Terlans Doğal Ahşap Cilası Gomalak 250 ml Keten Yağı 30 ml

4.7
36Değerlendirme
282
Tahmini Teslimat:6 - 9 Nisan

Ürünün Kampanyaları

Sepette %20 İndirim

Ürün Bilgileri

Detaylı Ürün Açıklaması

Masif ve eskimiş mobilyalara doğal, uzun ömürlü ve antik bir etki bırakma amacıyla geliştirilmiş hafif kokulu kullanıma hazır bir doğal reçinedir. Saf alkolde çözülmüştür.
Gomalak cilası ağacı canlandırır. Eskimiş tahtalara hayat verir. Ağacın üzerindeki en ufak damar dokusunu ve lifi dahi orijinal renkleri ile ortaya çıkarır.
Gitar, piyano keman ve benzeri müzik enstrümanlarına gomalak cilası ile doğal bir parlaklık kazandırılır. Organik yapısı nedeniyle akustik müzik enstrümanlarına tam uyumluluk gösterir.
Ahşap yüzeylerde varak uygulamalarında ve geleneksel kakmacılık sanatında kullanılır. 
Uygulama:
Ahşap obje önce düzgün bir yüzey için hafifçe zımparalanır. Ince bir zımpara kullanılması tavsiye edilir (Bakınız terlans doğal ahşap cila seti).
Zımparadan sonra yüzey yağlanır. Bunun için ağacın cinsine göre keten yağı veya tik yağı kullanılabilir. Meşe, dişbudak ve ceviz ve benzeri çok bulunan ağaçlarda keten yağı mükemmel sonuç verir. Keten yağı ahşabı rutubete karşı koruma amaçlı sürülür. Terlans ağartılmış keten yağı Bu amaçla kullanılabilir.
Gomalak cilası kullanmadan önce çalkalanır ve bez içine tampon yapılmış pamuk ile dairesel şekilde yüzeye uygulanır. Ne kadar çok cila atılırsa (ev ortamı sıcaklığında cila yapıyorsanız 1 saatte kurur) ahşap o kadar parlak bir görünüm kazanır ve canlı gözükür.
80,00TL
59,80TL
Sepette %20 İndirim
47,84 TL

Satıcı Hakkında

Tarlan Kimya

9.3
Diğer Satıcılar
Sanatofis
9.7
Tahmini Teslimat: 6 - 9 Nisan
75,00 TL
59,50 TL

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri
Doğal Ahşap Cilası Gomalak 250 ml Keten Yağı 30 ml
Terlans
Doğal Ahşap Cilası Gomalak 250 ml Keten Yağı 30 ml
4.7
36Değerlendirme
19Yorum
Ürünü satın aldı
Daha az mg olup daha pahalıya sartılanlar var. Yanında ağartılmış keten yağı ve kullanım talimatı gönderilmiş, daha kullanmadık ama fiyat perfprmans ve mg olar...
Ürünü satın aldı
ham çam masa için almıştım istediğim performansı gösterdi rengi de koyu değil doğal bir renk verdi
Ürünü satın aldı
Tesekkurler harika tam istedigimiz gibi 👍🏼
Bunlar da İlginizi Çekebilir