Tommy Hilfiger Terlik

13 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Tommy Hilfiger Terlik

Ayağınızın Rahatı için Tommy Hilfiger Terlik Modellerini Seçin

Tommy Hilfiger terlik modelleri gündelik hayatta kullanılabilen vazgeçilmez ürün gruplarından biridir. Tommy Hilfiger markası yaklaşık 35 yıldır dünyaya hizmet veren önemli markalar arasındadır. Marka kadın ve erkek kategorisinde birçok ürün grubu bulunmaktadır. Özellikle kaliteli malzeme içeriği sayesinde kullanıcılarının beklentisi karşılamakta ve fazlasıyla talep görmektedir. Öne çıkan ürün grupları arasında ise terlik çeşitleri bulunmaktadır. Terlik modelleri özellikle bahar ayları ve yazları ayağımızdan çıkarmadığımız ürünler arasındadır. Terlikler yalnızca dışarı da tercih edilebileceği gibi evde de tercih ettiğimiz ürünler arasındadır. Terlik alırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Ayağınızın numarasına göre terlik almanız en önemli detaylardan biridir. Özellikle ayağınıza küçük gelen terlik seçimleri ayağınızın rahatlığını önemli ölçüde engeller. Bu nedenle ayağınızın numarasına göre terlik seçimi almanız gerekecektir. Terliğin ayağınızın şekline göre olması da oldukça önemlidir. Bazı insanların ayak parmaklarının olduğu kısım, normalden daha geniş olabilir. Ayağının ön tarafı daha geniş olan kişilerin, daha dar terlik modelleri seçmeleri ayağını sıkmasına neden olacak, tahriş ya da yara gibi durumları beraberinde getirecektir. Alacağınız terliğin rahat olması hareket edebilmeniz açısından oldukça önemlidir. Özellikle tabanlarında kullanılan yumuşak yapı içeriği ayağın yorulmasını engelleyerek günlük hayatta rahat hareket edilebilmesini sağlayacaktır. Tommy Hilfiger terlik modelleri ile gün boyu aktif hareket edebilirsiniz. Bunun yanı sıra terliği nerede kullanacağınız büyük önem taşır. Terliklerde kapalı, açık, topuklu, düz taban ve parmak arası gibi seçenekler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra markada gündelik hayatta ve evde kullanabileceğiniz birçok terlik modeli bulunmaktadır. Tommy Hilfiger terlik kadın modelleri arasında Sequins Sparkle öne çıkan terlikler arasındadır. Kalın bantlı, ince bantlı ve parmak arası modeller oldukça dikkat çekmektedir. Kalın bantlı terlik modelleri ayağı tamamen sardığı için hareket edebilmeyi kolaylaştırır ve ayağın kaymasını tamamen engeller. Ön kısmın geniş olması her ayak türünün içine rahat yerleşmesini sağlayacaktır. Hafif yapısı sayesinde ürün ayağınıza ağırlık yapmayan Tommy Hilfiger Outlet terlik modellerinden biridir. Ürün gerçek deriden yapıldığı için yıllar boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Düz taban olan bu ürün, gün boyu ayağınızda varlığını hissettirmez. Malzeme içeriğinin hava alması sayesinde ayağınızı terletmez. Üzerinde pullu T harfi, terliğin daha hareketli görünmesi ve markanın temsili için kullanılmıştır. Bu ürünün siyah seçeneği bulunduğu gibi beyaz modeli de bulunmaktadır. Gündelik hayatta tercih edebileceğiniz gibi, plaj şıklığında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şıklığı ile Ayağınızdan Hiç Çıkartamayacağınız Tommy Hilfiger Terlik Çeşitleri

Markanın öne çıkan bir diğer bayan terliği Tommy Hilfiger kırmızı terlik modeldir. Bu terliğin üst kısmı kalın bantlı olup ayağı rahat bir şekilde sarar. Bunun yanı sıra, ayağı geniş ya da dar olan kişilerin rahatlıkla tercih edebileceği bir üründür. Taban kısmında kullanılan kaliteli malzeme içeriği uzun ömürlü kullanım sağlamasının yanı sıra hafif yapısı ile ayakta yokmuş hissi uyandırır. Topuğu kavrayan iç yapısı saatlerce ayağınızda kalsa dahi ayağın yorulmasını engeller. Kadın kategorisinde plajda kullanabileceğiniz terlik modelleri de bulunmaktadır. Tommy Hilfiger plaj terlik modeli olan ürün parmak arası kullanıma sahiptir. Şık bir tasarımı bulunan ürün, ince çapraz bantlarla tasarlanmıştır. Ürünün kumaş yapısı suya girdiğinde bile zarar görmez. Tabanında kullanılan süngerimsi yapıda rahatlığı ile plajların vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Siyah renkli olması nedeniyle her mayo ve pareo ile rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Kadın kategorisi arasında bulunan Leather Flat terlik modeli yere sıfır taban olarak tasarlanmıştır. Üst yapısı kalın bant tasarımı olan ürün, %100 deriden yapılmıştır. Tabanı çok hafif olan ürünün kenar kısımlarında kullanılan hasır detayları sıradan görünmesinin önüne geçer. Ayağınızı saran yapısı rahat hareket edebilmenizi sağlar. Yumuşak yapısı sayesinde ürünü saatlerce aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu ürün Tommy Hilfiger siyah terlik modelleri arasındadır. Markanın kadın kategorisinde yalnızca sıfır taban değil topuklu terlik modellerine ulaşabilmeniz mümkündür. Dolgu topuk kullanılan bu modelde, topuğun ayağı desteklemesi sayesinde sıfır taban terlik giyiyormuşsunuz rahatlığı vermektedir. Topuğu oldukça hafif olan bu ayakkabı, ayağı yormayacak şekilde dizayn edilmiştir. 2 kalın bandı bulunan üründe ön bandı deriden yapılmıştır. Arkadaki bant ise lastikli kumaştan tasarlanmıştır. Ayağın yapısına göre genişleme özelliğine sahip bu lastikler sayesinde her ayak şekline sahip kadınlar tercih edebilecektir. Arka bandı cırt cırtlı olması sayesinde ayağınıza göre ayarlayıp cırt cırtı yapıştırabilirsiniz. Üründe kullanılan kaliteli malzeme içeriği sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlanacaktır. Şık bir tasarıma sahip Tommy Hilfiger dolgu topuk terlik gündelik hayatta tarzını yansıtmayı seven kadınların tercihleri arasındadır.

Tommy Hilfiger Terlik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markada yalnızca kadınlara yönelik değil, erkek kategorisinde de terlik modellerine ulaşabilirsiniz. Erkekler de özellikle yaz ayları ve bahar ayları başta olmak üzere gündelik hayatlarında ve plajlarda terlik tercih ederler. Bu nedenle markada geniş model ve beden içeriği bulunmaktadır. Erkek modelleri arasında lacivert terlik modeli dikkat çekmektedir. Tommy Hilfiger lacivert terlik rahat ve şık görünümü ile erkeklerin talep gösterdiği ürünler içerisindedir. Kumaş yapısı sayesinde ayağı yumuşak bir şekilde sarar. Kalın bandı ayağın rahat hareket etmesini sağladığı gibi ayağın kayarak öne gitmesini engelleyecektir. Terlik modelinde bulunan beyaz hafif taban saatlerce kullanımda bile ayağı sıkıştırmaz. Kauçuk tabanı kaymaları engeller ve ayağın nefes almasını sağlar. Bu nedenle ayakta ve terlikte koku oluşumu görülmez. Rahat kalıbı bulunan terliği her ayak tipine sahip kişiler tercih edebilecektir. Erkek modellerinde Tommy Hilfiger deri terlik çeşitleri arasında ilgi gören modellerden biri çapraz bantlı terliklerdir. İnce çapraz bantlar bulunan terlik ayağı tamamen sarar. %100 deri kullanılarak tasarlanmış bu terliği yıllarca eskimeden giyebilmeniz mümkündür. Tabanı da deriden yapılan ürün oldukça hafiftir ve nefes alan bir yapısı vardır. Tasarımında derinin üzerine lacivert ve kahverengi kumaş geçişleri kullanılarak hareketlendirilmiştir. Markada erkeklerin plajda tercih edebileceği terlik seçenekleri bulunmaktadır. Parmak arası olan bu model ayağın plajda rahat hareket edebilmesini sağlayacaktır. Kumaş çapraz bantları sudan olumsuz etkilenmemesini sağlar. Tabanında kullanılan malzeme ayakta hafiflik sağlar ve hiçbir olumsuz durumdan etkilenmez Rahat kalıbı her beden seçeneğinin bulunması sayesinde her erkek tarafından tercih edilebilir. Lacivert renge sahip bu ürün tüm renklerle kombin yapılarak giyilebilecektir. Tommy Hilfiger terlik çeşitleri arasında öne çıkan bir diğer ürün, Essentlal Flag modelidir. Terliğin kalıbının çok rahat olması sayesinde her ayak tipine sahip erkekler tercih edebilmektedir. Üründe kalın geniş bant tasarımı kullanılmıştır. Bu bandın tasarımında termoplastik poliüretan malzemesi kullanılmıştır. Bantta kullanılan lacivert, beyaz ve kırmızı detaylar sıradan görünümünü hareketlendirmiştir. Terliğin tabanı çok hafif bir yapıda olup ayağın nefes almasını sağlayacaktır. Bu nedenle terin neden olduğu kötü kokuların oluşmasını engeller. Gündelik yaşantısında erkeklerin rahatlıkla tercih edebileceği bu ürün, ayağınızı hiç yormayacaktır. Ayrıca bu modelde birçok bedeni rahatlıkla bulabilirsiniz. Tommy Hilfiger terlik fiyatları; ürün kategorisi, modeli, malzeme içeriği gibi durumlara bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Trendyol uygulaması üzerinden giriş yaparak markanın ürünlerine ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize atarak uygun fiyat ve ödeme koşulları ile ürünlere sahip olabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir