Wahl

286 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Wahl

Üretim Odaklı Teknolojik Ürün Wahl

1910’lı yılların başlarında lise öğrencisi olan Leo J. Wahl tarafından temelleri atılan ve saç kesme berber gereçleri ve güzellik salonlarının ihtiyaçlarına kadar birçok alanda farklı farklı ürünleri tasarlamakta ve üretmekte olan bir markadır. Wahl bu gelişimini tamamıyla satış odaklı olmayıp geliştirme ve üretim odaklı oluşuna borçludur. Tüm dünyada tıraş makineleri, tıraş bıçakları ve türevi ürünlerin üretimi, satışı ve dağıtımı anlamında kalitenin ve sağlamlığın markası olarak bilinmektedir. Yüzyılı aşkın bir süredir saç kesim ve tasarım anlamında sektörün en büyük tedarikçisi konumuna gelmiştir. Wahl tıraş makinesi temelinde üretim yelpazesine sahip olmakla birlikte günümüzde bu sektörün ihtiyaç duyduğu makas, fön makinesi, bıçak bileme makinesi, kıvırma fırçalar, taraklar gibi birçok ürünün de tedarikçisi konumundadır. Sektörün profesyonel aktörlerinin yoğunlukla tercih ettiği bir marka olan Wahl bu anlamda muhteşem bir üne sahiptir. Ürünlerinin geliştirilmesinde ilk yıllardan bu yana berberle beraber çalışarak en fonksiyonel ve en kullanışlı teçhizatın üretimine odaklanılmıştır. Neredeyse yüzlerce patente sahip olan marka saç bakımının her evresinde kullanılabilen bir ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Ana lokomotif ürünü ise tıraş makineleridir. Onlarca çeşidi olan ve çok farklı fonksiyonların icra edilebildiği makinelerin tasarımı ve üretimini büyük bir titizlikle yapmaktadır. Kullanıcılarından gelen geri bildirimler ve talepler doğrultusunda her zaman yeni bir ürün ve var olan ürünlerine de yeni bir özellik eklemektedir. Wahl Türkiye pazarına girdiği ilk günden bu yana bu anlamda Türk berberlerin ve güzellik uzmanlarının bir numaralı tercihi haline gelmiştir. Özellikle uzun süreli ömrü ve bazı ürünlerinde dikkat çeken paslanmaz çelik yapısıyla kendisini göstermektedir. Saç ve sakal kesiminin bu denli önem arz ettiği ve başlı başına bir moda alanının oluştuğu bir durumda kullanılan malzemenin kalitesi ve işlevselliği oldukça önem taşımaktadır. Wahl bu anlamıyla her ihtiyaca cevap verebilen kompakt bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Saç ve sakal bakımının her anında ihtiyacınız olan spesifik ürünleri sizlerin kullanımına sunmaktadır. Marka hem tedarik anlamında hem de kullanım ömrü anlamında muadili tüm markalardan pozitif ayrışmaktadır. Wahl saç tıraş makinesi dünyadaki ve Türkiye’deki ününü artırmaya ve sektördeki payını büyütmeye devam etmektedir. Kullanıcılarından tam not aldığı her bir ürünüyle müşterilerine hizmet etmeye ve onların tüm gereksinimlerini karşılamaya devam etmektedir.

Berberlerin Vazgeçilmez Markası Wahl

Berberliğin kuaförlüğün ülkemizde çok büyük bir potansiyele sahip olduğu gerçeğinden hareketle ülke pazarına giren ve bu mesleğin ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin tedarikçisi konumunda olan Wahl başarılı ve performanslı makine ve teçhizatlarıyla neredeyse her berberin çekmecesinde yer alabilmektedir. Berberlerin özellikle ürünlerde aradığı pratiklik ve keskin hatları oldukça yoğun bir şekilde ürün çeşitlerinde sunabilme kapasitesine sahiptir. Birbirinden farklı fonksiyonlara ve özelliklere sahip birçok makineye sahiptir. Wahl 8081 saç ve sakal kesme makinesi bunlardan yalnızca birisidir. Gerek amatör kullanıma gerekse de profesyonel kullanıma hitap edebilen ve bu anlamıyla çokça tercih edilen bir ürün çeşididir. Bununla birlikte profesyonel anlamda bir ürüne sahip olmak isteyen sektör temsilcileri de markanın en özel ürünlerinden birisi olan Wahl 1919 profesyonel kablosuz tıraş makinesini tercih etmektedir. Markanın yüzüncü yılına özel olarak üretilen bu ürün klasikler arasında kendisine yer bulmuştur. Tüm makinelerinde ufak ama çok dikkat çekici dokunuşlarda yeni özelliklere yer veren ve bu özelliklerin ortaya çıkmasında müşterilerinin hassasiyetlerini de dikkate alan bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında tarak ve fırçalarda da çok kaliteli ve benzersiz ürünlerin tasarımını ve üretimini yapmaktadır. Wahl tarak seti berberlerin ve bu alanda çalışma yapan insanların kullandığı en önemli ürün grupları arasında yer almaktadır. Bu alanda profesyonel olarak çalışan her figürün ihtiyaç duyabileceği ortak bazı ürünler vardır. Tıraş makineleri ve tarakların yanı sıra fön makineleri de çok önemli bir ihtiyaç ve gerekli bir cihazdır. Marka bu anlamda da üretimini ve tasarımını yapmaktan geri durmamış berberlerin ihtiyaçlarına karşılık verebilecek bir ürünü portföyüne katmıştır. Wahl fön makinesi ürünüyle bu alandaki ihtiyacı da karşılayabilmektedir. Gerektiğinde seyahatlerinizde de kullanabileceğiniz bu ürün artırılabilir sıcaklık ve hız değerlerine sahiptir. Wahl Professional ürün kapasitesine sahip uluslararası bir marka olmanın verdiği sorumlulukla araştırma ve geliştirme anlamında yatırımlarını devam ettirmektedir. Günlük kullanımdan işinin ehli berberlerin kullanımlarına kadar her bakış açısından insana hitap edebilen makineler ve tarak çeşitleriyle müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Ürünlerindeki en büyük çeşitlilik ise kablolu ve kablosuz olma kapasiteleridir. Bu anlamda da çeşitlilik arz eden birçok ürün müşterilerinin ve berberlerin kullanıma sunmaktadır.

Şarjlı Tıraş Makinesinde Devrim Wahl

Markanın en önemli üretim kapasitesini oluşturan ve bu alanda dünyada söz sahibi olduğu tıraş makinelerinin en önemli farklılıkları kablolu ya da şarjlı olup olmama durumlarıdır. Pratik kullanımda şarjlı makineler her zaman daha kullanışlı ve tercih edilen ürünlerdendir. Wahl bu anlamda farklı fonksiyonları olan şarjlı tıraş makinelerinin üretimine ve tasarımına yoğunluk vermiştir. Değişen kullanım alışkanlıkları ve profesyonellerin beklentilerindeki farklılıklar bu anlamda itici kuvvet olmuştur. Şarjlı makinelerin üretimleri ve tasarımlarındaki farklılıklar asla kaliteyi ve sağlamlığı etkilememiştir. Markanın vizyonu olan sağlamlık ve kalite daima tüm ürünlerde kendisini göstermiştir. Wahl Color Pro şarjlı tıraş makinesi modelleri arasında başı çekenlerdendir. Değişebilen hız ayarı ve kullanırken avucunuza oturan yapısıyla dikkat çekmektedir. En özel ürünlerden bir diğeri ise Wahl Magic Clip Cordless şarjlı tıraş makinesidir. Bu ürünün hem kablolu hem de kablosuz çeşitleri bulunmaktadır. Bu anlamda her iki kullanıma da hitap edebilen bir yapıya sahiptir. Fonksiyon anlamında birbirinden herhangi bir farkı da bulunmamaktadır. Wahl Cordless özellikle Türk kullanıcılar tarafından bu alternatifli özelliği nedeniyle çok yoğun bir şekilde teveccüh görmektedir. Hemen tüm berberlerin kullandığı bu ürün kalitesiyle olduğu kadar tasarımıyla da dikkat çekmektedir. Wahl 8148 her yeni teknolojik gelişmenin ürün fonksiyonlarına kattığı çok farklı özelliklerle değişimin ve ilerlemenin ürünü olarak göze çarpmaktadır. Wahl 8591 ve Wahl Super Taper tıraş makinesi çeşidi ise hem şarjlı hem de kablolu özelliği olan çok önemli ürünler arasında kendisine yer bulmuştur. Markanın hangi ürününü kullanırsanız kullanın bazı değişmez özellikleri hissedebileceğinizden şüpheniz olmasın. Mesleğinizi icra ederken ya da evinizde kişisel kullanım için Wahl ürünlerinin tercih edilmesi kullanıcılara avantaj sağlamaktan başka bir durum ortaya çıkarmayacaktır. Sağlıklı bir saç sakal kesimine sahip olmak isteyenlerin aynı zamanda şekil verme anlamında özel isteklere sahip olan kullanıcıların markanın ürünlerinden istedikleri verimi alabileceklerinden şüphe duymamaları gerekir. Tüm ihtiyaçlara olabildiğince maksimum düzeyde karşılık verebilen ürün çeşitliliği markanın en büyük özelliği olarak göze çarpmaktadır. Sadece saç ve sakal kesimi ve şekillendirmesi için kullanabileceğiniz ürünler olduğu gibi her iki kullanıma da müsait ürünlerde Wahl kalitesiyle kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Tıraş deneyiminizi benzersiz bir tecrübeye çevirmek ve bu anlamda gerekli tüm hassasiyetleri kazanmak istiyorsanız markanın herhangi bir ürünüyle bu başarıyı yakalamanız oldukça mümkün olacaktır.

Erkek Bakım Setlerinde Öncü Marka Wahl

Wahl ürün çeşitliliğinin içerisinde bulunan ögelerin birçoğu erkek kullanıcılara ve erkek berberlerine yönelik ürünler olarak göze çarpmaktadır. Bu anlamda tasarlanan çoğu ürünün fonksiyonları ve özellikleri erkek tıraş ve saç bakımına yönelik ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerek tekli ürün olarak gerekse de set olarak müşterilerin beğenisine sunulan bu ürünler genellikle bu tip kullanım alanına hizmet etmektedir. Bu anlamda markanın vizyonu erkek bakım ve tıraş ürünlerine yönelik olarak şekillenmektedir. Wahl Groomsman erkek bakım seti modeli tamda bu vizyonu yansıtan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. İçerisinde saç kesme makinesi ve farklı amaçlar için kullanılabilmesini sağlayan bıçaklar ve ağızlıklar bulunmaktadır. Ürünün içerisinde bulunan tüm parçalar Wahl kalitesine ve özgünlüğüne sahip parçalardır. Aynı zamanda markanın özgün tasarımına yönelik çizgilerini de taşımaktadır. Aynı şekilde Wahl 9864 model numaralı ürün ise çok özel bir ürün olarak göze çarpmaktadır. Diğer ürünlerden ayrılan en büyük özelliği metal parçalarının tamamının paslanmaz çelik özelliğine sahip olmasıdır. Başlı başına özel ve çok kıymetli bir ürün olarak kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Bu anlamda markanın tıraş ve saç bakım setlerinin yanı sıra tekli ürünlerde de oldukça kaliteli parçalar sunduğu görülmektedir. Tüm bu farklı seçeneklerin genel anlamda hizmet ettiği şey birbirinin aynısıdır. Tamamıyla saç kesimi, saç şekillendirme ve saç bakımı alanında işlev görmektedir. Wahl kurulduğu ilk günden bu yana bu serüveni en hızlı ve estetik şekilde yapabilmenin yollarını aramış ve ortaya koyduğu tüm ürünleri bu manada değerlendirmiştir. Kullanıcılarının da büyük bir çoğunluğu markayı bu özelliğinden dolayı tercih etmiş ve etmeye de devam etmektedir. Wahl erkek bakım seti kompakt bir ürün olarak ihtiyaç duyulan tüm malzemelere ve aparatlara sahip bir üründür. Bir anlamıyla da bir erkeğin kendi başına ya da berber ortamında saç kesimi ya da saç şekillendirme aşamalarında ihtiyaç duyabileceği tüm teçhizatı sağlama kapasitesine sahiptir. Ürünlerinin tamamında olduğu gibi bu setler ve bunların parçalarında kaliteyi ve markanın ürünlere yönelik bakış açısını hissedebilmektesiniz. Genel olarak sadece işlevsel olması yönünde üretimleri yapılan bu ürünlerin Wahl markası altında hem işlevsel hem kaliteli ve hem de tasarım anlamında özel bir yere sahip olduğu her hal ve kârda gözlenebilmektedir.

Wahl ile Evlerinizde Saç Kesimi Daha Kolay

Gerek zorunluluk gerekse de tercihlerden kaynaklı insanlar bazen saç bakımlarını ve kesimlerini kendi evlerinde istedikleri zaman yaparlar. Bu anlamda profesyonel olmayan bu insanların kullanabilecekleri basitlikte ama gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri tüm donanıma sahip bir şekilde üretilmesi ve satışa sunulması gerekmektedir. Wahl erkek saç bakım ve kesim anlamındaki tecrübesini bu yönlü kullanıma özgü ürünlerinde de ortaya koymaktadır. İnsanların kendi bakımlarını kendilerinin yapabilecekleri potansiyeline sahip olduklarının bilincinde olarak üretilen Home modeller, markanın ürün yelpazesinde kendisine yer bulabilmektedir. Wahl Home Pro tam da bu anlamda işlevsel ve kolay kullanılabilir bir yapıda ürün olarak müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Ürünün tasarımından tuşlarına bıçak şekillerinden kesim tarzına kadar kolay kullanıma sahip bir görüntüsü vardır. Çok farklı özellikleri ve evde kullanılabilmesine olanak sağlayan basit yapısıyla dikkati çekmektedir. Bu bakımlarını evlerinde yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Markanın bu anlamda birden fazla ürün çeşitliliğine sahip olduğunu söylemek mümkündür. Bunlardan bir diğeri ise Wahl Elite Pro modelidir. Yine evde bakımın değişmez öğelerinden birisi olan bu ürün tasarımındaki ince detaylar sayesinde kullanım kolaylığı sağlamakta ve en doğru sonucu sizleri götürebilmektedir. Teknik olarak değerlendirildiğinde ise bıçakların keskinliği ağız aparatlarının çeşitliliğinde markanın bu anlamdaki cömertliğini de yansıtmaktadır. İhtiyaç duyulan tüm ağız aparatlarına uyumlu yapısıyla kullanıcılarının dikkatini çekmektedir. Bu tarz kullanıma yatkın ürünlerin arasında sayılabilecek ancak biraz daha profesyonel bir yapıya da sahip olan markanın bir ürün çeşidi daha bulunmaktadır. Wahl Moser modelleri tüm kullanımlara aynı anda cevap verebilen ve bunu ene iyi ve en işlevsel şekilde yapabilen yapısıyla gerek berberlerde gerekse ev ortamında kullanılabilmesinde de müşterilerin oldukça tercih ettiği bir modeldir. Tercihler ya da zorunluluklar ne olursa olsun markanın ürünleri daima en yüksek performans ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını gidermekte her zaman maksimum verim sağlamıştır. Kullanılan ürünün performansı saç tipinden kullanıcının el becerisine kadar birçok değişken sebebiyle farklılık gösterebilmektedir. Ancak standart kullanım kapasitesine sahip tüm kullanıcılarda gerekli verimi sağlayabilmektedir. Bu anlamda ürünün kim tarafından ve ne kadar tecrübe ile kullanıldığı oldukça önemlidir. Evde kullanılabilen ürünler genellikle basit ve kolay kontrol edilebilen mekanizmalara sahiptir. Bu anlamda profesyonel olmayan ihtiyaçlara da oldukça yoğun bir şekilde hizmet etmektedir.

Wahl Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Wahl hem elektronik hem de mekanik aksamıyla kullanılabilen ve bu şekilde performans sağlayabilen özel ürünlere sahiptir. Hemen tüm ürünlerinde markanın üretim ve tasarım vizyonunu yansıtan belirli özellikler ve standartlar mevcuttur. Bunların en başında markanın kaliteli ürün politikası gelmektedir. İstisnasız tüm ürünlerinde bu özelliği görebilmeniz mümkündür. Bununla birlikte tamamen işlevsel ürünler ortaya konmasının yanı sıra göze hoş gelen ve elle tutulduğunda kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik yapıya da sahiptirler. Wahl Lithium Ion saç ve sakal düzeltme ürününde bütün bu özelliklerini bir arada sergileyebilmektedir. Özellikle işlevsellik anlamında çok farklı fonksiyonları bünyesinde barındıran bu ürün şekil verme ve düzeltme süreçlerinde kullanılan vazgeçilmez ürünler arasında yer almaktadır. Wahl Pro yine aynı şekilde kalitesi ve kullanışlılığıyla fark yaratan saç kesme makinelerinden bir tanesidir. Markanın ürünlerinden beklentilerin gerektiği şekilde karşılanabilmesi için istenilenin ne olduğunun belirlenmesi gerekmektedir. Sadece şekil verme ve düzeltme isteyen insanlar ya da berberler için markanın bu yönlü ürünlerinin tercih edilmesi çok daha olumlu sonuçları ortaya koyacaktır. En basit kullanımlarda çok güzel sonuçlar veren Wahl Color Pro fiyat anlamında da bireysel kullanıcıların rahatlıkla temin edebileceği bir ürün olarak görülmektedir. Basit kullanımlar ve geçici çözümler için genellikle markanın bu ürünü oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Tüm bunların yanında farklı serilerde ürünleri de bünyesinde bulunduran marka bunlara her geçen gün yenilerini de eklemektedir. Wahl Serior ürün çeşitleri tüm çizgileri tüm fonksiyonları ve kalitesiyle markanın her anlamda klasikleşmiş modellerini oluşturmaktadır. Marka alışılagelmiş saç kesim makinelerinin yanı sıra çok özel bir ürünün geliştirilmesi ve ortaya konulmasında öncü bir rol oynamıştır. Ayrıca diğer markalara da bu anlamda ilham kaynağı olmaktadır. Bu özel ürün ise Wahl Hybrid saç kesim makinesidir. Üzerinde yer alan LCD ekran ile en doğru ve en fonksiyonel saç kesimlerinin yapılabilmesi için kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Bu minimal ekranda yönlendirilebilen özelliklere sahip olan ürün dijitalleşen dünyanın bu makinelere yansıması olarak değerlendirilmektedir. Gelecekte üretilmesi beklenen ve bu anlamda şekil değiştiren saç tıraş makineleri içinde aslında ipucu vermektedir. Wahl marka tüm saç tıraş makinelerine, saç ve sakal düzeltme ürünlerin ve bunların aparatların Trendyol web sitesi ve uygulaması üzerinden sahip olabilirsiniz.