Vantilatör

718 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Vantilatör

Sıcak yaz ve bahar aylarının kurtarıcısı olan vantilatörler, bulundukları alanı serin ve havadar yaparak konforu doğrudan artırıyor. Gelişen teknoloji sayesinde farklı tasarım ve niteliklere sahip pek çok vantilatör modeli bulmak mümkün oluyor. Klima ısıtıcı kategorisinde yer alan vantilatör çeşitleri arasından seçim yaparken gereksinimleri göz önünde bulundurmak gerekiyor. Örneğin, farklı odalarda kullanım ihtimali olan bir vantilatör arayışı varsa kolay taşınabilen, portatif ve ergonomik bir modeli tercih etmek gerekiyor. Geniş tavanlı ve büyük odalı evler için yüksek hava üfleme kapasiteli, uzaktan kumandalı vantilatörler, son derece işlevsel oluyor. Tasarıma öncelik tanıyanlar için kule tipi vantilatör çeşitleri, daha cazip seçenekler oluşturuyor. Vantilatör fiyatları; ürünün özelliklerine, markaya, hava üfleme yetkinliğine, tasarıma ve kullanılan malzemenin kalite standartlarına bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

İhtiyacınıza Uygun Vantilatör Çeşitleri

Kolay taşınabilen, duvara sabitlenebilen, masa üzerine yerleştirilebilen, buhar üfleyebilen, ekstra soğutucu özelliği olan, çantada taşınabilen, yer kaplamayan gibi geniş bir model çeşitliliği bulunuyor. Uzun süre kullanmak ve en etkili sonuçları almak için beklentileri göz önünde bulundurarak tercih yapmak gerekiyor. Küçük alanları serinletmek için küçük vantilatör modelleri yeterli olabiliyor. Masa başında uzun süre vakit geçirenler için masa vantilatörleri, son derece iyi bir tercih oluyor. Masa üstü vantilatörlerin ayaklı, üstü döner başlıklı, kutu biçimli, USB girişli, hız kademe seçenekli modelleri bulunuyor. Masa vantilatörü çeşitleri, ürünün serinletme kapasitesine, menziline, pervane büyüklüğüne, transformatör gücüne, rengine ve biçimine göre farklılık gösteriyor.

Yaz aylarında havanın bunaltıcı sıcaklığını kırmak ve vakit geçirilen alanları ferah hâle getirmek adına en fazla tercih edilenlerden bir diğeri de buharlı serinletme ürünleri oluyor. Açık ve yarı açık alanlarda kullanıma uygun olan büyük buharlı vantilatör modelleri; kafe, mağaza, restoran, sera, kamelya ve bahçe gibi alanlarda konforu artırıyor. Ev tipi buharlı vantilatörler de yaşam alanlarını rahat ve keyifli kılıyor. Nemlendirici özellikli bu vantilatörlerin özel salınım mekanizmalı, uzaktan kumandalı, sineksavar özellikli ve yüksek su hazne kapasiteli olanları hayli talep görüyor.

Yaz Aylarında Sıcaktan Bunalmayın

Her alana uygun vantilatör çeşitlerinin bulunabilmesi, hem sıcak ayların konforu biçimde geçmesini hem de alanların dekoratif görünmesini sağlıyor. Küçük odalar için duvara monte edilebilen vantilatörler, oldukça işlevsel bir yapı çiziyor. Odalar arasında taşımayı mümkün kılan ayaklı vantilatör çeşitleri ile bulunduğunuz alanı kısa sürede serinletme avantajı kullanıcılara sunuluyor. Vantilatörlerin enerji tasarruflu, aşırı ısınmaya karşı korumalı, farklı rüzgâr üfleme modlu, uzaktan komuta özellikli, iyonizerli, LCD göstergeli, zaman ayarlı, geniş pervaneli, havayı kurutmayan nemlendiricili modelleri ile keyifli bir yaz mevsimi geçirmek mümkün oluyor. Bütçeyi düşünenler için enerji tasarruflu modeller, özellikle uzun kullanımda avantaj sağlıyor.

Seyahat sırasında son derece işlevsel ve etkili olan el vantilatörü çeşitleri ile uzun ya da kısa yolculukları konforlu hâle getirebiliyorsunuz. Bu mini fanların küçük olmalarına karşın güçlü hava akışı sağlayanları bulunuyor. Cepte ya da çantada taşınmaya uygun olan el vantilatörleri, kompakt yapıları ile fark yaratıyor. Taşınabilir vantilatör fiyatları; kullanılan malzeme, şarj türü, ağırlık ve ebat gibi değişkenlere göre farklılık gösteriyor.

Soğutucu vantilatör modelleri, geniş bir çeşitlilikle tüketiciye sunulduğundan, ihtiyacı en iyi biçimde karşılayan ürünü tercih etmek, çok daha kolay oluyor. İster geniş alanları isterseniz de küçük odaları soğutmak istiyor olun, Trendyol'da tam ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı markaların teknolojik özelliklerle donattığı vantilatör çeşitleri ile her an her yerde serin havanın keyfini doyasına çıkarabilirsiniz.