Teknoloji Ürünleri

3625 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Sonraki sayfa

Teknoloji Ürünleri

Teknoloji alanında baş döndüren hızla devam eden gelişmelerle birlikte ürünler de süratle boyut değiştirir. Düne kadar sabit bir bilgisayardan verilere erişim sağlarken, bugünün teknolojisiyle artık tüm iletişim ve veri erişimi, kablolar olmadan cep telefonundan ve giyilebilir teknoloji ürünlerinden takip edilebilir hâle gelmiştir. Giyilebilir teknoloji ürünleri, gün içerisinde yaptığınız tüm aktiviteleri takip etme, pek çok veriyi pratik olarak üzerinizde taşıyabilme ve bunlardan ihtiyacınız doğrultusunda her an, her yerde yararlanabilme olanağını sunduğu için son dönemin en popüler ürünleri arasına girmiştir. Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında akıllı saatler ve bileklikler, sanal gerçeklik gözlükleri gibi ürünler yer alır.  içerisinde aradığınız tüm teknolojik ürünleri kolayca bulabilirsiniz. 

Hayatınızı Kolaylaştıran Akıllı Saatler 

Akıllı saatler; son dönemde en az cep telefonları kadar popüler olan ve sıkça kullanılmaya başlayan giyilebilir teknoloji ürünlerden biridir. Analog ve elektronik saatlerin yavaş yavaş yerini almaya başlayan akıllı saatlerin ilham kaynağını cep telefonları oluşturur. Akıllı saatin içinde bulunan mini bilgisayar sayesinde saatinizi kendinize özel olarak kişiselleştirebilirsiniz. Teknolojiyi üzerinizde şık ve yetenekli bir aksesuar olarak kolayca taşımanızın yolunu açan akıllı saatler, kablo kalabalığından sizi kurtararak hareket özgürlüğü sağlar; günlük ya da iş amaçlı ihtiyaçlarınıza uygun modeller sunarak hayatınızı kolaylaştırır. Kıyafetlerinizle de uyum sağlayan akıllı saat modelleriyle imajınızı tamamlayabilirsiniz. Akıllı saatlerin, doğrudan bilgisayarınıza takılan şarj üniteleri ile basit bir biçimde şarj edilebilen ve 48 saatten 3 aya kadar şarj ömrü sunan modelleri vardır. Akıllı saat modelleri, iOS veya Android işletim sistemleriyle çalışır. Google Play Store, Apple Appstore, Bluetooth, GPS, kalp ritmi ölçme, su geçirmezlik, titreşim, uyku takibi ve sesli görüşme yapma imkânı gibi zengin özellikler sunan akıllı saat modelleri dışında, akıllı çocuk takip saat modellerinde bulunan dâhili GPS sistemiyle çocuğunuzun o andaki konumunu ve geçmiş konumlarını görüntüleyebilirsiniz. Bu akıllı saatlerle, çocuğunuza güvenli bir alan oluşturabilir ve güvenli alan dışına çıktığında anında haberdar olabilirsiniz. 

Şık ve Akıllı Bilekliklerle Etkinlik Takibi

Akıllı bileklikler de akıllı saatler gibi pek çok fonksiyona sahiptir. Kalori yakımı, nabız ölçme, adımsayar, etkinlik takibi, hafif ve derin uyku takibi, çağrı bildirimi ve alarmlar, suya dayanıklılık, otomatik egzersiz tanıma sistemi, gerçek zamanlı istatistik, takvim, hava durumu, saat ve Wi-Fi gibi özelliklerle donatılan akıllı bileklikler, şık görünümleriyle de imajınızı tamamlar. Pek çok ses formatını oynatan ve 512 MB RAM ve 4 GB dahili depolama alanı sunan akıllı bileklik modelleri bulabilirsiniz. 

Gerçekçi İzleme İçin Sanal Gerçeklik Gözlükleri 

Giyilebilir teknoloji ürünleri arasında bulunan sanal gerçeklik gözlükleriyle akıllı telefonunuzu sanal gerçeklik cihazına dönüştürebilirsiniz. Sıra dışı ve eğlenceli izleme deneyimi sunan sanal gerçeklik gözlükleri, 3D film, oyun ve resimlerle çok eğlenceli ve gerçekçi bir izleme deneyimi yaşamanızı sağlar. Akıllı telefonunuzu yerleştirdiğiniz sanal gerçek gözlüğünü, kafa bandı yardımıyla başınıza taktığınız ve telefonunuzdaki videoları izlemeye başladığınız andan itibaren 3 boyutlu büyülü bir uygulamanın kapıları size açılır. Telefonunuzda kayıtlı olan videoları, sinemada film izler gibi izleyebilirsiniz. Ayarlanabilir zoom özelliği olan sanal gözlük modellerinde görüntülere zoom yapabilirsiniz. Objektif ve telefonunuz arasındaki mesafeyi ayarlayabilme, ergonomik ve elastik kafa bandı, süper sünger yüz koruyucu, telefonun yaydığı ısıyı dağıtan hava kanalları, Android işletim sistemine sahip olan modellerde Bluetooth kumanda ve bunun gibi birçok fonksiyona sahip sanal gerçeklik gözlükleriyle çok gerçekçi bir izleme deneyimi yaşayabilir; filmin adeta bir parçası olarak, oyun veya film kahramanına dönüşebilirsiniz.

Birbirinden etkileyici giyilebilir teknoloji ürünlerine Trendyol'dan ulaşabilir ve kolayca sahip olabilirsiniz.