Vestel Derin Dondurucu

32 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Vestel Derin Dondurucu

Vestel Derin Dondurucular ile Yiyecekleriniz İlk Günkü Gibi Taze

Vestel Derin Dondurucular ile Yiyecekleriniz İlk Günkü Gibi Taze

Derin dondurucu seçimini doğru yapmak oldukça önemlidir. Vestel derin dondurucu çeşitleri her türlü yemeğinizi saklamak için yardımcı ihtiyacınız olarak imdadınıza yetişir. Kış için hazırlık yapmak isteyen evlerin başlıca eşyalarındandır. Vestel derin dondurucular sayesinde birbirinden farklı yiyecekleri kolaylıkla dondurarak muhafaza edebilirsiniz. Böylece gelecek mevsimlerde içiniz rahat bir biçimde tüketebilirsiniz. Özellikle sebzeler, et ürünleri Vestel derin dondurucular sayesinde aylar öncesinden dolaba doldurulup tüketilebilir. Vestel derin dondurucular ile siz de yiyeceklerinizi önceden stoklayıp daha sonra tüketebilirsiniz. Derin dondurucular yiyeceklerinizin en iyi şekilde ve en uygun koşullarda muhafaza edilmesini sağlayarak sonradan tüketmek için yardımcı beyaz eşyalardandır. Vestel derin dondurucular yenilikçi tasarımı ve son teknolojiyi bir araya getirerek üretilmişlerdir. Hangi modeli seçerseniz seçin yenilikçi tasarımı beğenilerinizi kazanacaktır. Derin dondurucular çok fazla ebada ve özelliklere sahiptir. Böylece mutfağınıza en uygun olan derin dondurucuyu bulmanız da kolaylaşır. Vestel derin dondurucu modelleri de dikey ve yatay olarak ayrılır. Genellikle dikey derin dondurucular daha az yer kaplamaktadır. Bu sebeple daha işlevsel oldukları söylenebilir. Elbette bu kişinin tercihine göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Gıdalara daha kolay ulaşabilmeyi sağlar. Yatay derin dondurucular ise daha geniş iç haznelere sahiptir. Vestel derin dondurucular hakkındaki müşteri memnuniyeti ve beğenilere yorumlar ve değerlendirmeler kısmından ulaşabilirsiniz.

Vestel Derin Dondurucu Çeşitleri İhtiyacınıza Göre Ayrılıyor

Vestel Derin Dondurucu Çeşitleri İhtiyacınıza Göre Ayrılıyor

Derin dondurucular et, balık ve süt ürünleri başta olmak üzere pek çok yiyeceğin bozulmadan uzun zaman boyunca saklanmasını sağlar. Ev dışında restoranlarda da kullanılır. Besinleri düşük sıcaklıkta tutarak taze kalmalarını mümkün kılar. Birçok derin dondurucu, iç kısmında yer alan kanallardaki gaz ile soğutur. Farklı boyutları ve genişlikleri vardır. Kullanıma ve tercihe göre istenilen boyutta derin dondurucu alınabilir. Genellikle buzdolaplarında bulunan dondurucu kısmı yeterli büyüklükte olmadığından derin dondurucular tercih edilir. Dikey ve yatak olmak üzere farklı boyutlarda üretilir. Kullanışlı tasarımlarıyla mutfakta pratiklik sağlar. İçerisinde bulunan sepetler ve bölmeler yardımıyla yiyeceklerinizi farklı bölümlerde muhafaza etmenize yardımcı olur. Vestel derin dondurucular fonksiyonel özellikleri sayesinde mutfaktaki işlerinizi kolaylaştırır. İster evinizde, ister restoranınızda kullanmak üzere Vestel derin donduruculara sahip olabilirsiniz. Vestel derin dondurucular ihtiyaca göre çeşitlere ayrılır; mutfak ve buzdolabı içerisinde oluşan kalabalığı Vestel derin dondurucular sayesinde giderebilirsiniz. Ayrıca yazın yetişen meyve ve sebzeleri kışın, kışın yetişen meyve ve sebzeleri ise yazın, derin dondurucular sayesinde tüketebilirsiniz. Böylece mevsimi dışında satılan hormonlu yiyeceklerle hem kendi sağlığınızı hem de sevdiklerinizin sağlığını riske atmamış olursunuz. Bir restorana veya büyük bir mutfağa sahipseniz büyük boyutlarda Vestel derin donduruculardan edinebilirsiniz. Daha küçük boyutlardaki derin dondurucuları otel, yazlık gibi yerlerde kolaylık sağlaması için kullanabilirsiniz. Vestel derin dondurucular iç ısı koruma özelliği sayesinde yiyeceklerinizi her mevsim tüketime hazır halde taze tutar. Fazla gelen yiyeceklerinizin tüketemediğiniz artan miktarını da derin dondurucunuza atarak daha sonra tüketmek üzere muhafaza edebilirsiniz.

Her Mevsim Sağlıklı Yiyecekler Vestel Derin Dondurucu Güvencesiyle Sizlerle

Her Mevsim Sağlıklı Yiyecekler Vestel Derin Dondurucu Güvencesiyle Sizlerle

Vestel derin dondurucular evinizin ve mutfağınızın diğer eşyalarına uyum sağlayarak bir bütünlük de oluşturur. Buzdolabında yer açmak isteyenlerin tercihi olan Vestel derin dondurucular enerji tasarrufu konusunda da birebirdir. Son teknolojiyle üretilen Vestel derin dondurucular az enerjiyle uzun vadede yüksek performans imkânı sağlar. Bu derin dondurucular Vestel 7 çekmeceli derin dondurucu, Vestel no-frost derin dondurucu, Vestel 6 çekmeceli derin dondurucu, Vestel 3 çekmeceli derin dondurucu, Vestel 5 çekmeceli derin dondurucu, Vestel 4 çekmeceli derin dondurucu gibi çeşitlere ayrılır. Vestel derin dondurucuların soğukluk seviyesini kendiniz ayarlayarak iyi bir deneyim elde edebilirsiniz. Vestel derin dondurucular çalışırken sizi rahatsız edecek sesler çıkarmaz, sessiz çalışır. Ayrıca yiyecekler arasındaki koku dengesini korur. Böylece farklı yiyecekleri içerisinde koysanız dahi kokuları birbirine karışmaz. Dar bir alana sahipseniz daha küçük ürünleri seçebilirsiniz. Kalabalık bir aileniz varsa yine bu durumu göz önünde tutarak istediğiniz boyutta bir Vestel derin dondurucu edinebilirsiniz. Seçeceğiniz Vestel derin dondurucuyu kendi zevkinize ve mutfağınızın tasarımına göre belirlemenizde oldukça fayda var. Vestel derin dondurucu modelleri fonksiyonel anlamda işinizi çok fazla kolaylaştırır. Vestel derin dondurucular üretim malzemelerinin kaliteli olması sayesinde uzun ömürlü bir kullanım alanı yaratır. Saklama süresi yiyeceklere göre değişmektedir: Et ve benzeri yiyeceklerinizi Vestel derin dondurucular içerisinde ortalama 6 ay gibi bir süre tutabilirsiniz. Salatalık, domates ve biber gibi yiyecekleri ise yaklaşık 12 ay boyunca derin dondurucunuz içerisinde saklayabilirsiniz. Bu süreleri geçirmemeniz yiyeceklerin besin değerinin bozulmaması ve sağlığınızı olumsuz etkilememesi açısından önemlidir. Vestel derin dondurucu ebatlarına ihtiyacınıza göre ulaşabilirsiniz. Buzdolabının dondurucusunun küçük geldiği durumlarda Vestel derin dondurucular yardımınıza koşuyor. İçerisinde bulunan geniş alanı istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Tasarımdaki farklılıklar ve gelişen teknoloji ile kendinize en uygun Vestel derin dondurucuyu seçebilirsiniz. Buzdolabınızı dondurucu kısmı yetersiz geldiği için değiştirmek yerine mutfağınıza uygun Vestel derin dondurucuyu seçerek yeni bir buzdolabı almaktan kurtulurken, daha geniş alanı olan bir dondurucuya sahip olabilirsiniz. Mutfak alanınızdan tasarruf etmek için boyutlarına göre dondurucuları karşılaştırabilirsiniz. Vestel derin dondurucular geniş model kapasitesine sahiptir. Her bütçeye uygun performans ile ihtiyacınızı karşılar. Fiyat performans açısından başarılı ürünlerdir. Çevre ve enerji dostudur. Vestel derin dondurucu ayarları hakkında kullanım kılavuzundan bilgi edinebilirsiniz.

Vestel Derin Dondurucu Her Evin Olmazsa Olmazı

Vestel Derin Dondurucu Her Evin Olmazsa Olmazı

Trendyol üzerinden avantajlar ile satın aldığınız Vestel derin dondurucuların içerisindeki kullanma kılavuzunu dikkatle inceleyerek kullanım detayları hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece kullanımına hâkim olduktan sonra daha iyi bir performans elde edebilirsiniz. Vestel derin dondurucu yorum ve değerlendirmeleri kullanım deneyiminizi arttırmaya olanak sağlar. Sıvı gıdalar derin dondurucu içerisine cam kaplara konarak yerleştirilmemelidir. Aksi takdirde derin dondurucu içerisinde bulunan içi donmuş sıvı dolu olan cam patlayarak kullanılmaz hale gelir. Bu sebeple sıvı tüketim ürünlerini plastik şişe ve kaplarda veya buzdolabı poşetlerinde Vestel derin dondurucu içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Katı yiyeceklerinizi ise sızdırmayan kapalı kap veya paketler içerisinde yerleştirmeniz koku oluşumunun önüne geçilmesine daha fazla imkân tanır. Vestel derin dondurucu içerisinde dondurulduktan sonra çözülen gıdalar tekrar dondurulmamalıdır. Bu sebeple tüketilecek ürünleri kullanım miktarlarına göre ayırmak önemlidir. Vestel derin dondurucunuzu güneş almayan bir kısımda tutmanız derin dondurucunuzun performansını kaybetmesinin önüne geçer. Vestel derin dondurucunuzun içerisine yerleştirdiğiniz gıdalar üzerinde tarihlerini yazmanız kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Vestel derin dondurucudan çıkardıktan sonra hızla çözülmesini istediğiniz gıdalarınızı mikrodalga fırında ısıtabilirsiniz. Vestel derin dondurucular iç hacmine, boyutuna, kullanım alanına göre değişkenlik gösterir. Çekirdek aileler için en uygun seçim çekmeceli Vestel derin dondurucular olacaktır. Geniş aileler için ise sandık tipi iç haznesi daha büyük olan ve daha çok ürün sığdırılabilen Vestel derin dondurucular tercih edilebilir. Yine restoranlarda da en geniş kullanım alanı sunan Vestel derin dondurucuların tercih edilmesi uygun olacaktır. Vestel derin dondurucuların en iyi şekilde kullanımı için gıdaların iyi yerleştirilmesi gerekir. Siz de ailenize en uygun olacak Vestel derin dondurucuya özelliklerini ve değerlendirmeleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Gelişmiş son teknoloji ile üretilen Vestel derin dondurucular size ve evinize büyük bir alan sağlayacaktır. Yiyecekleriniz artık ilk günkü gibi taze, her mevsim kullanıma hazır durumda olacaktır. Vestel derin dondurucular kalite açısından ileri seviyededir. Bu sebeple derin dondurucu arayışı içerisinde olanların imdadına koşar. Vestel derin dondurucular, litre çeşitlerine göre de ayrılırlar. Bunlar; Vestel 300 lt derin dondurucu, Vestel 400 lt derin dondurucu, Vestel 220 lt derin dondurucu, Vestel 290 litre derin dondurucu, Vestel 220 lt derin dondurucu gibi sıralanabilir.

Sevdikleriniz İlk Günkü Tazeliğe Vestel Derin Dondurucu Korumasında Ulaşıyor

Sevdikleriniz İlk Günkü Tazeliğe Vestel Derin Dondurucu Korumasında Ulaşıyor

Vestel derin dondurucular ile en ileri teknoloji her eve ulaşmaktadır. Vestel derin dondurucu aynı zamanda bir evlilik hediyesi veya ev hediyesi olarak da kullanışlı bir armağan olacaktır. Vestel derin dondurucular sandık tipi yatay dondurucu veya çekmeceli dikey dondurucu olmak üzere ikiye ayrılır. Enerji sınıfı, renk, soğutma tipi ve bölme sayısına göre kategorilendirilir. Aradığınız derin dondurucuyu bulmak için en doğru yer ve ürün Vestel sandık tipi derin dondurucu ile Vestel çekmeceli derin dondurucu özellikleri ve fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Derin dondurucular zaman geçtikçe kullanımı artan beyaz ev eşyalarından olmaktadır. Artık neredeyse her evde olmazsa olmaz olan beyaz eşyalardan sayılabilir. Çocuklar başta olmak üzere her yaştan insanın vitamin ihtiyacını karşılayan sebze ve meyveler Vestel derin dondurucu ile her mevsim evinizde tüketmeye hazır halde bulunabilir. Sürekli gelişen teknolojiye uyum sağlayan Vestel derin dondurucular sağlıklı yaşam açısından da büyük önem arz ediyor. Aynı zamanda zaman ve enerji tasarrufu sağlayarak günlük hayatınızı kolaylaştırıyor. Vestel derin dondurucular her kullanıcının rahatlıkla programlayabildiği birçok fonksiyona sahiptir. Böylece müşterilerin ilgisini üzerinde toplar. Bütçenizin dostu olan Vestel derin dondurucular son teknolojiyle dikkatlerinizi üzerine çekerken satın almanızı da kolaylaştırır. Satın alan müşterilerde konfor hissini arttırıp evde bulunduğunuz vakitlerden daha fazla keyif almanızı sağlar. Vestel derin dondurucular gıda güvenliğinizi koruması açısından oldukça önemlidir. Vestel derin dondurucular gıdalarınızı sizin için tüketeceğiniz tarihe kadar özenle saklar. Tasarım harikası son model Vestel derin dondurucular evinizin dekoratif havasına katkıda bulunur. Vestel derin dondurucular içerisinde diğer eşyalarınıza en uyumlu olanı seçebileceğiniz kadar çok çeşit bulunur. Ayrıca mobilyalarınıza da uyumluluk gösterir. Vestel derin dondurucular, artık her çeyizin olmazsa olmazlarını oluşturur. A sınıfı enerji tüketimine sahip olan modelleriyle evinizin elektrik faturasının kabarık gelmesinin önüne geçiyor.

Vestel Derin Dondurucuya Emanet Ettiğiniz Gıdalarınız Aylarca Bozulmuyor

Vestel Derin Dondurucuya Emanet Ettiğiniz Gıdalarınız Aylarca Bozulmuyor

Trendyol fırsatlarıyla ayağınıza kadar gelen Vestel derin donduruculardan birkaçı ve özellikleri şu şekilde kısaca sıralanabilir; Vestel CDE-M1102 W A+ 6 Çekmeceli dikey derin dondurucu, A+ sınıfı bir derin dondurucudur. 100-200 l toplam brüt hacme sahiptir. 45-60 cm genişliği bulunur ve 6 çekmecelidir. 140-165 cm yüksekliğinde beyaz renkli bir derin dondurucudur. Standart soğutma tipindedir. 1 adet buzluğu vardır ve kapı açılış yönü isteğe bağlı olarak değiştirilebilir. LED ışık gösterge paneli, elektronik kontrol paneli ve uyarı ışığı bulunur. Otomatik kapanabilir süper dondurma moduna sahiptir. 3 yıl garanti süresi bulunur. 15 kg kapasitesi bulunur. Vestel CDE-L1203 W A+ NF Dual 7 Çekmeceli 310 lt no-frost Derin Dondurucu A+ sınıfı enerjiye sahip, 7 çekmeceli bir derin dondurucudur. No-frost dondurucu özelliğine sahiptir. 5 adet dondurucu çekmecesi, 2 adet dondurucu bölmesi bulunur. Ekonomi moduna sahiptir. Çocuk kilidi vardır. Garanti süresi ise 3 yıldır. Toplam brüt hacmi 200-400 lt’dir. Vestel SD 500 DUAL A+ sandık tipi derin dondurucu A+ sınıfı enerjiye sahiptir. 400-600 lt toplam brüt hacmi bulunur. Sandık tipi yatay Vestel derin dondurucu çeşitlerinden biridir. Vestel Cde-l1203 X A+ Nf dikey derin dondurucu son teknolojiyle üretilmiş Vestel derin donduruculardan bir tanesidir. A+ sınıfıdır, 7 adet çekmecesi bulunur ve no-frost özelliği vardır. Yüksekliği 185-190 cm’dir. 310 lt brüt hacmi vardır. Ekonomi modu ve hızlı dondurma düğmesi vardır. Küçük, çekirdek ailelerin tercih edebileceği derin donduruculardan olan Vestel Sd 100 A+ Derin Dondurucu Vestel SD 100 A+ Derin Dondurucu, 100-200 lt brüt hacme sahiptir. Sandık tipidir. A+ sınıfıdır ve hızlı dondurma özelliğine sahiptir. Vestel derin dondurucu elektrik tüketimini en az seviyede kullanır. Derin dondurucular difriz dolap olarak da adlandırılır. En az elektrik enerjisi harcayan derin dondurucular A sınıfı olarak adlandırılır. Vestel derin dondurucular da A sınıfı teknolojiyle üretilmiştir. Genellikle sandık tipi derin dondurucular dikey derin donduruculardan daha az enerji harcamaktadır. Vestel derin dondurucular derinlik olarak 200, 300, 400, 500 lt gibi seçeneklere sahiptir. Küçük alanlarda kullanabilmeniz için 200 lt olan Vestel derin dondurucular en uygunlarından olacaktır. 400 lt ve üzeri derin dondurucular ise daha büyük alanlarda kullanmak için daha uygundur. No-frost özelliğe sahip olan Vestel derin dondurucular yiyecekleri içerisinde bulunan hava kanalları ile soğutur. Bu sebeple hiçbir buzlanma yapmaz. Buz çözdürme sorunu oluşturmaz. Yenilikçi teknolojilerle donatılarak üretilen Vestel derin dondurucular kolay kullanım imkânı sağlar. Gelişmiş teknolojisiyle her eve uyum sağlar; kullanımı kolay ve pratiktir. Vestel derin dondurucuların en iyi şekilde kullanılabilmesi için dondurucu içine iyi istiflenmesi gerekir. Vestel derin dondurucu, içerisinde bulunan soğutucu borular sayesinde tüm gıda ürünlerini eşit şekilde soğutur. Gövdeleri paslanmayan malzemeden yapılmıştır. Enerji tasarrufu yapması sayesinde cebinizin dostu olarak faturalarınızın kabarmasını engeller. Hızlı dondurma, şoklama özelliği bulunur. Siz de en kaliteli ve en avantajlı derin dondurucuya sahip olmak istiyorsanız Trendyol üzerinden Vestel derin dondurucu çeşitlerini takip edebilirsiniz. Vestel derin dondurucu, sağlığınızın ve cebinizin dostudur. Yiyeceklerinizi en iyi şekilde dondurarak muhafaza etmek için Vestel derin dondurucu çeşitlerine göz atabilirsiniz. Böylece her mevsim taptaze gıdalar ilk günkü gibi sofralarınızda yer alır.