search result placeholder

Tommy Hilfiger Parfüm

Tommy Hilfiger, Thomas Jacop Hilfiger tarafından kurulan ve kısa zaman içinde dünya çapında tanınır hale gelen bir moda markasıdır. Markanın çıkış yaptığı ülke Amerika Birleşik Devletleri’dir. Kadın, erkek ve çocuklara hitap eden ürünler piyasaya süren marka özellikle Amerika’da trend olan moda ve popüler kültür akımlarından ilham alır. Markanın misyonlarından biri herkese hitap etmektir. Bu yüzden cinsiyet ve yaş ayrımı gözetmeden üretim yapar. Moda dünyasında kırk küsür yıldır faaliyet gösteren marka bu dünyanın ünlü isimleri arasındadır. Markanın yüzden fazla ülkede kullanıcısı bulunur. Etiketini ya da logosunu taşıyan ürünler arasında dış giyim, iç giyim, aksesuar, ayakkabı ve parfüm çeşitleri bulunur. Sadık ve geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan marka stil dünyasında gerçekleşen değişimleri takip eder. Hatta stil dünyasında gerçekleşen değişimlerin önemli bir kısmını da domine eder. Çağımızın önemli akımlarından sayılan minimalizmi 80’li yıllarda benimseyen markanın bu çizgiyi takip ederek piyasaya sürdüğü ürünler büyük ilgi görür. Markanın imzasını taşıyan parfümler de yine yoğun bir şekilde ilgi görür. Farklı seri ve isimlere kullanıma sunulan Tommy Hilfiger parfüm çeşitleri her yaştan kadın ve erkeğin tercihi olmaya müsaittir. Stil sahibi bir kişinin giydiği kıyafetleri tamamlaması açısından parfüm kullanması tarzını ve duruşunu tamamlayan durumdur. Kaliteli ve orijinal Tommy parfüm çeşitlerine Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Size Yakışan Kokunun Adresi: Tommy Hilfiger

Parfümler kullanım alanları geniş olan koku unsurlarıdır. Oda içlerinin ve bedenlerin güzel kokmasını sağlayan parfümler yüzlerce yıldır insanlar tarafından kullanılır. Günümüzde kişilerin imajı açısından önem teşkil eden parfümler doğru seçildiği zaman kişinin kendi kokusu ile uyum yakalar ve ortaya oldukça başarılı bir sonuç çıkar. İnsanların koku hafızası çoğu zaman işitsel ve görsel hafızalarından daha güçlüdür. Bu yüzden pek çok kişi için kokular ve parfümler oldukça önemlidir. Şık kıyafetlerle birleşen iyi bir koku hem dikkat çeker hem de cezbedicidir. Hayatın bu kadar içinde yer alan kokunun öneminin farkında olan marka, kendi adına yaraşır parfümlerle karşınıza çıkar. Siz de markanın ürettikleri arasından sizin için doğru parfümü seçerek stilinizi bambaşka bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Diğer insanlar üzerinde iyi izlenim bırakmak istiyorsanız doğru malzemelerle üretilen parfümleri tercih edebilirsiniz. Dikkat, bilgi ve doğru tekniğin bir araya gelmesiyle üretilen parfümler tüm dünyada sıklıkla kullanılan parfümler arasında gösterilir. Doğada bulunan çeşitli özlerin esansiyel yağlara dönüştürülmesiyle elde edilen parfümler çeşitli aşamalardan geçerek sizlere sunulur. Parfümlerin diğer koku unsurlarından temel farkı sıkılmaya müsait bir yapıda olmasıdır. Parfümler kendi aralarında üç ana kategoriye ayrılırlar. Eau de Parfum (EDP), Eau de Toilette (EDT) ve Eau de Cologne (EDC) olarak sınıflandırılan parfümlerin içindeki esansiyel yağ oranı farklılık gösterir. Bu da parfümün kalıcılığını ve yoğunluğunu önemli ölçüde belirler. EDP sınıfındaki parfümler oldukça yoğundur. Bu sınıfa dahil ürünler piyasada az miktarda bulunan parfümlerdir. Fiyat performans açısından makul bir sonuç ortaya koyan EDT parfümler ise sıklıkla piyasaya sürülen ürünlerdir. Bu parfümlerin kalıcılığı yeterli düzeydedir. Kokuları çoğu kişi için kafi seviyede bir yoğunluğa sahiptir. Son kategori olan EDC parfümler de tıpkı EDT’ler gibi sıklıkla kullanılır. Eau de Cologne parfümler özellikle hafif parfüm seven kişiler tarafından tercih edilir. Parfüm tercih ederken hangi sınıftan bir parfüm alınacağı önemlidir. Parfümün fiyatları ve performansları da bu sınıflara göre değişir. Tommy Hilfiger parfüm kullananlar kaliteli parfümlere uygun fiyattan sahip olurlar. Aradığınız nitelikteki parfümler Trendyol’da yer alır. Markanın tecrübeli kalitesiyle sizlere sunulan parfümleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Tommy Hilfiger’ın Çarpıcı Parfümleri

Parfümlerin kokusu sürüldükleri andan itibaren değişmeye başlar. Bu duruma parfümün notaları adı verilir ve her parfümün üç notası bulunur. Alt, orta ve üst olarak adlandırılan bu notalar zamanla birbirine dönüşür ve bu esnada parfümün kokusu da değişime uğrar. Parfüm ilk sıkıldığı anda üst nota hissedilir. Bu üst notanın etkisi yaklaşık yarım saat sürer. Tommy klasik parfüm ve markanın diğer parfümleri bu ilk yarım saatte dikkati üzerine çeken parfümlerdir. Üst notalar etkisini yitirdikten sonra sıra orta ve alt notalara gelir. Parfüm sıkıldıktan saatler sonra bile o parfümün kokusu hissedilir. Kaliteli ve doğru bir parfüm her notasıyla size yakışır ve dikkat çeker. Alanında uzman parfümörler tarafından oluşturulan Tommy Hilfiger Now parfüm sahip olduğu fresh koku sayesinde günlük kullanım için idealdir. Akşam saatlerinde de rahatlıkla kullanılabilir bir parfümdür. İçindeki esansların doğru oranlanması ile birlikte kalıcılığı fazla olan parfümler sıkıldıkları tenle uyumlu olursa saatler boyu etkisini korur. Parfüm alırken o parfümün içindeki yağların kaynağına dikkat etmek önemlidir. Meyve, bitki ve çiçek kaynaklı esanslar kokularını genellikle ilk etapta belirgin olarak hissettirir. Bu esanslar etkisini bir süre son yitirir. Odunsu (sandal ağacı, vanilya, sedir) ve hayvansal esansların kokusu daha alt notalarda kendini belli eder. Tommy Hilfiger erkek parfüm çeşitleri erkeklerin beden kokusu ve vücut ısısına göre üretilmiş özel parfümlerdir. Gün boyu iyi kokmanızı sağlayacak bu parfümlerle stilinizi tamamlar. Aynı şey Tommy Hilfiger kadın parfüm çeşitleri için de geçerlidir. Sıkıldığı bedenle uyum sağlayan bu parfümler başarılı sonuçlar doğurur. Alanına hakim kişilerce üretilen parfümler çoğu bedenle gerekli uyumu yakalar. Markanın ülkemizde satışa sunduğu bu özel parfümleri inceleyebilir ve bütçenize uygun bir parfüm bulabilirsiniz. 

Tommy Hilfiger Markasının Parfümleri Trendyol’da

Her tenin kendine has bir kokusu vardır. Kişiye uygun olan parfüm bu kokuya yakışır. Marka mümkün mertebe sizinle uyumlu parfümler üretmeyi hedefler. Bu bağlamda birbirinden farklı türlerde parfümler piyasaya sürer. Tommy Hilfiger sport parfüm aktif bir hayat yaşayan kişiler içindir. Düzenli olarak spor yapanların ya da profesyonel sporcuların tercih ettiği bu parfüm güçlü kokusu ve uzun süren kalıcılığı ile ön plandadır. Sahip olduğu fresh koku sayesinde hareketli bir yaşam temposu olan herkese hitap eden bu parfüm markanın sıklıkla tercih edilen parfümleri arasında yer alır. Tommy Hilfiger Dreaming parfüm şıklığına düşkün kadınlar için üretilmiş ve böylesi kadınların tarzıyla uyumlu olan bir parfümdür. Hem yaz hem kış mevsiminde rahatlıkla kullanılması mümkün olan bu parfüm şıklığınıza daha da önem verdiğiniz anlarınızda sizlerle olması amacıyla üretilir. Parfümler nabız noktalarına sıkılarak kullanılan ürünlerdir. Boyun, bilekler ve dirsek içleri parfümlerin sıkça sıkıldığı yerler arasındadır. Kaliteli bir parfümü bu bölgelere az miktarda sıkmanız yeterli olacaktır. Markanın parfümleri oldukça cüzi miktarda bir kullanımla bile fark edilir sonuçlar ortaya koyar. Satın alındığı vakit uzun süre kullanılan parfümleri doğru koşullarda saklamak önemlidir. Markanın parfümlerini ışık, ısı ve nemden uzak tuttuğunuz sürece parfümünüz uzun süre boyunca kullanıma hazır biçimde sizi bekler. Tommy Hilfiger parfüm fiyatları parfümün türüne ve miktarına göre değişir. Çeşitler arasında Tommy Hilfiger 200 ml parfüm sıklıkla satın alınan parfümlerden biridir. Markanın satışa sunduğu ve bütçenize uygun olan parfümleri incelemeniz tavsiye edilir. Tommy Hilfiger parfüm yorumları ve puanlarını değerlendirerek parfümler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

search result placeholder