Vestel Televizyon

58 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Vestel Televizyon

Türkiye’nin en önemli beyaz eşya ve tüketici elektroniği markalarından Vestel, gündelik yaşantısında TV kanallarını ve sinema filmlerini geniş ekranda takip etmek isteyen kullanıcılara ve profesyonellere birbirinden başarılı televizyon modelleri sunuyor.

Ev ve İş Yerlerinizde Vestel TV Modelleri İçin Yer Açın

22 ilâ 75 inç arası değişen ekran genişliklerine sahip Vestel televizyonlar, taşıdığı teknolojiler ve yazılımsal ayrıntılarla ev ve iş yerlerinizde keyifli ve verimli saatler geçirmenize yardım ediyor. İş yerlerindeki çalışma odaları, karavan, tekne ve benzeri alanlarda kendine yer bulabilen Vestel küçük televizyon çeşitleri, HD çözünürlük sunarken bağlantı noktalarıyla pek çok açıdan yeterlilik gösteriyor. Analog yayın alıcı, SCART, kompozit, USB gibi bağlantı noktaları sayesinde hem televizyon hem de bilgisayar monitörü şeklinde değerlendirebileceğiniz küçük ekranlı Vestel televizyonlar, duvar askı aparatı, uzaktan kumanda gibi aksesuar ve ekstralarla geliyor. Aktif kullanım esnasında düşük güç tüketen ürünler, temel düzeyde televizyon fonksiyonlarına ihtiyaç duyanlar için ideal çözümler arasında yer alıyor.

Ekran genişliklerinin artmasıyla teknik özellikleri de farklılaşan Vestel marka televizyon modelleri, oturma odası ve salonlarınızın vazgeçilmezi hâline geliyor. Çözünürlükleri Full HD (1920 x 1080 piksel) ve Ultra HD (4K - 3840 x 2160 piksel) olarak değişen modeller, görüntü oluşturma teknikleriyle hayranlık uyandıran sahnelere imza atıyor. Vestel yeni televizyon modellerinde kullandığı Pixellence’ın yanı sıra HLG (Hybrid Log-Gamma) olanaklarıyla HDR (High Dynamic Range) gibi yenilikçi görüntü zenginleştirme teknolojilerini de ürünlerine adapte ediyor. Bu sayede yeni nesil Blu-ray filmleri ve oyun konsollarındaki oyunları HDR özellikleriyle tecrübe edebilmeniz mümkün kılınıyor.

Popüler Stream Servislerini Geniş Ekrandan Takip Edin

Sahip olduğu görüntü oluşturma teknolojileriyle birlikte yazılım tarafında da günceli yakalayan Vestel televizyon çeşitleri, yerleşik Wi-Fi imkânları ve Ethernet portlarıyla internete kolayca bağlanabiliyor. Tercih edeceğiniz modele bağlı olarak Android işletim sistemiyle desteklenebilen ürünler, akıllı cep telefonu ve tabletlerde kullanmaya alıştığınız servis ve uygulamaların bir kısmını bünyesinde barındırdığı için, geniş ekranda eğlenceli saatler yaşamanıza ortam hazırlıyor.

Popüler video ve müzik stream servislerinden futbol karşılaşmalarının ayrıntılarını takip edebileceğiniz uygulamalar, televizyonlar için özelleştirilmiş oyunlardan günlük yaşamda en sık kullandığınız arama motorlarına dek pek çok uygulama ve servis, Vestel TV’ler içerisinde yer alabiliyor. Ayrıca ses ile kontrol olanağı sunan kimi çözümler, oturduğunuz yerden vereceğiniz komutlarla televizyon kanalları arasında geçiş yapabilmenize, dilediğiniz takdirde televizyonunuzun akıllı TV fonksiyonlarını etkinleştirebilmenize fırsat veriyor. Tüm bu işlemleri gerçekleştirirken akıcılıktan ve hızdan taviz vermeyen ürünler, güçlü dâhili donanım bileşenleriyle destekleniyor.

Bırakın Vestel Televizyon Modelleri Evinizin Çehresini Değiştirsin

Teknolojik altyapısı, etkileyici donanım ve yazılım birlikteliğiyle beklentilerinizi rahatlıkla karşılayan Vestel TV’ler, alanında uzman tasarımcıların imzasını taşıyan formlarda hayat buluyor. İnce ekran çerçevesi, zarif ayakları, televizyon ünitelerinden bağımsız şekilde de değerlendirilebilecek yapıdaki görünümleri Vestel televizyonları ayrıcalıklı kılıyor. Seçeceğiniz modele bağlı olarak çerçeve ve ayak rengi değişebilen ürünler, dilediğiniz takdirde gerekli ekipmanlar aracılığıyla duvara monte edilerek de kullanılabiliyor. Panel kalitesi sayesinde geniş görüş açısı sağlayan televizyonlar, duvara monte edilse dahi televizyonu aynı odada izleyen herkes aynı izleme tecrübesini elde edebiliyor. Daha farklı kullanım senaryoları düşünüyorsanız, yine geniş ancak kavisli yapıda ekrana sahip modeller de yer alıyor.

Vestel televizyon fiyatları, tercih edeceğiniz modelin ekran genişliği, taşıdığı donanım ve yazılımsal özelliklere göre farklılık arz ediyor. Eğer kullandığınız televizyonun teknik özelliklerinden ve ekran genişliğinden memnun değilseniz, markanın geliştirdiği ürünleri inceleyebilir, gereksinimlerinize yanıt veren modeli, Trendyol’un sunduğu avantajlarla satın alabilirsiniz.