Tefal Kahve Makinesi

52 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Tefal Kahve Makinesi

Tefal Kahve Makinesi

Mutfak eşyalarında birbirinden özel ve kullanışlı tasarımlara ev sahipliği yapan Tefal, elektronik mutfak eşyalarında devrim yaratmaya devam ediyor. Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan Türk kahvesinin aslına uygun bir formatta ve lezzetini koruyarak pişirilmesini sağlayan marka, diğer kahve türlerini pişirmek için de alternatif cihazlar sunuyor. Geniş kapasiteleri, özel otomatik fonksiyonları, güvenli kullanım özellikleri ve çok şık tasarımlarıyla mutfaklarda geçirdiğiniz zamanı kısaltan kahve makinesi çeşitleri, misafirlerinize çok hızlı ve lezzetli servisler yaparken en büyük yardımcınız oluyor. 

Tefal Kahve Makinesi ile Kahvenizin Lezzetini Artırın

Pişme aşaması büyük özen isteyen ve bilindiği üzere püf noktası pişirilme olan Türk kahvesi, markanın kalite standartlarıyla birlikte eşsiz bir tat kazanıyor. Bol köpüklü, tam kıvamında ve lezzetli bir kahve içmek istediğinizde hızlı servis yapmanızı sağlayan marka, kalabalık misafirlerinize kahve ikram etmek istediğinizde ya da günlük kahve rutinlerinizde saniyeler içerisinde kahve hazırlayabiliyor. Dokunmatik panelleri ve stantları bulunan ürünler; farklı pişirme versiyonları da sunuyor. Makine içerisine yeterli miktarda su, kahve ve şeker eklendiğinde yalnızca istenilen pişirme ayarı seçiliyor. Tek dokunuşla tuşlanan bu ayar üzerine kahveniz saniyeler içerisinde hazır oluyor. 4 kişilik, 6 kişilik gibi farklı kapasiteleri bulunan su hazneli kahve makinesi çeşitleri, aynı anda 4 ya da 6 fincan kahve hazırlayabiliyor. Bu sayede kalabalık misafirleriniz için farklı farklı pişirme süreleri beklemenize de gerek kalmıyor. Özel ölçü kaşıkları da bulunan ürünler, ölçü tutturma derdine son veriyor. Her fincan için ne kadar Türk kahvesi eklemeniz gerektiğini gösteren makineler, kahvenin kıvamını ve köpüğünü ustaca ayarlayabiliyor. Ultra lüks tasarım özellikleriyle premium bir görünüm sergilemeleri ise her alanda kendine has bir stil yaratmalarını sağlıyor. 

Akıllı Sensör Özelliği ile Kahve Taşırmaya Son Verin

Tefal Türk kahve makinesi, akıllı sensör özellikleri ile kahve taşırmayı tarihe karıştırıyor. Kahvenin kaynama aşamasına geldiğini milisaniyeler içerisinde fark eden akıllı sensör, cihazı otomatik olarak kapatıyor. Kapanan makine içerisindeki kahveniz, siz fincanlara doldurana kadar sıcak tutuluyor. Bu sayede siz cihazın başında olmasanız bile kahveniz asla taşmıyor. Özellikle unutkanlık sorunları yaşayan kullanıcılar ve yoğun tempolu günler geçiren kullanıcılar için ideal bir özellik olan taşmayı önleme sistemi, kahvenizin her daim ve her koşulda sıcak kalmasına yardımcı oluyor. Bu özelliği sayesinde ofis ve iş yeri kullanımları için de uygun olan kahve makineleri, kalabalık ofis ortamlarında kahve hazırlıklarını kolaylaştırıyor. Tek seferde en az 6 fincan kahve hazırlama özelliği ise cihazın pratik kullanım ayrıcalıklarını güçlendiriyor. Sesli ve ışıklı uyarıları da bulunan kahve makineleri, kahveniz hazır olduğunda otomatik olarak ses yayını yapıyor. Aynı anda makinenin LED ışık bölümü de uygun renkte yanıyor ve kahvenizin hazır olduğunun işaretini veriyor. Bu özelliği hemen hemen her modelinde uygulayan elektronik ev eşyası ve tasarım devi, kahve muhabbetlerinizin son derece keyifli geçmesi için tüm ihtiyaçlarınıza hızla çözüm üretiyor. 

Her Fincanda Bol Köpük: Tefal Köpüklüm

Tefal Köpüklüm kahve makinesi serisi, Türk kahvesinin köpüğünden vazgeçemeyenler için tasarlanan çok fonksiyonlu ürünler arasında yer alıyor. Ölçekli bir şekilde kahve, şeker ve su konulduğunda köpük konusunda sınırları aşan kahve makineleri tek pişirmede bol bol köpük oluşmasını sağlayarak istediğiniz kadar fincana pay etme olanağı tanıyor. Normal kahve makinelerine oranla iki kat daha fazla köpük üreten Köpüklüm serisi, tasarım özellikleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Stantlı olarak tasarlanan ürünler; mor, kırmızı, bordo, siyah, gri, inox gibi farklı renkler sunarak mutfağınızda dekoratif bir objeye dönüşüyor. Pembe kahve makinesi sevenler için ise Köpüklüm serisinin pembe renkli tasarımları öne çıkıyor. Fıçı bardak şeklinde tasarlanan büyük kulplu kahve hazneleri bulunan makineler, stant bölümünden kolayca ayrılabiliyor. Haznenin profilini ağızlık bölümünden en alt bölüme kadar kaplayan kulp bölümü dışında, çift ağızlık bölümleri de kolay servis imkanı sunuyor. Her iki ağızlık sayesinde hem sağ yöne hem de sol yöne servisi kolaylaştıran ürünler, hızlı servis yapabilmenize olanak tanıyor.

Kolayca Pişirin Kolayca Taşıyın

Renk seçenekleri konusunda cazip görüntülere imza atan ünlü marka, son yılların en çok kullanılan renklerinden olan; bronz, platin, metalik kırmızı, beyaz, rose gibi tonlara da ev sahipliği yapıyor. Mutfağı inox tonlarda beyaz eşyalarla dizayn edilmiş olan kullanıcılar için ideal bir seçenek haline gelen inox kahve makinesi çeşitleri, markanın özenli tasarım anlayışıyla avantajlı ve dayanıklı bir kullanım süreci sunuyor. Inox olarak tasarlanan ürünler, paslanma, lekelenme, çizilme gibi durumlara karşı koruma altına alınıyor. Bu özellik inox ürünlere uygulanan özel kaplama tabakasından kaynaklanıyor. Diğer renklerde ise hem iç hem de dış bölümde paslanmaz çelik materyaller kullanılıyor. Genellikle çeliğin en iyi versiyonu olan 18/10 oranında üretilen çelik kahve makinesi çeşitleri, hem dış görünüşleri hem de işlevsellikleri bakımından memnuniyet veriyor. Uzun yıllar kullanılsa da hem içte hem de dışta paslanma yapmayan ürünler, düşme, kırılma, çizilme gibi etkenlere karşı da üst düzey koruma performansı gösteriyor. Hafif ve küçük boyutlu olmaları ise ürünlerin kolayca taşınabilmesine olanak tanıyor. 

Tefal Közde Kahve Makinesi: Özel Pişirme Yöntemlerini Keşfedin

Közde pişirme fonksiyonu Tefal markasının tasarladığı Köpüklüm serisinin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Türk kahvesi kültürünün ayrılmaz bir parçası olan ve kendine has tutkunları olan közde kahveyi, evlere ve ofislere taşıyan kahve makinesi serisi, dilediğiniz aromayı kullanarak kahve yapmanızı da mümkün kılıyor. Menengiç kahvesi, Osmanlı kahvesi gibi farklı kahve türlerini de yapabilmenizi sağlayan kahve makinesi serisi, bu özel pişirme yöntemi sayesinde bambaşka bir keyif sunuyor. İki farklı pişirme fonksiyonu bulunan Köpüklüm serisi, normal pişirme ve közde pişirme seçeneklerini bir araya getiriyor. Eğer Türk kahvenizin ağır ağır pişirilmiş yoğun bir kıvamda olmasını istiyorsanız közde pişirme seçeneğini, hızlı servis yapacaksanız yine bol köpüklü bir pişirme sistemi olan normal pişirme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Közde pişirme fonksiyonunu kullandığınızda ve kahvenizin daha lezzetli olmasını istediğinizde, istediğiniz oranda kahve su ve şekeri ekledikten sonra kahveyi soğukken yalnızca bir defa karıştırmanız yeterli oluyor. Dilerseniz bu işlemi kahvenizi karıştırmadan da gerçekleştirebilirsiniz. Ardından cezve haznesini makine standının içerisine yerleştirerek ürün standının üst bölümünde bulunan tuşlar yardımıyla közde pişirme fonksiyonunu seçmeniz gerekiyor.

Üstün Güvenlik Özellikleriyle Emniyette Olun

Üstün güvenlik özellikleriyle çok sayıda kullanıcının beğenisini kazanan marka, kahve makinelerinin üst düzey emniyet sistemleriyle güvenli kullanım ayrıcalığını evlerinize getiriyor. Taşma emniyeti, otomatik kapanma emniyeti, susuz çalışma emniyeti, akıllı sensör sistemi, kablo emniyeti gibi özellikleriyle güvenlik seviyesini en üst aşamada tutuyor. Kahvenizin taşmasını önleyen taşma emniyeti, akıllı sensör sistemiyle işbirliği yaparak pişme süresince kontrolü elden bırakmıyor. Bu özellik sayesinde kahve makinenizi kapatmayı unutsanız bile kahveniz taşmıyor. Otomatik olarak kapanan makine, susuz çalışma emniyeti ile makinenizi fişte unuttuğunuzda oluşabilecek problemleri önlüyor ve elektrikle bağlantısını otomatik olarak keserek rezistans sistemlerinin yanmasını önlüyor. Rezistans bölümleri kapalı ve çelik olarak tasarlanan kahve makineleri bu yönleriyle de güvenli bir kullanım sunuyor. Rezistans bölümünün doğrudan kahveyle temasını önleyen çelik iç hazne, kararma yapmadan uzun yıllar kullanılabiliyor. Kablo emniyeti sistemiyle ürünün kablosunun ve fiş bölümünün her daim korunmasını sağlayan marka, ürünlerin arka panelinde ya da alt bölümlerinde kablo sarma bölümleri tasarlıyor. Bu özellik sayesinde kablolar yıpranmıyor ve oluşabilecek arızalar önleniyor. Akıllı sensör sistemi ise kahvenin hareket etmeye başlamasıyla birlikte sıcaklık seviyesini ayarlıyor. 

Hızlı Pişirme Süresiyle Vakit Kazanın

Hem filtre kahve makineleri hem de Türk kahvesi makinelerinde hızlı pişirme süreleri sunarak vakit kazandıran kahve makineleri, 7'den 70'e herkesin kahve pişirebilmesine olanak tanıyor. Makine içerisinde bulunan ölçekler yardımıyla hem kadın hem de erkek kullanıcıların kolayca kahve yapabilmesine öncülük eden ürünler, sohbetlerinize daha fazla vakit ayırmanızı sağlıyor. İçerisine malzemelerini koyduğunuzda pişirdiğiniz kahve oranına göre yaklaşık 2 ila 4 dakika aralığında kahve pişirmenizi sağlayan ürünlerin her birinde pişirme süreleri de değişebiliyor. Turkish Coffee Click serisi kahve makineleri, dönebilir taban özellikleriyle fark yaratıyor. 360 derece dönerek kordonsuz kullanım sunan makineler, 550 W güç tüketiyor. Açma ve kapama tuşları da bulunan Click serisi modelleri, çelik iç hazne bölümleriyle de beğeni kazanıyor. Click serisinin tamamen inox kaplamalı olan modelleri ise ilgi çeken diğer ürünler arasında yer alıyor. Kablosuz kullanım özelliği de sunan modeller, alt bölümden tamamen ayrılarak kolay sunum avantajı veriyor. 

Çoklu Pişirme Kapasiteleriyle Misafirlerinizi Bekletmeyin

Hemen her kahve makinesi modelini en az 4 kişilik ve 6 kişilik olarak tasarlayan marka, kalabalık misafirlerinize hızlı sunumlar yapabilmenize yardımcı oluyor. Arkadaş ve iş toplantıları, aile toplantıları, özel toplantı günleri gibi etkinliklerinizde işinizi kolaylaştıran ve zamanınızın size kalmasını sağlayan makineler, vaktinizi size ve sevdiklerinize bırakıyor. Hem hızlı hem de çok lezzetli bir sunum yapabilmenize yardımcı olan modeller, sevdiklerinize ikram ettiğiniz kahvelerin bol köpüklü olmasına da yardımcı oluyor. Bol köpüklüsü makbul olan Türk kahvesini makinenizde kolayca yapabilir, sohbetlerinizi çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Türk kahvesi yaparken bol köpüklü olması için püf noktaları bilmeseniz bile, yalnızca ürünün ölçü kaşıklarını kullanarak tam dozunda köpük elde edebilirsiniz. Bir ölçekte yaklaşık 6-7 gram kahve ilavesi yapan ürüne ekstradan yoğun kıvam elde etmek için daha fazla kahve de ekleyebilirsiniz. Şeker, su ve kahveyi otomatik olarak karıştıran ve şekerin saniyeler içerisinde erimesini sağlayan kahve makineleri, dilediğiniz hız seçeneğini ayarlama imkanı da sunuyor. Çok özel misafirleriniz için ağır pişirme modlarını açabilir, acil durumlarda hızlı pişirme yapabilirsiniz. 

Filtre Kahve Makineleri: Nefis Kahve Aromasını Koruyun

Tefal filtre kahve makinesi çeşitleri, uzun zaman alan filtre kahve demleme işlemlerini kısaltarak kullanıcılarına son derece lezzetli bir kahve sunuyor. Çok özel bir keyif olan filtre kahve keyfini zahmetsiz bir hale getiren marka, inox ve mat siyah karışımı tasarımları bulunan makineleri kullanıcılarıyla tanıştırıyor. Subito Select serisiyle göz dolduran ve ürünlerinin kalitesiyle her zaman başarı yakalayan marka, yaklaşık 1.25 litrelik cam sürahi bölümü, şeffaf görünüşlü su tankı ve stant bölümünden oluşuyor. Easy To Use tasarım özellikleriyle temizlik konusunda konfor ve rahatlık sunan filtre kahve makineleri, filtre bölümü çıkarılabilir özellikte olduğu için, kolaylıkla dolum ve temizlenme avantajı veriyor. Toplamda 1250 ml kapasiteleri olan Subito serisinin yanı sıra Tefal Subito Mug filtre kahve makinesi de dikkat çekiyor. Hem demlikte hem de kupada kahve yapmanızı sağlayan makine, yalnızca bir kupa kahve içmek istediğinizde uzun süren demleme işlemlerini beklemenize gerek bırakmıyor. Kupanızı kahve standına koyarak bir kupalık kahve ayarına getirdiğinizde makine otomatik olarak kahvenizi dolduruyor. Bu özellikle filtre kahve demleme işlemini kısaltan ürün serisi, iki ayrı tuş özelliğiyle fonksiyon değişimi de sunuyor. Demlik işaretini tuşladığınızda demlikte kahve demleyen makine, kupa işaretini tuşladığınızda yalnızca kupanızı dolduruyor. Inox tasarımları sayesinde leke tutmayan kahve makineleri tek hamleyle silinerek temizlenme konusunda da kolaylık sağlıyor. 

Konforlu Su Kontrolü İçin Şeffaf Su Tankı

Cam sürahi bölümünün genişliği sayesinde tek seferde en az 10 ila 15 fincana kadar filtre kahve yapabilen ürün, ziyaretçilerinize hızlı demlenmiş ve çok lezzetli filtre kahveler ikram etmenize de olanak tanıyor. Geniş kapasitesi sayesinde kalabalık evlerde, ofis, dükkan ve iş yerlerinde kullanım için uygun olan kahve makineleri, damlama durdurma teknolojisine sahip olmalarıyla da dikkat çekiyor. Bu teknoloji sayesinde damlamayı dilediğiniz zaman durdurarak kahve alabilirsiniz. Şeffaf su tanklarıyla makinenizin su durumunu sürekli olarak kontrol edebilmenizi sağlayan ürünler, su haznesi ölçüleri ve cam hazne ölçüleri ile kahvenizi belirli miktarda içebilmenize de yardımcı oluyor. Özellikle diyet, sağlık gibi sebeplerle filtre kahveyi çok ölçülü tüketmesi gereken kullanıcılara kolaylık sunuyor. Kahvenin 30 dakika boyunca sıcak kalmasını sağlayan filtre kahve makineleri, otomatik kapanma özelliği ile herhangi bir aşırı ısınma, yanma ya da arızalanma problemi yaratmıyor. Özellikle elektrik tüketimi konusunda çok avantajlı olan ve tasarruf yapmanıza yardımcı olan otomatik kapanma özelliği kahvenizi her an sıcak bir şekilde tüketme ayrıcalığı da sunuyor. 

İki Fonksiyon Bir Arada: Kahve ve Baharat Öğütücüler

Gıda hazırlama ürünleriyl uzun yıllardır mutfak işlerini kolaylaştıran ünlü Fransız markası, kahve ve baharat öğütücü ürün serisiyle devrim yaratıyor. Hem kabuklu yemişlerin hem de kahve ve baharatların kolayca öğütülmesini sağlayan modeller, 50 gram kapasiteleriyle kahvenizi öğüterek nefis kahveler pişirmenize yardımcı oluyor. Özel çelik öğütme bıçaklarıyla her kahve tanesini eşit büyüklükte öğüten ürün serisi, paslanmaz çelik bıçak ve öğütücü aparatıyla uzun yıllar kullanılabiliyor. Öğütme işlemlerini büyük ölçüde kolaylaştıran seri, pratik kullanım özelliğiyle de dikkat çekiyor. Öğütücülerin kullanım aşamaları oldukça basit işlemler içeriyor. Hazne içerisine öğütülecek kahve ve diğer malzemeler yerleştirildikten sonra kapağı kapatılan ürünler, kapakta bulunan başlatma tuşuna basıldığında öğütme işlemine başlıyor. İstenilen seviyeye gelindiğinde ise tek dokunuşla kapatılabiliyor. Dış tasarımları da oldukça şık olan öğütücüler, kahve makineleriyle birlikte kullanıldıklarında harikalar yaratıyor. Toplamda 180 W güç harcaması yapan modeller, elektrik tüketimi konusunda da kullanıcı dostu bir tavır sergiliyor. Özellikle öğütücülerle aynı renkte tekli kahve makinesi modelleriyle birlikte kullanıldığında mutfak tezgahında şık bir görüntü de oluşturan ürünler, Fransızların modern tasarım anlayışlarını Türkiye'ye taşıyor. 

Leziz Kahve Eşlikçiniz Tefal

Trendyol dünyasının özel fiyatlandırma ve kalite ayrıcalıklarıyla bir araya gelen Tefal kahve makineleri, çok avantajlı seçeneklerle kullanıcılarıyla buluşuyor. Hem Türk kahvesi hem de filtre kahve makineleriyle çok sayıda farklı fonksiyonu bir araya getiren kaliteli marka, hem eski hem de yeni sezon tasarımlarına Trendyol'da yer veriyor. Markanın çok sayıda ürün serisinin yer aldığı Trendyol, eviniz, ofisiniz ve tüm iç mekanlarınız için en iyi kahve makinesini seçmenizi sağlıyor. Eğer siz de mutfağınızda lezzetli kahveler pişirmek ve mutfağınızda dünyaca ünlü markanın kalitesine yer vermek istiyorsanız, hemen tek dokunuşla satın alma yapabilir, hızlı alışveriş kolaylıklarından faydalanabilirsiniz. Üstelik yalnızca Trendyol'a özel fiyat ayrıcalıklarından faydalanarak dilediğiniz ürünü iavantajlı seçeneklerle satın alabilirsiniz.