Vestel Bulaşık Makinesi

47 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa
DSACategoryId/104024/103613/103621

Vestel Bulaşık Makinesi

Vestel Bulaşık Makinesi

Teknoloji üretimi konusunda dünya devleriyle yarışan Türk markası Vestel, birbirinden seçkin ve kaliteli ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Dünyaca ünlü Türk markasının imzasını taşıyan birbirinden kaliteli bulaşık makineleri ise çarpıcı tasarımları ve üstün performansları sayesinde pek çok ülkede en çok satan ürünler arasında yer alıyor. Son derece şık ve zarif görünümleriyle yaşam alanlarınızda göz kamaştırıcı bir etki yaratan ve mutfaklarınıza adeta bir aksesuar gibi yakışan Vestel bulaşık makinesi modelleri, geleneksel çizgilere ve modern tasarım kodlarına aynı anda yer veren yapıları sayesinde milyonlarca kullanıcının hayranlığını kazanıyor. Dünyaca ünlü markanın tasarladığı cihazlar, üstün performansları sayesinde de bulaşık yıkama işlemini son derece kolay bir hale getirerek size zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor. Zengin model seçenekleriyle klasik ve çağdaş fark etmeksizin tüm mutfak dekorasyonlarına kusursuz bir uyum sağlayabilen modeller, her tarza ve ihtiyaca yanıt veren program seçenekleriyle konforlu ve kaliteli bir deneyim sunuyor. Ünlü markanın koleksiyonunda yer alan ürünler; darbelere, sarsıntılara ve uzun süreli kullanımlara karşı büyük bir dayanıklılık göstererek uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabiliyor.

Benzersiz Vestel Tasarımlarıyla Mutfaklarınıza Stil Katın

Türkiye'nin teknoloji devi Vestel tarafından üretilen birbirinden kaliteli bulaşık makineleri, seçkin tasarımları ve eşsiz görünümleri sayesinde mutfağınıza çarpıcı bir stil kazandırmanıza yardımcı oluyor. Geleneksel beyaz eşya kullanımını tercih eden kullanıcılar için parlak beyaz renkte üretilen modeller, çağdaş mutfak dekorasyonlarına yönelen kullanıcılar için ise inox, ankastre, retro gibi farklı seçeneklerde tasarlanıyor. Klasik modellerin göz kamaştırıcı klasından faydalanan ürünler, yeni tasarım trendlerinden yararlanan detayları sayesinde eşsiz bir tarza ulaşıyor ve bir yandan yüksek performanslarıyla hayatınıza konfor katarken öte yandan eşsiz görünümleriyle mutfaklarınızı renklendirmeyi de başarıyor. Dünyaca ünlü Türk markasının en uzman tasarımcıları tarafından sizin için özel olarak hazırlanan model tasarımları, yenilikçiliği ve pratikliği aynı potada eriterek tüm yaşam alanlarınızın en özel yeri olan mutfaklarına eşsiz bir dokunuş gerçekleştiriyor. Vestel tarafından tasarlanan ürünlerle evlerinizi, yazlıklarınızı, ofislerinizi ve halka açık ticari işletmelerinizi yüksek kaliteyle donatabilir, modellerin nefes kesici görünümleri sayesinde tüm mutfaklarınızda hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacağınız sıra dışı konseptler uygulayabilirsiniz.

Ankastre Uyumlu Modellerle Çağı Yakalayın

Vestel tarafından tasarlanan birbirinden seçkin ve göz alıcı bulaşık makinesi seçenekleri arasında son derece çarpıcı bir görünüm sergileyen ankastre modeller de bulunuyor. Vestel ankastre bulaşık makinesi modelleri, kullanışlı yapıları sayesinde bulaşık yıkama işlemini son derece pratik bir hale getirirken şık görünümleri ile de her tezgah tipine uyum sağlayabiliyor. Standart ölçüleri ile ankastre tezgahlarınıza kolayca sığabilen ürünler, bu sayede montaj esnasında ekstra bir işlem gerçekleştirmenize de gerek bırakmıyor. Vestel tarafından tasarlanan ankastre seçenekler, kullanışlı tuş takımlarının üst panelde yer alması sayesinde ön kapağı tamamen boş bırakıyor ve bu alanı dilediğiniz ankastre kapakla kaplayabilmenize olanak tanıyor. Kapak montajı esnasındaki konforunuzu da düşünen dünyaca ünlü marka, ürünün orijinal kapağının ve mekanik aksamının elverişli yapısı ile ankastre tezgahınıza monte edilirken herhangi bir deformasyona da uğramıyor ve kendi formunu korumayı başarıyor. Üst panelde yer alan tuş takımı ile bulaşık makinenizi eğilmeden ve yorulmadan programlayabilmenize yardımcı olan modeller, en seçkin görünüme kolayca kavuşabilmeleri sayesinde dilediğiniz dekorasyonu hiç zorlanmadan gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor.

Yarı Ankastre Seçeneklerle Konforu Keşfedin

Dünya çapında haklı bir ün sahibi olan ve özellikle Avrupa'da son derece yüksek satış rakamlarına ulaşan Vestel, yarı ankastre seçenekleriyle de son derece geniş bir hayran kitlesi oluşturuyor. Son derece zarif ve şık modellerden oluşan yarı ankastre serisi, eşsiz tasarımlı modelleriyle hayatınızı kolaylaştırırken ürünlerinin çarpıcı görünümleriyle de mutfaklarınıza zarafet ve asalet katıyor. Ünlü markanın yarı ankastre seçenekleri, tuş takımlarını ön panelin en üst kısmında konumlandırıyor. Bu sayede tuş takımının alt kısmını tamamen tezgahınızın kapağına ayırabilen ürünler, tüm ankastre mutfaklarla eşsiz bir şekilde uyum sağlayabiliyor. Özel tasarımları sayesinde ankastre kapağın montajı ve demonte edilme işlemleri sırasında hiçbir deformasyona uğramayan modeller, bu sayede kendi formlarını da korumayı başarıyor. İdeal ölçüleri ile tüm hazır tezgahlara kolayca uyum sağlayan ürünler, bu sayede montaj işlemleri esnasında ekstra bir çaba gerektirmiyor. Su alma ve tahliye borularının pratik kullanımları sayesinde son derece kolay bir şekilde sökülüp takılabilen ürünler, yer değiştirme ve taşınma işlemlerinde de ekstra bir cihaza ya da ustaya gerek kalmadan kendi başınıza rahatça kullanabileceğiniz bir yapı sunuyor.

Zengin Program Seçenekleriyle Rahat Edin

Türkiye'nin teknoloji devi Vestel, mutfaklarınızda adeta bir bahar esintisi yaratan birbirinden çarpıcı modellerinde her ihtiyacı karşılayabilecek zengin program seçenekleri sunuyor. Her türlü bulaşığı kısa ve uzun tüm program seçenekleriyle dilediğiniz gibi yıkayabilmeniz için ise 8 programlı ürünler tasarlanıyor. Vestel 8 programlı bulaşık makinesi modelleri, çok sayıda kısa ve uzun süreli yıkama programı seçenekleri sunarak bulaşıklarınıza dilediğiniz an istediğiniz işlemi gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. Ekonomik program seçeneği bulunan 8 aşamalı makineler, istediğiniz tüm yoğunluktaki bulaşıkları minimum su ve enerji tüketimiyle pırıl pırıl hale getirebiliyor. Dar vakitleriniz ve acil durumlar için kısa program modu bulunan ürünler, tüm bulaşıklarınızı yalnızca 30 dakika içinde temizleyebilmenize yardımcı oluyor. En kirli ve en yağlı bulaşıklarınız için uzun yıkama seçeneği sunan ürünler, bu sayede bulaşıklarınızın üzerindeki tüm birikintiyi kusursuz bir şekilde temizleyebiliyor ve bulaşıklarınızı ilk günkü hallerine döndürüyor. 8 programlı modeller, ayrıca farklı bulaşık türleri için farklı yıkama modları da bulundurarak yıkama işlemlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kolaylığı tek başına sağlayabiliyor.

Çok Programlı Bulaşık Makineleriyle Kaliteyi Hissedin

Vestel bulaşık makineleri, farklı ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için 7, 5 ve 4 programlı seçeneklerle de tasarlanıyor. Vestel 7 programlı bulaşık makinesi modelleri, zengin seçenekleri sayesinde bulaşıklarınıza dilediğiniz işlemi kolayca gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. 12 kişilik kapasitesi bulunan modeller, dilerseniz çok az sayıdaki bulaşığınız için bile kullanılabiliyor. Yarım yük özelliği bulunan modeller, bu sayede içlerindeki bulaşık miktarını hesaplıyor ve işlemlerinizi yalnızca ihtiyaç duyduğu kadar su ve enerji tüketerek gerçekleştiriyor. Bu sayede yıkama işlemlerini gerçekleştirmek için bulaşıklarınızın birikmesini beklemeniz gerekmiyor. Vestel 5 programlı bulaşık makinesi modelleri, zengin fonksiyonları ile hayatınızı kolaylaştırırken sessiz çalışma avantajları sayesinde 24 saat boyunca istediğiniz an kimseyi rahatsız etmeden bulaşık yıkayabilmenizi mümkün hale getiriyor. Vestel 4 programlı bulaşık makinesi modelleri ise uzun, kısa ve ekonomik modları sayesinde istediğiniz an dilediğiniz uzunlukta yıkama yapabilmenize yardımcı oluyor. Yoğunluk ayarı da yapabildiğiniz ürünler, yağlı ve zorlu bulaşıklarınız için en yoğun ve güçlü program seçeneklerini sunarken daha az kirli bulaşıklarınız için ise hafif yıkama işlemi gerçekleştiriyor ve bu sayede tüm bulaşık tiplerine dilediğiniz işlemi uygulamanız mümkün hale geliyor.

Geleneksel Bulaşık Yıkama Stilinde Yeni Bir Tarz

Geleneksel bulaşık yıkama standartlarına alışkın olan ve alışkanlıklarından taviz vermek istemeyen kullanıcıları da düşünen Vestel, 3 ve 2 programlı makine seçeneklerine imza atıyor. Vestel 3 programlı bulaşık makinesi modelleri, eşsiz tasarımlarıyla mutfaklarınızda ideal bir rahatlık yaratırken kısa, uzun ve ekonomik program seçenekleri sayesinde de tüm bulaşık yıkama ihtiyaçlarınızda başvurabileceğiniz en etkili ürünler arasında yer alıyor. Yüksek yıkama kalitesiyle bulaşıklarınızın en küçük zerresine bile işlem gerçekleştiren ve bu sayede tüm bulaşık tiplerinizi kusursuz bir şekilde temizleyen modeller, hızlı ve yüksek performansları ile bulaşığı bir sorun olmaktan çıkarıyor. Vestel 2 programlı bulaşık makinesi seçenekleri ise geleneksel bulaşık yıkama kültürüne sahip kullanıcılar için eşsiz bir deneyim sağlıyor ve bulaşıklarınızı uzun programda detaylı bir şekilde temizliyor. Yoğun yıkama seçeneği ile bulaşıklarınıza kusursuz bir bakım gerçekleştiren modeller, kolayca kullanılabilme özellikleri sayesinde de her yaşta kullanıcı tarafından rahatlıkla kontrol edilebiliyor. Doldurma ve boşaltma işlemleri için de son derece pratik seçenekler sunan modeller, tüm işlemlerinizi yüksek hızda tamamlamanıza yardımcı olarak vaktinizi size bırakıyor.

Birbirinden Çarpıcı Renk Seçenekleriyle Tanışın

Dünyaca ünlü Türk teknoloji markası Vestel, birbirinden kaliteli modellerinde son derece zengin bir renk yelpazesi de sağlıyor ve mutfağınızda dilediğiniz dekorasyon tarzını kolayca oluşturabilmenize olanak tanıyor. Ünlü markanın renk paletinde en büyük ilgiyi beyaz ve inox tonları görüyor. Geleneksel beyaz eşya formlarından vazgeçemeyenler ve beyazın zarif görünümünden faydalanmak isteyen kullanıcılar için son derece çarpıcı parlak beyaz modeller tasarlanırken ankastre mutfaklar için de hazır kapaklı ankastre seçenekler üretiliyor. Çağdaş ve çarpıcı bir tarzı benimseyen kullanıcılar için ise göz kamaştırıcı inox modeller tasarlanıyor. Vestel inox bulaşık makinesi seçenekleri, seçkin renk tonları sayesinde mutfağınızda iddialı bir görünüm sergilerken keskin çizgileri ve dinamik tasarımlarıyla da enerjik yaşam tarzınıza uyum sağlıyor. Alternatif renklerden ve dekorasyon fikirlerinden hoşlanan kullanıcıları da ihmal etmeyen Vestel, son derece şık görünen siyah ve gri modellere imza atıyor. Vestel gri bulaşık makinesi modelleri, zarif tasarımları sayesinde hem klasik hem çağdaş mutfak dekorasyonlarına uyum sağlarken her renkteki mutfak eşyasıyla birlikte de kullanılabiliyor. Hem ankastre hem klasik tezgahlarda kullanılabilen Vestel siyah bulaşık makinesi modelleri ise siyahın mistik gücünden faydalanan çarpıcı görünümleri ile mutfaklarınıza göz kamaştırıcı bir stil kazandırıyor.

Rustik ve Retro Modellerle Farkınızı Ortaya Koyun

Benzersiz bir mutfak dekorasyonunu tercih eden ve sınırları aşan karakterini mutfak tasarımıyla da ortaya koymayı seçen kullanıcılar için de sayısız seçeneğe imza atan Vestel, rustik ve retro cihazlarıyla büyük beğeni kazanıyor. Vestel rustik bulaşık makinesi modelleri, ön panellerinde yer alan çıkıntılı kısımla rustik tarzının en seçkin örneklerini oluşturuyor ve mutfağınıza benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Vurgulu tasarımları sayesinde mutfağınızın başrolü olmaya soyunan ve tüm ziyaretçilerinizde son derece olumlu bir izlenim yaratan rustik ürünler, beyazın saflığını ve detayların gücünü bir araya getiriyor. Dileyen kullanıcılar için siyah ya da kırmızı renklerde üretilen rustik modeller, mutfağınızda adeta bir bahar havası estiriyor. Vestel retro bulaşık makinesi modelleri ise 1950'li ve 60'lı yılların tasarım anlayışıyla hazırlanmış göz kamaştırıcı dış cepheleri sayesinde mutfağınızda benzersiz bir etki yaratıyor. Yumuşatılmış köşeleri ve metalik kabartmalı Vestel logosu ile son derece estetik bir görünüm sergileyen retro görünümlü modeller, alternatif renk seçenekleri ile her tarza ve her zevke hitap ediyor.

Üstün Vestel Özelliklerinden Yararlanın

Vestel kalitesiyle tasarlanan birbirinden seçkin makine modelleri, üstün özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. A+ ve A++ olmak üzere iki farklı tasarruf modu bulunan ürünler, su ve enerji tüketimini minimum seviyede tutarak aile bütçenize katkıda bulunuyor. İç gövde bölümü tamamen paslanmaz nitelikte sacla kaplı olan modeller, böylece en uzun süreli ve en yoğun kullanımlarda bile sudan etkilenmiyor. Bu sayede son derece güvenli bir kullanım imkanı sunan modeller, ayrıca zaman ayarı özellikleriyle de hayatınızı rahatça organize edebilmenize olanak tanıyor. Bulaşıklarınızı yükledikten sonra istediğiniz zamana programlayabildiğiniz Vestel modelleri, bu sayede sizin yaşam tarzınıza ve tercihlerinize benzersiz bir şekilde uyum sağlayabiliyor. Tabak, tencere, tepsi, bardak, şişe, çatal, kaşık, bıçak gibi çok sayıda farklı bulaşık için ayrı sepetler sağlayan modeller, yükleme ve boşaltma işlemlerinizi son derece kolay bir şekilde gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. Farklı bulaşık gruplarını bir arada tutarak yıkama esnasında birbirlerine çarpmalarını da engelleyen cihazlar, böylelikle bulaşıklarınızın hasar görmesini de engelliyor. Modellerin raylı rafları, tek bir dokunuşla kolayca açılıp kapanabiliyor ve herkes tarafından rahatlıkla kontrol edilebiliyor. Ayrıca farklı tarzlardan hoşlanan kullanıcılar için birbirinden seçkin tezgah üstü modellerine de imza atılıyor. Küçük ebatları sayesinde son derece rahat bir kullanım sağlayan Vestel tezgah üstü bulaşık makinesi modelleri, ana bulaşık makinenize ek olarak ya da tek başlarına tercih edilebiliyor. Kalabalık ailelerin evlerinde ve çok kişinin çalıştığı iş yerlerinde ek cihaz olarak kullanılan ve bulaşık yıkama kapasitenizi artıran tezgah üstü modeller, az kişinin yaşadığı evlerde ve çok az bulaşık yıkamanız gereken dönemlerde tek başlarına da son derece tatmin edici bir performans sergiliyor.

Tüm Yaşam Alanlarınızı Vestel Teknolojisiyle Donatın

Türkiye'nin teknoloji devi Vestel, birbirinden seçkin modelleri ve son derece kaliteli ürünleriyle tüm yaşam alanlarında rahatlıkla tercih edilebiliyor. Kullanışlı yapıları ve dekorat f tasarımları sayesinde evlerinizde ve yazlıklarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz modeller, 12 kişilik kapasiteleri ve farklı yıkama fonksiyonlarıyla ihtiyaç duyduğunuz tüm bulaşık yıkama seçeneklerini sağlıyor. Şık tasarımları ve göz dolduran performanslarıyla iş yerlerinin de vazgeçilmezleri arasında yer alan modeller, zengin renk alternatifleri ile kurumsal kimliğinizle uyum gösteriyor. Kullanıcıların büyük bir memnuniyet duyduğu modeller, fiyat seçenekleriyle de övgü topluyor. Vestel bulaşık makinesi fiyatları, son derece uygun seçeneklere sahip olmaları nedeniyle kullanıcılardan tam not alıyor. Modellerin yüksek performansları ve dayanıklı yapıları ise son derece uzun bir kullanım ömrü sağlayarak ürün fiyatlarını daha da cazip hale getiriyor. Satın aldıktan sonra uzun yıllar boyunca hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz modeller, bu sayede son derece avantajlı ve tasarruflu seçenekler olarak dikkat çekiyor. Ürünlerin gerçekleştirdiği su ve enerji tasarrufu ise bir yandan çevre dostu nitelik sergilerken diğer yandan bütçenizi de koruyor ve size sonsuz avantajlar sağlıyor.

En Seçkin Vestel Bulaşık Makinesi Modelleri Trendyol'da!

Dünyaca ünlü teknoloji devi Vestel'in imzasını taşıyan son derece kaliteli ve yüksek fonksiyonlu bulaşık makineleri, en seçkin modelleriyle şimdi Trendyol'da sizleri bekliyor. Eğer siz de eviniz, iş yeriniz ya da halka açık işletmeleriniz için hem çok şık hem de yüksek performanslı bir bulaşık makinesi satın almayı düşünüyorsanız, hemen Trendyol'daki Vestel ürünlerine göz atabilirsiniz. Mutfaklarınıza eşsiz bir tarz kazandıran ve her türlü bulaşık yıkama işleminizi başarıyla gerçekleştiren Vestel ürünleri arasından dilediğiniz modeli sepetinize kolayca ekleyebilir, Trendyol'un size özel kampanyalarından yararlanarak rahatça satın alabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların buluşma adresi olan Trendyol'un cazip avantajları sayesinde en yüksek kaliteye en ideal koşullarla ulaşabilir ve teknolojiyle tasarımı, yüksek performansla tasarrufu bir araya getiren Vestel modellerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Bulaşık makinenizi sepetinize hemen şimdi ekleyin, Trendyol'un size özel avantajlarından yararlanma fırsatını kaçırmayın!