Tıraş Ağda Epilasyon

10814 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Önceki sayfaSonraki sayfa

Tıraş & Ağda & Epilasyon

Kişisel bakımın en önemli detaylarından birisi olan epilasyon, sağlıklı ve hijyenik ürünler ile keyifli anlara dönüşüyor. Özellikle kadınların düzenli olarak yaptığı ya da yaptırdığı epilasyon işlemleri, ev ortamında gerçekleştirildiğinde hijyenin ve konforun standartları yükseliyor. Trendyol'un içinde farklı cilt tipleri için birbirinden kaliteli epilasyon ürünleri sunuluyor. Güvenilir markaların sunduğu tıraş ve ağda ürünlerinin yanı sıra pek çok yardımcı ürün de yer alıyor. Ağda bezleri, temizleyici yağlar, tüy azaltıcı kremler, tüylerin geç çıkmasını sağlayan spreyler ve tüy sarartıcı kremler kadınların titizlikle incelediği ürünlerin başında geliyor. Kullanımı son derece kolay ve güvenli pek çok epilasyon ürünü özel formülleri ile vücudunuzu güzelleştiriyor.   

Epilasyon Ürünleri

Epilasyonda en klasik yöntemlerden birisi olan tıraş, modern teknolojinin sunduğu imkanlarla daha güvenli ve daha kalıcı sonuçlar veriyor. Ünlü markaların sunduğu tıraş ürünleri arasında yer alan tıraş bıçağı ve tıraş makinesi çeşitleri, hem kullanım açısından kolaylık sunuyor hem de cilde zarar vermiyor. Uzun ömürlü tıraş bıçakları keskinliği ve dayanıklılığı ile öne çıkarken kullan-at tıraş bıçakları özellikle seyahatlerin en büyük kurtarıcılarından sayılıyor. Epilasyonda en yaygın olarak kullanılan yöntemlerden birisi olan ağda, cilde pürüzsüzlük kazandırırken tüylerin çıkma süresini de uzatıyor. Ağda çeşitleri arasında el ağdası, klasik ağda ve sir ağda yer alıyor. Epilasyonun sonuçlarının kalıcılığını sağlayan ürünler arasında tüy azaltıcı kremler, tüy azaltıcı losyonlar ve tüy azaltıcı jeller dikkat çekiyor. Hassas ciltlere özel ürünler ile hoş kokulu ve nemlendiricili ürünler epilasyon sürecini keyifli bir deneyime dönüştürüyor. 

Ağda Çeşitleri

Ağda çeşitleri hem içeriklerine hem de epilasyon uygulanacak bölgeye göre çeşitlilik gösteriyor. Klasik ağda en bilindik yöntemler arasında yer alırken kullanımı gittikçe yaygınlaşan sir ağda çeşitlerinde ise her bölge için farklı ürünler sunuluyor. Kozmetik ve kişisel bakım kategorisinde sunulan ağda çeşitleri arasında el ağdası, normal ağda, aromatik kokulu soyulabilir ağda ve pudralı ağda seçenekleri öne çıkıyor. Ağda sırasında kullanılmak üzere tasarlanmış ağda bezi çeşitleri ise cilde zarar vermeyen yapısı ile dikkat çekiyor. Kullanım açısından son derece pratik olması sebebiyle yoğun ilgi gören ağda bantlarında ise hem klasik hem de sir ağda seçenekleri sunuluyor. 

Epilasyonda Modern Yöntemler 

Yüz bölgesi, koltuk altı, bacaklar, bikini bölgesi ve özel bölge için tasarlanan epilasyon ürünleri kadınlara kendini güvende hissettiriyor. Tüy dökücü krem ve jeller kısa sürede hızlı sonuçlar vermesi sebebiyle tercih ediliyor. Duşta tüy dökücü krem bir yandan cildinizi korurken diğer yandan uzun süreli pürüzsüzlük sağlıyor. Epilasyon seçenekleri arasında en çok tercih edilenlerden ağda bantları, güvenli ve pratik kullanımı ile öne çıkıyor. Normal ağda bantları, tüyleri kökünden alarak yumuşak ve ipeksi bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Sir ağda bantları arasında her cilde ve her zevke uygun pek çok çeşit yer alıyor. Hassas ciltler için tasarlanmış pudralı sir ağda bantları, kuru ciltler için nemlendiricili sir ağda bantları ve hoş aroması ile epilasyonu daha konforlu hale getiren vanilya kokulu sir ağda bantları kadınlardan yoğun talep görüyor. 

Tüy Azaltıcı Çözümler 

Trendyol'da satışa sunulan epilasyon ürünleri arasında hem epilasyonu hem de epilasyon sonrasını kolaylaştıran ürün çeşitleri de yer alıyor. Tüy azaltıcı krem düzenli kullanımda tüylerin güçsüzleşmesini ve giderek azalmasını sağlıyor. Tüy azaltıcı losyon çeşitleri, tüyleri azaltırken aynı zamanda cildinizi besliyor. Tüy azaltıcı jel, güçlü formülü sayesinde tüy köklerine etki ederek kalıcı sonuçlar veriyor. Melisa özlü tüy azaltıcı ‌sirli bant, istenmeyen tüyleri kökünden alırken içeriğindeki geciktirici formül ise tüylerin daha geç çıkmasını sağlıyor. Epilasyon sonucunun daha etkili olmasında önemli rol oynayan ürünler arasında tüy sarartıcı krem, tüy geciktirici sprey, ağda öncesi serinletici sprey, ağda bakım seti, kalıp sir ağda, ağda sonrası temizleme ve masaj yağı yer alıyor.