Uzun Elbise

49307 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Uzun Elbise

Uzun Elbise

Çoğu insan güzel ve hoş görünmek ister. Dış görünümüne dikkat eden insanların çok önem verdiği konulardan biri farklı ortamlarda kullandıkları kıyafetlerdir. Bazı kadın giysileri, kendilerine has farklı bir forma sahiptir. Kullanım alanı çok geniş olan ve sık kullanılan uzun elbise çeşitleri bu giysilerden biridir. Kadınlar, bu tür giysileri hemen her alanda kullanabilir. Bu giysi çeşitleri kendi içerisinde kumaş türü, tasarım, renk, desen gibi faktörler sayesinde pek çok seçenek bulundurur. Üretimde kullanılan kumaşlar, giysinin üzerindeki işlemeler ve genel tasarım belirleyici faktörlerden birkaçıdır. Kadın müşteriler, kıyafetleri kullanacakları ortama ve amaçlarına göre bu seçenekler arasından kendilerine uygun olanları seçebilir. Bu giysi çeşitlerinin kullanım alanı çok geniştir. Bununla birlikte sadece belirli alanlarda kullanılmak üzere üretilen seçenekler de mevcuttur. Kadınlar, uzun elbise kombinleri oluştururken bulunacakları ortamı ve kullanacakları diğer parçaları göz önünde bulundurur ve buna göre bir çeşidi tercih eder. Siz de Trendyol aracılığıyla bu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Tarzınıza ve vücudunuza uygun olarak seçtiğiniz bir tül uzun elbise modeli sizi oldukça şık ve zarif gösterir. Siz de Trendyol üzerinden çok sayıda markanın üretmiş olduğu seçeneklere göz atabilir, dilediğinizi satın alabilirsiniz. Giysilerin açıklama kısmında verilen bilgileri okuyabilir, üretim materyalleriyle ilgili bilgi alabilirsiniz. İster pembe uzun elbise çeşitlerini isterseniz de daha klasik modelleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Uzun Elbise Modelleri

Farklı ortamlarda kullanıma uygun çok sayıda ve farklı çeşitte kadın uzun elbise modeli bulunur. Bu modeller, kendilerine özgü özellikleri sayesinde birbirlerinden ayrılır. Vücut tipine göre farklı kalıplarda üretilen modeller de vardır. Dar ya da geniş kalıplar bu giysilerin ana hatlarını belirleyen faktörlerden biridir. Askılı uzun elbise çeşitleri, vücudun üzerinde daha rahat ve sağlam durabilmesi adına askılıkları bulunan modellerdir. Bu modellerin ip askılı uzun elbise gibi çok ince askılarla üretilen çeşitleri de bulunur. Volanlı seçenekler, tasarımları ve kalıpları sayesinde oldukça şık görünür. Bu özelliğinden dolayı çok sayıda kadın müşteri tarafından tercih edilir. Fırfırlı uzun elbise modelleriyle oldukça benzer olan bu seçenekler, vücut üzerine oldukça iyi oturur ve rahat hissettirir. Kadın müşteriler, çok sayıda kalıp seçeneği arasından kendi vücut tiplerine uygun olanları tercih edebilir. Bir diğer çok tercih edilen modellerden biri de yırtmaçlı uzun elbise seçenekleridir. Bu modeller tasarımları sayesinde oldukça şık ve modern durur. Bazı markalar yaratıcı ve yenilikçi olmak adına giysi kalıplarında bazı değişikliklere gider. Kollu modeller, sonbahar ve kış aylarında kadın müşteriler tarafından yaygın olarak tercih edilen çeşitlerdir. Markalar bu modelleri kolsuz olarak da üretir. Yaz sezonunda yeni ve yaratıcı bir tasarımla müşterilerinin kullanımına sunar. Kolları bulunmayan bu çeşitler son derece zarif ve şık görünür. Bu modellerle birlikte yarım kol uzun elbise seçenekleri de üretilir ve çok sık tercih edilir. Bu tür farklı ve yeni tasarımlara ve kalıplara sahip olan seçenekler, birçok kadın müşteri tarafından tercih edilir ve farklı ortamlarda kullanılır. Çeşitli kalıplarda üretilen bir diğer model ise dar uzun elbise çeşitleridir. Bu modeller dar kalıpları sayesinde vücut üzerine oldukça iyi oturur. Bu ve bunun gibi çok sayıda olumlu özelliği sayesinde kadın müşterilerin her mevsim sık satın aldığı bir giysi modeli haline gelir. Siz de Trendyol üzerinden kendi kullanımınıza ve vücut yapınıza uygun olan bu modelleri satın alabilir, kombinlerinize renk ve zevk katabilirsiniz. Trendyol’da her mevsime uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Uzun Elbise Fiyatları

Uzun Elbise Fiyatları

Kadın müşterilerin giysi almadan önce çok merak ettiği ve araştırdığı konulardan biri ürünlerin fiyatlarıdır. Bu kıyafetlere gelen yoğun talep nedeniyle markalar, fiyatları makul seviyelerde tutmayı amaçlar. Bir giysi modelinin fiyatını belirleyen çok sayıda unsur bulunur. Giysinin üretildiği kumaş, fiyatı oldukça belirleyen faktörlerin başında gelir. Deri uzun elbise modelleri üretildikleri kumaş sebebiyle diğer seçeneklere göre farklı fiyat etiketine sahip olabilir. Keten seçenekler ise kullanılan kumaşa bağlı olarak uygun fiyatlarla sunulur. Abiye seçenekler tasarım ve işçilik olarak daha çok zahmet gerektirdiğinden dolayı farklı fiyatlandırılır. Payetli uzun elbise seçenekleri de aynı şekilde kullanılan malzemeye bağlı olarak fiyatın değiştiği modellerdir. Penye ve triko modeller kumaşları sayesinde oldukça uygun  fiyatlarda satılır. Nakışlı ve güpürlü uzun elbise seçenekleri ise çoğunlukla usta işçilik ve kaliteli materyal gerektirir. Bu nedenden dolayı fiyatları farklı olabilir. Bu modeller şık tasarımlarıyla davet gibi etkinliklerde çok tercih edilir. Giysi modelleri kullanılacakları mevsimlere göre de üretilir. Kışlık uzun elbise çeşitleri, soğuk havalarda kullanılmak üzere ve bu şartlara uygun olarak üretilir. Yazlık çeşitler ise sıcak havalarda rahatlıkla kullanılabilir.Trendyol üzerinden birçok farklı ve yeni günlük uzun elbise seçeneklerine göz atabilir ve farklı seçenekleri kolayca satın alabilirsiniz. Markalar, moda anlayışının sürekli değişmesi sayesinde sürekli olarak yeni modeller ve kalıplar üretir. V yaka uzun elbise seçenekleri değişen ve yenilenen moda anlayışının bir sonucudur. Bu kalıpta üretilen modeller, klasikleşmiş olan yaka şeklinin modern halini yansıtır. V yaka, giysiye bambaşka ve yeni bir hava katar. Trendyol üzerinden hem mevsime hem de kullanım amacınıza uygun parçaları inceleyebilir, bütçenize uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Çeşitli Renklerde Giysi Seçenekleri Trendyol’da

Çeşitli Renklerde Giysi Seçenekleri Trendyol’da

Bu kıyafetler çok sayıda farklı renk, desen ve tasarım seçeneğine sahip olarak üretilir. Oldukça popüler olan spor uzun elbise modellerinin farklı renk ve desen alternatifleri vardır. Otantik uzun elbise modelleri ise genellikle çok renkli şekilde üretilerek müşterilerinin kullanımına sunulur. Önü kısa arkası uzun elbise çeşitleri son zamanlarda oldukça popüler olan ve sık tercih edilen ürünlerdir. Kadın müşterilerin istekleri trendlere bağlı olarak gün geçtikçe değişir. Balon kol uzun elbise seçenekleri klasik kolların değiştirilen versiyonudur. Modayı takip eden müşteriler tarafından çok kullanılır. Büyük beden uzun elbise çeşitleri de vücut yapısına bağlı olarak geniş ebatlarda üretilir. Bu modeller, salaş seçeneklerle oldukça benzerdir. Şifon uzun elbise modelleri, vücut üzerine oldukça iyi oturan ve şık görünen bir diğer çeşittir. Çiçekli uzun elbise çeşitleri, üzerinde çiçek desenleri bulundurur ve göze oldukça hoş görünür. Dantelli uzun elbise seçenekleri, üzerinde bulunan dantel işlemeleri sayesinde kişiye son derece zarif bir görünüm kazandırır. Saten uzun elbise yaz mevsiminde gerçekleştirilen davetlere çok uygundur. Kış aylarında ise çoğunlukla kadife uzun elbise seçenekleri özel günlerde tercih edilir. Kadınlara oldukça lüks ve modern bir görünüm kazandıran giysilerdir. Puantiyeli uzun elbise seçenekleri de üzerindeki işlemelerle oldukça hoş kıyafetlerdir. Zamansız parçalardan hoşlananlar için Leopar uzun elbise çeşitleri uygundur. Trendyol’da, farklı renkte ve desenli uzun elbise modelleri bulabilirsiniz. Terletmeyen ve her mevsim kullanılan bir ürün isteyenler pamuklu çizgili uzun elbise modellerini değerlendirebilir. Üzerinizde gayet hoş duracak sarı uzun elbise yaz ayları için çok uygundur. Daha klasik ve ağır bir model isterseniz bordo uzun elbise çeşitlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Mavi uzun elbise seçeneklerini kullanarak da istediğiniz gibi bir kombin oluşturabilirsiniz. Yeşil uzun elbise çeşitleriyle kombinlerinize renk katabilirsiniz. Trendyol üzerinden tüm renkleri inceleyebilir, stilinize ve mevsime uygun olarak seçim yapabilirsiniz.