Tıraş Ürünleri

4133 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Tıraş Ürünleri

Trendyol'da yer alan kadın ve erkeklere özel tıraş ürünleri kolayca tıraş olabilmenize yardım eder. Tıraş bıçağından tıraş jeline kadar tüm ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş kullanışlı yardımcı ürünlerle beraber kısa zaman içerisinde kusursuz bir şekilde tıraş olabilirsiniz. kategorisinde bulabileceğiniz ve farklı markaların alternatif yaratan ürün seçenekleri arasından birini tercih ederek satın alabileceğiniz bu ürünler, cildinizi kesmenizi ve tahriş etmenizi önlemeye yardımcı özelliklere sahiptir. Dilerseniz kullan-at bıçaklarla birkaç kullanımın ardından bıçağı atıp yeni bir bıçağa geçebilirsiniz. Art arda kullanıma uygun bu tür bıçaklar, konforlu bir şekilde tıraş olabilmek için idealdir. Sadece başlığını değiştirerek kullanabileceğiniz bıçaklar da bulunur. Bu ürünlerle beraber ana gövdeyi korursunuz ve çok sayıda tıraşı verimli bir şekilde yapabilmenize olanak tanıyan başlığı belli bir süre sonra değiştirebilirsiniz. 

Yumuşak Kesim Sağlayan Ürünler

Keskin bıçaklara sahip tıraş ürünleri yumuşak bir kesim sağlar. Cildinizde kanama sorunu yaşamadan kısa zaman içerisinde tıraş olabilmeniz için ideal olan bu bıçaklar jel yardımıyla keskinliğini kanıtlar. Kolayca köpüren tıraş jelleri, esanslarıyla teninizin daha çekici bir koku kazanmasına da katkı sağlar. Koruyucu bir yüzey oluşturan ve kıllarınızı pürüzsüz bir şekilde kesen bıçaklar farklı modeller içerir. Tıraş ürün çeşitleri arasındaki tek bıçaklı ya da çift bıçaklı modeller farklı ihtiyaçlara cevap veren tasarımlarıyla beğeninizi kazanır. Üç ya da dört bıçak içeren ürün çeşitleri de Trendyol'da bulabileceğiniz seçenekler arasındadır. Tıraş bıçaklarının alt ve üst bölümlerinde yer alan kaygan noktalar kesim sırasında bıçağın daha kolay hareket etmesini ve takılmamasını sağlar. Tıraş ürün fiyatları bütçeniz için hesaplı seçimler yapabilmenizi mümkün kılar. Özellikleri cildinize uygun bir yapı taşıyan tıraş bıçakları arasından dilediğinizi anında sipariş edebilirsiniz.

Tende Ferahlık Hissi

Erkeklere ve kadınlara özel kokular içeren tıraş losyonları tende ferahlık hissi yayar. Tıraş sonrasında tahriş ya da kızarıklık sorunu yaşamamak için de değerlendirebileceğiniz losyonlar farklı koku tipleri ile zevklerinize hitap eder. Tıraş köpükleri, kolayca köpüren formülleriyle az miktarda köpük kullanarak kısa zaman içerisinde rahatça tıraş olabilmenizi mümkün kılar. Kayganlık yaratan köpükleri cildinizde köpürterek teninize yayılmasını sağlayıp pratik bir şekilde tıraş olabilirsiniz. Hem yüz hem de koltuk tıraşı için ideal olan jellerle genital bölge tıraşı da gerçekleştirebilirsiniz. Tıraş bıçakları da vücudunuzun farklı bölümlerini tıraş edebilmeniz için uygun bir yapı taşır. Cildinizi nemlendiren köpük ve tıraş jelleri, kuruluk sorunu yaşamadan tıraş olabilmek için idealdir. 

Dermatolojik Olarak Test Edilmiş Ürünler

Sorunsuz bir kullanım için gerekli testlerden geçirilmiş olan ve dermatolojik bakımından uygun özellikler taşıyan tıraş köpüğü çeşitleri kokularıyla ferahlık yayar. Uzun süreli bir pürüzsüzlük elde etmek için yararlanabileceğiniz tıraş bıçağı modelleri, daha parlak ve kusursuz bir cilde sahip olmanız için sizi destekler. Erkeklerin sakal tıraşı için esnek özellikler taşıyan bıçaklar, farklı sakal tipleri oluşturmak için hassas bir kesim yaratır. Kayganlaştırıcı bantlar, boğaz ve çene gibi özel noktalarda bıçaktan verimli bir performans elde edebilmenizi kolaylaştırır ve kesik sorunu yaşamamanız için size yardım eder. Sinek kaydı tıraş için de uygun olan bıçaklar, tek seferde sakal ve bıyıklardan kurtulmak için kesim yapabilme olanağı tanır. Keskin bıçaklar tıraş olma sürenizi kısaltır ve biçimli bir şekilde favorilerinizi ya da top sakalınızı ayarlayabilmenizi sağlar. Islak elle kolayca kavranabilen tıraş bıçakları sayesinde ürün elinizden kaymaz. Tıraş bıçaklarının ergonomik tasarımı yardımıyla tıraş olurken güvenlik ve hızı bir arada elde edebilirsiniz.