Tepe Home

5 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Tepe Home

Tepe Home ile Mutluluğu Yakalayın

Tepe Home, mobilya sektöründe yarım asırlık tecrübeye sahip bir firmadır. Birinci hedefi, müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliğinin sağlanması olan firma, çevre dostu ürünler üretmektedir. Bunun yanı sıra bir ev veya iş yerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Markanın, bebek odası, çocuk odası, yatak odası, yemek odası, salon ve oturma odası, bahçe mobilyası çözümlerinin yanı sıra, gömme dolap sistemleri, mutfak masaları TV üniteleri, cash and carry ürünleri, banyo dolapları, ofis mobilyaları ve mutfaklara yönelik ürünleri mevcuttur. Markanın, her yaştan herkese hitap eden tasarımları bulunmaktadır. Aynı zamanda Tepe Home Outlet de kullanıcılara farklı seçenekler sunmaktadır. Ev aksesuarlarından masalara, kitaplıklardan aynalara, köşe koltuklarından berjerlere, çalışma masalarından L koltuklara kadar birçok ürün farklı fırsatlar eşliğinde kullanıcıya sunulmaktadır. Tepe Home koltuk modellerinde de oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. 3’lü, 2’li ve berjer seçenekleri bulunmaktadır. Tepe Home, ürün çeşitliğinin yanı sıra geniş bir renk kartelasına sahiptir. 2’li koltuklarda daha sofistike renklerin kullanıldığı tasarımlarda gri, füme, lacivert, kahverengi, beyaz, mor ve füme renkleri ön plana çıkmaktadır. 3’lü koltuklarda ise daha pastel tonlar göze çarpmaktadır. Kahverengi, gri ve devetüyü tonlarının hâkim olduğu bu koltuklar kumaş yüzeyiyle dikkat çekmektedir. Tepe Home mobilya sektöründe faaliyet gösteren bir marka olmasının yanı sıra dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Marka geniş ürün yelpazesiyle öne çıkmaktadır. Tepe Home yatak odası modellerinde de oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Gardırop, komodin, baza ve yatak başlığı, karyola, şifonyer ve yatak olmak üzere toplamda 7 kategoride ürüne sahiptir. Yatak seçenekleriyle de öne çıkan marka, tek ve çift kişilik olmasının yanı sıra desenli modelleri de dikkat çekmektedir. Tepe Home aksesuar ürünlerinde de kendisini göstermektedir. Çerçevelerden dekoratif objelere, aynalardan dekoratif kaselere, seramik tabaklardan biblolara, dekoratif musluklardan şamdanlara, dekoratif mumluklardan kavanoz mumlara, dekoratif tabaklardan kitap tutacağına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bir evin ihtiyaçlarını kapsayacak şekilde ilerleyen marka, tasarımlarıyla da göz doldurmaktadır.

Tepe Home ile Ürün Çeşitliliğinin Avantajlarından Faydalanın

Tepe Home TV üniteleri modellerinde de TV alt ve üst modülleri, televizyon sehpası, yine televizyonlar için şeffaf tepsiler de bulunmaktadır. Akrilik ve ahşap ürünlerin yanı sıra, desenli modeller de göze çarpmaktadır. Aynı zamanda markanın, TV üst modülleri de öne çıkan ürünler arasındadır. Tepe Home mutfak masaları suntalam ve masif olmalarıyla öne çıkmaktadır. Aynı zamanda dikdörtgen ve yuvarlak olmak üzere 2 tip mutfak masası bulunmaktadır. Dikdörtgen mutfak masalarının genişliği 120 santimetre olmakla birlikte derinlik 80 santimetre, yükseklik ise 76 santimetredir. Yuvarlak mutfak masasının ise genişliği 110 santimetredir. Derinliğinin, genişliğiyle aynı ölçüye sahip olmasının yanı sıra, yüksekliği 76 santimetredir. Ürün suntalam ve masif karışımıdır. Tepe Home genç odası modelleriyle de gençlere yönelik ürünler sunmaktadır. Marka, gençlerin ihtiyaçlarına yönelik çalışma masası, karyola, baza başlık kitaplık ve kitaplık takımı çeşitleriyle öne çıkmaktadır. Metal raflı çalışma masalarından ahşap doku antrasit masa vitrin ve büfe takımına, hâkî vizon ve beyaz renklerinden oluşan masif üzeri melamin tek parça çalışma masasına kadar pek çok model seçeneği bulunmaktadır. Aynı zamanda hippi-chic ve vintage esintileri taşıyan beyaz masa da sunulan seçenekler arasında. Çalışma masasının genişliği 113 santimetre, derinliği 69 santimetre, yüksekliği ise 94 santimetredir. Ürün suntalam ve MDF karışımıdır. Markanın öne çıkan bir diğer genç odası ürünü ise Cooper model çalışma masasıdır. Genişliği 110 santimetre olan bu çalışma masasının derinliği 65 yüksekliği ise 74 santimetredir. Daha modern çizgilerle öne çıkan Brera ise 120 santimetrelik bir genişliğe sahiptir. Derinliği 64 santimetre olan bu ürünün yüksekliği 74 santimetredir. Blush çalışma masası modeli ise, kaplama ve masiften üretilmiştir. Bu ürünün genişliği 120 santimetre, derinliği 65, yüksekliği 74 santimetredir. Tepe Home sehpa modellerinde de ürün çeşitliliği sunmaktadır. Kare, oval ve dikdörtgen olmak üzere toplamda 3 çeşit orta sehpa modeli bulunmaktadır. Tepe Home gardırop modelleri, 4,2 ve tek kapaklı gardıroplarının yanı sıra sürme ve cam kapaklı çeşitlerine de rastlamak mümkündür. Ergonomik ve şık tasarımlarıyla birden fazla komodin de seçenekler arasında bulunmaktadır. Ürünlerde ahşap ön plana çıkmaktadır. Ayrıca markanın tek ve çift kişilik karyolaları da bulunmaktadır.

Tepe Home ile Kitaplıklarınız İşlevsel Bir Depolama Alanına Dönüşsün

Tepe home kitaplık modellerinde ise çeşitlilik oldukça fazladır. Modellerden biri olan Lavaro merdiven kitaplık, metal aksamlı bir ürün olmasıyla dikkat çekmektedir. Üst kısımda iki adet montaj bölmesi bulunmaktadır. İşlevsel bir depolama alanına dönüştürülebilmektedir. Yine markanın büyük kitaplık modellerinden biri olan Lavaro metal kitaplık, 137 santimetre genişliğe, 31 santimetre derinliğe, 200 santimetre yüksekliğe sahiptir. Öne çıkan ürünlerden bir diğeri ise yine Lavaro sekizgen duvar kitaplık modeli bulunmaktadır. Yine markanın bir diğer ürünü olan Linear kitaplık modeli de dikkat çeken tasarımlar arasında bulunmaktadır. Bu ürün 150 santimetre genişliğe, 32 santimetre derinliğe ve 67 santimetre yüksekliğe sahiptir. MDF malzemesinden üretilmiştir. Markanın, Blush model kitaplığı ise büyüklüğüyle ön plana çıkmaktadır. 75 santimetre genişliğe, 35 santimetre derinliğe ve 176 santimetre yüksekliğe sahiptir. Markanın bir diğer öne çıkan kitaplığı Brera ise, 75 santimetre genişliğe, 35 santimetre derinliğe ve 176 santimetre yüksekliğe sahiptir. Cooper kitaplık ise modern çizgileriyle ön plana çıkmaktadır. 75 santimetre genişliğe, 35 santimetre derinliğe ve 176 santimetre yüksekliğe sahiptir. Puma model kitaplık ise, geometrik bir şekle sahiptir. Genişlik ve yükseklik 145 santimetre, derinlik ise 35 santimetredir. Tepe Home orta sehpa modelleri de çeşitliliğiyle ön plana çıkmaktadır. Astoria kare sehpa, gerçek ahşap dokusuna sahiptir. Melamin kaplı yonga levha ve taş üstüne taş desenli laminat malzemeden üretilmiş olması da ürünün dikkat çeken bir başka unsurudur. Capri Oval orta sehpa modeli ise, genişliği 140 santimetre, yüksekliği 37 santimetre, derinliği ise 75 santimetredir. Carlo Kare orta sehpa modeli ise, 100 santimetre genişliğe, yine aynı ölçülerde derinliğe, 45 santimetre de yüksekliğe sahiptir. Kaplama ve masif karışımlı bir üründür. Marsilya orta dikdörtgen sehpa ise, 130 santimetre genişliğe, 71 santimetre derinliğe, 42 santimetre de yüksekliğe sahiptir. Masif ve kaplama karışımlı bir ürün olmasıyla öne çıkmaktadır. Tepe Home sandalye modelleri ergonomikliğiyle dikkat çekmektedir. Markanın ürünlerinden olan Heals model minderli sandalyesi, 63 santimetre genişliğe, 81 santimetre derinliğe 78 santimetre ise yüksekliğe sahiptir. Bahçe ürünleri konusunda öne çıkan marka, bahçe masa ve sandalye takımlarında rattan dokuyu odak noktasına koymuştur. Takımda 6 adet bahçe sandalyesi ve bir adet bahçe masası bulunmaktadır. Novallı model sandalye ise, 56 santimetre genişliğe, 62 santimetre derinliğe, 90 santimetre de yüksekliğe sahiptir. Ürün masif ve lamine karışımıdır. Markanın renkli sandalyeleri de mevcuttur. Genişlik ise ortama 54 santimetredir.

Tepe Home ile Derinlik Algısı Yeniden Şekilleniyor

Tepe Home yemek masası modellerinde de geniş bir yelpazeye sahip. Ahşap görünümlü yeni nesil Sıva model, melaminden üretilen bir modeldir. Modern çizgilere sahip bu yemek masasının genişliği 180 santimetre, derinliği 100 santimetre, yüksekliği ise 76 santimetredir. Masa, açılabilir özelliktedir. Markanın bir başa modeli olan Theresa büyüyebilir masa da modern görüntüsünün yanı sıra ergonomiktir. Bu ürünün genişliği 160 santimetre olup, 90 santimetre derinliğe ve 76 santimetre yüksekliğe sahiptir. Ürün mebran, lake, suntalam ve masif kaplamadır. Bir diğer model seçeneği olarak da Modra yemek masası karşımıza çıkmaktadır. Bu masa modeli, ahşap bir görünüme sahiptir. Melamin malzemeden üretilmiştir. Modern çizgilere sahiptir. Masanın ayaklarında MDF üzeri gofrato acı kahve renge sahi lake boya kullanılmasının yanı sıra ince pütürlü bir dokuya sahiptir. Bu masa, 200 santimetre genişliğe, 100 santimetre derinliğe ve 75 santimetre yüksekliğe sahiptir. Carlo yemek masası seçeneği de retro bir havaya sahiptir. Oval bacaklara sahip olan bu masa, kaplama ve masif karışımlıdır. Genişliği 219 santimetre, derinliği 105 santimetre ve yüksekliği 77 santimetredir. Bir başka yemek masası modeli olarak karşımıza çıkan Newport ise160 santimetre genişliğe sahip olmasının yanı sıra, 100 santimetre derinliğe ve 76 santimetre yüksekliğe sahiptir. Masanın gövde kısmında ise elektrostatik özelliğe sahip boyalı metal malzeme kullanılırken, ayaklar kayın masif malzemeden üretilmiştir. Birbirinden farklı özellikleriyle her yaştan herkese hitap edebilen ürünler mevcuttur. Tepe Home köşe koltuk modelleriyle de kullanıcılara birçok farklı tarzda seçenekler sunulmaktadır. Zeta, Boston, Lucca, Melman ve Burnley gibi modellere sahiptir. Modeller, genişlik, derinlik ve yükseklik ebatlarıyla dikkat çekmektedir. Ergonomik tasarıma sahip olan bu koltuklarda gri, füme ve beyazın tonlarına ağırlık verilmiştir. Ayak uzatmalı ve küçük koltuk seçenekleri de mevcuttur. Tepe Home ayna modelleriyle de dikkat çekmektedir. Birbirinden farklı ebat ve çeşitlere sahip olan bu ürünler; her yaşa, her tarza hitap etmektedir. Ağırlıklarıyla öne çıkan bu aynalar kullanışlı ve dekoratif özelliğe sahiptirler. Örneğin, tek perçinli ayna modeli 40x40 kare görüntüsüyle dikkat çekerken, ağırlığı 3 buçuk kilodur. Farklı genişlik ve derinliğe sahip birçok seçeneğin mevcut olmasının yanı sıra yaşam alanlarındaki derinlik algısına katkı sağlamaktadırlar. Tepe Home dresuar modelleriyle de kullanıcıya birçok farklı seçenek sunmaktadır. Dresuar seçenekleriyle antrelere yönelik çözümler sunulmaktadır. Birbirinden farklı desen ve ebatlardaki bu dresuarlar ergonomik yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda geleneksel dokular veya modern yapılara sahip olan bu ürünler her yaştan her tarza hitap etmektedir.

Tepe Home ile Ev ve Ofis Şıklığı Bir Arada

Tepe Home berjer modelleri de koltuk takımlarına ev ve ofislerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Berjer koltuklarda da lacivert, füme ve beyaz tonları tercih edilmiştir. Tepe Home çalışma masası stilleriyle de göz doldurmaktadır. Ofis ve evlerde kullanıma uygun olan bu ürünler çeşitliliğiyle her tarza ve her zevke hitap etmeyi başarmaktadır. Beyaz, ahşap ve siyah renklerinin ağırlıkta olduğu bu çalışma masaları kullanışlı olmalarıyla dikkat çekmektedir. Ürünlerden Grece, Arya ve Geniş çalışma masası modelleriyle ev ofislere kolaylık sağlamaktadırlar. Grece, siyah rengiyle öne çıkarken, 132 santimetre genişliğe, 72 santimetre derinliğe, 77 santimetre yüksekliğe sahiptir. Kaplama ve masiften üretilmiştir. Geniş çalışma masası da 148 santimetre genişliğe, 60 santimetre derinliğe ve 75 santimetre yüksekliğe sahip olmasının yanı sıra beyaz renge sahiptir. Tepe Home l koltuk modelleri de ofis ve evlerdeki kullanıma uygun olmasıyla öne çıkmaktadır. Fonksiyonel ürünler olmasının yanı sıra birden fazla renk ve ebatlarda olmasıyla da her ebatta alanlar için uygun olarak çözümler sunabilmektedir. Gri, füme ve beyaz tonları karşımıza çıkmaktadır. Tepe Home tablo ev ve ofislerdeki tamamlayıcı aksesuar olarak konumlanmaktadır. Birbirinden farklı ebatlarda ve çeşitlerdeki bu tablolar ev ve ofis şıklığını tamamlamak üzere tasarlanmıştır. Her yaştan her tarza hitap eden bu tablolar çizgi ve ayrıntılarıyla öne çıkmaktadır. Tepe Home bahçe çözümleriyle de kullanıcıyla kolaylık sağlamayı hedeflemektedir. Masa sandalye takımından bahçe oturma gruplarına, bahçe köşe oturma takımlarından salıncaklara, aynı zamanda balkonlarda da kullanılabilecek birçok tasarıma sahiptir. Bu ürünler aynı zamanda bahçeli ofislerde de kullanıma uygundur. Tepe Home avize seçenekleriyle ev ve ofislere yönelik çözümler sunmaktadır. Birbirinden çeşitli ebat ve modelleriyle öne çıkan bu avizeler ev ve ofis şıklığını tamamlaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Eskitme, modern, siyah, bakır, beyaz ve krom gibi seçenekleri mevcuttur. Tasarımların en önemli özelliği her tarza uygun olmasıdır. Birbirinden farklı renk seçenekleriyle yaşamları aydınlatan bu avizeler birçok farklı seçenekleri sayesinde her yaştan her zevke ve her dekorasyon tarzına uygun olarak konumlanmıştır.

Tepe Home Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markanın ev ve ofislere yönelik tasarım çözümleri bulunmaktadır. Marka, birçok tasarım, renk ve ürün çeşitliliğine sahiptir. Tepe Home fiyat ve modelleriyle ev ve ofis dekorasyonunu tamamlayıcı bir unsur olarak öne çıkan bir unsur olurken, her yaştan herkese hitap etmektedir. Fiyatlar ürünün özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Tepe Home konsol seçenekleriyle de ev ve ofislere yönelik alanın genişliğini ve kullanılabilirliğini artırmaya yönelik çözümler sunmaktadır. Tasarımların, birbirinden farklı ebat ve renk seçenekleri bulunmaktadır. Sıva konsol modeliyle yeni nesil bir ahşap görüntünün yanı sıra lake boyalı olmasıyla öne çıkmaktadır. Tasarım, gövde ve çekmece klapalarıyla ahşap bir görüntü sunmaktadır. Antrasit ve ceviz renge sahip olmasının yanı sıra; genişliği 210 santimetre, derinliği 46 santimetre ve yüksekliği 85 santimetredir. Ray kapaklara sahip olan bu ürün sert kapanmaların önüne geçmektedir. Bir diğer konsol seçenekleri arasında bulunan tasarım Carlo ise, modern stiliyle ön plana çıkmaktadır. Ceviz kaplama kulplara sahip olmasının yanı sıra kavisli hatlara sahiptir. Genişliği 234 santimetre olan bu konsol, 50 santimetre derinliğe ve 104 santimetre yüksekliğe sahiptir. Ürün, kaplama ve masif karışımdır. Bir diğer seçenek arasında bulunan Mondro konsol ise renkleriyle öne çıkmaktadır. Acı kahve lakenin kullanıldığı bu ürün, lazer kesim formlu ve metaldir. El izleri ve çizikleri daha az göstermesi hedeflenen bu tasarım pütürlü bir yapıya sahiptir. Konsol 200 santimetre genişliğe, 49 santimetre derinliğe ve 80 santimetre yüksekliğe sahiptir. Tepe Home kanepe modellerinde de birçok tasarım seçeneği sunmaktadır. Birbirinden farklı ebat ve modelleriyle öne çıkan bu ürünler, her yaştan her tarza ve her dekorasyona uygundur. Kumaş dokularıyla dikkat çeken bu ürünler ev ve ofislerdeki kullanıma uygundur. Açılabilir özellikleri sayesinde oldukça işlevsellerdir. Tepe Home masa çözümleri de ev ve ofislerde kullanılan ana ürünlere ek olarak düşünülerek tasarlanmıştır. Yemek odasından genç odasına, bahçelerden, ofislere birçok alan için düşünülmüştür. Birbirinden farklı ebat ve renklerdeki bu ürünler her yaştan her tarza ve her dekorasyonda kullanım açısından uygundur. Birbirinden farklı alternatiflerin kullanıcıya sunulduğu bu tasarımlarda, işlevsellik ön plana çıkmaktadır. Tepe Home oturma grubu modelleriyle de ev ve ofis ihtiyaçlarına yönelik çözümler de sunmaktadır. Birbirinden farklı renk ve desen çeşitleriyle her tarza hitap etmektedir. Tüm ürünlerin özelliklerini, modellerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.