Weblonya

166 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Weblonya

Ev dekorasyonu, ev gereçleri, ev düzenleme araçları, mobilya, hırdavat, spor, kamp & bahçe ürünleri gibi oldukça geniş bir alanda üretim yapan Weblonya fiyat/performans ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırır, yaşam alanlarınızın kalitesini arttırır. Türkiye'de bulunmayan pek çok ürünün özel üretimini yaparak müşterilerine sunan Weblonya, aynı zamanda birçok hit ürünü hızlıca tedarik edip müşterilerine ulaştırır. 

Weblonya laptop masası modelleri ile bilgisayarınızı daha konforlu kullanma olanağına sahip olabilirsiniz. Laptop bilgisayarların doğrudan diz üzerinde kullanılması zararlı olduğu için bir laptop standı üzerinde kullanılması sağlığınız açısından çok önemlidir. Weblonya laptop masaları bu ihtiyacı karşılamak amacıyla hizmetinize sunulur. Yatakta, kanepede veya yerde kullanabileceğiniz laptop masaları çok amaçlıdır; ister çalışma masası olarak ister laptop masası olarak kullanabilirsiniz. Kullanımı son derece pratik olan Weblonya laptop masası çeşitleri, tamamen montajlı olan ve kurulum gerektirmeyen tasarımları sayesinde paketinden çıkardığınız anda kullanmaya hazırdır. Nem geçirmeyen, küf tutmayan ve kolayca temizlenen laptop masası modellerinin yüzeyi sert, aşınmaya dirençli, güneş ışıklarına karşı dayanıklı, solvent içermez ve pürüzsüzdür. Ürünler, Avrupa standartları E-1 serfikasına sahip levhalardan üretilir. 

Şirin Tasarımlı Çocuk Masa ve Sandalyeleri 

Weblonya katlanır masa çeşitleri çok amaçlı olarak kullanmaya uygundur. Katlanır masalar üzerine laptop koyabilir, ders çalışabilir ya da farklı amaçlar için kullanabilirsiniz. İdeal boyutlarıyla çok yer kaplamayan katlanır masaları kullanmadığınız zamanlarda katlayıp kaldırarak alandan tasarruf edebilirsiniz. Evinizin her yerine kolayca taşıyabilirsiniz. Suntalam tabla ve metal iskelet kombinasyonundan oluşan katlanır masalar, tablanın geçme yerlerinden sabitlenerek kullanıma hazır hâle gelir. 

Weblonya, çocuklar için ürettiği sevimli masa ve sandalye ürünleriyle çocuğunuzun tüm eğlenme ve öğrenme aktivitlerini destekler. Homo polipropilen materyalden üretilen ve gıdaya uygunluk sertifikası bulunan plastik çocuk masa ve sandalye ürünleri, sağlığa zararlı herhangi bir madde içermez. Çocuğunuzun gelişimine uygun olarak üretilen masa ve sandalyeler hem üretim kalitesi hem de kullanım bakımından son derece konforludur. Basit kurulumları sayesinde kolayca montajlanır ve kullanıma hazır hâle gelir. 

Ahşap malzemeden üretilen masa ve sandalye setlerinde ise doğal ağaç kullanılmıştır. Herhangi bir kimyasal işlem uygulanmadan üretilen masa ve sandalyelerin malzemesini çam ağacı oluşturur. Weblonya çocuk masa sandalye ürünleri çocuğunuzun sağlığına zarar vermez ve güvenle kullanım konforu sunar. 

Çiçekleriniz İçin Şık Weblonya Saksı Standları

Weblonya saksı standı modelleri arasında hem bahçeniz hem de eviniz için pek çok şık ürün seçeneği bulabilirsiniz. Askılı veya stand biçiminde olan dekoratif saksılıklarda rengârek çiçeklerinizi büyütebilir ve sergileyebilirsiniz. 6 veya 4 katlı ahşap ya da metal saksı stantlarının yanı sıra köşeleriniz için şık halat askı aparatlı, 2 veya daha çok katlı askılı standları kullanabilirsiniz. 2 kg ağırlık taşıma kapasiteli standlar ihtiyacınıza göre çeşitli boy ve ebatlarda üretilir. Metal standların iskeletleri metal, rafları ise suntalam malzemeden üretilir. Şık ve sağlam yapıda üretilen ahşap standların yapımında çam ağacı kullanılır. Benzersiz doku ve renkleriyle evinize/bahçenize doğallık ve güzellik katarlar. 

Weblonya Ahşap Halatlı Kitaplık ve Raf 

Dekoratif Weblonya ahşap halatlı kitaplık/raf modelleri ile kitaplarınızı şık bir biçimde düzenleyebilirsiniz. Çam ağacından üretilen Weblonya ahşap halatlı kitaplık modelleri çeşitli ölçülere sahiptir. Dilerseniz kitaplıkları farklı renklere boyayabilirsiniz. Üzerine kitap dışında farklı objeler de koyarak zenginleştirebilirsiniz. Şık ve dekoratif görünümlü Weblonya fotoğraf çerçevesi ipli askılı çerçeve çeşitleriyle albümlerinizi sergileyebilirsiniz. Ahşap ve askılı çerçeveler çam ağacından imal edilmiştir ve doğal bir görünüme sahiptir.

Weblonya duvar rafı modelleri arasında; iskeleti metal profilli, rafları ise suntalam malzemeden oluşan duvar raflarının dışında, çeşitli geometrik şekillere ve ölçülere sahip raflar bulabilirsiniz. 6 şişeye kadar taşıma kapasitesi sunan ahşap şarap rafları, beton duvara montajlandığında 10 kg taşıma kapasitesi sunan metal tablalı kitap rafları, duvara monte çok katlı ahşap baharatlık, peçetelik ve askılık raflarının yanı sıra kare ve üçgen şekilli üçlü duvara monte raflar, baklava modelli raflar ve anahtarlıklı ahşap duvar askısı gibi duvar raf ürünleri bulabilirsiniz. 

Weblonya Bistro Seti ile Bahçelerinizi Güzelleştirin

Weblonya bistro seti; 2 adet sandalye ve 1 masadan oluşur. İdeal ölçülere sahip setlerin ahşap kısımları güzel kokulu çam ağacından imal edilmiştir. İskeletleri metal malzemeden üretilir. Sandalyeler sağlam yapılıdır, taşıma ve oturma kapasitesi 120 kg'dır. Şık görünümleriyle dış mekânlarınıza güzellik katar. 

Eviniz için ihtiyacınız olan tüm Weblonya ürünlerine Trendyol aracılığı ve güvencesiyle kolayca ulaşabilirsiniz. Weblonya kampanya ve indirimlerinden yaralanabilir; ihtiyacınız olan ürünleri bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hemen satın alabilirsiniz.