Vivense Koltuk

384 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Vivense Koltuk

 Vivense Koltuk

Vivense Koltuk

Vivense çok uzun yıllardır uzman kadrosu, iç mimarları, başarılı ekibi ve güçlü teknolojik üretimi ile mobilya sektöründe, özellikle de koltuk takımlarında ses getiren koleksiyonların altına imzasını atıyor. Vivense’nin ana yatırımcısı; dünyanın önde gelen büyük uluslararası kurumsal yatırımcıları olan ve Avrupa, Uzakdoğu, Kuzey Amerika ve Ortadoğu merkezli olan Actera Group olarak bilinmektedir. Ev dekorasyonunun en önemli parçası olan, yaşam alanlarının olmazsa olmaz parçaları kesinlikle koltuk takımlarıdır. Her insanın tarzı farklı, yaşam koşulları farklı, yaşadıkları alanın ebatları farklıdır. Bu sebeple koltuk takımları oldukça çeşitli olarak müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Koltuk takımları iç mekanlar ve dış mekanlar için ayrı kumaş türlerinde tasarlanır. İç mekânlarda ofis koltuk takımları, ev koltuk takımları, hastane vb. mekânlarının bekleme alanları için koltuk takımları gibi farklı kategorilerde koltuk takımları mevcuttu. Dış mekânlarda ise bahçe koltuk takımları, balkon koltuk takımları gibi farklı kategoriler ile karşılaşabilirsiniz. Vivense her mekâna uygun farklı özelliklerde koltuklar tasarlayıp üretirken, aynı kalite, şıklık ve rahatlıkta koltuk takımlarını üretip müşterilerin beğenisine sunuyor. Yani evinizde ki vivense koltuk ürünlerinde bulduğunuz konforu, vivense ofis koltuk ürünlerinde rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Vivense koltuk takımları sadece ev ve ofisleriniz için koltuk mobilyaları üretmekle kalmaz. Vivense bahçe koltuk ve vivense balkon koltuk kategorilerinde ki ürünleri ile dış mekânda da alıştığınız konfora ve şıklığa zahmetsizce kavuşabilirsiniz. Vivense renk renk dekorasyonlardan sade şıklıklara, gösterişli zevklerden rahat tarzlara çeşit çeşit ürünleri ile cevap verebiliyor. Örneğin; vivense zümrüt koltuk takımı ve benzeri ürünleri ile iddialı tarzlara, vivense avola koltuk takımı gibi ürün tasarımları rahatlık kırmızı çizgim diyen tarzlara, vivense jazz koltuk takımı ve benzeri tarzlarda modern ve zarif tarzlara yönelik ürünlerdir. Koltuk modelleri, sadece zevklerine, kumaş türlerine göre ve konumlanacakları mekâna göre ayrılmazlar. Koltuk takımları, tekli, ikili, üçlü gibi farklı ebatlarda olabilir. Koltukları kullanacağınız alana göre ve kalabalık olma durumunuza göre istediğiniz koltuklardan seçim yapabilirsiniz. Vivense defne koltuk takımı, vivense iskandinav koltuk, kelly koltuk, atlas koltuk, bella koltuk, aria koltuk, aqua koltuk modelleri ve daha pek çok koltuk çeşidini, vivense koltuk modelleri nasıldır, vivense koltuk kullanmanın avantajları nelerdir, yataklı koltuklar, köşe koltuklar ve bu farklı modellerin kullanım alanları nelerdir sayfamızda bulabilirsiniz.

Vivense Koltuk Modelleri

 Vivense Koltuk Modelleri

Vivense koltuk çeşit ve modelleri; berjer, puf, köşe koltuk, hem koltuk hem kanepe, tv koltuğu, çay seti koltuk takımı gibi çok farklı kategorilerde bulunabilir. Standart bir ev oturma grubu iki adet tek kişilik koltuk ve iki adet çift kişilik koltuk, ya da iki adet tek kişilik koltuğun yanında bir adet vivense ikili koltuk ve bir adet üç kişilik koltuk olarak iki farklı alternatifle oluşturulabilir. Rahatınıza ve zevkinize uygun koltuk modelini seçtikten sonra, birçok çeşit arasından dekorasyonunuza uygun renk ve deseni de seçerek evinize yakışır oturma grubunuzu kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Vivense bazalı koltuk modelleri genellikle eşya koymak için yer arayan, evde az eşya ile çok kullanım alanı olsun isteyen müşterilerin tercihidir. Kesinlikle bazalı vivense koltuklar evinizde size yer kazandıran mükemmel çözümlerdir. Koltuk modelleri arasında sen çok tercih edilen çağdaş, şık, gösterişli, modern, zarif pek çok tarza uygun vivense salon koltuk takımı modelleri bulunmaktadır. Vivense chester koltuk minimal tasarımlarda göze çarpan salon takımı modellerindendir. Evinde ve mobilyalarında şıklığın yanı sıra kullanım kolaylığı arayanlar, bol yatılı misafiri olanlar, koltukta ilk olarak vivense yataklı koltuk modellerini tercih ederler. Yataklı koltuklar iki kişilik ya da üç kişilik modellerde olabilirler. Hem yataklı hem de bazalı modeller de mevcuttur. Evinizde fazlalık olan eşyaları saklamak için ideal olan bazalı ve yataklı koltuk modelleri, misafirleriniz yatılı kalmak istediğinde düşüncelere dalmanızı da engelleyecektir. Yatak haline gelirken açıp kapama mekanizması ile yatak olanlar, sırt mekanizması ile genişleyerek yatak olanlar gibi her türde kullanım kolaylığı sağlayan yataklı modeller mevcuttur. Vivense, ihtiyacınıza uygun tüm koltuk modellerini düşünerek tasarlamış, size ihtiyacınızın ne olduğuna karar vermek kalmıştır. Bu modeller arasında vivense köşe koltuk modelleri de vardır. Özellikle küçük alanlara yaratıcı tasarımlar sunan köşe koltuklar da yataklı koltuklar gibi bazalı, ya da hem bazalı, hem de yataklı olarak müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Köşe koltukların ayrıca değiştirilebilir parçaları olanlar vardır ve evinize, dekorunuza uygun olacak vaziyette, şekilden şekle sokabilirsiniz. Vivense l koltuk ya da vivense u koltuk gibi köşe koltuk çeşitleri vardır. U koltuk dekorasyonunuz ve mekân ölçüleriniz el verdiği zaman en kalabalık oturumlar için ideal bir çeşit olacaktır.

Köşe Koltuklarda Vivense Havası

 Köşe Koltuklarda Vivense Havası

Koltuklar farklı tarzlarda farklı modellerde olsa da başlıca iki tipte olurlar; köşe koltuklar ve yataklı koltuklar. Köşe koltuklar özellikle dar mekânlar başta olmak üzere her mekâna yakışan, her mekânda kullanışlı alanlar yaratan koltuk modelleridir. Köşe koltuklar bulundukları alana geniş bir hava verip ferahlık katarlar. Köşe koltukları seçerken sağ köşeli koltukla ve sol köşeli koltuklar arasında seçim yapmanız gerektiğini unutmamalısınız. Vivense koltuk modellerinde köşeler genellikle; uzun l modülü sağ tarafta ise sağ köşeli koltuk olarak adlandırılır. Aksine sol tarafa doğru uzanan l modülü varsa sol köşeli koltuk modeli olarak adlandırılır. Ama eğer iki köşeli geniş bir oturum yakalamak istiyorsanız u şekilli köşe koltuklara da göz atmanızda fayda var. Köşe modellerin değişebilen modülleri sayesinde odanızın havasını değiştirebilir, dekorasyonunuza en uygun modeli yakalayabilirsiniz. Köşe koltuk modellerinde ayakları yüksek veya alçak modeller mevcuttur. Eğer temizliği oldukça sık yapıyor iseniz ayakları yüksek bir model seçmeniz daha faydalı olacaktır. Vivense koltuk modelleri arasında vivense frido köşe koltuk, vivense rio koltuk takımı, sofia köşe koltuk, nago köşe koltuk, matilda koltuk gibi modeller mevcuttur. Bu modellerden köşe şeklinde kullanılması tasarlanmış ürünler yataklı - yataksız, sandıklı ya da sandıksız olarak müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca bazı modellerin koltuk takımı şeklinde tasarımları ve köşe koltuk şeklinde tasarımları vardır. Örneğin kelebek koltuk modeli, aria koltuk takımı, aqua modeli gibi çeşitlerde ürünler bu tanıma uygundur. Vivense kelebek koltuk ürününü dilerseniz yataklı köşe koltuk, dilerseniz de sadece koltuk takımı şeklinde satın alabilir ve evinizde zevkinizle göz kamaştırabilirsiniz. Kelebek model yataklı köşe ve standart yataklı bazalı koltuk takımı üretilirken iskelet malzemesi olarak çam (ahşap), kumaş malzemesi olarak da yumuşak dokulu ithal örme kumaş kullanılmıştır. Silinebilir kumaştan imal edilen kelebek model köşe koltuk takımı oturum yumuşaklığı orta sert olarak dizayn edilmiştir. Oturum minderinin malzemesi ise 28 dansite değerine sahip HR soft süngerdir. Yatak olma fonksiyonuna sahip bu modelin yatak ölçüsü 170 x 225 cm olarak belirtilmektedir. Oturum derinliği 55 cm ve oturum yüksekliği ise 42 cm olarak belirtilmiştir. Tıpkı vivense modellerinden kelebek koltukta olduğu gibi vivense aria koltuk takımı ve vivense aqua koltuk takımı ve daha benzeri bir sürü modelde hem köşeli hem de standart koltuk takımı opsiyonları mevcuttur.

Yataklı Koltuklara Konfor Veren Güzellik: Vivense Koltuk

 Yataklı Koltuklara Konfor Veren Güzellik: Vivense Koltuk

Yataklı koltuk takımları, birinci olarak ani misafirlerin, ikinci olarak da sık gelen yatılı misafirlerin kurtarıcı mobilyasıdır. Misafirleriniz kalmak istediğinde düşünmeden yataklarını hazırlayıp uyumalarını sağlayabilirsiniz. Vivense sayesinde misafirleriniz evlerinde ki, kendi yataklarında ki rahatlığı ve konforu sizin yataklı koltuklarınızda bulabileceklerdir. Koltuk modelleri arasında oldukça çok tercih edilen, fonksiyonelliği ile gönüllere taht kuran yataklı koltuk takımları Vivense kalitesi ile birleşerek aynı zamanda konforlu hale gelmiştir. Yatak olma fonksiyonuna sahip koltuklar aynı zamanda sandıklı da olabilirler. Böylece dakikalar içerisinde yatak odasına dönüştürebileceğiniz oturma odanız, aynı zamanda fazla eşyalarınızı depolayabileceğiniz küçük bir kileriniz olabilir. Yatak olurken açılmayan, haliyle sandık olmayan modeller de vardır. Bu modeller sırt minderinin sahip olduğu özel bir mekanizma ile genişlemektedir. Vivense nubuk koltuk takımı, porto koltuk takımı, nepal koltuk takımı, merlin koltuk takımı ve benzeri koltuk takımları, oturma odanızda yatak odası konforu sunmaya hazır ürünlerdir. Vivense madrid koltuk takımı kanepe modelli yataklı koltuk türlerine bir örnek olabilir. Madrid yataklı koltuk tasarımında yumuşak dokulu ithal örme ve polyester içerikli kumaş kullanılmıştır. Oturma minderi içeriğinde 32 dansite değerinde soft sünger kullanılan Madrid koltuğun oturum yumuşaklığı orta sert sınıfına girmektedir. Geniş kollu ve yerden yüksek ayaklı Madrid koltuk takımı, çağdaş dekorasyonlarınıza birebir uyum sağlayacak bir modeldir. Silinebilir kumaştan elde edilmiştir ve temizliği oldukça kolaydır. Yatak olduğunda 180 cm x 115 cm ölçülerinde bir alan kaplar. Vivense pastör koltuk takımı gibi modellerin ise yatak fonksiyonu opsiyonel olup, tercihinize ve ihtiyacınıza göre seçim yapmanıza olanak sağlamaktadır. Vivense lizbon koltuk takımı, sırttan yatmalı yatak mekanizmasına sahip yataklı koltuklara bir örnektir. Doğal içerikli keten kumaş kullanılarak üretilen Lizbon model koltuk takımı, oturum yumuşaklığı orta sert sınıfına girmektedir. Oturum minderinde 28 DNS sünger kullanılan lizbon yataklı koltuk iskeletinde 1. Sınıf gürgen ağacı kullanılmıştır. Kullanılan gürgen ağacının neminin 10 dereceye kadar düşürülmesi sağlanarak iskelet dayanıklılığı arttırılmıştır. Lizbon koltuk modellerinin ayakları da yine birinci sınıf gürgen ağacından imal edilmiştir. Yataklı koltuklar kanepe tarzı açılır model olduğunda açıldığında kapladığı alanı bilmeniz, evinizi dekore ederken bilmeniz gereken önemli bir konudur. Vivense paris koltuk takımı, vivense meyra koltuk takımı ya da vivense anka koltuk takımı fark etmeksizin aradığınız her modelde ilk olarak kalite ve konfor ile karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Renkli Vivense Koltuk Çeşitleri

 Her Tarza Uygun Renkli Vivense Koltuk Çeşitleri

Tek kişilik televizyon keyifleriniz için tekli koltuk diğer bir deyişle vivense berjer koltuk, Oturma gruplarınızın en gerekli parçası, çift kişilik film keyiflerinin tadı vivense 2 li koltuk ve arkadaş buluşmalarınız için vivense üçlü koltuk çeşitleri, koltuğu konumlandıracağınız mekâna uyum sağlayacak farklı ebatlarda üretilmektedir. Koltuk keyfinize ve tarzınıza uygun farklı ürünler talep ederseniz standardın biraz dışına çıkabilirsiniz. Vivense sallanan koltuk, vivense armut koltuk ya da vivense deri koltuk modellerinin de aralarında bulunduğu farklı tasarım ürünlerden size uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Her tarza uygun vivense koltuk çeşitlerinin renkleri de oldukça çeşitlidir. Pastel tonlar, kadifemsi tonlar ya da canlı ve iddialı tonlar… Sizin tarzınız hangisi ise, o tarzı vivense de bulmanız hiç de zor değildir. Koltuk takımınızı seçerken duvar ve perde renklerinizin uyumlu olması dekorasyonunuzun göz doldurması için gerekli bir detay olabilir. Aynı tonların uyumundan değil de zıt tonların uyumundan hoşlanıyor iseniz odanızın fon perdeleri ile koltuk takımınızın kırlentlerini aynı renk veya desen seçebilir koltukta ise tam zıttı bir renk tercih edebilirsiniz. Bu şekilde bir tasarım ile zıtların uyumunu yakalar ve iddialı bir şıklık elde edersiniz. Vivense zengin renk skalası ve desen seçenekleri ile hayal edilen şıklığı ayağınıza getiriyor. Konforu, ergonomikliği, boyutları, özellikleri oldukça fazla merak edilen vivense markası ürünlerin merak edilen diğer iki özelliği koltuk modellerinin fiyatları ve daha önce kullananların objektif yorumlarıdır. Vivense koltuk fiyatları koltuğun tasarımına, fonksiyonuna, türüne ve daha fazla nedene göre değişmektedir. Ayrıca istediğiniz koltuk modellerini de detaylı olarak filtreleyebilir ve daha kısa sürede verimli bir inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Vivense indirimli koltuk takımları, kampanyalı ürünleri ayrıca filtrenize dâhil edebilirsiniz. Vivense koltuk kullananlar, ürün inceleme ve yorumlar kısımlarında ürün hakkında görüşlerini ileterek sizlerin karar vermesine oldukça yardımcı oluyorlar. Vivense koltuk takımı yorumları ürünlerin konforunu bir kez daha kanıtlamaktadır. Eskilerden beri bir ürünü satın almadan önce kullanan diğer kişilerin referansına ihtiyaç duyarız. Günümüzde ise bu durum “konu komşuya sorma” olayından çıkarak dijitale dökülmüş ve son hali ile yorum okuma olayına gelmiştir. Vivense koltuk yorum bilgilerini inceleyerek karar verme işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Vivense Koltuk Seçimi ve Temizliği

 Vivense Koltuk Seçimi ve Temizliği

Vivense koltuk kumaşı her koltukta farklı olabileceğinden dolayı, her koltuğun temizliği de, kullanım şekli de aynı olur demek yanlış olacaktır. Ancak kumaş tipine göre değişmeyen bazı genel geçer kurallar vardır. Bunlardan ilki, köşeli, yataklı, sandıklı ya da türü her ne olursa olsun, imal edilen kumaşı da fark etmeksizin iç mekân koltuklarınızın uzun süreli direkt güneş ışığına maruz bırakılmamasıdır. Aksi takdirde koltuk takımlarınız yıpranır, rengi solar ve ömrü kısalır. Bunun için bol güneş alan bir odada güneş ışınlarının erişmediği bir alana koltuklarınızı koyabilirsiniz. Dekorasyonunuz ile ya da hayal ettiğiniz şekil ile uyuşmuyor ise, tül perde kullanarak da koruma sağlayabilirsiniz. Vivense koltuklar nasıl temizlenir sorusunun ana cevabı ılık su ve sabun ile yumuşak bir silme işlemi uygulayarak temizlenir cevabıdır. Ancak bu ürünler ile ilgili bazı özel durumlar varsa gerekli bilgi ürün açıklamalarında bulunur. Örneğin sadece kuru temizleme yaparak temizlenebilen koltuklar, bu özel durumları içeren koltuklar arasına girer. Vivense yataklı koltuk takımı genellikle minderleri çıkarılıp takılabilen koltuk türlerinden değildir. Minderlerini çıkarabileceğiniz koltukları arada bir ters çevirerek çift taraflı kullanabilir, koltuk minderlerinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Aynı durum sırt minderleri için de geçerlidir. Ancak sırt minderlerinde görünen mevcut desenin arka tarafı ile aynı olması halinde bu işlemi yapabilirsiniz. Örneğin; sırtı kapitone desenli bir minderin koltuğun sırt bölümüne bakan yüzünde kapitone desen yoksa o sırt minderi çevrilerek kullanıma uygun olmayacaktır. Vivense koltukları nasıl seçeceğinizi merak ediyorsanız, öncelikle ihtiyaç ve zevklerinize odaklanmanız gerektiğini unutmamalısınız. Köşe koltuk ya da standart koltuk takımı, yataklı, sandıklı vs. temel özelliklerini belirledikten sonra ister Vivense gri koltuk talep edin, isterseniz de Vivense yeşil koltuk. İstediğiniz her renkte ürünü Vivens modellerinin zengin çeşitleri arasında bulabilirsiniz. Tarzınızı yansıtabileceğiniz modeller arasında da oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Vivense çay seti koltuk gibi farklı ürünleri de müşterilerin beğenisine çıkarmaktadır. Vivense boston koltuk takımı da oldukça tercih edilen Vivense modellerinin arasındadır. Zevk ve beğenilerinize uygun koltuk modellerini Trendyol sitesinden rahatlıkla bulabilirsiniz.