Venüs Ayakkabı

5105 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Venüs Ayakkabı

Tarzını Venüs’ten Alan Ayakkabılar

Venüs ayakkabı markası olarak çeyrek asırlık tecrübesi ile %100 yerli sermaye ile kurulmuştur. Şu anda da faaliyetlerine devam ederek ayakkabı çeşitleri ile kullanıcıların zevkine sunulmaktadır. Ayakkabılar, yazlık ya da kışlık modeller olarak değişkenlik gösterir. Yazlık olan seçenekler arasında farklı tarzda sunulan sandaletler bulunmaktadır. Ayağı açıkta bırakan şekli ve sağlam yapısı ile yazın hemen hemen her alanda kullanım sağlanabilir. Venüs marka ayakkabı çeşitliliği oldukça fazladır. Yazlık spor şıklığın yanı sıra topuklu ve üstü açık klasik ve spor ayakkabılar da bulunmaktadır. Venüs ayakkabı modelleri, her yaş aralığına uygundur. Sandalet tarzların yanı sıra delikli malzemelerden üretilen kadın ayakkabıları da vardır. Hafif topukları ile günlük hayatta gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Kullanımı ergonomik ve ayağı rahatsız etmez. Tarzı yansıtacak eşyalardan bir tanesi de ayakkabılardır. Bazı kadınlar, spor şıklıktan hoşlanırken, bazıları ise klasik şıklığa önem verir. Rahatlığına önem veren kişiler için Venüs spor ayakkabı modelleri farklı renk seçenekleri ve bağcık uyumları ile kadınların zevkine sunulur. Spor şıklığın yakalanabileceği ayakkabılardır. Jean kot, pantolon, etek gibi birçok kıyafetle de kombinlenebilir. Alınacak ayakkabılar, kıyafetlere uyum sağlanarak tercih edilebilir. Çünkü her sezona uygun ayakkabı çeşidi vardır. Yazlık ayakkabılarda şıklığın ve tarzın ortaya çıkarılabilmesi için sandalet ya da kapalı ve ortopedik çeşitler vardır. Yaz sezonunda ayağı açık bırakan modeller kullanıcılara sunulsa da asla ayağa rahatsızlık vermez. Kışlık olarak ise Venüs tarafından sağlam işçiliği ve farklı tasarımları ile Venüs kışlık ayakkabı seçenekleri bulunmaktadır. Topuklu ya da topuksuz olarak soğuk kış hava şartlarına uyumu ile dikkat çeken modellerdir. Ayrıca ayak yapısına uygun ve rahatsızlık vermeyen ergonomik kullanımlara sahiptir. Kışlık ayakkabılar, soğuk havalar için kullanılacağı için bazı soğuk hava şartlarına uyum sağlaması önemlidir. Venüs bot ve kışlık ayakkabı çeşitleri sağlam işçiliği ve aynı zamanda farklı tasarımları ile dikkat çeker. Günlük bot seçenekleri topuklu ya da topuksuz çeşitlere ayrılır. Kısa topuk, uzun topuk, dolgu topuk gibi özellikler farklı kıyafetler ile kombinlenebilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda renk çeşitliliği ve uzunlukları da değişkenlik gösterir. Uzun ve istenilen renk seçeneklerinde bot ve kışlık ayakkabı ürünleri Venüs şıklığı ile bulabilmek mümkündür.

Venüs Botları ile Sıcak Kışlar

Venüs deri ayakkabı olarak birçok bot çeşidi vardır. Bu ürünler, kışın soğuk havalarda su geçirmeyen ve ayağı koruyan yapıda tasarlanmıştır. Deri yapıları, su geçirmez olmasının yanı sıra soğuk havalarda sıcak tutar. Sıcak kışlar geçirebilmek için kaliteli bot seçimi yapmak önemlidir. Venüs botları ise ayak sağlığını bozmayan ve ortopedik olarak kolay yürüyebilmeye yardımcı seçenekleri içerir. Venüs marka ayakkabı çeşitleri, ayağı nefes aldıran yapılara sahiptir. Ayaktaki sıcaklığı korumasının yanı sıra çeşitli hastalıkların oluşmasına engel olur. Ayağı terletmeyen ve iç yapısı yumuşak kürklü seçenekler ile sıcak tutan yapılardadır. Ayakkabıların, en önemli özellikleri arasında ise anti-bakteriyel ve mikrop üretmeyen bir yapıda imal edilmesidir. Soğuk kış günlerini sıcak ayaklar ile geçirmek isteyen kadınlar için oldukça iyi seçimler olacaktır. Botlar ve kışlık çeşitler, Venüs yeni sezon ayakkabı modelleri ile her tarza uygun tercih edilebilir. Ayakkabıların, malzeme yapıları kış şartlarına uygun ve sağlam işçiliği ile uzun yıllar giyilebilir niteliktedir. Ayrıca ayak kokusuna neden olmayacak metaryaller ile tasarlanmıştır. İçi kürklü ve bağcıklı, demir detaylı, süet, nubuk seçenekler ile kışlık modeller vardır. Her zevke uygun tasarımları içinde bulunduran kışlık bot ve ayakkabılar, topuk detayı Venüs dolgu topuk ayakkabı şeklinde tasarımlarla da kişilere sunulur. Kışın ayakların sıcaklığının yanı sıra altı kaymayan seçenekler de oldukça sık tercih edilir. Taban kısmı kauçuk malzemelerden tasarlanan birçok bot ve kışlık ayakkabı seçeneği vardır. Ayakkabı dizaynları ise renk seçenekleri ile desteklenir. Fermuar detay ya da bağcıklı seçeneklere ayrılır. Görünüş olarak şık, rahat ve konforlu tasarımları bir arada bulabilmek mümkündür. Özellikle k��şın içi kürklü modeller en sık tercih edilen seçeneklerdir. Ayağı sıcak tutan yapıları ve ortopedik özellikleri ile soğuk hava şartlarına uygun olarak kolay hareket etme imkânı sağlar. İçindeki kürk detayları ve dış tasarımının su geçirmez malzemeler ile yapılması, işlevsel bir kullanım sunar. Venüs markalı kışlık ayakkabılar, deri, nubuk, süet dış tasarımları ile her renk aralığında tercih edilebilir. Sağlam dış tasarımları ve kaliteli işçiliği ile soğuk, kar, çamur, dolu, yağmur demeden rahat bir kullanım sunar.

Ayak Sağlığında Venüs Seçenekleri

Venüs ayakkabı outlet çeşitleri ayak sağlığı ön planda tutularak tasarlanmıştır. İster yazlık ister kışlık seçenekler ayağı nefes aldıran ve terletmeyecek yapıdadır. Kışın seçilecek modeller ayağı sıcak tutarken aynı zamanda bakteri üretmemesi önemlidir. Bu özellikleri sağlayan Venüs ayakkabıları, sağlık koşullarına uygun üretimleri ile dikkat çeker. Sağlık konusunun içine ayak rahatlığı da girer. Çünkü ayakları rahatsız eden ürünler, çeşitli ağrılara neden olabilmektedir. Özellikle spor ergonomiye önem veren kadınlar için Venüs ortopedik ayakkabı çeşitleri ayak yapısına uygundur. Ayağın tabanı ve parmak kısımlarının rahat hareket edebilmesi için düşünülmüş işçiliği ile dikkat çeker. Rahatlığın yanı sıra ayakkabıların içinde ayağın nefes alması ve anti bakteriyel mikrop üretmemesi ile biliniyor. Bu özelliklerin kışlık botlarda en fazla tercih edilme nedeni olarak bilindiği söylenebilir. Venüs spor ayakkabı modelleri için de bu özelliklerin bir araya gelmesi ayak kokusunu engeller. Ayak sağlığına önem veren özellikler ile üretilen ayakkabı çeşitleri, mantar, egzema ve çeşitli deri hastalıklarına ortam hazırlanmaması için özel tasarlanmıştır. İlk giyildiğinde rahatlığın hissedilebileceği ve sağlık durumu göz önüne alınarak üretilen ayakkabılardır. Her sezona uygun üretilen ve ayak yapısının korunması mevsimsel olarak sağlanacak malzemeler kullanılır. Örneğin, Venüs yazlık ayakkabı olarak üretilen sandalet ya da üstü açık çeşitler, ayağı tahriş etmeyen ve rahat hareket edebilmesine yardımcı olan malzemelerden imal edilmiştir. Özellikle yaz aylarında ayağın terlemesi, ayakkabının içinde kayması ve rahatsızlık hissi oldukça sık yaşanan durumlardır. Bu durumların yaşanmaması için Venüs seçenekleri harika seçimlerdir. Farklı numaralar ile imal edilen ve her yaş aralığının tercih edeceği seçenekleri içinde bulundurur. Bu nedenle geniş bir ayakkabı çeşitliliği kullanıcılar ile buluşturulur. Venüs ayak sağlığını yaz kış düşünen kaliteli ayakkabı üretimleri ile bilinir. Çünkü her koşulda kadınların rahat bir kullanıma önem verdikleri söylenebilir. Sezona uygun olarak yumuşak malzemeler ile üretilen ayakkabı çeşitleri vardır. Yazlık olarak tercih edilecek ürünler, ayağa ağırlık vermez ve yürürken rahat bir yürüyüş sunar. Kışlık olan bot ya da farklı türden ayakkabılar ise kürklü iç tasarımları ile sıcak tutan özellikleri kullanıcıların zevkine bırakır.

Venüs Ayakkabıları ile Tarzınızı Yansıtın

Venüs günlük ayakkabı ya da özel günler için tasarlanan çeşitleri ile her kadının tarzını ortaya çıkarır. Sağlam ve sevilen bir marka olan Venüs, farklı tarz seçenekleri mevsimsel seçeneklere uygun olarak sunar. Yaza uygun sunulan sandaletler, genellikle taban detayı ayağa uyumlu olarak tasarlanmıştır. Ayrıca ayağı açık bıraksa da kopmayan ve kişileri yarı yolda bırakmayan malzeme yapısı ile imal edilmiştir. Sandaletlerin, dikişi tabana sağlam bir şekilde sabitlendiği için yazın birçok alanda kullanım sağlanabilir. Ayrıca şortlar ve etekler ile çok iyi bir uyum sağlar. Tarza uygun tercih edilebilecek Venüs spring ayakkabı modelleri ilk bahar ya da son baharı simgeleyen çeşitliliğe sahiptir. Yeni sezon seçenekler ile modaya uyumlu ayakkabı, seçenekleri mevcuttur. Sonbahar modeller arasında ayağın bir kısmı açık kalacak şekilde tasarımlar vardır. Ürünler, her yaş aralığına uygun şekilde imal edilmiştir. İlk bahar ve yaz seçenekleri arasında yer alan Venüs yazlık ayakkabı modelleri, yazı simgeleyen tasarımlar ve malzeme kaliteleri ile üretilmiştir. Deniz, piknik, gezi, yürüyüş gibi birçok yere sandalet ve yazlık modeller ile gidilebilir. Ayrıca topuk yüksekliği çok olmayan ve ortopedik rahatlıkta giyilebilen çeşitleri içerir. Kadınlar için tarzı yansıtacak kıyafetler giymek büyük önem taşır. Bu kıyafetleri ise çeşitli aksesuar, çanta ve ayakkabılar ile kombinlemek isterler. Bu işlemi yaparken de hem şık hem de kaliteli seçeneklerden faydalanmak kaçınılmaz bir durumdur. Birçok özelliğin bir arada bulunabileceği, Venüs ayakkabıları, kadınlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmaktadır. Özellikle, değişik tasarımların yanı sıra klasik tarzdan spor tarza, günlük modellerden, bot modellerine kadar her ürün kolay kullanımı ve ayak rahatlığını sağlamasıyla bilinir. Ayağın ortopedik özellikler ile bir araya getirilmiş ayakkabılarda rahat edebilmesi için özel tasarım birçok ayakkabı bulunur. Bayanlar tarzlarını her mevsim yansıtmak istedikleri için bot seçeneklerindeki işlemeli, uzun, kısa, püsküllü, deri, süet, tokalı, topuklu, düz, zincir trendli seçeneklerden yararlanır. Harika renk seçenekleri ile bu özelliklerdeki bot ve kışlık tarzlar her kıyafete uyum sağlanarak giyilebilir. Ayakkabıların kıyafetlere uyumlu olarak tercih edilmesi genellikle kadınların vazgeçemediği durumlardan biridir. Kombin yapılacak olan ayakkabı çeşitleri, en sağlam malzemeler ile üretilerek kadınların zevkine sunulmuştur.

Kaliteli Seçenekler Venüs Ayakkabı Modellerinde Mevcut

Venüs lastik ayakkabı ve farklı malzeme üretim ayakkabılarda sağlamlık ve işçilik ön planda tutularak üretim sağlanmıştır. Anatomik, ergonomik, ortopedik, su geçirmez, orijinal deri ve farklı malzeme yapılarıyla imal edilmiştir. Hakiki deri ve nubuk seçenekler, oldukça uzun süreli kullanımlara yardımcı olur. Ayakkabıların kaliteli oluşu kullanılan malzemelerin ayakkabıya tasarlanmasıyla dikkat çekmektedir. Bayanlar genellikle kaliteli ürün seçeneklerinin yanı sıra fiyat unsuruna da dikkat ederler. Venüs indirimli ayakkabı çeşitleri kaliteli malzemeler ile imal edilerek herkese uygun şekilde sunulur. Birçok kolaylığı bir arada bulabilecek özellikler, bu ayakkabı çeşitleri ile mümkün olmaktadır. Kaliteden kasıt, ürünlerde kullanılan malzeme yapılarının yanı sıra dikim ve işçilik konusu da önemlidir. Sağlam bir işçiliğe sahip olan ürünler uzun süreli kullanım sağlanmasına yardımcı olur. Ayakkabılardaki sağlamlıklar, kalite unsurlarının bir araya getirilmesi için özel makineler ile dikim ve basım işlemleri meydana getirilir. Ayakkabıya eklenecek olan aksesuar ve işlemeler kolaylıkla çıkmayacak şekilde sabitlenir. Örneğin, Venüs topuklu ayakkabı ürünlerinin topuk kısımları oldukça sağlam ve sallanmayan işlevler ile imal edilmiştir. İnce topuk ya da kalın topuk özellikleri ile ayakkabı modelleri vardır. Her ürün kendi içinde farklı özelliklere ayrılır. Bu durum ise malzeme yapısının da değişkenlik göstermesi anlamını ifade eder. Venüs ayakkabıları için malzeme ve metaryal kullanımları farklı olsa da işçilik kalitesi aynı düzeyde ayakkabılara işlenir. Böylelikle uzun ömürlü kullanılabilecek ayakkabı modelleri Venüs seçenekleri ile mümkün oluyor. Kalite unsuruna ayak sağlığı ve rahatlığının sağlanması da eklenebilir. Ayakların ayakkabı içinde rahat hareket etmesi, koku ve ter yapmaması oldukça önemlidir. Bu açıdan tasarım ve imalatların antibakteriyel yapıları kaliteye dahildir. Mikrop ve bakteri üretimini önleyen malzemeler, mantar ve egzama gibi oluşumları da engeller. Kalite unsuru Venüs ayakkabıları için büyük bir anlam ifade eder. Ayrıca Venüs ayakkabı fiyatları da herkese uygundur. Fiyat aralıkları markanın kendi içinde model, özellik, işçilik, tasarım farklılıklarına göre değişkenlik gösterir. Ayrıca mevsimsel değişimlerde fiyatlarda belirleyici olabilmektedir. Kalitesi tartışılmayacak Venüs ayakkabıları her kadının tarzını yansıtacak çeşitliliktedir. İç tasarım, dış tasarım, ortopedik özellikler ile sezonun en trend kaliteli ayakkabıları tercih edilebilir. Bayanların, çoğu hizmeti bir arada alabilecekleri ayakkabı seçeneklerini her zevke uygun olarak bulabilmek mümkündür.

Venüs Ayakkabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Venüs ayakkabı özellikleri, mevsimsel ve sezon koşullarına göre değişkenlik gösterir. Örneğin, kışlık ürünler su geçirmeyen ve kauçuk taban şeklinde kaymayacak şekilde tasarlanan seçenekler ile sunulur. Aynı zamanda ayağı nefes aldıran ve rahat hareket edebilmesine yardımcı olacak ortopedik özellikleri ile işlevseldir. Ortopedik seçenekler yaz kış her üründe geçerlidir. Sağlam malzeme yapısı ve yeni sezon dizaynlı üretimler ile ayakkabılar geniş özelliklere ayrılır. Model çeşitliliği ise yazlık, kışlık, sezonluk, topuklu ayakkabı, sandaletler, günlük anatomik modeller, babet, spor ayakkabılar, botlar, klasik seçeneklere ayrılır. Bu ürünler arasında Venüs airflow ayakkabı özellikler bulunur. Ürün anlamı ise taban altına nefes aldıran bir destek konularak, terleme ya da ayak sağlığını bozacak etmenlerin ortadan kaldırılması için tasarlanan modellerdir. Böylelikle nem oluşumu azalır ve hava sirkülasyonu sağlanır. Rahat iç taban ile ayakta meydana gelebilecek şekil bozukluklarını azaltır. Genellikle airflow ayakkabı ürünleri, ayağın hareketine göre şekil değiştirir. Bu da yere daha dengeli bir şekilde basabilmeye yardımcı olur. Yürüyüşler anında topuk darbelerini absorbe ederek oluşabilecek eklem ağrılarını önler. Gün boyu ayakta duran kişiler için harika tercihler olacaktır. Ayak rahatlığını uzun saatler ayakta kalınsa bile hissedebilmek mümkündür. Ayakların anatomik yapısına uygun olarak yapılan airflow modeller, özel olarak hava akışını sağlar. Özellikle rutin yürüyüşler, koşan, gün boyu ayakta çalışan ve fiziksel aktivitesi yüksek olanlar için tercih edilebilir. Bu özellikteki ayakkabı seçenekleri ise Venüs ayakkabı indirim seçenekleri ile kullanıcılar ile buluşturulur. Venüs’ün sağlığa duyarlı, ergonomik ve farklı tasarım ayakkabıları ayağın iç ve dış yapısına uygun seçenekleri sunar. Ayrıca her ayak şekline uyum sağlayabilecek sezon seçenekleri de vardır. Her kişinin ayak yapısı farklı anatomilere sahiptir. Bu nedenle ayakların anatomik özelliklerine uygun ayakkabı modellerini bulabilmek mümkündür. Ayakkabı içinde yürürken, koşarken, hareket ederken hem rahat hem de şık görünmek kadınların öncelikli tercihleridir. Bayanlar çoğu özelliği bir arada bulduğu Venüs ayakkabı çeşitlerini beğeni ile almaktadırlar. Örneğin, koşu yaparken, seçilen spor türler ayağı yormadan koşuya uygun tabanlı üretimler şeklinde tasarlanmıştır. Spor şıklıktan hoşlanan kadınlar için harika seçimler olacaktır. Spor giyimin yanı sıra klasik şıklığa önem veren kadınlar için klasik tarz topuklu ya da topuksuz seçenekler bulunur. Bu ürünler de model farklılığının yanı sıra özellik olarak sağlam topuk kısmı ve işçiliği ile özel davetler için gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Yazlık olarak tercih edilen açık ayakkabı seçenekleri ayaktan çıkmayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayağa oturan ve tabanı yine ortopedik destekli olan ürünlerdir. Geniş çeşitleri Venüs indirimli ayakkabı modelleri ile bulabilmek mümkündür. İndirim ise her sezon için üretilen ayakkabılara sağlanabilmektedir. Geniş Venüs ayakkabı ve indirim olanaklarını Trendyol üzerinden kontrol edebilirsiniz.