Victoria's Secret

844 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Victoria’s Secret

Victoria’s Secret Ürünleri İle Modayı Yakala!

Yıllardır trend ürünler ile her daim tercih edilen Victoria’s Secret oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Kozmetikten giyime birçok farklı ürünle sevenlerinin beğenisini kazanmaktadır. Victoria’s Secret yaklaşık 50 yıldır alışveriş sektöründe yer almakla birlikte her daim modaya yön vermektedir. San Francisco da bir karı koca tarafından kurulan marka popülerliğini hiçbir zaman yitirmeyerek bu günlere gelmiştir. Yıllar geçtikçe daha da çok insana ulaşan ürünleri ve bilhassa markanın kuruluş amacını oluşturan iç çamaşırları ile çokça sevilmektedir. Gerek tasarımlar gerekse kalitesi ile adından söz ettiren Vicrotia’s Secret iç çamaşırlarının her beğeniye göre çeşitleri bulunmaktadır. Victoria’s Secret ürünleri farklı tarzını ortaya koymak isteyenlerin en sevdikleri olmaktadır. Sıradan tasarımların dışına çıkarken ikonik görünümler elde etmek için son derece uygun bir ortam oluşturmaktadır. Her kadının çokça beğendiği ürünlere sahip olan Victoria’s Secret iç çamaşırı, parfüm, giyim gibi birçok ürünü kadınlara sunmaktadır. Her üründe kaliteyi kullanıcılarına sunarak memnuniyeti her zaman sağlamaktadır. Zamansız modası ile yıllar önce alınan bir parfüm yıllar sonra dahi popülerliğini korumaktadır. Vicrtoria’s Secret markasının kullananların en sevdiği durumlardan biri de ürün çeşitliliğidir. Yüzlerce farklı parfümü ve vücut spreyi ile her tarzdan kadına hitap edecek ürünleri bulunmaktadır. Farklı içeriğe sahip vücut spreyleri mistik kokuları da çiçeksi kokuları da barındırmaktadır. Böylelikle herkes kendinden bir şeyler bulabilirken karakterine en uygun kokuları rahatça seçebilmektedir. Çeşitli boyutları ve şişeleri ile kullanıma göre seçim şansı sunmaktadır. Victoria’s Secret body mist denilen bu vücut spreyleri son derece sağlıklı ürünler olup cilt ile teması halinde kesinlikle kızarıklık ya da tahriş gibi sorunlar yaşatmaz. Birebir vücut ile temas için üretilen bu spreyler hem kullanımı kolay olan hem de son derece işlevsel olan ürünlerdir. Parfüm kadar kalıcı olduğu için saatlerce günlerce güzel kokmanızı sağlar ve kötü kokuları önler. Kokunuz ile hafızalara kazınmak için Victoria’s Secret imza kokularını tercih edebilirsiniz. Daima sizi hatırlatacak kokuları ile farkınızı ortaya koyun.

Victoria’s Secret Parfümleri İle Hafızalara Kazının!

Uzun yıllar boyunca imza kokuları oluşturan Victoria’s Secret her daim kadınların sevdiği parfümleri üretmektedir. Dillerden düşmeyen stoku sık sık yenilenen parfümleri ile artık herkesin tanıdığı ürünler haline gelmiştir. İmza kokularından biri de Victoria’s Secret Bombshell parfümüdür. Çiçeksi kokusu ile yıllardır popülerliğinden hiçbir şey kaybetmemiştir. Yaz kış her daim kullanımı uygun olduğu için hem günün her saati hem de tüm mevsimlerde sizlerle olmaktadır. Kolay taşınabilen seyahat boy şişeleri ile her yere kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Oryantal esintileri sayesinde zihinlerde yerini alarak hep hatırlanmaktadır. Birileri bu kokuyu duyduğunda direkt bombshell olduğunu anlamaktadır. Çokça kişi tarafından bilinirken her kadına hitap edecek notaları barındırmaktadır. Yaz veya kış gece ya da gündüz fark etmeksizin her an rahatlıkla kullanılabilen bir ürün olan bombshell sayesinde tek bir ürün ile anı yaşayın. Koku notaları arasında olan mor tutku meyvesi sıradanlığı aşarak sıra dışı bir kokuya imza atmanın temelini oluşturmaktadır. Zarafetin simgesi olan orkide de bombshell içerisinde bulunmaktadır. Vanilya orkide ile kadınsı kokuyu da bu çiçeksi ortama eklemektedir. Bir yandan fresh bir yandan da parfümü hissettiren notalarından biri de Shangari-la şakayık kokusudur. Victoria’s Secret vücut spreyi ise yine bombshell tadında vücut ile temasa uygun daha hafif yapılı kokusudur. Bombshell kokusunun vücut spreyi temiz bir cilde özellikle banyo sonrasında uygulandığında saatlerce korunmaktadır. Uzun saatler boyunca taze kalan kokusu ile cildiniz en özgüvenli halinde olacak. Temiz ve rahatlatıcı kokusu ile kendini fark ettirecek bunun yanı sıra kötü kokuları önleyecek. Bombshell kalıcı bir koku olup sürekli parfümünüzü tazelemeniz gerekmez. Yanınızda her daim taşımanız gerekmez ve küçük çantalar kullandığınız zaman zorlanmazsınız. Saatlerce taze kokusunu koruyarak her daim fresh ve güzel kokmanızı sağlar. Bombshell içeriği kadar dış görünüşü ile de çok beğenilmektedir. Zümrüt kesim şişesi ile çokça sevilmektedir. Bu şişe görünümü ile ödüller dahi almıştır. Oldukça şık duran zümrüt kesim şişesi çantalarda yerini alırken makyaj masalarında oldukça güzel görünmektedir. Aksesuar olarak bile kullanılabilen şişesi ile bombshell çok yönlü bir parfümdür. İçeriğindeki vanilya orkide kadınların çokça sevdiği bir koku olup bu notası ile bombshell benzersiz bir koku olmaktadır. Orkide narinliği ve zarafeti ile beğenileri toplarken vanilya orkide parfüme bambaşka bir boyut kazandırmaktadır. Her bakımdan beğenileri toplayan bombshell yıllardır Vicrotia’s Secret markasının en çok tercih edilen parfümlerindendir. Hem kokusu hem şişesi ile farkını ortaya koyarak her daim tercih edilmeye devam edecektir. Yıllara meydan okuyarak zamansız kokulardan olup kadınları mutlu etmeye devam ediyor.

Victoria’s Secret Ürün Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Victoria’s Secret parfüm kategorisinde çokça ürüne sahiptir. Farklı kokular ile herkes kendine en uygun kokuyu rahatlıkla bulabilir. Bombshell dışında yine çok tanınan ve beğenilen kokuları da vardır. Bunlardan biri de Victoria’s Secret Tease parfümüdür. Farklı notaları ile farklı bir kokuya sahip olan Tease parfüm çokça beğenilmektedir. Çözümlenmesi zor ve gizlenmiş olan bu notalar oldukça merak uyandırmaktadır. Victoria’s Secret markasının tease parfümü Sexy Little Things Noir Tease olarak da bilinmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere etkileyici bir kokuya sahiptir. Tease parfümün üst notalarında meyvemsi kokular yer almaktadır. Üst notalarında armut, mandalina, litchi ve kırmızı elma yer almaktadır. Bu meyve temelli kokular oldukça fresh bir parfümün temelini oluşturmaktadır. Mandalina kokusu ile rahatlatıcı tonları sunmaktadır. Sıkça parfüm ve kolonya gibi kokularda kullanılan mandalina son derece keskin bir kokuya sahiptir. Kırmızı elma ise parfümlerde sık görülmeyen ancak farklı kokusu ile bu parfümü özel kılan bir notadır. Bunun yanı sıra orta notalar ise çiçeksi kokuların ağırlıkta olduğu bölümdür. Çiçeksi kokular her parfümü güzelleştirdiği gibi Tease parfüme de farklı bir boyut kazandırmaktadır. Orta notalarda gardenya, bezelye, yasemin, frezya ve manolya bulunmaktadır. Çokça sevilen ve sıkça duyumsayamayacağınız frezya kokusu benzersiz bir parfüme sahip olmanızı sağlayacak. Frezya özel bir kokuya sahip olup parfümlerde sıkça karşılaşılan bir kokudur. Güney Afrika’da yetişen frezya farklı renkleri olan bir çiçektir. Frezya anlam olarak umut ve sevgiyi çağrıştırırken bu zihniyeti parfümün temeline de yerleştirmektedir. Bunun yanı sıra yasemin kokusu ile Tease parfüm kalpleri fethetmektedir. Kadınların çokça sevdiği yasemin çiçeğinin ince notaları bu parfüm içerisinde yer alıp parfümü çok daha güzel kılmaktadır. Yine çokça sevilen manolya ile birleştiğinde ise benzersiz kokuya imza atılmaktadır. Tease parfümün alt notalarında ise vanilya, benzion, misk, pralin, kehribar ve sandal ağacı bulunmaktadır. İşte bu alt nota denilen ancak parfümü özel kılan kokular Tease parfümün temelini teşkil etmektedir. Özellikle kehribar ve sandal ağacı gibi sıra dışı kokular Tease parfümü özel kılmaktadır. Sıradanlığın ötesine giderek sık karşılaşılmayan bir kokuya imza atılmaktadır. Vanilya kokusu ile kadınların en beğendiği kokulardan biri olmayı başarmaktadır. Bombshell gibi Tease parfümde Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de çokça sevilmektedir. Özel tasarım şişesi ile Tease parfüm Victoria’s Secret imza ürünlerindedir. Victoria’s Secret Türkiye içerisinde de bu iki parfüm çok tercih edilen ve indirimleri sürekli beklenen ürünlerdir. Bu kalıcı parfümlere indirimli fiyatlarla sahip olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Böylelikle çok daha uygun fiyatlarla bu kaliteli parfümlere sahip olabilirsiniz.

Victoria’s Secret Vücut Spreyi Kampanyaları

Victoria’s Secret parfümleri olduğu kadar vücut spreyleri ile de çokça tercih edilen bir markadır. Yüzlerce çeşidi bulunan bu vücut spreyleri hem kolay taşınan ürünler olup hem de kalıcı olduğu için oldukça sevilmektedir. Cam şişe olmadığı için taşıması çok daha kolay olup kırılma gibi durumların yaşanması önlenmiş olur. Victoria’s Secret sprey çeşitleri tamamen sağlıklı ürünler olduğu için vücudunuzun hassasiyetini korur. Ten ile temas halinde herhangi bir şekilde tahriş ve kızarıklık gibi durumlara sebep olmaz. Birebir vücut spreyi olarak üretilen bu ürünler deri ile temas için üretilmiş olup sağlığınızı kesinlikle düşünmektedir. Temiz bir cilt ile kullanıldığında saatlerce taze kokusunu korumaktadır. Özellikle banyo sonrası kullanımı önerilen vücut spreyleri temiz cildin çok daha özgüvenli ve güzel kokmasını sağlar. Victoria’s Secret vücut spreyleri yıllardır en beğenilen ürünlerden olup her daim tercih edilmektedir. Çokça tercih edilenlerden biri de Victoria’s Secret Coconut Passion vücut spreyidir. Bu koku Hindistan cevizi ve vanilya harmanlanarak oluşturulmuştur. İşte bu yüzden benzersiz bir koku olmaktadır. Hindistan cevizinin her daim anlaşılır kokusu alt notalar ile bambaşka bir kokuya dönüştürülmektedir. Üstten alınan Hindistan cevizi kokusunun yanı sıra vanilya kokusu ile de oldukça farklı bir vücut spreyi olmaktadır. Vanilya kokusu parfümlerin ve vücut sreyi gibi kokuların içinde sıkça tercih edilen bir nota iken Coconut Passion da oldukça farklı bir ambiyans yaratmaktadır. Sıcak kokulardan olan Coconut Passion baharatlı bir tarza sahiptir. Oryantal türde olan bu koku Victoria’s Secret vücut spreyleri arasında çokça beğenilenlerden biridir. Bir diğer sevilen koku ise Victoria’s Secret Love Spell vücut spreyidir. Bu koku meyvemsi ve çiçeksi notalara sahiptir. Kiraz çiçeği ve şeftali kokusunun birleşiminden oluşan Love Spell oldukça güzel bir kokuya sahiptir. Kiraz çiçeğinin ferahlatıcı kokusu spreyinde vücutta ferahlatıcı etki yaratmasını sağlar. Özellikle yaz aylarında tercih edilen Love Spell vücut spreyi fresh bir cilt için tasarlanmıştır. Yaz sıcaklarında rahatlatıcı etki yaratan bu vücut spreyi sayesinde cildiniz çok daha rahat ve özgüvenli hissedecek. Love Spell kiraz çiçeğin yanı sıra şeftali özlerinden gelen kokuyu da içerdiği için bu ferahlatıcı etki oldukça katlanarak uzun süre devam etmektedir. Victoria’s Secret vücut spreyler cildin güzel kokmasını sağlarken cildinizin nemlenmesini ve nem dengesinin korunmasını da sağlamaktadır. Çok yönlü ürünler olan bu vücut spreylerini çokça çeşidi bulunmaktadır.

En Hesaplı Victoria’s Secret Vücut Spreyleri

Victoria’s Secret vücut spreyleri çokça çeşitli olup farklı kokulara sahiptir. Böylelikle her tarza ve beğeniye hitap edecek koku çeşitliliğine sahiptir. Herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği kokulardan biri de Victoria’s Secret Bare Vanilla vücut spreyidir. Meyveli ve şekerli bir kokuya sahip olan Bare Vanilla çokça beğenilmektedir. Şekerli koku severlerin en sevdiği kokulardan olan bu koku vücudun çok sevimli kokmasını sağlar. Kalıcı bir kokusu olduğu için uzun süre tazeliğini korumaktadır. Cildinize uyguladıktan sonra sık sık tazelemeniz gerekmez ve saatlerce ilk an ki kokusunu korur. Böylelikle her daim güzel kokmanızı sağlar. Oldukça güzel formüle edilen notaları ile eşsiz bir kokuya sahip olmanızı sağlar. Vanilya ile kaşmirin müthiş harmanından oluşan Bare Vanilla sonucunda harika bir birleşim ortaya çıkmaktadır. Özünde çırpılmış vanilya ve yumuşak kaşmir bulunmaktadır. Vanilyanın tüm derinliği içeren Bare Vanilla ile vanilya kokusuna doyacaksınız. Yine çok sevilen kokulardan biri de Victoria’s Secret Amber Rose vücut spreyinin kokusudur. İçeriğinde bulunan amber ve şeker öpücükleri sayesinde bu benzersiz koku oluşmaktadır. Farklı tarzı ile ikonik olan Amber Romance derin amber notalarına sahiptir. Amber çiçeğinin oldukça etkileyici kokusu bu vücut spreyinin de benzersiz olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda şeker öpücükleri ile oldukça sevimli bir kokunun ortaya çıkması sağlanmaktadır. Odunsu kokusu ile beğenileri toplarken şişesi cam olmadığı kolayca taşınabilmektedir. Her daim güzel kokmanızı sağlayan Amber Romance derindeki bu notaları ile hep ilgi çekicidir. Bir diğer beğenilen vücut spreyi ise Victoria’s Secret Rush kokusudur. Özellikle gece kokusu olarak adlandırılan Rush Night tamamıyla geceyi anımsatmaktadır. İçerisinde bulunan notaları siyah erik, gece çiçekleri ve yasemindir. İşte bu gece çiçekleri ile tam bir ikon olmaktadır. Rush Night yasemin özleri ile çiçeksi kokusunu da sevdirmektedir. Bunların yanı sıra siyah erik ile oldukça farklı bir koku haline dönüşmektedir. Sıkça kullanılmayan bu siyah erik kokusu çözümlenmesi zor bir nota olduğu için oldukça merak uyandıran bir koku olan Rush için temel oluşturmaktadır.

Uygun Fiyatlı Victoria’s Secret Parfüm ve Vücut Spreyleri

Victoria’s Secret vücut spreyleri 250 ml olduğu için uzun süre kullanım imkânı sumaktadır. Büyük şişesi ile çok daha avantajlı olan vücut spreyleri 250 mi gibi bir doluluk oranı ile ömrü uzun olmaktadır. Sürekli sıksanız dahi baya bir süre sizlerle olacak. Böylelikle vücut spreyleri çok daha uygun fiyata gelecek. Uzun süre kullanırken kokusunun kalıcılığı ile kaliteyi de sizlere sunmaktadır. Hem doluluk oranı çok hem de kalıcılığı yüksek ürünler olduğu için Victoria’s Secret vücut spreyleri her daim tercih edilmektedir. Victoria’s Secret online alışveriş severlerin kolayca ulaşabileceği bir markadır. Uygun fiyatlı Victoria’s Secret ürünleri, parfümleri ve daha birçok modeli sayfamızda bulabilirsiniz. Kolayca ulaşabileceğiniz ürünler ile saatlerce mağazalarda dolaşmanız gerekmez. Uygun fiyatlarla Victoria’s Secret parfümlerine ve vücut spreylerine sahip olabilirsiniz. Yüzlerce koku arasından içeriği size en uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz. Mutlaka sizlere hitap edecek ürünleri mevcuttur. Victoria’s Secret modelleri çokça değişken ürün yelpazesine sahiptir. Gerek iç çamaşırı gerekse kokuları ile herkesin beğenisini kazanmaktadır. Çokça beğenilen parfümlerinden birisi ise Victoria’s Secret Night parfümüdür. Siyah tasarımlı şişesi ile gönüllere taht kuran bu parfüm içeriği ile de beğenileri toplamaktadır. 100 ml ve 50 ml gibi boyutlara sahip Night parfümde oldukça hesaplı Victoria’s Secret ürünleri arasında yer almaktadır. Kalıcılığı ile beğenileri toplarken uzun süreli kullanım imkanı sunması değerini hak ettiğinin bir göstergesidir. Kullanıcılarının bitirdikçe tekrar aldığı ve vazgeçemediği bir koku olan Night kampanyalar sayesinde çok daha karlı bir ürün haline dönüşmektedir. Her ürünü ile çok sevilen Victoria’s Secret ürünlerine kampanyalar ile sahip olmak için sayfamızı tercih edebilirsiniz. Online alışveriş devi Trendyol, Victoria’s Secret indirim ve kampanyaları için en sevilen adreslerden biri.