Telefon Aksesuarları

100.000+ Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Telefon Aksesuarları

Telefon aksesuarları ile hayatınızı daha pratik hale getirip mobil teknolojinin sağladığı avantajlardan daha konforlu ve güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Telefonunuzun kullanım ömrünü uzatmak ve hasar almamasını sağlayarak daha yeni bir görünüme sahip olmasını mümkün kılmak için yararlanabileceğiniz koruyucu ürünler telefon aksesuar fiyatları açısından da hesaplı bir satın alım gerçekleştirebilmeniz için uygundur. Trendyol'da kategorisinde yer alan aksesuar çeşitleri aracılığıyla kendi telefon modelinize en uygun aparatları kolayca satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Uyumlu dizayn sayesinde farklı telefon tipleri için kullanım sağlayan telefon kılıfı çeşitleri, kazalara karşı önlem almanızı mümkün hale getirir. Ekranınızın çatlamasını ya da telefonunuzun kapağının çizilmesini önlemek için telefon kılıfı ve iPhone 7 ekran koryucu gibi ekran koruyucu ürünler kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı tasarımlarla sunulan kılıflar kişisel beğenilerinize uygun seçenekler sunar.

Saydam Kapaklar

Akıllı cep telefonunuzun markasını ve modelini gizlemeyen telefon kapağı aksesuarları ile verimli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Saydam özellikli kapaklar koruma sağlamalarına ek olarak telefonunuzun görünürlüğünü etkilememeleriyle beğeni kazanır. Çatlama ve kırılma sorununa karşı dayanıklı olan kapaklarla beraber telefonunuz değerini ve kondisyonunu korur. Pratik bir şekilde telefonunuza takabileceğiniz bu kapaklar esnek yapıları ve dayanıklı üretim malzemeleriyle göz doldurur. Sert bir yüzey oluşturan ve darbe emici nitelikler taşıyan plastik kapaklara ek olarak yumuşak yüzeyleriyle alıcılarını memnun eden silikon kapak çeşitleri de Trendyol ile sipariş verebileceğiniz ürünler arasındadır. Geçmeli kapaklar çıt sesi çıkararak takma işleminin tamamlandığını belirtir ve güvenli bir kullanıma başlamanızı sağlar.

Bataryanızı Kısa Sürede Doldurun

Marka ve modellere göre birçok çeşide ayrılan telefon şarj cihazları ile gün boyu telefonunuzdan yararlanabilirsiniz. Telefonunuzu evinizde şarj etmek için yeterli vaktinizin olmadığı durumlarda yanınızda taşıyacağınız şarj cihazı ile iş yerinizde mobil cihazınızın şarj ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Dayanıklı kablolar sayesinde temassızlık sorunu yaşamadan kısa zaman içerisinde bataryanızı tam dolu hale getirebilirsiniz. Isınma problemi yaşatmayan şarj cihazları, düşük enerji gereksinimi duyduğu için elektrik tüketimi konusunda da beklentilerinizi karşılamayı başarır. USB girişli ve uzun kablo desteği ile prize ulaştığınız noktalarda telefonunuzu da rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Taşınabilir batarya çeşitlerini değerlendirerek bataryanız bittiğinde yanınızdaki yedek bataryayı kullanarak bağlantıda kalmaya devam edebilirsiniz. Hafif olmalarına ek olarak küçük boyutlarıyla da dikkat çeken taşınabilir bataryalar basit bir kullanım sağlar. Powerbank modelleri yardımıyla gerekli enerji desteğini alıp seyahat halindeyken de telefonunuzu hızlı bir şekilde şarj edebilme avantajından yararlanabilirsiniz.

Trafikte Telefonunuzu Sabitleyin

Arabanızın içerisindeyken telefonunuzu sabitleyebilmeniz için tasarlanmış olan araç içi telefon tutucular yardımıyla trafikteyken de mobil cihazınızı konforlu bir şekilde kullanabilme şansına erişirsiniz. Yolculuk boyunca harcadığınız vakti daha verimli değerlendirebilmenizi sağlayan telefon tutucular ile yaşanan sarsıntılara ve ani frenlemelere karşı önlem alarak telefonunuzu korursunuz. Sabitleme desteğiyle beraber video izleyebilmeniz de daha kolay bir hal alır. Bluetooth araç kitleri ile seyahat ederken kablosuz bağlantı teknolojisini kullanarak müzik dinleyebilmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Motor gürültüsü duymadan sadece müzikle baş başa kalmanıza sağlayacak olan Bluetooth kulaklık ürünü yardımıyla kablo sorunu yaşamadan telefonunuz üzerinden canlı yayınları takip edebilirsiniz. Yeni nesil araçların gelişmiş teknolojileri sayesinde Bluetooth teknolojisini kullanarak radyo yayınlarını da kulaklığınız üzerinden dinleyebilirsiniz.

Teknolojiden Efektif Bir Şekilde Yararlanın

Mikrofonlu Bluetooth araç kitleri yardımıyla telefon görüşmelerinizi sağlıklı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kısayol tuşlarından yararlanarak kitlerin sağladığı avantajlardan anında faydalanabilirsiniz. Gürültü engelleyici özelliğe sahip mikrofonlu kitler sesinizi karşı tarafa daha net bir şekilde iletmeyi başarır. Bluetooth özelliği üzerinden telefonunuzla eşleştireceğiniz kitleri anında kullanmaya başlayarak yolculuklarınızı daha zevkli hale getirebilirsiniz.