme Spreyi Quıck Fresh 100 Ml

Üstün Alman teknolojisi ile üretilen Würth Araç İçi Tazeleme Spreyi Quıck Fresh 100 Ml, yeni nesil formülüyle aracınızın içini temizler ve kokusunu tazeler. 100 ml'lik ufak ve kullanışlı aerosol ambalajıyla sunulan ürünün uygulanması son derece kolaydır.,


Würth Araç İçi Tazeleme Spreyi Quıck Fresh Özellikler 

  • Würth’ün yeni nesil Kena bionics formülüne sahip araç içi tazeleme spreyi, klima tesisatına bağlı olan havalandırma kanallarında ve aracın iç mekânında bakterilerin ve mantarların neden olduğu kötü kokuları güvenli bir şekilde yok eder.
  • İçeriğinde bulunan antibakteriyel gümüş iyonları, kötü kokuların yeniden oluşmasını engellemenin yanı sıra alerjik reaksiyonlara karşı da yüksek koruma sağlar.
  • Araç içi tazeleme spreyi su bazlı bir üründür, silikon ve AOX içermez. Ürün, aracınızın içinde uzun süre kalıcı tazelik kokusu oluşturur.
  • Tesisatta ve aracın içerisinde herhangi bir demonte işlemi yapmanızı gerektirmeyen ürün, her araç tipinde aynı şekilde ve kolayca uygulanabilir.

Öne Çıkan Teknik Detaylar

  • Miktarı: 100 ml
  • Kullanılacağı Alan: Araç İçi Tazeleme
  • Kullanım Şekli: Sprey 


Uygulama Önerileri 

100 ml aerosol kutusunda sunulan Würth araç içi spreyini uygulamadan önce iyice çalkalayın. Aracınızın klimasını kapatarak havalandırmayı iç sirkülasyona getirin. Fanı maksimumda ve en soğuk ayarda çalıştırın. Spreyi aracın içinde merkezi bir konuma yerleştirerek püskürtme düğmesine basın ve hemen arabadan çıkarak kapıları kapatın. Kutu da bulunan sprey birkaç saniye içerisinde kendiliğinden tamamen boşalacaktır. 10 dakika boyunca kapıları kapalı tutarak ürünün işlevini yerine getirmesini bekleyin. Daha sonra kapıları açarak aracınızı havalandırabilirsiniz. 


Ürün: Würth Araç İçi Tazeleme Spreyi - 100ml 


Würth’ün yeni nesil KENA® bionics formüllü Araç İçi Tazeleme Spreyi, klima tesisatına bağlı havalandırma kanallarında ve araç iç mekanında bakteri ve mantarlar nedeniyle oluşan rahatsız edici kokuları güvenli şekilde yok eder. İçeriğindeki antibakteriyel gümüş iyonları kokuların yeniden oluşmasını engellerken, aynı zamanda alerjik reaksiyonlara karşı da koruma sağlar. Ürün, uzun süre kalıcı tazelik kokusu verir. Tesisatta ve araç içinde herhangi bir demonte işlemi gerektirmeyen ürün, her araç tipinde aynı şekilde uygulanır. Küçük ambalajlı ve kullanışlıdır. Würth Araç İçi Tazeleme spreyi AOX ve silikon içermez, su bazlıdır.


Uygulama Talimatları: 


100 ml aerosol kutuda sunulan ürünün kullanım şekli son derece kolaydır. Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanır. Aracın kliması kapatılıp, havalandırma iç sirkülasyon konumuna getirilir. Fan en soğuk ayarda ve maksimum seviyede çalıştırılır. Sprey kutusu araç içinde merkezi bir noktaya yerleştirildikten sonra püskürtme düğmesine basılır. Kutu içeriği birkaç saniye içinde kendi kendine tamamen boşalır. Uygulama sırasında yaklaşık 10 dk. kapılar kapalı tutulur. İşlem tamamlandıktan sonra araç içi iyice havalandırılır.-54%
129,00 TL
59,90 TL

Satıcı Hakkında

Satıcı Sayfasını Gör

Tvet

9.3
Diğer Satıcılar
Tüm Satıcılar (46)
CANYEM
9.9
Tahmini Teslimat: 12 - 15 Nisan
70,00 TL
60 TL
Çimen AVM
8.0
Tahmini Teslimat: 12 - 15 Nisan
80,00 TL
57,50 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri
Araç Içi Tazeleme Spreyi Quıck Fresh 100 ml
Würth
Araç Içi Tazeleme Spreyi Quıck Fresh 100 ml
4.3
209Değerlendirme
111Yorum
Ürünü satın aldı
Güvenilir Satıcı, Anlatıldığı Gibi, Hızlı Kargo ve Güzel Ambalaj...
Ürünü satın aldı
fiyat süper , kullanımı basit ve işe yarar.
Ürünü satın aldı
uygun fiyat teşekkürler.