KORKMAZ Tencere

540 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Korkmaz Tencere

Korkmaz tencere seti, çok farklı ve şık tasarımlarıyla mutfağınızdaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde, sağlık açısından güvenle kullanabileceğiniz tencere seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Kaliteli ve uzun ömürlü tencereleri mutfağınızda yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra tencereleri set halinde alabileceğiniz gibi ihtiyacınız olan Korkmaz tencere modelini tek parça halinde de Trendyol'dan uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Çeliğin Sağlamlığı Yılların Tecrübesiyle Sunuluyor

Korkmaz çelik tencere seti, birçok özelliği ile ön plana çıkan bir mutfak gereci olarak karşınıza çıkar. İşlevsel kulp tasarımı tencereyi sağlıklı ve konforlu bir şekilde kavramayı sağlar. Dış yüzeyi ise parlaklığını koruyan özel bir yapıya sahiptir. Isıyı hapseden teknolojiyle üretilen tencerelerde yemekleriniz uzun süre sıcaklığını korur. 4 mm kalın tabana sahip olan çelik tabanlı tencereler yüksek ısıyla temas ettiğinde yemeği yakmama özelliğine sahiptir.

Sağlıklı ve birbirinden lezzetli yemek yapmanız için her ince detay düşünülmüş mutfak gereçlerinde kapak tasarımı da son derece dikkat çekici özelliklere sahip. Cam kapakların üzerindeki delik yemeğin taşmasını önler, buharın kontrollü bir şekilde dışarı çıkmasını sağlar. Ayrıca cam kapaklı tencerelerde yemeklerinizi rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Buharı hapseden kapakları sayesinde, yemeklerinizin vitaminlerini koruyarak sağlıklı bir şekilde pişmesini sağlayabilirsiniz.

Tencere ürünlerini, yemeklerinizin pişirme tekniklerine uygun üretilmiş şekilde bulabilirsiniz. Bu tencereler; mantı tenceresi ve buharlı tencere serisinden oluşmaktadır. Mantı tenceresi alt ve üst olmak üzere iki parça halindedir. Alt kısmındaki su kaynayıp, üst kısımdaki delikli bölmeden geçerek mantıları buharla pişirir. Buharlı tencere serisi ise buharı hapseden kapak özelliği sayesinde yiyeceklerin sıcaklığını uzun süre korur. Yemeklerinizi yağsız olarak da pişirebileceğiniz gibi, buharı içinde hapseden özelliği sayesinde, sağlıklı ve lezzetli yiyecekler yapabilirsiniz.

Çizilmeye Dayanıklı Yapışmazlık Özelliğine Sahip Tencereler

Korkmaz granit tencere seti, hacim, model, ölçü, derinlik ve renk ihtiyacınıza göre tasarlanmıştır. Alüminyum döküm gövde özelliğine sahip olan modeller, yemeklerinizin kısık ateşte lezzetini koruyarak pişmesini sağlamak amacıyla üretilmiştir. Dış yüzeyi beş kat granit kaplama özelliğine sahip tencereler, yemeklerinizin yapışmadan kolayca pişmesini sağlayan muhteşem bir özelliğe sahiptir. Tencere ve tavalar mükemmel yapışmazlık özelliğine sahip granit görünümlü PTFE kaplama sayesinde çizilmelere karşı da dirençli ve dayanıklıdır. Ayrıca farklı renklerden oluşan setler, mutfağınıza hoş bir dekoratif görünüm katarken, bu estetiğe Trendyol’dan uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

En Leziz Yemekleri En Kısa Sürede Pişirin

Korkmaz düdüklü tencere, akıllı kilit sistemine sahip, otomatik pistonlu olup patlamalara karşı son derece güvenlidir. Ayrıca tek elle açılabilen kapağı sayesinde oldukça konforlu bir kullanım sunar. Solar Base sistemiyle tasarlanmış düdüklü tencereler sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Değiştirilebilir kapakları sayesinde hem düdüklü hem de standart tencere olarak kullanılan modeller, alternatif pişirme tekniği sağlar. Farklı renk seçeneği bulunan bu ürünleri uygun fiyatlı kampanyalarla Trendyol'da bulabilirsiniz.

Tencere kullanımında bazı basit kuralları uyguladığınızda ise ürünlerinizi daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gerekenlerin başında ürünün ilk kullanımından önce mutlaka sıcak suyla ve uygun temizlik malzemesiyle temizlemeniz gelir. Temizlik esnasında ise sert ve kesici malzemeler kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Çelik tencereleri rahatlıkla bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Ayrıca Granit kaplama tencereleri elde yıkamanız önerilir. Tencereler, indüksiyon dahil her türlü ocaklarda kullanım için uygundur.

Korkmaz tencere fiyatları, Trendyol’da son derece uygun şekilde karşınıza gelir. Böylece kaliteyi sağlıkla buluşturan uzun ömürlü ve çevre dostu bu ürünleri kullanarak, mutfaklarınızda harika işler çıkarabilirsiniz.