Uğur Derin Dondurucu

47 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Uğur Derin Dondurucu

Hem Sağlıklı Hem Güvenli Uğur Derin Dondurucu

Hem Sağlıklı Hem Güvenli Uğur Derin Dondurucu

Derin dondurucular; içine koyduğumuz birbirinden farklı besinlerin, uzun süre vitaminlerini kaybetmeyerek saklanmasını sağlarlar. Birçok farklı boyuta ve özelliklere sahip olan derin dondurucular, günümüzde yoğun şekilde talep edilen beyaz eşya kategorisine girmeyi başarmıştır. Buzdolaplarına nazaran daha soğuk ve dayanıklı bir yapıya sahip olan derin dondurucular; içerisinde bulunan ultra lüks soğutma sistemi ile yüksek performans gösterirler. Farklı ebatlara ve renklere sahip olsalar da, bütün derin dondurucuların çalışma prensipleri aynıdır. Sıcak ve soğuk hava transferleri sayesinde, içeriden alınan sıcak havayı, tekrar sıcak bir şekilde dışarıya aktarır. Buzdolaplarında da kullanılan soğutma fiziğinin temel prensiplerinden biri olan termodinamik özelliği kullanılarak, soğutma işlemi gerçekleştirilir. Derin donduruculara herhangi bir yiyecek / besin konulduğu zaman, sahip olduğu ısı seviyesi ortamdan çok daha yüksek olduğu için, soğuma olayı başlar. Sahip olduğu mevcut sıcaklık ise, derin dondurucu içindeki soğuk hava ile karışarak ortadan kaybolur. Bahsettiğimiz bu ısı alış verişi, derin dondurucuların temel çalışma prensiplerinin oluşumunu sağlar. Derin dondurucunun kapakları, sahip olduğu basınç nedeni ile biraz sert olabilir. Bu nedenle kapakları açmak için belli bir direnç ile karşı karşıya kalırız. Fakat Uğur derin dondurucu çeşitleri; herhangi bir yüksek direnç gerektirmeden, düşünülerek tasarlanan yapısı sayesinde kolayca açılır ve kapanır. Birbirinden farklı modele ve özelliklere sahip olan Uğur derin dondurucu çalışması ve bu prensipleri ile de tüketiciyi kendine hayran bırakıyor. Uğur derin dondurucu modelleri ve özelikleri, saymakla bitmiyor. En çok tercih edilen modellerinden örnek verecek olur isek; Uğur derin dondurucu 400 lt kapasite hazneli, Uğur derin dondurucu 5 çekmeceli / Uğur derin dondurucu 7 çekmeceli, daha küçük boy tercih edenler için; Uğur derin dondurucu 3 çekmeceli, farklı ebatlara başvuranlar için; Uğur derin dondurucu sandık tipli modelleri, farklı bakış açılarını sevenler için Uğur derin dondurucu yatay ve Uğur derin dondurucu dikey modelleri, ultra büyük sevenler için; Uğur 8 çekmeceli derin dondurucu, tasarrufu sevenler için; Uğur a++ derin dondurucu, hazne büyüklüğüne önem verenler için; Uğur derin dondurucu 325 lt, 6 çekmeceli derin dondurucu, Uğur derin dondurucu 280 lt, Uğur derin dondurucu 200 lt, Uğur derin dondurucu 480 lt, Uğur derin dondurucu 315 lt, Uğur derin dondurucu 186 lt, ve Uğur derin dondurucu 126 lt gibi birbirinden farklı yüzlerce modele sahip olan Uğur derin dondurucu, özel tasarım ürünleri ve üst düzey üretilen performansları ile tüketiciye gönül rahatlığıyla sunulmaktadır.

Her Cebe ve Her Talebe Uygun Uğur Derin Dondurucu Modelleri

Her Cebe ve Her Talebe Uygun Uğur Derin Dondurucu Modelleri

Tek kapılı klasik buzdolaplarından farklı yapıda olan derin dondurucular daha kapsamlı yapı ve sisteme sahiptirler. Kullanım alanı olarak da birçok kategoriyi kapsayarak, avantajlarına avantaj katmaktadır. İki soğutuculu olması nedeni ile besinlerin ömrünü uzatarak tasarruf sağlanmasını destekler. Üst soğutucu, ara bölme ısıtıcısı, alt soğutucu, kuyruk evap ısıtıcısı, ekovat, sıcak ve soğuk hava geçişleri gibi birçok bölmesi ile kullanım alanı olarak tüketiciye kolaylık sağlar. Buna bağlı olarak Uğur derin dondurucu ayarı, kullanımı gibi oldukça basittir ve Uğur derin dondurucu ebatları, bu ayarlara bağlı olarak yapılmaktadır. Alıcıya kullanım kolaylığı sağlayan Uğur derin dondurucu şoklama özelliği, Uğur derin dondurucu raflı bölmeleri ve sistem kolaylıkları ile kullanıcıya hiçbir zorluk çıkarmaz ve tasarruflarından ödün vermez. Bu gibi özellikler; derin dondurucu satın alırken mutlaka dikkat edilmesi gereken özelliklerdir. Çünkü derin dondurucunun sahip olduğu avantajlar, aynı zamanda kalitesini de belirler ve alıcıya seçim konusunda oldukça kolaylık sağlayarak kafa karışıklığının oluşmasını engeller. Diğer modellere nazaran, çok daha fazla özelliği kapsayan Uğur derin dondurucu modellerinin tümü, tasarruf açısından da tüketicinin dostu. Derin dondurucunun sistemindeki hidroflorokarbon dediğimiz dolaşım sağlayan madde, kompresör yardımı ile sistemin içerisinde durmadan, sürekli şekilde döndürülmesini sağlar. Bu madde; ortamın sıcaklık/soğukluk derecesine bağlı olarak sıvı veya gaz hallerinde bulunur ve ısı aktarımı bu maddeler yardımı ile sağlanır. Buharlaştırıcı bölümüne gelindiğinde; tüp genişleyerek daha fazla açılır ve moleküller arasında daha az sürtünme kuvveti oluşarak sıcaklığın düşüşü gerçekleşir. Uğur derin dondurucular, bu işlemdeki enerjiyi minimum seviyede, gerektiği kadar kullanarak tasarrufun avantajlarını tüketiciye sunar.

Son Teknoloji Uğur Derin Dondurucu

Son Teknoloji Uğur Derin Dondurucu

Günümüzde; son teknoloji ile tasarlanan tüm derin dondurucuların çalışma prensipleri aynıdır. Ekovat bölümü, soğutucudan elde edilen gaz halindeki soğuk havayı emer. Bu yol ile gazın basıncı ve sıcaklığı artış gösterir. Sıvı hale dönüşmeye başlayan filtre; gazın süzülmesini sağlayarak asit ve rutubetleri emer, oluşan tozları ve diğer katı maddelerin tümünün tutulmasını sağlar. Temizleme işlemi tamamlanan sıvı, soğutkan kılcalın yardımı ile soğutucuya ulaştırılır. Bu nedenle soğutucuda, oluşan hacim birden iki katına çıkarak genişler ve vakumlu yapıya sahip olduğu için gazın mevcut basıncı düşüş gösterir. Oluşan bu düşük basınç seviyesinde soğutkan; sıvı halinden gaz hale geçiş yapar ve bu sırada etraftaki ısıyı kendine çeker. Soğutucunun bu ısıyı kendine çekmesi, buranın soğumasına olanak sağlamış olur. Ev tipi derin dondurucularda; elektrik sistemi, ekovat devrine ek olarak, bu bölgeye seri bağlı termostat dediğimiz ana devreye bağlı olan, paralel şekilde yerleştirilmiş lamba ve buton bulunur. Bu sistemde; sargıyı devreye sokarak, tekrar devreden çıkarır ve çalışma sistemi bu düzen ile beraber devam eder. Uğur derin dondurucuların sahip olduğu bu mükemmel devir sistemi; akıl almaz özellikleri ile birlikte, tasarrufuyla da kendinden oldukça söz ettiriyor. Bu dondurucuların kapılarında; özenle üretilen termodinamik sistem sayesinde dondurucu kısmının karlanma yapması sağlanır. Bu şekilde içeride tutulan yiyecek ve tüm besinler, uzun süre koruma ile rahatlıkla saklanabilir. Aynı zamanda yiyeceklerin ömrünü oldukça uzatan bu sistem, tasarruflu bir şekilde uzun yıllar boyunca aynı disiplin ile çalışmaya devam ederek alıcıyı bütçe açısından da zora sokmaz. Bazı derin dondurucular konsender adı verilen yağ soğutucusuna ve iki adet soğutucuya sahiptirler. Bu soğutucular birbirine seri şekilde bağlıdır ve sistemin kolay şekilde işlemesini sağlar. Bu sisteme de sahip olan Uğur derin dondurucu a++ modelleri, sıklıkla tercih edilen modellerdendir. Aynı sisteme sahip yüzlerce modeli içinde kapsayan Uğur derin dondurucuları, farklı özelliklere de sahip olmaları ile bilinmektedir. Örneğin; Uğur derin dondurucu çekmeceli modellerinden olan Uğur derin dondurucu 9 çekmeceli modeli, Uğur derin dondurucu 5+1, Uğur 5 çekmeceli nofrost derin dondurucu, Uğur derin dondurucu inox gibi modeller oldukça yoğun talepler ile tüketicisine sunulmaktadır.

Uğur Derin Dondurucu Uygun Koşullarda Saklama İmkânı Sunar

Uğur Derin Dondurucu Uygun Koşullarda Saklama İmkânı Sunar

Uğur derin dondurucular; besinlerinizin en uygun koşullarda saklanabilmesi için son teknolojiler ile modern tasarımın birleşmesini sağlayarak üretilmektedir. Size uygun olan hangi modeli seçmek isterseniz seçin, her tasarımı ayrı ayrı hoşunuza gidecektir. Her çeşitte, her koşula uygun olarak üretilen Uğur derin dondurucular; oldukça fazla sayıda üretildiği için, mutfağınıza en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Buz oluşumuna karşın, kusursuz bir koruma sistemi sağlayan bu derin dondurucular, üstün nofrost teknolojileri sayesinde, zahmetli olan çözdürme işlemine ihtiyaç duymadan sistemini düzenli bir disiplinle gerçekleştirir. Sahip olduğu tüm raf ve çekmecelerin kolaylıkla çıkarılarak temizlenmesi sağlanır ve multi alarm özelliği sayesinde sıcaklık seviyesinin artması durumunda akustik ve görsel olarak kullanıcıya uyarı verir. Tüm kademelerde sağladığı eşit seviyede soğutma sistemi ve optimal hava sirkülasyonları ile yiyecek ve tüm besinler çok daha uzun süre boyunca taze kalmalarını garantiler. Tüm besinler için maksimum seviyede depolama imkânı sunan Uğur derin dondurucu modelleri; estetik yapıları ile de oldukça göz kamaştırıyor. Örnek olarak; Uğur camlı derin dondurucu, sahip olduğu camlı görünümü ile oldukça kusursuz bir yapıya sahiptir. Bunların yanı sıra; Uğur derin dondurucu ölçüleri konusunda da tüketiciye oldukça fazla avantaj sağlıyor. Örneğin; Uğur derin dondurucu orta boy, Uğur derin dondurucu küçük boy ve Uğur derin dondurucu mini boyları ile birbirinden çeşitli modellere sahiptir. Uğur derin dondurucu boyutları ile temizliği konusunda da göz korkutmuyor. Uğur derin dondurucu temizliği, oldukça rahat ve basit olmakla beraber Uğur derin dondurucu çekmecesi ve diğer parçaları da kolaylıkla çıkarılıp takılarak kullanıcısına herhangi bir problem teşkil etmiyor. Bir başka özellik olarak renk konusunda da yüzlerce çeşide sahiptir. Özellikle Uğur derin dondurucu gri renkte olması ile beraber, bu Uğur derin dondurucu 600 lt kapasiteli olmasıyla da oldukça beğeni topluyor. Aynı rengin daha küçük hazneli modeli olan Uğur derin dondurucu 300 lt yine aynı şekilde yoğun talepler arasında yerini alıyor.

Uğur Derin Dondurucu Kullanıcı Yorumları

Uğur Derin Dondurucu Kullanıcı Yorumları

Bir ürünün başarısı, kullanıcısının yorum ve beğenilerinden kolaylıkla anlaşılabilir. Uğur derin dondurucular; model ve sahip oldukları özellikleri bakımından, avantajlarına gün geçtikçe daha fazla avantaj katıyor. Diğer modellere baktığımızda; derin dondurucuların, dondurucu bölümleri genel olarak yetersiz kalmaktadır. Bu nedenlerden dolayı, alıcılar derin dondurucu alırken mutlaka birkaç kez düşünmek zorunda kalıyor. Günümüzde ne yazık ki düşük seviyede gelişim gösteren tarım sektörümüz nedeni ile sebze, meyve ve tüm besinlerimizi taze tutmamız oldukça önemlidir. İhtiyaçlarınız ve kriterleriniz kapsamında seçeceğiniz Uğur derin dondurucular, uzun yıllar boyunca gıdalarınızın dostu olacaktır. Dolap tipli olarak adlandırdığımız bu derin dondurucuların en çok beğeni toplayan özelliklerinden biri de geniş çekmece ve raflarının bulunmasıdır. Otomatik defrost özelliğine sahip olan bu dondurucuların hacmi, sandık tiplilere nazaran daha küçük boyutlarda olabiliyor. Fakat küçük olmasına rağmen, performans açısından kendinden ödün vermeyen bu modeller de günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Bu gibi bahsettiğimiz derin dondurucuların en büyük artılarından biri de; düzen ve konfor sağlamalarıdır. Bulundukları yerde çok daha az yer kaplarlar ve genelde dikey yapıda olurlar. Bunlara artı olarak çekmecelerin üstünde; hangi yiyecek/besin gruplarını yerleştirip düzenleyebileceğiniz belirtilmektedir. Farklı ısı seviyelerine sahip olan gıda ve yiyecekleri ve paketleri kolaylıkla koruma altına alabilirsiniz. Saya saya bitiremediğimiz Uğur derin dondurucular; defrost, nofrost, manuel, statik ve otomatik gibi birçok özelliğe sahiptirler. Bu çalışma prensipleri; dolapların iç bölmelerinde birikme olasılığı olan buz parçalarından herhangi bir zarar görmemesini sağlamak ve besinlerin bu buz parçalarından herhangi olumsuz bir etki görmemelerini sağlar. Tüm bu işlemler; dondurucularda mevcut olan enerji tüketimlerini arttırarak buzlanma olmadığından dolayı da, harcanacak olan eforun minimum seviyeye indirilmesini sağlar. Sağlanan bu gibi kolaylıkların tümü; alıcıda oluşabilecek olan tüm önyargıların ortadan kalkmasını ve yapılacak geri dönüşlerin de en üst seviyede olması sağlanır. Geçmişten bugüne gelişen teknoloji her ne kadar olağanüstü olsa da, üretimi sağlanan bazı ürünler, eksik, yanlış veya malzemeden kısılarak üretilebiliyor. Bu da o ürünün göstereceği performansın minimum seviyeye düşmesini sağlamış oluyor ve bu nedenle tüketiciler de bir ürün alırken birtakım önyargılara sahip oluyorlar. Bu nedenle Uğur derin dondurucu yorumları; her yönden kusursuz şekilde üretildiğinden dolayı, tüketiciler de her konuda oldukça memnun bir şekilde geri dönüş ve yorumlarını iletmektedirler.

Uğur Derin Dondurucu Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Uğur Derin Dondurucu Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Uğur derin dondurucuların sahip olduğu yüzlerce özelliklerden sadece birkaçı olan multi alarm sistemi, nofrost teknolojisi, süper dondurma özellikleri, ultra lüks depolama alanları, varioZone teknolojisi, büyük hazneli yapıları ve maksimum seviyede gösterdiği performansları ile günümüzde en çok tercih edilen derin dondurucu kategorisinin en başlarında yerini alıyor. Binlerce değişik modeli, her bütçeye uygun fiyatları ve saymakla bitiremeyeceğimiz son teknoloji özellikleri ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Tüm kademelerinde eşit soğutma mekanizmasını devreye sokarak optimal hava sirkülasyonu sağlayan Uğur derin dondurucular, gün geçtikçe daha yeni ve farklı özellikler ile tüketicisine sunulmaktadır. Çözdürme işlemine gerek duymaksızın tasarlanmış olan nofrost teknolojisi ile ev hanımlarının gözdesi haline gelmiştir. Her boya, renge, şekle, özelliğe sahip olan Uğur derin dondurucu fiyatları açısından da ailelerin en yakın dostu. Birbirinden muhteşem özelliklere sahip olmasına rağmen her bütçeye uyum sağlayan fiyatları, gitgide her ailenin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu gibi tüm özellikler ve fonksiyonların; derin dondurucu satın alma sürecinde mutlaka göz önünde bulundurulması gereken kriterler olduğu, kesinlikle unutulmamalıdır. Ani ve emin olmaksızın verilen kararlar; hem maddi açıdan, hem de manevi olarak sizleri sıkıntıya sokabilir. Özellikle gıda kategorisi kapsamında satın alınan tüm ürünlerin içeriği, malzeme yapısı, markası, boyutları, teknolojik avantajları ve bunlar gibi tüm özellikleri talepler kapsamında incelenmelidir. Sizler de ailenize, evinize, kullanımlarınıza ve bütçenize en uygun olan Uğur derin dondurucuların birbirinden muhteşem tüm modellerine Trendyol Online Mağazası’ndan göz atabilir, istek ve arzularınız kapsamında sizlere en uygun olan ürün / ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.