Vestel Buzdolabı

64 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Vestel Buzdolabı

Vestel Buzdolabı

Gıda saklama konusunda dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile üretilen Vestel buzdolabı modelleri, fonksiyonel tasarımları ve geniş iç hacmine sahip seçenekleriyle öne çıkıyor. Farklı kullanım ihtiyaçlarına göre üretilen buzdolabı modelleri, gıdaları ilk günkü tazeliğinde ve daha uzun süre muhafaza etmeyi başarıyor. Lezzetini daima koruyan meyve ve sebzeler, sağlıklı bir tüketimin de ilk şartlarından birini oluşturuyor. Ürünlerin dayanıklılık ve yüksek verimlilik sunan enerji tasarrufu seçenekleri de tüketicilerin memnuniyetini kazanmayı başarıyor. Ürünler, farklı renk alternatifleri ile koleksiyondaki yerini alarak klasik modellerden modern tarzlara kadar, her tarzdan kullanıcının görsel zevkine hitap ediyor. Ürünlerin ergonomik tasarımları kadar fiyat seçenekleri de yüz güldürüyor. Yerli teknolojilerle üretilen buzdolapları, üstün kaliteli özelliklerine rağmen hesaplı fiyat avantajlarıyla bütçenize ekonomik bir katkı sağlıyor. 

Dar Alanlarda Geniş Çözümler

Vestel buzdolabı ürün çeşitleri arasında en kullanışlı ve işlevsel modellerden biri olan Vestel mini buzdolabı modelleri, hem ofis hem de küçük mutfaklar için mükemmel bir alternatif oluşturuyor. Mini buzdolapları, tezgah altı ve dar mekanlar gibi geniş kullanım alanlarıyla, yerden tasarruf etmek isteyen kullanıcılara konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor. Ürünlerin minimal ebatlarına rağmen sahip olduğu geniş iç hacim, içeceklerinizi ve gıdalarınızı her daim serin tutmayı başarıyor. Mini buzdolabı olarak üretilen ancak normal bir buzdolabının neredeyse tüm özelliklerini taşıyan ürünlerde, sebze ve meyve bölmeleri, içecek rafları, yumurtalık bölmesi gibi saklama alanları dikkat çekiyor. Ürünlerin dondurucu bölmesi ile tasarlanması ise daha uzun süre muhafaza etmek istediğiniz gıdalar için, kusursuz bir seçenek oluşturuyor. Manuel defrost işlemiyle kolaylıkla defrize edebileceğiniz buzluklar, geniş bir iç hacimle buzdolabında yer alıyor. Dondurulmuş gıdalar uzun süre bu bölmede korunurken dilerseniz acil soğutma ihtiyacı duyduğunuz içecekler de bu bölmede çok kısa sürede soğutuluyor. 

Klasik Sevenlere Özel

Klasik görünümüne rağmen son teknolojinin mükemmel imkanları ile üretilen Vestel retro buzdolabı modelleri renkli tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Kırmızı renkle tasarlanan Vestel renkli buzdolabı çeşitleri, mutfağınızda sımsıcak bir atmosfer yaratıyor. Geçmişten günümüze şık bir esinti getiren retro stil buzdolapları, iç düzenlemesinde günümüzün modern dokunuşları ile şekillendiriliyor. Ayarlanabilir geniş aralıklı raflar, farklı yüksekliklerdeki kapların kolayca buzdolabı içerisine yerleştirilmesine katkı sunuyor. Farklı büyüklükteki şişeler için buzdolabının kapağında tasarlanan şişelik rafları, su ve meşrubat şişelerini kolayca saklamayı başarıyor. Ürünlerin ideal ölçülerle tasarlanmış ergonomik ebatları, standart buzdolabı arayışında olan kullanıcılar için de avantaj sağlıyor. Klasik stilin ince detaylarını taşıyan bir diğer model olan Vestel rustik buzdolabı çeşitleri de mutfaklarda yarattığı romantik atmosfer sayesinde tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. 

Üstün Soğutma Teknolojisi: No-Frost

Buzdolabı tasarımları arasında yeni nesil teknolojilerin başında gelen No-Frost özelliği, Vestel markalı ürünlerde de alabildiğine geniş seçeneklerle sunuluyor. Vestel No Frost buzdolabı modelleri, karlanma yapmayan buzluk bölmesi sayesinde, gıdalarınızı uzun süre taze tutuyor. Karlanma yapan buzluklarda manuel olarak gerçekleştirilen buz çözdürme işlemi, No Frost buzdolabı modellerinde tamamen ortadan kalkıyor. Otomatik olarak defrost işlemi yapan modeller olan No Frost ürünler, bu kolaylığı yönünden tüketiciler tarafından tercih ediliyor. Buzdolabının hem soğutucu hem de dondurucu bölmelerinde ayrı ayrı ayarlanabilen soğutma seviyesi, ürüne fonksiyonel bir kullanım avantajı sağlıyor. Birçok ürün modelinde buzdolabının soğutma bölmesinde kullanılan aydınlatma sistemi, dondurucu model içerisinde de yer alıyor. A+ enerji sınıfı tüketime sahip No Frost teknolojisinde, farklı iç hacimlere sahip ürün seçenekleri bulunuyor. Tüketiciler bu sayede ihtiyaçlarına göre ürün satın alabilmenin avantajlarından yararlanıyor. Ürünlerin bazı model seçeneklerinde dondurma ve yoğurt yapma gibi özellikler de bulunuyor. Hayatınızı kolaylaştıran özelliklerle tasarlanan buzdolabı modelleri, beyaz ve inox renk seçenekleri ile tasarlanıyor. 

Geniş Ailelere Özel Tasarımlar

Yeni nesil buzdolabı modelleri arasında göze çarpan ihtişamlı modellerin başında gelen Vestel gardırop tipi buzdolabı modelleri, çift kapak stiliyle estetik olarak da mükemmel bir görünüm sergiliyor. Geniş iç ve dış hacmi ile özellikle kalabalık ailelerin soğutucu ihtiyacını gideren ürün çeşitlerinden biri olan modeller, inox olarak üretilyor. Vestel siyah buzdolabı modellerinin en sevilen çeşitlerinden biri olan gardırop tipi buzdolapları, buzmatik özelliğinden No Frost dondurucu özelliğine kadar birçok farklı kullanım alternatifi sunuyor. Geniş sebze ve meyve rafları, ayarlanabilir özellikli şişelik raflar, tereyağı ve peynir bölmesi, süt ürünleri saklama bölmesi gibi birçok farklı amaç için, ürünlerin içinde saklama alanları bulunuyor. Parmak izi bırakmayan teknolojiye sahip olan inox dış yüzey, ürüne pratik bir kullanım avantajı kazandırıyor. Kokuları karıştırmayan teknolojiyle tasarlanan buzdolabı modelleri, taze hava teknolojisi sayesinde sebze ve meyvelik bölmesinde saklanan gıdaları maksimum süre boyunca ilk günkü lezzetinde tutmayı başarıyor. Kalabalık aileler ve sıkça kalabalık misafir aileler için ideal bir kullanım alanı bulunan buzdolabı modelleri, haftalık ya da aylık alışverişinizi rahatlıkla dolap içerisinde depolamanıza imkan sağlıyor. Geniş hacimli sebzelik ve meyvelikler, buzluk ve kahvaltılık bölmeleri tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikler taşıyor. Tereyağı bölmesi, yemek yaparken ürüne pratik ve kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca sütlü tatlıları muhafaza edebileceğiniz bölmelerde, ürünleri diğer gıdaların kokusu sinmeden saklamanız mümkün hale geliyor. 

Vestel Puzzle Buzdolabı

Gardırop tipi buzdolabı tasarımına yepyeni bir boyut kazandıran Vestel vakumlu buzdolabı çeşitleri, ayrı ayrı açılabilen 4 farklı kapak modeli sayesinde üstün performans vadediyor. Vestel beyaz eşya serisinin en iddialı parçalarından biri olan Vestel 4 kapılı buzdolabı çeşitleri, hem dondurucu hem de soğutucu bölmelerinde yer alan 4 farklı kapısı ile pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Homojen iç aydınlatması sayesinde tüm bölmelerdeki gıda ve içecekleri rahatlıkla görmenizi sağlayan ürün tasarımında, ekonomi ve tatil gibi farklı programlar bulunuyor. Evde bulunmadığınız dönemlerde buzdolabının daha yüksek enerji verimliliği ile çalışmasını sağlayan tatil modu, aynı zamanda dolabın içinde bulunan gıdaların da son kullanım tarihine kadar tazeliğini korumasını sağlıyor. Hızlı dondurucu modu, kısa sürede donmuş hale getirmek istediğiniz yiyecek ve içecek için kusursuz bir seçenek oluşturuyor. Sesli kapı açık alarmı, buzdolabının kapısının tam kapatılmadığı durumlarda sesli olarak kullanıcıya haber veriyor. Bu özellik, hem enerji tasarrufu hem de dolap içerisindeki soğuk havanın kaybını önlüyor. Çocuk kilidi ve akıllı defrost özellikleri ise ürünün kullanışlı ek avantajlarından sadece birkaçını oluşturuyor. Vestel buzdolabı A++ enerji sınıfına dahil bir ürün modeli olarak, enerji tüketiminde gözle görülür bir tasarruf sağlıyor. Pasta ve tatlılar, etler ve kahvaltılıklar, sebze ve meyve çeşitleri bu buzdolabı tasarımlarında rahatlıkla saklanıyor. Kış için saklamak istediğiniz gıdalar da üstün teknolojiye sahip derin dondurucu bölmelerinde muhafaza ediliyor. 

Fonksiyonel, İşlevsel ve Şık: Vestel Buzdolabı

Elektrikli ev aletlerinin mutfaktaki en şık hali olan Vestel siyah buzdolabı modelleri, hem modern hem de klasik mutfak dekorasyonlarına kusursuz biçimde eşlik ediyor. Ürünlerin elegan tasarımı, teknik detaylarındaki mükemmel özelliklerle bir arada sunuluyor. İşlevsel teknik donanıma sahip ürünlerde, LED kontrol paneli üzerinde buzdolabının çalışma modu, soğukluk ayarı gibi ayrıntıları kolaylıkla takip edebilirsiniz. Taze hava teknolojisi ile tasarlanan dolaplarda, 3 boyutlu üfleme teknolojisi kullanılıyor. Bu sayede, her bir rafın etrafında ayrı ayrı dolaşan soğuk hava, gıdaların tamamına kolaylıkla ulaşarak tazeliği koruyor. Değiştirilebilir kapı yönü özelliği, ürünün kullanılacağı yerin konumuna göre dolabınızın kapak açılma yönünü ayarlamanıza imkan tanıyor. Kırılmaya dayanıklı temperli cam raflar, ağır kapların saklanmasını kolaylaştırıyor. Ayrıca cam raflar, temizlenmesinin de son derece kolay olması sayesinde her daim pırıl pırıl ve şık görünüyor. Çok şık kulp tasarımlarına sahip olan buzdolaplarında, çift kapılı bölmelerde kulplar her iki bölme için de ayrı ayrı tasarlanıyor. Çıkarılabilir kulplar, tercih edilen kapı yönüne göre konumlandırılabiliyor. Ürünlerin bazı modellerinde düz dış kapı, bazı modellerinde ise LED ekran tercih ediliyor. 

Çok Yönlü Bölmeler

Vestel ürün çeşitleri, kullanıcının konforunu ve gıdaların sağlıklı bir biçimde korunmasını sağlayacak biçimde üretiliyor. Vestel çift kapılı buzdolabı modelleri, dondurucu ve soğutucu bölmelerinin kapaklarının ayrı ayrı tasarlanmış olması sayesinde, enerjiden büyük oranda tasarruf sağlanmasına katkıda bulunuyor. Yalnızca ihtiyacınız olan bölmenin kapağının açılması, buzdolabının diğer bölmelerindeki gıdaların üzerinde dolaşan havanın serbest bırakılmasını önlüyor. Bu sayede soğuk hava daha uzun süre dolap içerisinde tutulmuş oluyor. Ayrı ayrı soğutma ihtiyacı duyulan dondurucu ve soğutucu bölmeleri için, farklı seviyelerde soğutma ayarı yapılabiliyor. Dondurucu ve soğutucu bölmelerinin yer değiştirdiği Vestel kombi buzdolabı çeşitlerinde, klasik dolaplarda üst tarafta konumlandırılan dondurucu bölmesi alt tarafta tasarlanıyor. Daha sık kullanılan soğutucu bölmesi ise kullanıcının göz hizası sayılan üst bölmede yer alıyor. Dolap içi aydınlatmalar, ihtiyacınız olan bölmeyi açtığınızda aktive olarak verimli bir enerji tüketimi sunuyor. Üstelik iç aydınlatma sistemi, güneş ışığı alınmayan saatlerde diğer ışık kaynaklarına ihtiyaç duyulmadan dolabın içinin görülmesine katkı sunuyor. Sessiz çalışma performansına sahip Vestel buzdolapları, bu yönüyle de beğenilerek tercih ediliyor. Gürültüsüz çalışma sistemi, ürünlere konforlu bir fonksiyonellik özelliği kazandırıyor. 

Vestel Finlux Buzdolabı

Vestel'in üretmiş olduğu birçok alt markadan biri olan Finlux, üstün kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip ürünleriyle koleksiyonda yerini alıyor. Ekonomik segmentte üretilen markanın ürün gamında; büro tipi, tek kapılı, çift kapılı ve No Frost buzdolapları gibi birçok seçenek bulunuyor. İhtiyaçları maksimum düzeyde performansla karşılayan ürün çeşitleri, Vestel kalitesi ile üretiliyor. Vestel büro tipi buzdolabı, ofis ve iş yerleri için buzdolabı ihtiyacını gideren ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Ekonomik fiyat seçenekleri, A+ sınıfı enerji tüketimi alternatifleriyle iş yeri kullanımları için mükemmel bir seçenek oluşturuyor. Ürünlerin ergonomik ve küçük ebatları, ofis gibi küçük mekanlarda kullanımını kolaylaştırıyor. Ürünlerin zarif ve şık tasarımları, modern ofis dekorasyonları ile kusursuz biçimde uyum sağlamasına katkıda bulunuyor. Genel olarak hesaplı ve makul seviyelerde sunulan Vestel buzdolabı fiyatları, Finlux markalı ürünlerde de varlığını hissettiriyor. Finlux imzası taşıyan buzdolapları, markanın diğer ürünleri olan bulaşık makineleri, fırınlar ve ankastre ürünlerle mükemmel birliktelikler sunuyor. Çeyiz hazırlığında olanlar, evini yenileyenler ve sevdiklerine unutulmaz bir ev hediyesi arayışında olanlar, Finlux fırsatlarını kaçırmıyor.

Modern Mutfakların Tercihi: Inox

Tek kapılı, çift kapılı ya da gardırop stili buzdolabı modellerine dinamizm kazandıran inox dış yüzey, hem şıklığı hem de modern görünümü nedeniyle tercih ediliyor. Kolay silinebilir ve aynı zamanda parmak izi tutmayan dış yüzeyi de bu fonksiyonelliği iki katına çıkarıyor. Inox buzdolabı tasarımları, mutfağınızda bulunan diğer ankastre ürünlerle de mükemmel bir biçimde uyum sağlıyor. Ankastre ocak, bulaşık makinesi ve davlumbaz setleri, inox buzdolabı çeşitleriyle modern bir uyum sergiliyor. Vestel inox buzdolabı çeşitleri, kombi stiline sahip modellerde de en çok tercih edilen renk olarak görülüyor. Metalik inox rengi, modern mutfaklara heyecan verici, dinamik ve işlevsel özellikleri ile hareket kazandırıyor. Kombi modeli inox Vestel buzdolabı A+++ enerji seviyesiyle, düşük enerji tüketimini önemseyen kullanıcıların gözde modelleri arasında yer alıyor. Yumuşak ve iz bırakmayan deterjanlarla kolaylıkla temizlenebilen iç ve dış yüzeyler, ürüne pratik bir kullanım avantajı sağlıyor. Nemli ve sabunlu bezlerle silerek yeniden kullanılabilir hale getirebileceğiniz buzdolapları, aşınmayan dış yüzeyiyle her zaman yeni görünümünü korumayı başarıyor. 

Buzdolabında Lüks Seçenekler

Üst segment müşteri grubuna hitap eden ve özellikleriyle dünya standartlarının üzerinde niteliklere sahip olan Vestel Bentley buzdolabı modelleri, şıklığı ve çarpıcı özellikleriyle göz kamaştırıyor. Cam kapaklı bölme, ayrıntılı bölmeler ve ayrı ayrı açılabilen kapılar dünyanın en ünlü ve lüks buzdolabı markalarını bile geride bırakacak özellikler taşıyor. Lüks elektrikli ev eşyaları grubunda üretilen ve ihtişamlı mutfaklara göz alıcı bir zarafet kazandıran ürünlerin her biri, adeta sanat eseri niteliği taşıyor. Evlerde, lüks restoran mutfaklarında kullanılabilecek profesyonel standartlarda üretilen buzdolabı çeşitleri, inox rengiyle de eşsiz bir silüete sahip bulunuyor. & uml;rünlerin geniş iç hacmi, kalabalık aileler ve sirkülasyonu fazla olan mutfaklar için, ideal bir kullanım deneyimi sunuyor. Geniş iç ve dış hacmine rağmen ürünlerin sahip olduğu enerji verimliliği de göz dolduruyor. Dondurmalıklar, yoğurt yapma bölmesi, su pınarı gibi birçok özelliğe sahip ürün modelleri, şık tasarımıyla da adeta göz kamaştırıyor. 

Geniş İç Hacimli Soğutucular

Kalabalık ailelerin ilk tercihleri arasında bulunan Vestel buzdolab�� 620 lt iç hacmi ile konforlu bir kullanım sağlıyor. Çift kapılı ve No Frost olarak tasarlanan ürünler, hem kullanım hem enerji tüketimi yönünden avantaj sağlıyor. Ayarlanabilir raflar, değiştirilebilir kapı yönü, ürünü bir yerden başka bir yere taşımayı kolaylaştıran tekerlekler gibi birçok özellik kullanım konforu sunuyor. Vestel buzdolabı yaz kış ayarı sayesinde, soğutmaya daha az ihtiyaç duyulan sıcak mevsimlerde, enerji tüketim verimliliğini arttırıyor. Yaz mevsiminde buzdolabı içinde saklanan gıda ve içecekler daha fazla soğutma işlemine ihtiyaç duyarken kış mevsiminde bu ihtiyaç oldukça azalıyor. Hem dondurucu hem de soğutucu bölmelerinde tasarlanan raflar, gıdaların istiflenmesini ve muntazam görünmesini kolaylaştırıyor. Kapların yüksekliklerine göre ayarlanabilen raflar, daha fazla ürünün dolap içerisinde saklanmasına imkan tanıyor. Vestel buzdolabı ayarları, tamamen fonksiyonel özelliklerle donatılmış olup kullanıcıların maksimum beklentisini karşılamak üzere tasarlanıyor. Aktif ion teknolojisine sahip ürünler, taze sebze ve meyvelerin çürümesini geciktiren sistemleri sayesinde, gıdaların tazelik, vitamin ve koku gibi özelliklerini uzun süre koruyor.

Kullanım Garantili Ürünler

Beyaz eşya ürünlerinden beklentisi yüksek olan kullanıcıların memnuniyetini kazanan ürünler, Vestel kalitesiyle tasarlanıyor. Vestel buzdolabı yorumları, gerek teknik özelliklerindeki gerekse fiyatlarındaki üstün nitelikler sayesinde olumlu yönde gözlemleniyor. Hem satış esnasında hem de satış sonrasında müşteri memnuniyetini hedefleyen ürünler sunan marka, yaygın servis ve yedek parça desteğiyle de göz dolduruyor. Vestel buzdolabı yedek parçaları, uygun fiyatlı ve orijinal seçenekleriyle ürünlerin ömrünü uzatmaya katkıda bulunuyor. Garantili ve orijinal yedek parçalar, buzdolabı modellerinin daha uzun ömürlü ve verimli kullanımına katkı sağlıyor. Dünyanın dört bir yanında ürünleri bulunan Vestel markası, kusursuz müşteri ilişkileri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği sunmayı hedefliyor. Siz de Trendyol avantajları ile satışa sunulan buzdolabı modellerini hemen şimdi kolayca satın alabilir, zahmetsiz alışverişin konforlu keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz!