Tutku

21402 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Tutku

Tutku

Tutku iç giyim alanında başarılı bir firma olarak, kurulduğu günden bugüne sektöründe öncüler arasında yerini alır. Müşteri isteklerini ön plana alan marka, bu istekleri karşılamak amacıyla, ürettiği tüm ürünlerde rahatlık ve estetiği aynı düzlemde buluşturur. Tutku, titizlikle yürüttüğü üretim çalışmaları sayesinde herkesin ilgi ve beğenisine hitap eden ürünler üretir. Sürekli yenilenen ürün yapısıyla, ürün gruplarındaki çeşitlilik oldukça fazladır. Kadın, erkek, çocuk her cinsiyet ve yaş grubu için üretilen ürünlerde ana tema rahatlıktır. Bu çerçevede modayı rahatlık anlayışı ile harmanlayan marka hem şık hem de kullanışlı iç giyim modelleri ile dikkat çeker. İç giyim yanında pijama üretimi de yapan firma, bu alanda da farklı cinsiyet ve bedenlerde üretimler gerçekleştirir. Ayrıca çorap, korse ve benzeri tamamlayıcı aksesuarlar da yine Tutku firmasının üretim grupları arasında yer alır. Temel misyonunu rahatlık anlayışı üzerinden kuran Tutku, bu anlayışa hizmet eden ürünleriyle kullanıcıların beğenisine hitap etmeyi hedefler ve bu hedefleri doğrultusunda üretimlerine devam eder. Bu anlamda Tutku markası, dünyada artan nüfusa paralel olarak artış gösteren kullanıcı beklentilerine cevap vermek amacıyla her geçen gün üretim hacmini genişletir.

İç Giyimde Kadınların Tutkusu

Kadınlar, giyim söz konusu olduğunda erkeklere oranla çok daha seçici olabilir. Bu nedenle, kadınlara yönelik olarak geliştirilen her giysi gibi, iç giyim de farklı istekleri karşılayabilecek boyutta olmalıdır. Kadınların bir iç giyim markasından neler beklediğinin farkında olan Tutku, kadınlar için üretilen tüm ürünlerde farklı isteklere cevap verebilecek tarzda üretimler yapar. Tutku iç giyim kadın kreasyonunda atlet, külot, sütyen, çıtçıtlı badi, tayt, büstiyer gibi kadınların sık kullandığı iç giyim aksesuarlarını görmek mümkündür.

Kadınlar için üretilen atletler, kullanılan materyaller ve farklı dizayn seçenekleriyle oldukça çeşitlidir. Onlarca farklı model seçeneğinin bir arada bulunduğu atletler pamuklu, ‌‌likralı, ‌jakarlı, penye gibi kumaşlardan üretilir. Süslemede kullanılan dantel ve güpür detayların yanında günlük kullanım için daha sade ürünler de modeller arasında yer alır. Askı yapısıyla da gruplara ayrılabilen atletlerde ince, kalın, ip askılı veya sporcu tipi askılı modeller bulunur. Ayrıca askısız atlet seçeneği de mevcuttur. Atletlerin model seçeneği gibi renk seçenekleri de çeşitlidir. Siyah, beyaz, ten rengi, pembe, lacivert ve benzeri gibi hemen her renkte Tutku atlet bulmak mümkündür. %100 pamuk ürünler çoğunlukta olsa da tercih edenler için elastik yapılı kumaşlardan üretilen atletler de mevcuttur. Geniş beden seçeneklerinin varlığı sayesinde, istenilen her bedende kadın atleti bulmak mümkündür. Atlet grubu ürünlerin bir başka versiyonu olan çıtçıtlı badiler için de tüm atlet ürünü özellikleri geçerlidir. Bu badilerde ürünler kancalı olarak üretilir. Tutku çıtçıtlı badiler yumuşak yapısı ve sağlam çıtçıtlarıyla sık kullanıma uygun ürünlerden oluşur. Atletler gibi ince, kalın askılı veya fanila tipi kollu modelleri mevcuttur.

Tutku külot grubu ürünlerde de yine model seçeneğini geniş tutar. Pamuklu ve ‌likralı kumaştan üretilen ürünlerin ağırlıklı olduğu külotlarda yine farklı tarzlar dikkat çeker. Yüksek belli ya da bikini tipi külot seçenekleri, geniş beden aralığı ile herkese hitap edebilecek ürünlerden oluşur. Büyük beden ürün seçeneklerinin varlığı, rahatlık bakımından da kadınların beklentilerini karşılar. Dantelli, korseli, desenli, çizgili, tek renk ya da karışık renklerden oluşan külotlar farklı beğeni gruplarına hitap eder. Ayrıca string olarak adlandırılan külot tiplerinde de iddialı ürünler dikkat çeker. Bu ürünler tasarımlarıyla pek çok kişi tarafından beğenilir. Desenli modellerin bulunduğu bu grupta dantelli ve fiyonklu tasarımlara da rastlamak mümkündür. Tutku tayt ürünlerinde ise üç farklı uzunluk grubu söz konusudur. Taytlar diz üstü, ‌kapri ve uzun tayt şeklinde ayrılır. Taytlarda siyah, beyaz, gri gibi klasik renkler hakimdir. Paça detayı dantelli taytlar da rahatlığına şıklık katmak isteyen hanımların beğenisine sunulur. Ayrıca sıcak tutması açısından tercih edilen termal taytlar da ürün grubu içerisinde yer alır.

Kadınların iç giyim aksesuarları konusunda günlük kullanım açısından en sık kullanılan ürün grubu ise sütyenlerdir. Tutku sütyen modellerinde rahatlık arayanlar için lambada tarzı, yarım atlet şeklindeki sutyenler dikkat çeker. Bu sütyenler %100 pamuk penye kumaşlardan üretilerek kadınların en fazla rahat edeceği şekilde tasarlanır. Ayrıca ön planda şıklık isteyen kadınlar için de tamamen dantelden oluşan sütyenler mevcuttur. Dantelli sutyenler modern tasarımlarıyla göze hitap ederken; vücuda uyumuyla da yine rahatlık sağlar. Tutku iç çamaşırı anlamında kadınların isteklerini karşılayabilmek adına ürün gruplarını ve ürün çeşitliliğini her zaman yüksek tutar. Bu sayede kadınların ihtiyaç duyduğu her ürüne kolayca erişebileceği, hem rahat hem de şık tasarımlar geliştirilmeye devam eder.

Tutku Erkek İç Giyim Rahatlığı

Giyim konusunda kadınların ön planda olduğu düşünülse de genel kanının aksine, erkekler de bu alanda pek çok beklentiye sahiptir. Bu konuda yapılacak bir genellemede erkeklerin giysilerden beklentilerinin “rahatlık” olduğu söylenebilir. Beyler, hanımlara oranla modayı daha az takip etseler de konu rahatlık olduğunda en az kadınlar kadar seçici olabilir. Her zaman en rahatını arayan erkekler bu anlamda beklentilerini karşılayacak tarzda ürünlere ulaşmayı ister. Tutku, bu açıdan erkeklerin rahatlık beklentilerine seslenen markalar arasında yer alır. Tutku iç giyim erkek modelleri özellikle beden konusundaki çeşitlilik ile dikkat çeker. Bu anlamda Tutku erkek grubu ürünlerde small (S) bedenden, 4 extra large (4XL) bedene kadar iç çamaşırı bulmak mümkün olur. Bu sayede pek çok markada bulunmayan büyük beden ürünlere Tutku ile çok kolay bir şekilde ulaşılabilir. Atlet, külot, boxer, fanila gibi ürün gruplarından istenilen bedene uygun olarak alışveriş yapılabilir. Tutku erkek atlet modelleri, pamuklu yapısı ve yumuşacık dokusu ile dikkat çeker. Gri, siyah ve beyaz renklerden üretilen atletler kalıplarıyla vücuda tam uyum sağlar. Klasik kalın askılı atlet yapısının yanında sporcu tipi olarak ifade edilen sırt detaylı atletlere de rastlamak mümkündür. Sporcu tipi modellerin bir bölümünde elastik kumaş yapısına sahip ürünler de yer alır. Tutku fanila modelleri ise atletlerde olduğu gibi gri, siyah ve beyaz renklerden oluşur. Klasik kısa kollu fanila modellerinin yanında yarım kollu ürünler de yer alır. Pamuklu yapıdaki bu ürünler kışın içlik olarak da kullanılabilir. Pamuklu ve ince yapısı sayesinde terletmede yapmayan ürünler, günlük kullanıma uygundur. Her türlü giysinin içerisine rahatlıkla giyilebilir.

İç giyim piyasasında Tutku'nun adını en çok duyuran ürünler ise Tutku baksır grubu ürünlerdir. Tutku Türkiye'de bu alanda en çok satan boxer markaları arasında yerini alır. Tutku’nun bu gruptaki ürünleri özellikle rahatlığı ile pek çok kişinin tercihleri arasına girer. Geniş beden seçeneği de yine markanın bu alanda sık tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. Lastikli bel yapısı ve bacak yapısının vücuda uyumu boxer modellerindeki rahatlığın kaynağıdır. Ayrıca tercih edenler için vücudu tamamen saran elastik yapıda boxer seçenekleri de mevcuttur. Bu gruptaki ürünler atlet ve fanila ürün gruplarından farklı olarak çok sayıda renk seçeneğine sahiptir. Siyah, beyaz, gri renklerin dışında lacivert, kırmızı ve yeşil çizgileri olan ürünler de bulunur. Kumaş yapısındaki yumuşaklık ve tenle tam uyumu sayesinde günlük hayattaki sık kullanıma uygun ürünlerdir. Ön kısımda yer alan düğmeli cepler de yine günlük kullanım kolaylığı sağlar.

Tüm erkek iç giyim ürünlerinde %100 pamuk ürünler, tek tek veya paketler halinde satın alınabilir. Her renk ve bedendeki atlet, külot ve fanilaların 2’li, 3’lü hatta 10’lu paket seçenekleri bulunur. Bu sayede sevilen ürünler çoklu paketler halinde satın alınarak stoklanabilir.

Tutku Çocuk Çamaşırları

Yetişkinlerden farklı olarak çocuklar, renkli dünyalarını hayatlarının tüm alanında kullanmayı severler. Bu, günlük hayatta kullandıkları her üründe olduğu gibi iç çamaşırları konusunda da kendini gösterir. Tutku çocuk iç çamaşırlarına baktığınızda, bu renkli dünyayı yansıtmaya çalışan ürünlerden oluşan koleksiyon göze çarpar. Hem kız hem de erkek çocuklar için üretilen çamaşırlarda çocukların seveceği temalar ön plana alınır. Özellikle çizgi karakterlerin baskıları bulunan çamaşırlar çocukların oldukça ilgisini çeker. Sevdikleri çizgi film karakterlerini çamaşırlarda gören çocuklar ürünleri severek kullanır. Ayrıca iç çamaşırı dışında fanila ve taytlar da çocuk kreasyonunda yerini alır. Özellikle okul döneminde içlik olarak kullanılabilecek fanila ve taytlar hem kız hem de erkek çocuklara uygun olarak üretilir. Siyah ve beyaz seçeneği olan fanila ve taytlar pamuklu yapıya ve termal özelliklere sahiptir.

Tutku’nun kız çocukları için tasarladığı ürünlerde pembe ve beyaz renk tonlarındaki ağırlık dikkat çeker. Ancak genel olarak çok sayıda renk seçeneği ile farklı beğeni gruplarına hitap edilir. Küçük hanımların beğenisine seslenmek isteyen Tutku, kız çocuklarına özel çeşitli baskılarla çamaşırları renklendirir. Bu baskılarda farklı çizgi karakterler, gökkuşağı, bulut, güneş, yıldız, kalp, kedi ve köpek gibi pek çok tema bulunur. Kız çocukları için rengarenk külotlar ve kızlara özel boxer seçenekleri de mevcuttur. Atletlerde ise düz beyaz modellerin yanında renkli nakışlı ürünler de yer alır. Atletlerin kalın ve ince askı seçenekleri mevcuttur. Bunun yanında nakışlı atletler, aynı nakış modeline sahip külotlarla kombin yapılarak, set halinde de satın alınabilir. Kız çocukları için üretilen iç çamaşırlarında, fırfır ve dantel gibi detaylara da rastlamak mümkündür.

Tıpkı kız çocuklarında olduğu gibi, erkek çocukları için üretilen ürünlerde de baskılı modeller dikkat çeker. Erkek çocuk boxer modelleri, çocukların beğenisine uygun olarak üretilir. Sarı, kırmızı, lacivert, siyah, beyaz, gri gibi çok sayıda renk seçeneği ile üretilen ürünlerde araba, kaykay ve çizgi karakter gibi baskılar kullanılmıştır. Erkek çocuk atletlerinde sadelik ön planda olurken, kalın ve sporcu tipi askılı modeller mevcuttur. Ayrıca erkek çocuk ürünlerinde siyah, beyaz, gri renklerde yetişkin tipi atletler de bulunur. Bu atletlerle aynı modeldeki boxer seçenekleri de çocuk kreasyonu içerisinde yer alır. Atlet ve boxer birlikte alınarak takım oluşturma şansı mevcuttur. Tutku çocuk iç çamaşırlarında, boxer tercih etmeyenler için erkek çocuk külotları da üretilir.

Tüm çocuk ürünlerinde %100 pamuk ürünler ve dikiş kalitesiyle sağlamlık ön plandadır. Lastikli bölümlerde de kullanılan materyalin kalitesi ürünlerin gönül rahatlığıyla kullanılabilmesine olanak sağlayacak şekildedir. Tüm ürünler çocukların yaş ve beden gruplarına uygun, vücut yapıları düşünülerek üretilir. Bu sayede çocuklarınız için uygun ürüne Tutku kalitesi ile ulaşma imkanınız bulunur. Tüm çocuk ürünleri tek tek alınabileceği gibi, çeşitli paketler halinde de satın alınabilir.

Tutku Pijama Takımı Seçenekleri

Herkes, günün tüm yorgunluğunu atmak için uzandığı yatakta ağır giysilerden de uzaklaşmak ister. Bir tatil gününde evde film izlerken ya da kitap okurken de yine benzer istekler söz konusu olur. Bu gibi nedenlerle pijama, herkesin hayatında önemli bir yere sahip olur. Giyilen rahat bir pijama günlük ev rutininde en kullanışlı giysi durumundadır. Tüm bunların farkında olan Tutku giyim alanında sınırlarını sadece iç çamaşırı çizgisinde bırakmayarak, rahatlık misyonunu pijama koleksiyonuyla da sürdürür. Tutku pijama üretiminde yine kadın ve erkekler için farklı renk, beden ve kalıplarda ürün grupları sunar.

Tutku pijama takımı %100 pamuklu bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde Tutku pijamalar en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Tutku kadın pijama takımları kadınların zevklerine uygun şekilde ve renklerde üretilir. Açık mavi, pembe ve turkuaz gibi canlı renklerden oluşan ürünler, rahatlığın yanında göze de hitap eder. Bol kesimli pijamalar, gece uykusu sırasında ya da günlük kullanımda hareket kısıtlamasına neden olmayacak şekilde tasarlanır. Bu nedenle günlük kullanımda da rahatlığı ile tercih edilebilir.

Tutku erkek pijama takımları yine pamuklu yapısı ve rahatlığı ile dikkat çeker. Her ürün grubunda olduğu gibi yine tüketici istekleri göz önünde bulundurularak üretimler gerçekleştirilir. Bol kesimli penye pijama takımları aynı zamanda içlik olarak da kullanılabilecek şekilde tasarlanır. Bu nedenle erkek pijamalarında siyah ve beyaz renklerin hakim olduğu görülür. Sadelikten hoşlananların tercihi olan pijamalarda baskı ve desen gibi ögeler yer alır.

Diğer Ürün Grupları

Tutku, iç giyim ve pijama takımları dışında farklı tekstil ürünlerinin üretimini de gerçekleştirir. Bunların arasında çorap ve korse gibi ürünleri de saymak mümkündür. Bu ürünler de müşteri tercihleri doğrultusunda farklı çeşit ve model seçenekleri ile üretilir. Çorap konusunda bu tercihleri göz önünde bulunduran Tutku, klasik çorapların yanında babet çoraplar ve termal çoraplar gibi farklı seçenekler sunar. Farklı mevsim özelliklerine seslenen bu çorap tarzları herkese hitap eden renk ve beden seçeneği ile sunulur. Tutku'nun bu alanda dikkat çeken fantastik kadın grubu çoraplarında ise tül, sim, işleme gibi farklı detaylar yer alır. Bu grup çoraplarda renk konusunda çeşitliliğe sahiptir.

Tutku, daha ince görünmeyi amaçlayan kadınların isteklerine seslenebilmek için korseler de geliştirir. Toparlayıcı özellikteki bu korseler sayesinde bir bedene kadar incelmek mümkün olur. Korselerin cilde uyumlu kumaş yapısı ve iz bırakmama özelliği günlük kullanımda kolaylık sağlar. Korselerin dikişsiz kenar yapısı, elbiselerin altından görünmesine engel olur. Bu sayede kimselere fark ettirmeden bir bedene kadar incelme imkanına sahip olunur. Üstelik bu ürünler, uzun süreli kullanımda terletme yapmayan kumaş yapısına sahiptir. Her tür giysinin altına kolaylıkla giyilebilen korseler siyah, beyaz, ten rengi gibi renk seçeneklere ayrılır.

Tüm Tutku ürünleri dikiş ve kumaş yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanıma sahiptir. 30 - 40 derecelik makine ayarında yıpranma ve solma yapmadan yıkanabilir. Tutku ürünleri, etiketleri üzerinde yazan kullanım talimatlarına uyulduğu taktirde herhangi bir sorun yaşanmadan uzun yıllar kullanılabilir. Ayrıca kurutma makinesi kullanımına da uygun ürünlerdir. Hemen ürünleri inceleyip kendinize uygun olanları sepetinize ekleyebilirsiniz. Üstelik Tutku iç giyim outlet modelleri, uygun fiyatlarıyla Trendyol' da. Şimdi Tutku iç giyim yorumlar bölümüne bakarak en doğru seçeneği bulabilir ve vakit kaybetmeden ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Hemen şimdi sayfayı tıklayıp, Trendyol'a özel Tutku iç giyim fiyatları ile tanışmanın tam zamanı. Kaliteyi uygun fiyatlarla satın almanın rahatlığını siz de yaşayın.