Tek Kişilik Yatak Örtüsü

3966 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Tek Kişilik Yatak Örtüsü

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Çeşitleri

Gün sonunda ya da sabah uyanırken sürekli olarak gördüğünüz yataklar, şık ve temiz görünebilmek için çeşitli tekstil ürünlerine ihtiyaç duyuyor. Dekoratif tarzları ile yatak odanıza şıklık getiren yatak örtüleri, kullandığınız yatakların çeşitli tozlardan arınabilmesi için oldukça önemli oluyor. Kullanılmadığı zamanlarda oda içerisindeki birçok mikroorganizmadan etkilenebilen yataklar, doğru şekilde örtülmediği zaman tozlanıp, sizlerin sağlığını tehdit edebiliyor. Yatak odalarına hijyen getirdiği gibi aynı zamanda dekoratif stilleriyle şıklık da sunan tek kişilik yatak örtüsü ürünleri, birçok kullanıcının daha tarz biçimde tekstil yapısına kavuşmasını sağlıyor. Yataklarınızdan dışarı adım attıktan sonra sizler için özel olarak hazırlanmış şık örtülerle üzerini kapatmanız, yatağınızın oldukça kusursuz ve görsel açıdan stil sahibi olduğunu ortaya koyuyor. Oda dekorasyonuna sunduğu katkı ile her açıdan memnun kalmanızı sağlayan yatak ölçüleri, genç ya da yetişkin olmak üzere herkese uygun ürünleri ile dikkatleri çekiyor. Birçok kullanıcının ilgi alanına ve tarzına göre tasarlanan tek kişilik yatak örtüsü takımı, her kullanıcının kendi tarzına uygun çeşitli alternatifleri bulabilmesini sağlıyor. Yatak başlıklarınızdan perdelerinize, zemin ve halılarınızdan duvardaki renk ve aydınlatma sistemine olmak üzere birçok farklı eşyayla uyum yakalayabilen yatak örtüleri, odaya her girdiğinizde uyumanızı destekleyen yatak düzeni ortaya koyması açısından dikkatleri çekiyor. Yenilikçi yatak modasına ayak uydurabilen tasarımlarını sürekli olarak sunmasına rağmen klasiği seven ve ondan vazgeçmeyen tarzlarda da üretilebilen tek kişi için üretilen yatak örtüleri, her beklentiyi ve tarzı karşılamak için özellikle hazırlanıyor. İncelikleri ve zarafetiyle sizleri büyüleyen yatak örtüleri, birçok farklı şekilde sınıflandırılarak kullanıcılarının kendisine uygun olanı satın almasına yardım ediyor. Birbirinden şık temalara sahip olan tek kişilik ölçülerdeki yatak takımları, farklı renk tonları ile cıvıl cıvıl örneklerle kullanımınıza ve tercihlerinize sunuluyor.

Tek Kişilik Yatak Örtüleri Kullanışlılığıyla Öne Çıkıyor

Yatak odalarınızda kişisel zevklerinizi rahatlıkla yansıtabilmenizi sağlayan yatak örtüleri, odanızın istediğiniz gibi görünebilmesine yardımcı olmak için üretilmeleri ile sizlere kullanışlılık sağlıyor. Açık tonlarda ya da koyu renk geçişlerinde bulunan yatak örtüleri, genellikle bekar kullanıcıların ve henüz gelişim çağındaki birçok çocuğun kullanabilmesini sağlayan birçok farklı çeşitten oluşuyor. Uyku ve yatak odasının içerisindeki diğer ürünlerle de uyum gösteren örtüler, yataklarınızın dağınık gözükmemesini sağlayabilmeleri ile sizlerin dikkatini çekiyor. Odanıza istediğiniz renk ahengini ve atmosferini sunabilmenizi sağlayan tek kişilik yatak örtüsü seti, zenginleştirilen renk alternatifleri ile sizleri uygun tarzlarla memnun bırakıyor. Kaliteli tekstillerden üretildikleri için zamanla yıpranma emarelerini hızlı şekilde göstermeyen tek kişilik kullanıma özel yatak örtüleri, uzun süreler ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekillerde üretiliyor. Sağlığınız yatak örtücülüğü ile koruyan ürünler, yatak üzerine toz ve diğer bakterilerin gelmesini engelleyen faydalarıyla dikkatleri çekip yararlı ürün özelliklerini gösteriyor. Farklı kumaş tipleri ile sizlere sunulan yatak örtüleri, çeşitli kaliteleriyle sizlere albenilik yaratıyor. Birçok yatağa uygun ölçülerde pek çok modeli bulunan tek kişilik yatak koruyucu örtüler, titiz olup her yatakta uyumak istemeyen birçok kullanıcının tatillerde gittiği yerde kullanıp güvenli hissetmesini sağlıyor. Yastık kılıflarıyla uyumlu biçimde üretilen modeller, istediğiniz biçimde yatağınızın üzerini kapatabilmenizi sağlıyor. Yastıkları altta bırakarak ya da örtü üzerine çıkararak kullanabilmenizi sağlayan ürünler, yaratıcılığınızın yorum katabilmesine olanak tanıyor. Misafir ağırlamanızı sağlayan ve klasik renklerdeki çok amaçlı tek kişilik yatak örtüsü çeşitleriyle de öne çıkan ürünler, konuklarınızın daha konforlu ve temiz hissetmesini sağlıyor. Oldukça kolay kullanımlı olan yatak örtüleri, ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmadan hazır şekilde sizlere sunuluyor. Aylık olarak yıkayarak sürekli olarak temiz kalmasını sağlayacağınız tek kişilik yatak örtüleri, daima sağlıklı koşullarda uyuyabilmenize olanak sağlıyor. Dört mevsimde de kullanılan yatak örtüleri, farklı kumaşlardan üretilerek bazı aylarda ekstra avantaj sağlatan ürünlerle de sizlerin beklentisini karşılıyor. Yumuşak dokuları ile kullanıcılarını rahatsız etmeyen ürünler, görüntü ve kullanışlılık açısından olmak üzere birçok açıdan sizlerin tatmin olmasını sağlıyor. 180x240 cm yatak örtüsü gibi yetişkin kullanıcılara sunulan tek kişilik yatak örtüsü ölçüleri, 160x220 cm gibi çocuk yatak örtüleriyle de dikkatleri çekiyor. En fazla satın alınan ev tekstilleri içerisinde bulunan örtüler, birçok evde farklı tasarım stilleriyle yataklarınızı süslüyor. Önemli misafirlerinizin yatıya kaldığı birçok günde yedek olarak evlerinizde bulundurulmaları ile kullanışlılık sağlayarak, sizlerin zorda kalmamasına olanak sağlıyor.

Tek Kişilik Yatak Örtüleri Renkleriyle Zenginlik Yaratıyor

Çeşitli yaşam tarzlarına sahip olan kullanıcılara sunulan tek kişilik yatak örtüleri, birçok kullanıcısına istediği oda konseptini yaratmada önemli destekler sunuyor. Şık görüntüleri zengin renk yapısı ve tasarım çizgilerine borçlu olan yatak örtüleri, odalara hava katarak beğendiğiniz renklerle görünüm ortaya çıkarıyor. Açık renklerden ve geçişli renk tonlarından hoşlanan kullanıcılardan daha koyu, keskin ve farkındalık yaratan renk görüntülerinden hoşlanan kullanıcılara sunulmak üzere birçok şık stilde tek kişilik yatak örtüsü bulunuyor. Tek kişilik yatak örtüsü siyah, bej, bordo, beyaz, ekru, gri, mavi, turkuaz, pembe olmak üzere birçok farklı renkten oluşuyor. Klasik seven kullanıcılara tek renk şeklinde olarak sunulan modeller, sadelikleriyle öne çıkarken çoklu renklerden oluşturulan örtü ve kılıflar da farklı kullanıcıların beklentilerine parallelik gösteriyor. Şık renk yapısını sadece ana tema tonlarıyla değil, aynı zamanda motif, desen ve diğer tasarımlarla da sağlayan tek kişilik yatak örtüleri özellikle çocuk kullanıcıların ilgisini çeken birçok süper kahramanın bilinen ve bir o kadar gösterişli kostüm renkleriyle de öne çıkıyor. Farklı kumaş yüzeylerine sahip olması ile de tamamlayıcılık sağlayan ürünler, görsel açıdan sizlerin yataklarınıza ve odalarınıza özel sunumlar yaratma imkânı getiriyor. Canlı ya da mat renklere sahip olabilmeleri ile bilinen ürünler, isteğe göre dikkat çekici tarzlarla görsel şovlar ya da klasiğin geleneksel sadeliğini sizlere sunabiliyor. Polyester ve pamuk karışımından oluşturulan kaliteli dokuma yapısı ile üretilen tek kişilik yatak örtüsü beyaz renkli modeller, sade beyaz renge sahip olmasına rağmen, kabartmalı yatak örtüsü tipiyle şıklık katarak sizlerin huzur veren stillerde yatak dekorasyonu yapabilmenizi sağlıyor. Kız çocukları için pembe, sarı ve beyaz renklerden oluşturulan kız tasarımları ile ilgileri çeken tek kişilik yatak örtüleri; erkek çocuklar tarafından beğenilen araba ve motosikletli tasarımları oluşturan canlı renkleriyle birçok çocuğun aradığı yatak tipinin oluşmasına yardımcı oluyor. Tek kişilik yatak örtüsü pembe modelleri ile birçok yetişkin kadının ve küçük kız çocuklarının en fazla talep ettiği renk seçenekleri arasında bulunmaları ile popüler renkler arasında olduğunu gösteriyor. Farklı renk tiplerine ve tasarımlara göre çeşitlendirilen seçkin yatak örtüleri, zengin ve kusursuz görünümünü renkleri ile sağlarken dokuma yapısıyla da sizlerin tenine yumuşak dokunuş hissi yaratarak sizlerin memnun kalmasını sağlıyor. Kalitelerini dokuma yapıları ve renkleriyle sağlayan ürünler, parmak ısırtan tarzlarını birçok kapalı ortamda çeşitli yatak ve bazaların üstünde sergileyerek kullanıcılarının ilgisini üstünde tutuyor.

Tek Kişilik Yatak Örtüleri Kullanıcılarına Ekstra Faydalar Sağlıyor

Oldukça ince ve hafif yapılardan oluşturulan tek kişilik yatak örtüleri, birçok kullanıcısının istediği biçimlerde dekoratif yatak süslemeleri ve tasarımları yapabilmesinin önünü açıyor. Odasının her zaman iyi görünmesini isteyen birçok kullanıcının tercih ettiği tek kişilik örtüler, farklı renk ve tasarımlardan hoşlanıp odasına otantik hava katmak isteyen kullanıcılardan daima modern stillerde görüntüden hoşlanan kullanıcıların aradığı tarza kadar pek çok konseptin başarıyla uygulanabilmesini sağlıyor. Görüntüsü ile memnuniyet verip odanızda ders çalışırken, müzik dinlerken, kitap okurken ya da çeşitli uğraşlar yaparken görüntüsünden mutlu olmanızı sağlayan tek kişilik şık yatak örtüsü çeşitleri; düzenli ve toplu yatak yapısı ile daha iyi motive olmanıza katkı sağlıyor. Sadece görüntüsüyle değil, aynı zamanda kullanışlılığıyla da bilinen kaliteli örtüler, yatağınıza koruyuculuk sağlıyor. Yatağın içine tozların girmesini engelleyen, çeşitli alerjik sorunlara yol açabilen polenlerin mevsimsel değişimler sonrası yastıklarınıza ulaşabilmesini engelleyen ürünler, aynı zamanda sağlığınızı da koruyarak rahatsızlık duymadan yaşamınıza devam etmenizi sağlıyor. Yataklarınıza uyum gösterebilmesi için çeşitli ölçülerde sunulan modeller, tamamen örtücülük sağlamaları ile biliniyor. Yataklarınızın daima temiz olmasını sağlayan tek kişilik kaliteli yatak örtüleri, odanıza düzen kazandırmaya yardımcı olduğu için birçok misafirinizi rahatlıkla odalarınıza davet edebilmeniz mümkün oluyor. Ebeveynlerin çocukları için düşündüğü tek kişilik yatak örtüsü genç takımları, doğru kumaş ve tasarım tipi ile birçok ailenin çocuklarıyla beraber ortak karar verip almasına yardımcı oluyor. Çocukların yatak toplama alışkanlığı edinebilmesini sağlayan özel tasarımlı tek kişilik genç kullanıcı yatak örtüleri, kız çocukları için prenses, deniz kızı, kalp gibi motif ve tasarımlarla öne çıkarken erkek çocuklar için de Spiderman, yarış arabası ve futbol topu temaları ile dikkatleri üzerinde topluyor. Çok amaçlı yatak örtüsü modelleri ile yaz aylarında pike olarak da kullanabileceğiniz çeşitli yatak örtüleri bulunuyor. İnce ve hafiflikleriyle pike olarak kullanılan modeller, yaz aylarında özellikle geceleri değişen sıcaklık değerlerine karşı önlem olarak kullanabilmenizi sağlıyor. Çeşitli tekstil maddelerden oluşturulmasına karşın tamamen pamuktan üretilen tek kişilik baza yatak örtüsü çeşitleri, nefes alabilirliği sayesinde yatağınızın içinin sürekli hava almasına ve nemlenmemesine yardım ediyor. Ortam sıcaklıklarına uygun şekilde yatağınızı kullanabilmenizi sağlayan yatak örtüleri, aynı zamanda steril ve son derece sağlıklı yatak yapısına kavuşmanız faydalarını sağlıyor. Kullanım amacınıza ve beğeninize göre satın aldığınız tek kişilik yatak örtüsü tekstil ürünleri, yatak odalarınıza dekoratif zenginlikler sunarak, daima şık görünebilmesini sağlıyor.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pamuk, polyester, akrilik, yün, saten olmak üzere pek çok kumaş malzemeden üretilen tek kişilik yatak örtüsü modelleri, tamamen tek tip kumaş tekstilden ya da karışım olarak da sizlerin karşısına örtü olarak çıkarılıyor. Düz ve sade tasarımlara sahip olan beyaz, turkuaz, pembe gibi renklerden ya da çiçekli, kalpli, hayvan desenli, kapitoneli, futbol takımı temalı, süper kahramanlı temalarla da önünüze çıkarılan tek kişilik modeller, birçok odaya bambaşka havalar ve görüntüler katabiliyor. Renk, desen, kumaş yapısı, ölçü ve kullanacak kişinin tarzına göre sınıflandırılan modeller, kaliteleriyle sizlere uzun süreler kullanım sağlıyor. Rahatlıkla elde ya da çamaşır makinesinde yıkanabilir olan tek kişilik kullanılabilen yatak örtüsü modelleri, her yıkama sonrasında ilk günkü haline kavuşuyor. 180x240 cm ölçülerinde yatak örtüsüne ve 50x70 cm yastık kılıfı ölçülerine sahip olan tek kişilik yatak örtüsü gri renkli sade model, birçok kullanıcı için klasik renk yapısını simgeleyebilmesi bakımından dikkatleri çekiyor. %100 pamuk ipliğinden üretilip sizlere sunulan gri renk modellerle de bilinen yatak örtüleri, açık ve kapalı renk arasındaki geçişli tarzları sunabilen nadide örnekler arasında bulunuyor. 160x200 cm’lik elyafsız yatak örtüsü ve 50x70 cm’lik yastık için hazırlanan kılıflar sayesinde birçok yatağa uygun olarak sunulan tek kişilik yatak örtüsü krem renk model, estetik ve zarafet timsali dantelli örtü uçlarına sahip olması ile dikkatleri çekiyor. Jakar desene ve şönil pike tarzından üretilen ince kabartmalı baskılara sahip 4 mevsim yatak örtüsü takımı olarak da sizlere sunulan birçok püskül uçlu model de bulunuyor. Birçok kullanıcının aradığı tarzı rahatlıkla bulabilmesini sağlayan modeller, çok renkli ya da sade bulunabildiği gibi farklı yüzeylere sahip kabarmalara ve örtü uçlarıyla da memnuniyet sağlıyor. Çift taraflı kullanılabilen dolgulu kapitone kumaşla karşınıza çıkarılan %65 pamuklu ve %35 pes malzemeden üretilen tek kişilik kapitoneli yatak örtüsü; yuvarlak köşeli kıvrımlara ve iki yönündeki ferforje tarzı desen yapısı ile kadın ya da erkek birçok kullanıcının aradığı klasik tarzları sizlere sunuyor. %100 pamuktan üretilen ve mikro kumaş yapısı ile hava alan kaliteli takımlar arasında bulunan 175x240 cm örtü ve 50x70 cm yastık kılıfından oluşan tek kişilik kız çocuğu yatak örtüsü modeli, renkli baskısı ile birçok çocuğun ilgisini çekiyor. Yetişkin ya da gelişim çağında olmak üzere birçok farklı kullanıcının yataklarına örtmesini sağlayan ürünler, kumaş kalitesine ve özelliklerine göre farklı şekilde tek kişilik yatak örtüsü fiyatları olarak sıralanıyor.

Tek Kişilik Yatak Örtüleri: Estetik, Şık ve Dayanıklı

Farklı tarzların ve beğenilerin odağında bulunan tek kişilik yatak örtü modelleri, birçok farklı avantajıyla beraber sunulabilmeleri ile sizleri memnun ediyor. Kullanıcılarına pike olarak sunulan modelleriyle mevsim geçişlerinde üzerlerine örtebilmeyi sağlayan ürünler, farklı biçimlerde kullanılabilmeyi destekliyor. Çift taraflı kullanımları ile farklı hava ve konseptlerde odalarınızı süsleyebilmeyi ve yaratıcılığınızı konuşturabilmenizi sağlayan yatak örtüleri, kullanışlılıklarıyla ilgi çekiyor. Akmazlık testlerinden başarıyla geçirilen modelleri ile birçok makinede ve elde yıkanıp temizlenebilen modeller, renklerde solma ya da birbirlerine geçme yaşatmıyor. Sağlam dikişleriyle senelerce yataklarınıza örtebilmenizi sağlayan tek kişilik yatak örtüsü takımları, dayanıklı yastık kılıfı ve örtü parçasıyla her yatağın uzun zamanlar düzenli ve temiz gözükmesini sağlıyor. İnce yapısına rağmen kaymadan ve çeşitli hava akımlarından etkilenmeden yataklarınızın üzerinde duran tek kişilik şık örtü takımları, sizlere verimlilik sağlıyor. Sağlık açısından kullanıcılarının yataklarının çeşitli toz ve bakterilerden korunmasını sağlayan modeller, aynı zamanda kendi üretim sürecinde sizlere alerjik reaksiyonlar yaratma riskinden arındırılmayı sağlayarak sağlıklı örtü kullanımı sağlıyor. Antibakteriyel olup koku ve zararlı mikroorganizma barındırmayan ürünler, nefes alan ve nemden dolayı kötü koku oluşumunu ortaya çıkarmayan tekstil özellikleri gösteriyor. Püsküllü, dantelli, kıvrımlı uçlara sahip olması ile estetik ve şık yönünü de vurgulayan ürünler, odalarınızın ana teması haline geliyor. Ultrasonik özelliği ve çok amaçlı yapısı ile ince örtü stilinde kullanım sağlayan tek kişilik yatak örtüsü pike çeşitlerinden üretim sürecinde içerisine elyaf konulup yumuşak dolgusu ile konfor sunan birçok yatak örtüsü tipi bulunuyor. İpek dokunuşları ile teninize kaliteli olduklarını hissettiren baza ve yatak örtüleri, şıklıklarıyla kafanızdaki birçok tarza göre çeşitlendirilmeleri ile biliniyor. Moda akımlarından ilham alınarak üretilen modern stilleriyle de öne çıkan ürünler, her evin önemli ihtiyaçları içerisinde bulunuyor. Şık ve tarz yapıdaki modellerden gündelik kullanımınıza ya da konuk ağırlama durumunu hesaba katarak yedekte bulundurmanız için satın aldığınız yatak örtüsü takımları, yorgan ve battaniyelerinizin bulunduğu tekstil dolaplarında sizlere her an kullanabilmeniz için güven veriyor. Tek kişilik yatak örtüsü modelleri ve fiyatları, potansiyel kullanıcısını üzmeyen ve hesaplı şekilde sunulan makul yapıları ile memnun ediyor. Kaliteli, rengârenk, konforlu, dayanıklı, çok amaçlı, estetik ve son derece şık olan tek kişilik yatak örtülerinin içerisinden evlerinize yedekte bulundurmak için ya da yataklarınızda sürekli olarak kullanabilmeniz için sunulan modellerden birini favori renk yapınızla değerlendirerek kendinize kazandırabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.