search result placeholder

Vigo

Vigo

Vigo elektrikli ısıtıcı üreticisi Mastaş, 1976 yılında Bursa'da kurulmuş ve birçok kez ilk 250 sanayi kuruluşu listesi içine girmeyi başarmış bir firmadır. %100 müşteri memnuniyeti odaklı üretim yapan ve dürüstlük ilkesi ile hareket eden firma, otomotiv yan sanayisi ve otomotiv ana sanayisi için üretim yapmak amacıyla kurulmuş olup, akabinde 'Vigo' ismini verdiği elektrikli ısıtıcıları ve radyatörleri üretmeye başlamıştır. Vigo ısıtıcı sistemleri, yaşadığınız ortamı konforlu, ekonomik, homojen, atıksız ve hijyenik bir şekilde ısıtan elektrikli ısıtıcı üniteleridir. Panel radyatörler, elektrikli ve sulu havlu radyatörler ve ayak ısıtıcılarının yanı sıra dijital ve manuel konvektör ısıtıcı serisi ile kış mevsimini rahat ve sıcak geçirmenizi sağlayan ısıtıcı üniteleri, ergonomik tasarımlara sahiptir ve pek çok fonksiyonel özelliklerle donatılmıştır. Ekonomik ısınma avantajı sağlayan modeller, elektriği son derece verimli ve tasarruflu kullanır. Şık ve zarif tasarımları ile evinizin dekorasyonuna uyum sağlayan ısıtıcı modelleri aynı zamanda kolay temizleme, montaj ve taşıma konforu sayesinde zahmetsiz bir kullanım konforu sunar.

Elektrikli Konvektör Isıtıcı Serisi

Vigo'nun sunduğu konvektör ısıtıcılar, boyut olarak az yer kaplayan ve çok kısa sürede ısınan cihazlardır. Isıtıcı gövdesinin alt tarafında bulunan hava kanallarından giren soğuk hava, cihazın içindeki rezistans üzerinde bulunan sıcak alüminyum kanatların arasından geçerek ısınır ve sıcak havaya dönüşmüş olarak dışarıya çıkar. Isıtıcı içerisinde bu şekilde dolaşan hava ortamda doğal bir ısı taşınımı yaparak odanın havasının sürekli olarak ısınmasını sağlar. Sadece ışın gören yüzeyleri ısıtan geleneksel ısıtıcılardan farklı olarak konvektör ısıtıcılar tüm ortamı homojen bir ısı dağılımı ile eşit olarak ısıtır. Benzerlerine nispeten çok daha geniş olan konvektör yüzey alanı sayesinde daha dengeli bir ısı dağılımı sağlayan konvektör ısıtıcılar, havadaki tozları yakmaz, kötü kokulara neden olmaz, yaşadığınız ortamı ferah tutar ve hijyenik bir şekilde ısıtır. Markanın sunduğu konvektör ısıtıcılar, modern tesislerde üretilmiş olup ürünün yüzey temizliğinde ve kullanılan boyaların içerisinde insan sağlığına zarar veren hiçbir kimyasal madde bulunmaz. Görsel bakımdan son derece şık ve dekoratif tasarımlara sahip olan konvektör ısıtıcı üniteleri bulunduğu ortama güzellik katan ürünlerdir. Panel konvektör ısıtıcı modellerinde, kullanıcıların emniyeti için güvenliğe son derece önem verilmiştir. Cihazlar güvenliğiniz için fonksiyonel test, elektrik dayanım, topraklama ve kaçak akım testlerinden geçirilir. Panel konvektör ısıtıcıları, duvara monte edebilir, yerde sabit ayakları üzerinde kullanabilir ya da taşınabilir ayaklı modelleri tercih edebilirsiniz. Elektrikli konvektör ısıtıcılar kendi aralarında dijital ve manuel olmak üzere iki çeşide ayrılır.

Dijital Konvektör Isıtıcı Serisi

Markanın sunduğu ısıtıcı modelleri arasında yer alan profesyonel dijital konvektör ısıtıcı serisi, 500, 1000, 1500, 2000 ve 2500 W arasında değişen elektrik gücüyle çalışır. Ahşap ve camlı seçenekleri de bulunan panel dijital konvektör ısıtıcılar, yepyeni bir ısıtma deneyimi sunar. Modeline bağlı olarak farklı özelliklerle donatılan ürünler; açık pencere algılama, hareket sensörü, enerji tüketim takibi, akıllı başlama, günlük ya da haftalık programlama olanağı gibi özelliklerin yanı sıra elektronik oda sıcaklığı kontrolü, elektronik tasarruf modülü, açma-kapama anahtarı, su sıçramasına karşı IP24 koruma sınıfı, aşırı sıcaklık koruma termostatı, ortam sıcaklığı göstergesi ve enerji tüketim göstergesi gibi fonksiyonlara da sahiptir. Uzaktan kumanda ile ya da elektronik kontrol paneli üzerinden kolayca yönetilebilen ve 2 metre kablo uzunluğu ile rahat bir kullanım konforu sunan dijital konvektör ısıtıcı modelleri, büyüklüklerine bağlı olarak 3 m2 ile 24 m2 büyüklüğe kadar olan alanlarda etkili ısıtma sağlar. 4,75 kg ile 8,25 kg arasında değişen ağırlıklara sahip olan dijital konvektör ısıtıcı modelleri, modern tesislerde el değmeden yüzey temizleme ve fosfatlama işlemine tabi tutulduktan sonra paslanma karşıtı su bazlı astar boya ile boyanır ve ardından elektrostatik toz boyayla kaplanarak 200°C de fırınlanır.

Manuel ve Fanlı Konvektör Istıcılar

Benzer özelliklere sahip olan manuel konvektör ısıtıcı serisi, mekanik termostat kontrolü ile yönetilir. 500 W ile 2500 W arasında değişen kapasitelerde ve birbirinden farklı boyutlarda üretilen manuel konvektör ısıtıcılar, boyutu 3 m2 ile 24 m2'ye kadar değişen alanlarda etkili ısıtma yapar. Konvektör ısıtıcı serisi içerisinde yer alan elektrikli fanlı konvektör ısıtıcı modelleri, uzaktan kumandalı ya da manuel modellerde üretilir. Fanlı ısıtıcıların metal kapakları ve gövdeleri çekilmiş sacdan üretilmiş olup cihaz içine yerleştirilmiş telli rezistans fanın hemen ön tarafında yer alır. Cihazın arka tarafında bulunan panjurdan giren soğuk hava, fan sayesinde ısıtıcı rezistansın telleri arasından geçer ve ön kapak üzerinde bulunan sıcak hava çıkış panjurundan ısınmış hava olarak dışarı çıkar. Sürekli olarak tekrarlanan bu işlem sayesinde doğal ısı taşınımı gerçekleşir ve ortamınız homojen bir şekilde ısınır. Uzaktan kumandalı konvektör ısıtıcı modellerinde dilediğiniz oda sıcaklığını yerinizden kalkmadan ayarlayabilir, otomatik açma kapama ayarı yapabilirsiniz. Ortamın sıcaklığı ayarladığınız konuma ulaştığında ısıtıcı, enerji alımını durdurur. Akıllı enerji sarfiyatı sağlayan elektronik termostat ile sürekli kullanımdan kaynaklanan enerji tüketimi kontrol altına alınır. Böylece yalnızca ihtiyaç duyulduğu oranda güç kullanılır ve bütçeniz korunur. Fanlı konvektör ısıtıcılar da, hassas oda sıcaklığı kontrolü, IP24 su koruma sınıfı, akıllı enerji sistemi, ortam sıcaklığı göstergesi, enerji tüketim göstergesi ve zaman ayarlı açma kapama gibi pek çok fonksiyonla donatılmıştır.

Vigo Radyatör Serisi

Markanın sunduğu yağlı radyatörler, yağlı ısıtıcı grubunda yer alan ısıtıcılardır ve alışılagelmiş kalorifer peteği görünümüne sahiptir. Konvektör ısıtıcılardan farklı bir çalışma sistemine sahip olan yağlı radyatörlerde, peteğin içinde ısıtılmış yağları aktaran radyatör bulunur. Kalorifer peteklerinden farklı olarak yağlı radyatörlerin içerisinde ısıtılmış suyun yerine elektrikle ısıtılmış yağ dolaşır ve ısıtma bu şekilde gerçekleşir. Elektrikli panel radyatörler sabit ısıtıcılar değildir. Evin her tarafına kolayca gidebilen tekerlekli peteklerdir. Sıcaklığı direkt olarak vermediği için en sağlıklı ısıtıcılar olarak bilinen yağlı radyatörler, az enerji tüketir, çalışırken ortamın havasını kurutmaz ve ısıyı homojen bir şekilde tüm ortama yayar. Markanın sunduğu yağlı radyatör modelleri, 2000 W ile 2500 W arasında değişen elektrik gücüyle çalışır ve birbirinden farklı ebatlarda üretilir. 15 ile 22 kg arasında değişen ağırlıklara sahip olan yağlı radyatörlerin en önemli üstünlüğü, ihtiyaç duyulan ısı gücünü düşük sıcaklıklarda sunmasıdır. Böylelikle havadaki tozları yakmadan nitelikli bir ısınma konforu sağlar. Elektrikli panel radyatör modelleri, modern tesislerde yüzey temizliği, fosfatlama, paslanma karşıtı su bazlı astar boyama ve elektrostatik toz boyama işlemlerinden geçtikten sonra 200 derecede fırınlanır. Bu nedenle kolay kolay çizilmez ve yüzeyde leke tutmazlar.

Güvenli Radyatör Kullanımı

Elektrikli panel radyatörler, cihazın çalışır durumda olduğunu gösteren bir uyarı ışığına sahiptir. Radyatörlerin yüzey sıcaklığı elle taşınabilir seviyededir. Ortam sıcaklığını algılayan hassas bir termostada sahip olan modeller ayrıca, elektrik çarpmasına karşı birinci sınıf koruma fonksiyonu ile donatılmıştır. Yanmaya karşı koruyucu yan kapaklar, alt tarafta ısıtıcı tüp ve elektrik bağlantılarını koruyan alt kapak, üzerine dökülebilecek maddelerin konmasını engelleyen ve estetik bir görünüm oluşturan kavisli kapaklar cihazı güvenli bir şekilde kullanmanız içindir. Su sıçramalarına karşı IP24 koruma sınıfıyla korunan yağlı radyatörler ayrıca aşırı sıcaklık koruması özelliği ile ısıtıcıyı ve dolayısıyla kullanıcıyı korur. Yağlı radyatörlerin bir tarafı kolay taşıma için tekerli ayaklara sahipken diğer tarafı radyatörün herhangi bir sebeple devrilmesi durumunda can güvenliğinizi korumak amacıyla devrilme emniyeti bulunan sabit ayak tasarımına sahiptir. Ergonomik kontrol, elektronik termostat, 3 emniyetli koruma gibi özellikler sunan yağlı radyatörlerin uzaktan kumandalı dijital modelleri de mevcuttur. Yüzey malzemesi, soğuk haddelenmiş sacdan meydana gelen yağlı radyatör modelleri, can güvenliğiniz için elektrik dayanım, fonksiyonel test, kaçak akım ve topraklama testlerinden geçirildikten sonra satışa sunulur. 2 metre kablo uzunluğu sayesinde cihazınızı rahatça kullanabilirsiniz. Markanın sunduğu elektrikli panel radyatör modelleri büyüklüklerine bağlı olarak ortalama 12 m2 ile 30 m2 büyüklüğe sahip alanlarda etkili ve homojen bir ısıtma performansı sunar.

Vigo Ayak Isıtıcı Serisi ile Kişisel Isınma

Açık ya da kapalı tüm mekanlarda ister ayakta ister oturarak kullanabileceğiniz ayak ısıtıcı modelleri, kişisel ısınma ihtiyacınızı karşılar. Sürekli ayakları üşüyen biriyseniz ayak ısıtıcı modelleri ile ayaklarınız daima sıcak kalabilir. Ayak ısıtıcı modelleri ile ısınma ihtiyacı duyduğunuz her ortamda ihtiyacınız kadar ısınır, havayı değil kendinizi ısıtabilirsiniz. Ayaklarınız için yüksek konfor sunan ayak ısıtıcı modelleri, temas halinde devreye giren, kullanılmadığında ise 60 dakika sonra otomatik olarak kapanan cihazlardır. Metal malzemeden üretilen ve 3 farklı ısıtma kademesi ile göze çarpan ayak ısıtıcılar, Timer modunda sekiz saat boyunca kesintisiz çalışır. 250 W ile 750 W arasında değişen kapasitelerle üretilen modeller, ağırlığa ve darbelere karşı son derece dayanıklı kasa, uzaktan kumanda, açık ve kapalı ortamda kullanım konforu, turbo modu, güçlü fan ve varlık algılama sistemiyle otomatik açılma/kapanma özelliğine sahiptir. Cihazlar ayrıca, enerji tasarrufu, 3'lü emniyet sistemi (Elektronik Kontrol Sistemi, Devrilme Emniyeti, Emniyet Termostadı), neme ve suya dayanıklılık, sesli uyarı sistemi, düşük yüzey ısısı (maksimum 50 C), yüksek ısıtma gücü, 3 kademede çalışabilme, sessiz ve kokusuz çalışma ve ofise uygunluk gibi zengin özelliklerle donatılmıştır. Ayak ısıtıcıları, min - eco - max enerji tüketim göstergeleri sayesinde cihazın hangi seviyede enerji tükettiğini görebilmenizi sağlar. 1,8 m kablo uzunluğu sayesinde rahat kullanım sunar. Hareketsizlik ya da farklı nedenlerden ayağı üşüyenlere tatmin edici bir ısınma deneyimi sunan ayak ısıtıcılar, yalnızca ayağınızın değil, ayağınızla beraber tüm vücudunuzun da ısınmasına yardımcı olur.

Havlularınızı Kuru Tutan Havlu Isıtıcı Modelleri

Markanın sunduğu havlu ısıtıcılar, mutfaklarınızda kolaylık ve konfor sunarken banyolarınızı ısıtır, havlularınızın kuru ve hijyenik kalmasını sağlar. Isıtma ve kurutma fonksiyonunu birlikte sunan havlu ısıtıcılar, ortamınızı verimli ve etkili bir şekilde ısıtırken aynı zamanda her türlü tekstil giysinizi yıpratmadan kurutur. Duvara kolayca monte edildiği için yerden de tasarruf sağlayan havlu ısıtıcılar, farklı ısıtma seviyeleri sunmanın yanı sıra ekonomik ısıtma olanağı sağlar. Havlu ısıtıcılar banyo gibi nemli ortamlar için seçilebilecek en doğru ısıtıcı modelleridir. Böylece bornozlarınız ve havlularınız kuru kalır, mantar ve bakteri oluşumu önlenir, banyonuzun genelinde rutubeti önlemeye yardımcı olur. Havlu ısıtıcı sayesinde sıcak bir ortamda üşümeden rahatça banyo yapabilirsiniz. 275 W ile 800 W arasında değişen elektrik güçleri ile çalışan havlu radyatörlerin tüm yüzeyi elektrostatik boya ile kaplı olduğu için banyodaki rutubetten etkilenmez ve panel radyatörlere oranla daha uzun ömürlüdür. Inox, krom gibi materyallerden üretilen havlu ısıtıcılar prize rahat erişim olanağı sunan 1,4 m kablo boyu sayesinde rahat kullanım konforu sunar. Açma-kapama anahtarı ile kolayca açıp kapatabileceğiniz modeller, su sıçramasına karşı IP24 koruma sınıfına sahiptir. Aşırı sıcaklık termostatı ile güvenli bir kullanım sunan havlu ısıtıcılar, min - eco - max enerji tüketim göstergesi sayesinde cihazın hangi seviyede enerji tükettiğini görebilmenizi sağlar. Havlu ısıtıcılar satışa sunulmadan önce can güvenliğinizi korumak için topraklama, fonksiyonel test, elektrik dayanım testi ve kaçak akım testlerinden geçirilerek kontrol edilir. Havlu ısıtıcılar, boyutları 2 ile 7 m2 arasında değişen alanlarda kullanabileceğiniz seçenekler sunar. Havlu radyatörleri eski tesisatınızda değişiklik yapmaya gerek kalmadan kolayca monte edebilirsiniz.

Vigo Kullanımı

Eğer bir ısıtıcı almaya karar verdiyseniz her şeyden önce ortamınızın büyüklüğüne uygun bir ısıtıcı seçmiş olmaya dikkat etmeniz önemlidir. Isı gereksiniminin, dış alandaki sıcaklık derecesine, ortamın ısı yalıtımına, kapı açma ve kapama sayısı gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstereceği unutulmamalıdır. 3 ile 6 m2 alanlar için 500 - 600 W, 6 ile 12 m2 için 1000 - 1200 W, 8 ile 16 m2 için 1300 - 1500 W, 9 ile 17 m2 için 1400 - 1600 W, 12 ile 24 m2 için 2000 - 2400 W ve 14 ile 28 m2'lik bir alan içinse 2300 - 2700 W ısıtıcı gücü idealdir. Isıtıcınızı duvara monte edecekseniz yerden en az 100 mm yüksekte olmalıdır. Cihazların prize uzaklığı doğru hesaplanmalıdır. Duvara monte edilen ısıtıcılar hava akımı olan yerlere konulmamalıdır çünkü bu durum ısıtıcının sürekli çalışmasına ve enerji kaybına neden olur. Isıtıcınızı ayakları üzerinde kullanacaksanız ısıtıcıyı korunaklı ve merkezi bir noktaya koyarak homojen bir ısı dağılımı elde edebilirsiniz. Islak çamaşırlarınızı havlu ısıtıcılar dışındaki ısıtıcılar��n üzerinde kesinlikle kurutmamanız gereklidir. Bu durum ısıtıcının arızalanmasına neden olur ve bu arıza yanlış kullanımdan kaynaklandığı için cihazınızın garanti kapsamı dışında kalmasına neden olur. Markanın sunduğu ısıtıcılar, kolay kullanım özelliğine sahip olan cihazlardır. Uzaktan kumandalı modelleri, yerinizden kalkmadan kolayca yönetebilirken kumandasız olanları kullanıcı dostu kontrol panelleri üzerinden manuel olarak takip edebilirsiniz. Tüm ısıtıcı modellerinin bakımı ve temizliği son derece zahmetsizdir. Özel bir bakım gerektirmeyen ısıtıcı modelleri, günlük olarak nemli bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilir.

Vigo Saç Şekillendirici Başlıkları

Vigo saç kurutma ve Vigo fön makinesi başlıkları ile saçlarınıza kolayca şekil verebilir ve hacim kazandırabilirsiniz. Profesyonel kullanım için tasarlanan Vigo ucu çeşitleri tüm profesyonel makinelerle uyumludur. Vigo başlık çeşitleri arasında yer alan konik yaylı Vigo fön başlığı modelleri konik tasarımlı olduğu için tüm fön makineleri ile uyumludur. Bu özellik sayesinde fön makinesiyle bağlantı sağlamak için ikinci bir parça kullanılmamıştır. Yaylı tasarımı sayesinde zamanlı ısınıp genişleyerek fön makinesinden düşme olasılığı yoktur. Saçlarınızın daha gür ve hacimli görünmesini sağlayan başlıklar ayrıca saçlarınızın doğal dalgalarını vurgulama, kıvırcık, dalgalı ve permalı saçlarınızı düzleştirme ya da kurutma işlemlerini başarıyla gerçekleştiren ürünlerdir. Uzun süre bozulmadan kalabilen bukleler yapabilmek için saçlarınızı başlıkla kuruturken sabit bir şekilde kurumasını bekleyerek açılmayan ve bozulmayan bukleler elde edebilirsiniz. Saçlarınıza köpük, sprey veya jöle ile kıvırcık ya da dalgalı şekil vermek için de kullanabileceğiniz tüm başlıkları, bütçenize uygun fiyatlarla Vigo online başlık satın alma sekmesinden kolayca satın alabilirsiniz. Başlıklarınızı seçerken fön makinelerinizin hava çıkış ucu çaplarını ölçmeniz ve kendi fön makinenizle başlıkların çaplarının uyumlu olup olmadığına dikkat etmeniz gereklidir. Tüm profesyonel salon tipi fön makineleriyle uyumlu olan başlıklar, ABS materyalden üretilmiş olup ergonomik yapıları sayesinde makinenin ucundan düşmeyen ürünlerdir.

Tüm Vigo ürünleri şimdi Trendyol aracılığı ile sizlerle buluşuyor. Siz de hayatınızı kolaylaştıran herhangi bir Vigo satın almak için Trendyol adresini hemen ziyaret edebilir ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

search result placeholder