Telefunken Televizyon

22 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler

Telefunken Televizyon

Telefunken Televizyon

Yüksek Alman teknolojisiyle üretilen Telefunken TV modelleri, sevdiğiniz yayınları yüksek görüntü kalitesiyle izleme keyfi sunar. Artık maçları, belgeselleri, filmleri gerçekçi ve doğal renkler, yüksek çözünürlük ve netlik eşliğinde büyük bir keyifle izleyebilirsiniz. Asıl görevlerini yüksek kaliteyle yerine getirmenin daha da ilerisine giderek pek çok fonksiyonla donatılan ince ve şık tasarımlı Smart televizyon modelleri, size bir televizyondan çok daha fazlasını vadeder. Bu televizyon serileri ile internette dolaşabilir, bağlantı noktalarıyla veri aktarımı yapabilir, sosyal medya hesaplarınızı takip edebilir, çeşitli uygulamalardan yararlanabilir ve dahili uydu alıcısı ile uydu yayınlarını izleyebilirsiniz. 

Telefunken Televizyon Modelleri

Telefunken, her ihtiyaca cevap veren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çeşitli büyüklülere sahip ekran boyutları ve sahip oldukları teknolojik özelliklere göre farklılar gösteren televizyonlar; 4K televizyonlar, Smart TV'ler, LED TV'ler gibi zengin ürün seçenekleri sunar. Eğer çok fazla özellik aramıyorsanız ve standart bir televizyon sizin beklentinize cevap verecekse Telefunken LED TV serilerini seçebilirsiniz. Ufak boyutlu modeller dar alanlar için idealdir ve alandan kazanmanızı sağlar. Gelişmiş bir teknolojiye sahip olan ve büyük ekran teknolojileri kullanılarak üretilen Smart TV'ler ise, bir bilgisayar gibi kullanabileceğiniz çok işlevsel televizyonlardır ve içeriğinde pek çok özellik barındırır. Markanın sunduğu televizyonlar arasında ihtiyacınıza uygun olarak küçük ve büyük ekranlı birçok televizyon modeli bulabilirsiniz. Kurulumu kolayca gerçekleşen cihazlar, dahili uydu alıcıları sayesinde harici uydu alıcısı kalabalığını ortadan kaldırır. Güç tasarrufu modu (ekonomik mod) ve otomatik kapanma modu gibi özelliklere sahip olan A, A+, A++ enerji sınıfı TV modelleri, hem yüksek performans sunar hem de enerjiden tasarruf sağlar. 

Telefunken TV Modellerinin Üstün Özellikleri

Markanın beğeninize sunduğu televizyon modelleri, gerçekçi renkleri ve doğallığı yakalayan Augen üstün Alman teknolojisi ile üretilmiştir. Telefunken'in kendi teknolojisi olan bu sistem ile görüntüleri en orijinal renkleri ve detaylarıyla izlemeniz mümkün hâle gelir. Augen görüntü iyileştirme teknolojisi, ekrandaki görüntülere ait renk bilgisini piksellerden önce algılayarak nesnelerin renk değerini yükseltir ve böylece izlediğiniz görüntülerin çok daha doğal, sade ve gerçekçi renklerle ekranınıza yansıtılmasını sağlar. Bu teknolojinin sağladığı diğer bir avantaj ise, görüntülerde beyaz ve siyah alanlardaki kontrast değerlerinin dinamik bir şekilde dengelenmesidir. Böylelikle görüntülerdeki detaylar daha belirgin bir şekilde ortaya çıkar ve daha gerçekçi bir izleme deneyimi yaşamanız mümkün olur. Bu televizyonlar, sahneler ve karakterler sanki evinizin içindeymiş gibi gerçekçi bir his uyandırır. Augen renk iyileştirme teknolojisi, renkleri doku yapılarına ve orjinaline uygun bir şekilde iyileştirir. Augen teknolojisi, sahte renklendirme ve tonlama yerine gerçeğe en yakın, sade ve doğal iyileştirme yaparak görüntüyü ekranınıza yansıtır. Böylece bir gün doğuşunu ya da bir deniz kenarını gerçekten oradaymışsınız hissiyle izlemeniz mümkün olur. Oluşturulan bu gerçeklik algısı sayesinde belgesel, maç ya da sevdiğiniz filmleri tüm detayları kaçırmadan izleyebilir ve bütünüyle sahnenin içine girebilirsiniz. Markanın beğeninize sunduğu TV modelleri, yüksek Alman teknolojisi ile üretildiği için, geleceğin ileri teknolojilerini şimdiden keşfetmenizin önünü açar.

Smart TV Modelleri

Smart TV'ler televizyon hizmeti sunmanın dışında internete girmek, sosyal medyada gezinmek, çevrim içi olarak müzik dinlemek ya da film izlemek gibi birçok aktiviteyi yapabilmenizi sağlar. Smart yani akıllı televizyonlar, tıpkı bir bilgisayar ya da akıllı telefon gibi çalışır ve işlemci, işletim sistemi, arayüz, dahili bellek ve RAM'den meydana gelir. Arayüzler sayesinde multimedya özelliklere kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Telefunken Smart TV modelleri pek çok özelliğe sahiptir. Güçlü işlemci frekansları sayesinde akıcı bir Smart TV deneyimi sunar. Düz (Flat) LED ekran teknolojisi ile gelen dahili uydu alıcılı LED TV modelleri, aynı zamanda 4K UHD Smart TV özelliğine de sahiptir. Bu televizyonlar Full HD (FHD) ya da Ultra HD çözünürlükler sunar. Ultra HD; 3840 x 2160 piksel yüksek çözünürlük değeri ile Full HD çözünürlüğe oranla 4 kat daha fazla çözünürlük sağlar. 8 milyon piksel sayısına sahip olan 4K (4.000 piksel genişlik) televizyonlar, size ekran görüntüsü hakkında çok daha fazla bilgi, çok daha fazla detay ve inanılmaz bir keskinlik sunar. Smart TV'lerin ekran özellikleri arasında ayrıca Direct LED aydınlatma özelliği, HDR ve HDR 10 gibi ekran özellikleri yer alır. HDR, 4K televizyon modellerinin sunduğu en iyi özelliklerden bir tanesidir ve Yüksek Dinamik Aralık” (High Dynamic Range) anlamına gelir. HDR özelliği, televizyonunuzun daha geniş bir renk skalası göstermesini sağlar. Siyahları daha siyah, beyazları daha beyaz gösteren bu teknoloji ile daha detaylı, daha kapsamlı, daha gerçekçi ve daha canlı görüntüler izleme şansı elde etmeniz mümkündür. HDR 10 özelliği de 10-bit renk derinliği ile görüntüleri benzersiz bir renk armonisi eşliğinde ekrana yansıtır. 

Bağlantı Noktaları ve Alıcılar

Telefunken 4K Smart TV modelleri; tablet, PC, akıllı telefon ve notebook üzerinde bulunan tüm müzik, video ve fotoğraflarınızı DLNA özelliği ile kablosuz olarak ve doğrudan televizyonunuza göndermenizi sağlar. 802.11a/b/g/n özellikli dahili Wi-Fi ile internete bağlanabilirsiniz. HDMI Audio Return Channel (ARC) özelliğine sahip 3 adet HDMI portu ile birden fazla cihazın televizyonunuza bağlı kalmasını sağlayabilir, yüksek tanımlı görüntü ve ses aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Veri aktarımlarınız için yine 2 adet 2.0 versiyon USB girişini kullanabilirsiniz. Bu girişler sayesinde USB belleğinizde depoladığınız sesli ve görüntülü medyalarınızı televizyonunuzun ekranında görüntüleyebilirsiniz. Optik dijital ses çıkışına sahip olan televizyonlar, televizyonunuzun ürettiği sesleri yüksek kaliteyle diğer aygıtlara aktarmanızı sağlar. Cihazlarda 1 adet analog/kablolu anten girişi ve 1 adet uydu anten girişi ve ses/kulaklık çıkışı yer alır. Common Interface (CI+) arayüzü ile abonelik isteyen dijital yayınları harici bir alıcı olmadan abonelik kartınızla izleyebilirsiniz. Ethernet / LAN kablo girişi, harici ve dahili internet bağlantısı olmayan televizyonların yerel ağa kablo ile bağlanmasına olanak tanır. Smart TV modelleri, analog yayınları izlemenizi sağlayan analog alıcı, set üstü kutusuna ihtiyaç duymadan dijital yayınları izlemenizi sağlayan kablo TV (DVB-C) ve karasal alıcı (DVB-T) dışında yüksek çözünürlüklü HD yayınları görüntülemenizi sağlayan dahili HD uydu alıcısı (DVB-S2) özelliğine sahiptir. Televizyonlarda yer alan VGA portu ile televizyonunuzun ekranını bir bilgisayar monitörüne dönüştürebilirsiniz. 

Smart TV Uygulamaları ve Multimedya

Smart TV, YouTube uygulamasının yanı sıra çevrim içi sinema izleme keyfi için uygulama mağazasından Netflix uygulamasını indirmenize olanak sunar. Smart TV özellikleri arasında yer alan Web tarayıcı özelliği ile internette kolayca sörf yapabilirsiniz. Akıllı televizyon aracılığı ile tüm sosyal medya hesaplarınıza girebilir, e-mailinizi kontrol edebilir ve güncel haberleri takip edebilirsiniz. Vestel Smart Center özelliği ile televizyonunuzu kumanda edebilir, akıllı telefonlarınızdaki içerikleri televizyonunuz ile paylaşabilir, kolayca Vestel Portal uygulamalarına ulaşabilirsiniz. Vestel Smart Center, televizyonunuzla senkronize olur ve yayın bilgilerini tabletlerinizden takip edebilmenizi sağlar. Smart Center'in sahip olduğu SocialTV özelliği sayesinde Twitter ve Facebook üzerinden program bilgisini paylaşabilirsiniz. Vestel Smart Remote özelliği ile kumandaya gerek kalmadan televizyonunuzu yönetebilirsiniz. Smart TV modellerinde yer alan multimedya özellikleri arasında; program rehberi (EPG), HbbTV, Bluetooth, Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS), USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma, Akıllı telefon ile kontrol özelliği gibi özellikler de yer alır. Ekran yansıtma (Screen Mirror) özelliği, bir modeme kablolu veya kablosuz olarak bağlı bulunan televizyonunuza aynı modeme bağlı olan tablet ya da mobil cihazınızın görüntüsünü yansıtmanızı sağlar. Televizyon kumandanızı kaybetmeniz halinde cep telefonundan kumanda özelliği ile televizyonunuzu akıllı telefonunuzdan yönetebilirsiniz. 4 işlemci çekirdeğine sahip olan cihazlar, tüm komutları ve işlemleri hızlıca yerine getirir. 

Güçlü Ses Sistemleri

2.0 hoparlör sistemleri ile donatılan 4K UltraHD Smart TV modelleri, DTS TruSurround + DTS HD ses özelliği ile tüm sesli ve görüntülü içeriklerinizi yüksek ses kalitesiyle dinlemenizi sağlar. 16 Watt ile 24 Watt arasında ses çıkışı sağlayan UltraHD televizyon modelleri, yüksek çözünürlüklü izleme deneyiminizi yüksek ses kalitesiyle harmanlayarak benzersiz bir izleme deneyimi yaşamanızı mümkün kılar. Cihazlarda bulunan TruSurround, gerçek surround ses anlamına gelir. TruSurround ses teknolojisinde, cihazdan yayılan sesin yönü kullanıcının pozisyonuna göre değişir. Kullanıcı hangi pozisyondaysa ses o tarafa doğru şekillenir. DTS HD ses teknolojisi ise yüksek tanımlamalı ses çözücüleri içerir. DTS HD ses teknolojisi, sınırsız sayıdaki ayrı surround ses kanalını 5.1′e kadar karıştırabilir ve iki kanallıları destekleyebilir. Ayrıca Dijital Surround sesten kayıpsız seslere kadar uzanabilen bit hızlarıyla ses kalitesi sağlayabilir. Tüm bu mükemmel ses teknolojileri, evde sinema ortamındaymış gibi film izleme, konser alanındaymış gibi müzik dinleme, stadyumdaymış gibi maç seyretme keyfini sunarak son derece gerçekçi işitsel deneyimler yaşamanıza olanak tanır. 

Telefunken 55 inch Smart TV Modelleri

55 inç Telefunken dahili HD uydu alıcılı televizyonlar, 139 cm ekran boyutu ve 3840 x 2160 piksel UltraHD 4K ekran çözünürlüğü sunar. Ekran, SMR 1000 yenileme hızına (yazılım), 50 Hz gerçek yenileme hızına sahiptir. Augen görüntü iyileştirme teknolojisi ile donatılan modeller, tüm görüntüleri çarpıcı bir netlikle ekrana yansıtır. Program Rehberi (EPG) ve HbbTV dışında Smart TV özelliğine sahip cihazlarda internet bağlantısı için dahili Wi-Fi, 2 adet 2.0 versiyon USB bağlantı noktası, 3 adet HDMI bağlantı portu, optik dijital ses çıkışı, 1 adet analog/kablolu anten girişi, 1 adet uydu anten girişi, PC Girişi (VGA), ses/kulaklık çıkışı ve Common Interface (CI+) bağlantısı yer alır. Smart TV'nin sunduğu Netflix ve YouTube uygulamalarının yanı sıra Vestel Smart Center ve Web Tarayıcı da Smart TV özellikleri arasındadır. Televizyonlardaki multimedya özellikleri bununla sınırlı kalmaz. Bluetooth, ekran yansıtma, USB ile resim, müzik, video oynatma, akıllı telefon ile kontrol, Türksat kanal güncelleme sistemi de diğer multimedya özellikleri arasında bulunur. Televizyonlar; BMP, JPEG ve PNG gibi resim formatlarının yanı sıra birçok video formatını da destekler. Akıllı enerji tasarrufu sistemi ve otomatik kapanma gibi güç kontrol özelliklerine sahip olan cihazlar A+ enerji sınıfına mensuptur ve yıllık ortalama 125 kWh enerji tüketir. Cihazların ekran kalınlığı slim ve düz(flat) ekran tipidir. Televizyonlarınızı dilerseniz ikili ayakları üzerinde bir televizyon ünitesi üzerine konumlandırabilir ya da duvara montaj desteği ile duvara asarak kullanabilirsiniz. 

Telefunken 82 Ekran TV Modelleri

Yalnızca televizyon izlemek isteyen ve internet gibi ekstra özellikler aramayanlara hitap eden Telefunken 32 inch TV modelleri, LED ekran teknolojisine sahiptir. Düz ekran tasarımlı televizyonlar, 1366 x 768 piksel HD Ready (HD) ekran çözünürlüğü sunar. Yüksek dinamik kontrast ve Augen görüntü iyileştirme teknolojisi ile donatılan cihazlar, net ve kaliteli izleme deneyimlerinin yanı sıra en koyu siyahı ve en koyu beyazı görmenizi sağlar. Böylece daha fazla ayrıntı ve daha çarpıcı renkler ortaya çıkar. A enerji sınıfı veya standart enerji sınıfına mensup olan televizyonlar, enerji tüketimi bakımından son derece ekonomiktir. Televizyonların net ve güçlü ses sistemini; 2.0 hoparlör, NICAM Stereo ses ya da 12 W ses çıkış özelliği oluşturur. Analog alıcı, karasal alıcı kablo TV özelliklerine sahip olan cihazların uydu alıcılı ve uydu alıcısız modelleri vardır. 1 adet kablolu/analog ve uydu girişi bulunan televizyonlar, 1 adet USB portu ile 1-2 adet HDMI portu ile çeşitli bağlantı olanakları sunar. Optik dijital ses çıkışı, Kompozit girişi, PC girişi (VGA), Scart girişi ve Common Interface (CI+) ise diğer bağlantı noktalarını oluşturur. USB ile resim, müzik ve video oynatma, televizyonların sahip olduğu multimedya özelliğidir. Standart bir ekran kalınlığına sahip olan modeller, kare ya da ikili ayakları ile bir televizyon ünitesi üzerine konumlandırılarak kullanılabilir. 

Telefunken 24 inch TV Modelleri

Bu modeller uydu alıcılı televizyon modelleridir. HD dahili uydu alıcıları sayesinde harici bir alıcı kutusu olmadan uydu yayınlarını izleyebilirsiniz. Slim ve standart ekran kalınlığı ile flat LED ekran tasarımına sahip olan televizyonlar, 61 cm ekran genişliği sunar. 1366 x 768 piksel HD Ready (HD) çözünürlük standardı ve 50 Hz yenileme hızı ile görüntüleri net ve akıcı bir formda izlemenizi sağlar. Yüksek dinamik kontrast değerleri sayesinde görüntüler daha gerçekçi ve keskin bir şekilde ekrana yansır. Augen görüntü iyileştirme teknoloji ile doğal ve canlı renkler eşliğinde içe iklerinizi izleyebilirsiniz. Cihazlar, 12 W ile 5 Watt arasında değişen ses çıkış gücüne, 2.0 hoparlör sistemine ve NICAM Stereo gibi ses teknolojilerine sahiptir.

Multimedya özelliği olarak USB ile resim, müzik ve video oynatma özelliğinden yaralanabilir ve içeriklerinizi USB bağlantısı ile televizyonunuzun ekranında görüntüleyebilirsiniz. Bu televizyon modelleri, diğer cihazlarla veri aktarımlarınız için 1'er adet 2.0 versiyon USB portu, HDMI portu, 1 adet analog/kablolu anten girişi ve uydu anteni girişi barındırır. PC Girişi (VGA) ile bilgisayar ekranınızı televizyon ekranınıza bağlayarak TV ekranınızı bir PC monitörüne çevirebilirsiniz. Bu bağlantı özellikleri dışında tek bir kablo ile analog görüntü aktarımı sağlayan kompozit girişi (AV), 1 adet scart girişi, Common Interface (CI+), ses ve kulaklık çıkışı da diğer bağlantı noktalarını oluşturur. Cihazlarda bulunan dahili HD uydu alıcısı ile yüksek çözünürlüklü HD uydu yayınlarını rahatça seyredebilirsiniz. Uydu alıcı dışında analog alıcı, karasal alıcı ve kablo TV özellikleri bulunan televizyonlarda, analog yayınların yanı sıra set üstü kutusuna gerek kalmadan dijital yayınları seyredebilirsiniz. Kare ayak tipine sahip olan televizyon modellerini bir televizyon ünitesi üzerinde konumlandırarak kullanabilirsiniz. 

Marka, üst segment ve orta segmentte yer alan tüm televizyon modelleriyle size yüksek kaliteli görsel ve işitsel deneyimler sunar. Birbirinden şık ve modern tasarımlara sahip olan modeller, hoş görünümleriyle evinizin her noktasına yakışır ve ortamınıza estetik ve güzellik katar. Şimdi tüm Telefunken markalı televizyon modelleri, Trendyol üzerinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Siz de bu harika tasarımlı televizyonlarla mükemmel izleme deneyimleri yaşamak istiyorsanız, hem uygun fiyatlı hem yüksek performanslı televizyon modellerini hemen inceleyebilir, Trendyol'un sunduğu bütçenize uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşullarıyla ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.