Vr Box

24 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

VR BOX

VR Box

Teknolojik Dev VR Box

Teknolojinin hayatımızın her alanına etki ettiği günümüzde çağın en yeni gelişmelerini en yeni buluşlarını kullanmak bu hızlı gelişmeye ayak uydurmak insanlar için bir zorunluluk halini almıştır. VR Box bu anlamda teknolojinin önemli sıçrama noktalarından birisi olan sanal gerçeklik gözlüklerinde yakaladığı başarı azımsanmayacak düzeydedir. Bilgisayar oyunlarının ve sinema sistemlerinin çok hızlı bir gelişim ivmesi yakaladığı bir dönemde ortaya çıkan ve insanların aklını başından alan bu ürün birçok marka tarafından farklı şekillerde ve farklı özelliklerde üretilmiştir. VR Box sanal gerçeklik gözlüğü bu anlamda kendisini diğer markalardan pozitif bir şekilde ayrıştırmıştır. Marka en doğru fiyata en özellikli gözlükleri kullanıcılarıyla buluşturma vizyonuyla üretim yapmakta ve müşterilerinin beğenisini bu şekilde kazanmaktadır. Gerek ürün kalitesi gerek görüntü kalitesi gerekse de fonksiyonlarıyla her markanın gözlükleriyle güçlü bir rekabete girebilecek özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Keyifli vakit geçirmenin özellikle gençler ve çocuklar özelinde birkaç yolu vardır. Bunların ilk iki sırasında konsol oyunları ve sinema gelmektedir. Konsol ve benzeri oyun çeşitlerinde sanal gerçeklik gözlüklerinin üretilmesinden sonra muhteşem bir çığır açılmış ve bambaşka seviyede deneyimlere kapı aralanmıştır. İnsanlar bu gözlüklere çıktığı ilk günden bu yana oldukça yoğun bir şekilde ilgi göstererek çok ayrı bir sektör oluşmasının zeminini hazırlamıştır. Marka bu anlamda müşterilerinin beklentilerini en maksimum düzeyde karşılayabilen nadir firmalardandır. Hem fiyatı hem kalitesi hem de tasarımıyla dikkat çeken ve VR Box 360 derecelik görüş açısı sağlayan yapısıyla tercihlerde daima ilk sıralarda kendisine yer bulmuştur. VR Box oyun severler kadar sinema tutkunlarının da vazgeçilmez ürünleri arasında kendisine yer bulmaktadır. VR Box Video oynatma teknolojisine de sahip olan bu ürünler tek kişilik sinema salonu havasını istenilen her ortamda sağlayabilmektedir. Taşınabilir olması şarj edilebilir olması istenilen her ortamda yer kaplamayan yapısıyla tam bir teknoloji ürünü olarak kullanıma sunulmaktadır. Gencinden yaşlısına herkesin beğenisini toplayan cihaz gün geçtikçe çok daha yeni fonksiyonlar edinerek teknolojinin son gelişmelerinden daima faydalanarak fantastik bir ürün olma yolunda ilerlemektedir. Her an her istediğinizde kullanabilme özgürlüğünü sizlere vadetmektedir. Elektronik bir ürün olması dolayısıyla hassas bir şekilde korunarak muhafaza edilerek kullanılmalıdır. Marka bu anlamda sektörün öncü firmaları arasında kendisine yer bulmaktadır.

Görüş Açınızı Genişleten VR Box

Marka sanal gerçeklik gözlüğü üretiminde gün geçtikçe çığır açmaya devam etmektedir. Kumanda ile kontrol edilebilme özelliğinden akıllı telefonlara bağlanabilme fonksiyonuna kadar birçok donanıma sahiptir. Belirli dönemlerde kendisini yenileyen ve tasarımında da değişikliklere giden VR Box her anlamda tüm ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayabilmektedir. Bu anlamda harcadığınız her bir kuruşun karşılığını alabildiğiniz nadir ürünlerden birisidir. VR Box 3D görüntü aktarım özelliğiyle özellikle sinema filmi veya video izlerken çok farklı bir deneyim yaşamanıza sebep olacaktır. Gerçekten filmin içerisindeymiş hissiyatını mükemmel bir şekilde hissettiren bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm özellikleriyle kullanıcılarını cezbeden ve orijinal renkleriyle bir bakışta kendisini hissettiren bir yapıya sahiptir. VR Box 2.0 serisi ile muhteşem özelliklerini kat be kat artırarak çok daha fonksiyonel bir ürün olarak satışa sunulmuştur. Her anlamda kalitesini ve güncelliğini hissettirebilen bir model olarak müşterilerinin beğenilerine arz edilmiştir. Kaliteden asla ödün vermeden serinin çok daha yeni özelliklerle donatılmış bir diğer ürünü de piyasaya sürülmüştür. VR Box 3.0 oldukça farklı özelliklerle donatılmış çok daha keskin hatları ve mükemmele yakın görüntü kalitesiyle dikkat çekmektedir. Sanal gerçeklik gözlüklerinin en büyük özelliği 360 derecelik bir görüş açısına sahip olmalarıdır. Bu anlamda her türlü konsol oyununu ve videoyu benzersiz bir şekilde oynatabilme kapasitesine sahiptir. Kendinizi oyunun ve filmin içerisinde hissedeceğiniz ve bunun heyecanını yaşayacağınız anların keyfini çıkarmayı çok seveceksiniz. Ürünlere gösterilen teveccüh sayesinde marka her yeni seride çok daha farklı özellikleri ürünlerinin donanımlarına eklemektedir. VR Box kullanımı gün geçtikçe çok yoğun bir şekilde artmakta, yaş ve cinsiyet fark etmeksizin her insana ulaşabilmektedir. Bu anlamıyla özel kullanımların yanı sıra genel olarak belirli ihtiyaçlar çerçevesinde de üretimi yapılmaktadır. Dijitalleşen dünyada simülasyonun her alanda kendisini kabul ettiren, deneyimin ve denemenin en basit ancak en etkili halini bizlere sunduğu dönemde bu gözlükler oldukça işlevsel bir ürün olarak hizmet etmektedir. Marka bu anlamda tüm ihtiyaçlara ve zevklere uygun olabilecek gözlüklerin üretimine ve geliştirilmesine devam etmektedir. Sizlere sadece geniş görüş açısı muhteşem görüntü kalitesi ve benzersiz bir deneyimin keyfini çıkarmak kalacaktır. Hem kendinize hem de sevdiklerinize bu deneyimi yaşatmak istiyorsanız bir an önce VR Box ürünlerinden edinmelisiniz.

Eğlence Dünyasında VR Box Çılgınlığı

Hayatın rutin ve yoğun akışı içerisinde gencinden yaşlısına her yaş grubundan insan stres atmak eğlenceli vakit geçirmek ve hayat kalitesini artırmak amacıyla bazı hobiler ve aktiviteler yapmaktadırlar. Konsol oyunları ve dijital oyunlar bu anlamda insanların günümüzde en çok tercih ettikleri aktiviteler arasında yer almaktadır. Geçmiş dönemlerde oyunların ve oyuncakların yalnızca küçük çocuklar tarafından kullanılabileceği gibi yerleşmiş bir yargı bulunmaktaydı. Ancak teknolojinin yaptığı muhteşem atılımlar ve bu atılımlar neticesinde ortaya çıkan tüm oyun çeşitleri tüm yargıları dağıtarak ezber bozmuştur. Bu anlamda bilgisayar ve konsol oyunları ve bunlar için geliştirilen ürünler en küçük yaştaki çocuktan yetişkinler hatta yaşlılara kadar çok çeşitli insan tarafından kullanılabilmektedirler. VR Box bu anlamda geliştirdiği sanal gerçeklik gözlüğü ile bu çığır içerisinde var olduğunu göstermiştir. Tüm oyun ve sinema çeşitlerinde kullanılabilen bir ürün geliştiren marka bu anlamda alanında zirveyi görmüş bir ürün yaratmıştır. VR Box oyunları benzersiz ve göz alıcı bir şekilde heyecanın içerisine kullanıcıyı da dâhil ederek adeta bağımlılık yapmaktadır. Tüm bu özelliğiyle de stres atmanın en güzel şekli olan oyun ve oyuncaklara ilginin artmasına sebep olmaktadır. VR Box filmleri de aynı şekilde çok yüksek kalitede ve 3d olarak oynatabilme kapasitesine sahip bir üründür. Özellikle gerilim ve araba yarışı filmlerinde çok heyecanlı bir deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır. Taşınabilir olması sebebiyle istediğiniz her yerde kullanabilme konforunu da kullanıcılarına sunmaktadır. Markanın gözlüklerinin en büyük özelliği çok ciddi bir şekilde gerçeklik algısını oluşturabilmesidir. Bu algıyı tamamen ürünün kendi kalitesi ve barındırdığı teknoloji sayesinde oluşturabilmektedir. Bu teknolojiyi en doğru fiyata müşterilerine sunan marka geliştirmeye devam ettiği bu ürünü fonksiyonlarını da artırmaktadır. Müşteri memnuniyetin öncelikli olduğu marka geri bildirimler ve kullanıcılar tarafından bildirilen istekler doğrultusunda üründe yapılan değişiklikler ve eklemeler sayesinde en mükemmel halini almıştır. VR Box kumanda edilebilen bir yapıya bürünmesi de bu geri bildirimlerin ve müşteri taleplerinin bir sonucu olarak ortaya çıkmaktadır. Marka her anlamda kullanıcılarının düşüncelerini önemseyerek gerektiği yerde eleştirileri de dikkate alarak sanal gerçeklik gözlüğü üretiminde mükemmele yakın bir noktaya gelmiştir. Günlük hayatın sıkıcılığından ve rutininden kaçınırken sığınabileceğiniz en güvenli limanlardan birisi olan marka sizlere sunduğu bu deneyim sayesinde streslerinizden kurtulabileceksiniz.

VR Box Oyunları

Sanal gerçeklik gözlüklerinin muhteşem oyunları sayesinde kendinizi oyunun içerisinde gerçek bir karaktermiş gibi hissedebilme olanağına sahipsiniz. Gözlüklerin ortaya çıktığı ilk günden bu yana yüzlerce çeşit oyun geliştirilmiş ve bu oyunlara çok farklı özellikler entegre edilmiştir. VR Box bu anlamda kendisini daima geliştiren ve neredeyse tüm oyunlara uyum sağlayabilen bir gözlük modeli olmuştur. VR Box gözlük benzersiz tasarımıyla sanal gerçekliğin zirvesine ulaşmış ve bu anlamda kalitesini ortaya koymuştur. Oyun deneyimlerine yeni bir boyut kazandıran bu gözlükler oldukça popüler olan tüm oyunların oynanabilmesine olanak sağlamıştır. Uçuş simülasyonları her zaman en heyecanlı oyunların başında gelmektedir. Uçak yarışlarının konu edildiği ya da hava savaşları temasına sahip olan oyunlar bu gözlüklerde oldukça tercih edilmektedirler. Herhangi bir amacınız olmadan sadece iyi vakit geçirmek için oynanan oyunlarda bu gözlükler sayesinde deneyimlenebilmektedir. Oyunların dışında sanal gerçeklik teknolojisinden yararlanarak harita uygulamalarına giriş yapabilir ve kendi sokağınızda ya da caddenizde geziyormuş gibi hareket edebilirsiniz. Heyecan uyandıran genellikle gerilim yaratan oyunlar daima daha çok tercih edilmektedir. VR Box Roller Coaster bu oyunların başında gelmektedir. Sanal ortamda tasarlanan birbirinden eğlenceli ve tehlikeli tren raylarında oldukça hızlı ve ani manevraların olduğu parkuru sanal gerçeklik gözlüğü ile deneyimlemeniz mümkündür. Sanal gerçeklik oyunları zeka oyunlarında daha çok heyecan veren ve sürükleyici oyunların bir kulvarı haline gelmektedir. Durağın oyunların daha az ilgi gördüğü bu alanda savaş ve yarış oyunları her zaman ön planda olmuştur. Bu oyunlardan farklı olsa da VR Box tren oyunu çok ciddi miktarda kullanıcı tarafından tercih edilmiş ve edilmeye de devam etmektedir. Sadece oyunlarla değil bu gözlüklerle kontrol edilebilen ve çeşitli amaçlar için kullanılabilen uygulamalarda sanal gerçeklik gözlüğünün fonksiyonları arasında kendisine yer bulabilmektedir. VR Box uygulamaları bu anlamda hangi uygulamanın kullanılmasına ihtiyaç duyuluyorsa rahatlıkla uyum sağlanabilmekte ve kullanıcılar tarafından tercih edilebilmektedir. Her ne için kullanırsanız kullanın sanal gerçeklik gözlüğünün deneyimini ve tecrübesini yaşamanın verdiği haz paha biçilemezdir. Kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilmenin bambaşka bir yolu da bu muhteşem gözlüklerdir.

Telefonlarda VR Box Deneyimi

Akıllı telefonlar hayatımızın büyük bir bölümünde tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabilmemize olanak sağlamaktadır. Alışverişten seyahate, barınmadan güvenliğe kadar akıllı telefonlarımız sayesinde birçok ihtiyacımız giderebilmekteyiz. Aynı zamanda bu telefonlara yüklenebilen oyunlar ve uygulamalar sayesinde çok zevkli dakikalar ve zamanlar geçirebilmekteyiz. Teknolojinin tüm alanlarda açtığı çığır sanal gerçeklik gözlüklerinin ortaya çıkmasına da sebep olmuştur. Bu gözlüklerin diğer teknolojik cihazlarla bağlantısı da gün geçtikçe daha da yoğunlaşmakta ve alanı genişlemektedir. Sanal gerçeklik gözlüğünün öncü markalarından olan VR Box bu anlamda da farkını hissettirmeye devam etmektedir. Özellikle akıllı telefonlara uyum sağlama noktasında çok işlevsel bir ürün haline gelen VR Box uyumlu telefon modeli sayısını da oldukça artırmaktadır. Akıllı telefonlara bağlanarak çok farklı uygulamalar kullanılabilmesinin yanı sıra telefona yüklenebilen çok çeşitli oyunlarda bu gözlükler aracılığıyla oynanabilmektedir. Sanal gerçeklik gözlüğüne uyumlu telefon modeli sayısı gün geçtikçe artmakta ve bu alanda oyun oynama tercihi de yoğunlaşmaktadır. İstediğiniz oyunu VR Box sanal gerçeklik gözlüğüne bağlantı kurarak keyifli vakitler geçirmenin hazzını yaşayabilirsiniz. VR Box set halinde satılabilen bir ürün olduğu için içerisinde tüm malzemeleri ve bağlantı aparatları bulunmaktadır. Sanal gerçeklik gözlüğü teknolojisinin gelişmesi hali hazırda zaten oldukça ilerlemiş olan oyun sektörüne de çok farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. Dünyada oldukça popüler olan birçok oyunun sanal gerçeklik gözlüğüyle de oynanabilmesine yönelik oyunlar da piyasaya çıkmaya başlamıştır. Çok büyük firmalar bu anlamda hem bu gözlüğe uyumlu yeni oyunlar hem de hali hazırda oynanan oyunların gözlüklerle de oynanabilmesini sağlamaya yönelik çalışmalar yapmaktadırlar. VR Box inceleme yapan tüm uzmanlar ürünün belli başlı özelliklerini fonksiyonlarını ele aldıklarında video oynatımı ve oyun oynama kapasitesinin oldukça yüksek olduğunu belirtmektedirler. Böyle bir potansiyele sahip ürünün kullanıcılar tarafından da yoğun bir şekilde tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Tüm kullanıcıları tarafından istisnasız memnuniyet duyulan bir yapıya sahip olan bu ürün oyunları en gerçekçi şekilde tüm heyecanıyla oynamanızı sağlamaktadır. Bu oyunların telefonunuzda olanlarına da muhteşem bir telefon uyum sağlama fonksiyonu olmasından dolayı rahatlıkla ulaşabilmektesiniz. Telefonunuzdaki en sevdiğiniz ve bağımlısı olduğunuz oyunları bu gözlüklerle bağlantı kurarak oynayabilmeniz mümkündür.

VR Box Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sanal gerçeklik gözlükleri hayatımıza girdiği ilk günden itibaren çok hızlı bir gelişme göstermiş ve çok kısa zamanda çok fazla özelliğe sahip olmuşlardır. Öncelikle ilk ortaya çıktıklarında kısıtlı bir kullanım alanına sahip olan bu gözlüler geliştirildikçe daha fonksiyonel ve daha kullanışlı hale gelmişlerdir. VR Box özellikleri bakımından birçok muadili ürüne kıyasla çok daha farklı özelliklere sahip ve kaliteli bir üründür. Kullanıcıları tarafından daima tercih edilen ve beğenilen bir cihaz olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünlerin hem cihaz kalitesi hem de görüntü kalitelerinin yanı sıra farklı fonksiyonlara sahip olmalarına göre de tercih sebebi olabilmektedirler. VR Box kurulum aşamasından itibaren çok basit kullanım kolaylığına sahip bir üründür. Bunun yanında en temel özelliklerinden birisi video oynatma fonksiyonudur. Gerek bilgisayara gerek telefona bağlanarak gerekse de hafızasındaki videoları ve sinema filmlerini çok farklı tekniklerle izlemenizi sağlamaktadır. Özellikle 3D film oynatma özelliğiyle fark yaratan ve film izleme deneyimini bir adım daha ileriye taşıyan bir markadır. Benzersiz tasarımının yanı sıra bir başka özelliği ise oyun oynanabilme özelliğidir. Çok farklı şekillerde çok farklı cihazlara bağlanmak suretiyle binlerce çeşit oyunun oynanabildiği bir konsol halini almıştır. Oyunların içerisindeymişçesine heyecan veren ve keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayan bu gözlük sayesinde günlük hayatınız çok daha renkli hale gelmektedir. VR Box yorumlar ve geri bildirimlerde göz önüne alındığından oldukça başarılı bir grafik çizmektedir. Kalite fiyat performans anlamında muhteşem bir uyuma sahip olan bu gözlük beklentileri fazlasıyla karşılayabilmektedir. En ağır oyunlardan en basit oyunlara kadar tüm oyunları kesintisiz şekilde oynayabilme ayrıcalığını bu ürünle sahip olabilmektesiniz. VR Box sanal gerçeklik gözlüğü fiyat anlamında da muadili birçok üründen çok daha ulaşılabilir bir noktadadır. Markanın birinci önceliği müşteri memnuniyeti ve ulaşılabilirlik olduğu için herkesin bu deneyimi yaşaması açısından fiyat anlamında kendisini diğer markalara nazaran çok farklı bir yere konumlandırmıştır. VR Box fiyat performans dengesini en iyi kuran ve bu anlamda en yüksek verimi alabileceğiniz ürünlerin başında gelmektedir. Marka, ürün geliştirme ve satış vizyonunda sahip olduğu ilkeler sayesinde ilk ürününü piyasaya sürdüğü günden bugüne müşterileri tarafından daima teveccühle karşılanmış ve ürünlerine olan ilgi her zaman yüksek seviyelerde olmuştur. VR Box sanal gerçeklik gözlüğü modellerine Trendyol’un kullanışlı web sitesi ve uygulaması üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde satın alabilmeniz mümkündür.

Bunlar da İlginizi Çekebilir