Top Model

802 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Top Model

Çocuklarınızın severek vakit geçireceği çeşitli ürünler tasarlayan Top Model, 1985 yılında Hamburg'da faaliyet göstermeye başlayan Depesche markasına aittir. Farklı seçeneklerin bulunduğu geniş ürün aralığına sahip marka, çeşitli serilere sahiptir. 

Top Model Ürünleriyle Çocuğunuzun İçindeki Tasarımcıyı Çıkartın

Top Model, modayı yakından takip eden okul ürünleriyle çocukların eğlenceli anlar yaşamasını sağlar. Marka, çocuklarınızın içlerindeki moda tasarımcısını ortaya çıkarmaları için ihtiyaçları olan her şey sunar. Top Model tasarım kitabı ile çocuğunuz, çeşitli modellerde kumaş şeklinde olan kartları keserek kalıplara ulaşabilirler. Değişik tekstil modellerine sahip olan desen ve etiket sayfaları sayesinde hayallerindeki giysileri gerçeğe dönüştürebilirler. Daha sonra tamamen kendi zevklerine ve tarzlarına uygun olarak kıyafetleri çıkartmalarla süsleyebilirler. İsterlerse de kendi boyama tekniklerini kullanarak, aksesuar tasarımlarını yapabilirler. Çocukların yaratıcılık becerilerini geliştiren Top Model tasarım kitabı ve Top Model tasarım defteri, onların sınırsız hayal gücünü ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Top Model boyama kitabı ya da Top Model tasarım defteri ile çocuğunuz, boyama şablonlarından yararlanarak hayalindeki tasarımları gerçekleştirir. Modayı yakından takip edebilen çocuğunuzun kendi tarzının oluşması ve stilini yansıtması Top Model ile oldukça kolaydır. 

Top Model ile Çocuğunuzun Yaratıcılığını Artırın

Top Model, tasarladığı son moda okul ürünleriyle okula gitmeyi çok daha zevkli hale getirir. Rengarenk kağıtlardan oluşan defterler, özel tasarıma sahip Top Model kalem kutu, kalem ya da stickerlar. Tüm okul ürünleriyle okulda da çocuğunuzun yanında yer alır.

Top Model her zaman güncel ve trendleri takip eden tasarımlara sahiptir. Çocuğunuzun en sevdiği desenlere sahip Top Model çanta modelleri ya da beğendiği hayal kahramanlarının üzerinde bulunduğu Top Model kalemlik çeşitleriyle çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. En sevdiği karakterin oluşturduğu Top Model okul çantası ile beğeni kazanır. Bununla birlikte markanın sahip olduğu geniş ürün çeşitliliği hediye için de güzel bir seçenek oluşturur. Çocuğunuza özel bir Top Model ürününü hediye edebileceğiniz gibi çocuğunuz arkadaşları için de Trendyol üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Top Model, çocuklarınızın eğlenceli ve güzel vakit geçirmesi için tasarlanan kırtasiye ürünleriyle onların yaratıcılıklarının da gelişmesini destekler. Top Model kalemleri ya da Top Model boyama kitabı sayesinde çocuklarınız hem tek başına hem de arkadaşlarıyla unutulmaz anlar yaşar. 

Geniş Ürün Seçenekleriyle Unutulmaz Anlar

Çocuklarınızın el becerilerinin gelişimini de destekleyen Top Model ürünleri, farklı tasarımlarla tüm kırtasiye ihtiyaçlarınızı karşılar. Özellikle tasarımsal yönünü ve hayal gücünü geliştiren Top Model defteri, çocuklarınızın fiziksel açıdan gelişimine de katkıda bulunur. Kendi tasarımlarını gerçekleştirirken göz koordinasyonu ya da farklı el becerileri kazanması açısından da çocuğunuzu destekler. Üstelik Top Model tasarım defteri  ve Top Model tasarım kitabı çantalı yapısı sayesinde her yere kolayca taşınabilir. Böylece gittiğiniz her yerde çocuğunuz da sıkılmadan saatlerce vakit geçirebilir.

Tasarım defterlerini destekleyecek ve çocuğunuzun rahat bir şekilde yazı yazabileceği ya da boyama yapabileceği farklı çeşitlerdeki kalemler de özel tasarımlarla sunulur. Çocuğunuza büyülü bir dünyanın kapılarını aralayacak renklere sahip Top Model keçeli kalem serisi, kolay kullanımı ve rengarenk tasarımıyla çocuğunuzun vazgeçilmez kalemleri arasında yer alır. Top Model kalem kutu çeşitleri de çocuğunuzun en sevdiği Top Model kalemleri taşımasında ona yardımcı olur. 

Geniş kırtasiye ürün seçeneklerinin dışında marka, günlük kullanıma uygun farklı tasarımlarıyla da çocuğunuzu mutlu eder. Top Model kupa çeşitleriyle çocuğunuz en sevdiği karakterlerle içeceğini içmenin keyfini yaşayabilir. Çocuğunuz birbirinden güzel görseller içeren fırça modelleriyle de ister kendi saçını, isterse de bebeklerinin saçını tarayarak eğlenceli vakit geçirebilir. 

Top Model kalem kutu, Top Model defteri ya da Top Model kitabı gibi pek çok özel ürünü Trendyol'la zorlanmadan sipariş verebilirsiniz. Siz de sürekli olarak güncellenen tasarımların arasından, çocuğunuzun her zaman seveceği bir Top Model ürünü bulabilirsiniz.