Tchibo Kahve Makinesi

25 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Tchibo Kahve Makinesi

Tchibo Kahve Makinesi

Kahve, tüm dünyada birçok insanın favori içecekleri arasında yer alıyor. Günümüzde özellikle ev ve ofis ortamlarında da sıklıkla kahve tüketilmesi, geçmiş yıllarda yalnızca kafe ve restoran gibi kurumsal işletmelerde yer alan kahve makinelerinin bireysel kullanıcılar tarafından gördüğü ilgiyi oldukça artırıyor. İçerdiği kafein maddesi sebebiyle dinç tutma etkisine sahip olan kahve, farklı tüketicilerin damak zevkine uygun olması adına birçok değişik aroma ve demleniş biçimi ile kullanıcılara sunuluyor. Tchibo kahve makinesi modelleri, hem seçenek çeşitliliği hem de kullanım kolaylığı açısından kahveseverlerin favori tercihleri arasında yer alıyor. Siz de ev ve iş ortamında oldukça lezzetli ve farklı aromalı kahve çeşitlerini yalnızca birkaç dakikada hazırlamak ve keyifle tüketmek için Tchibo'yu tercih edebilirsiniz. Her bütçeye ve kahve zevkine uygun Tchibo imzası taşıyan kahve makineleri, Trendyol avantajları ile sizleri bekliyor.

En Kullanışlı ve Şık Tchibo Kahve Makinesi Modelleri

Markanın kahve makinesi modelleri, her kullanıcının kahve konusundaki damak zevkine hitap edebilmek adına birçok farklı seçenek ile üretiliyor. Klasikten vazgeçemeyenler için filtre kahve makinelerinden birçok farklı kahve ve aromayı bir arada denemek isteyen kullanıcıların beğenisini kazanan kapsül kahve makinelerine dek pek çok çeşit bulunuyor. Tchibo imzası taşıyan kahve makineleri, her oda ve dekorasyona kolaylıkla uyum sağlayabilecek, zarif ve özel tasarımlar ile kullanıcılara sunuluyor. 

Uzun ve Keyifli Kahve Sohbetleri İçin Tchibo Filtre Kahve Makinesi

Hem uzun kahve sohbetlerinden vazgeçemeyen hem de gün içinde sıklıkla kahve tüketen kullanıcılar için filtre kahve makinesi modelleri daha çok ön plana çıkıyor. Filtre kahve makineleri, demlenen kahvenin bayatlama süresi olarak belirlenen 2-3 saate kadar içinde bulunduğu haznenin içinde sıcak ve taze kalmasını sağlıyor. Böylece aynı anda birden fazla porsiyonda kahveyi demlemek ve uzun süre boyunca muhafaza etmek de mümkün oluyor. Tchibo filtre kahve makinesi modelleri, americano türündeki kahvenin ısıtılan su ile demlenmesini sağlıyor. Latte, macchiato, cappuccino ve benzeri kahvelerde, filtre kahveden farklı olarak espresso kullanılıyor. Filtre kahve, çoğunlukla kahvesini aromasız ve orta sertlikte tüketmeyi seven kullanıcıların vazgeçilmez tercihleri arasında yer alıyor. 

Dilediğiniz Çeşitte Filtre Kahveyi Demleyin

Tchibo tarafından üretilen filtre kahve makineleri, farklı çekirdeklerden hazırlanan tüm filtre kahve çeşitlerini demlemeye olanak tanıyor. Böylece kullanıcılar tek bir kahve çeşidine ya da aromasına bağlı kalmak durumunda olmuyor. 70'li yıllarda öncelikle Almanya'da bireysel kullanıcılar tarafından rağbet gören, sonra da tüm dünyada popüler hale gelen otomatik kahve makinesi modelleri, diğer kahve makinelerinin aksine basınçsız bir çalışma şekline sahip. Bu tip makinelerde kullanıcıların damak zevkine göre bireysel ayarlar yapmak mümkün olmasa da, klasik şekilde demlenen kahveden vazgeçemeyenler için cazip bir seçenek olmaya devam ediyor. Oldukça kolay şekilde temizlenmesi ve tekrar kullanıma hazır hale gelmesi de, filtre kahve makinelerinin özellikle ofis gibi kalabalık ortamlarda sıklıkla kullanılmasının sebepleri arasında yer alıyor. Filtre kahve makinelerinin bir diğer avantajı ise, birçok parçasının kolaylıkla elde ya da bulaşık makinesinde yıkanabilmesi. Filtre kahve tüketmeyi tercih eden kullanıcılar çoğunlukla tek seferde birden fazla porsiyonda kahve hazırladıkları için, suyun ısınması ve kahvenin demlenmesi diğer kahve makinelerine oranla daha çok vakit alabiliyor. Ancak tek seferde 12 fincana kadar kahve hazırlanabilmesi ve kahvenin cam hazne içinde sağlıklı koşullarda muhafaza edilebilmesi, filtre kahve makinelerinin bekleme süresini önemsiz kılıyor.

Farklı Aromaları Sevenler İçin Tchibo Kapsül Kahve Makinesi Modelleri

Tchibo kapsül kahve makinesi modelleri, her kahve içişinde farklı tatlar denemeyi seven ve kahvenin hazırlanma süresinin kısa sürmesini tercih eden kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Kapsül kahve makineleri filtre kahveden espresso'ya, cappuccino'dan latte'ye kadar birçok kahve çeşidini tek bir cihaz ile hazırlama imkânı sunuyor. Tchibo markası tarafından üretilen kahve kapsülleri, vakumlu ambalajları sayesinde oldukça uzun süre boyunca tazeliğini koruyarak saklanabiliyor.  

Pratik ve Kullanışlı Tasarım

Tchibo imzalı kapsül kahve makineleri, oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip olmaları sebebiyle kullanıcılara yalnızca tek bir tuşa basarak birbirinden lezzetli kahveler hazırlama olanağı sunuyor. Seçilen kapsül kahvenin hazırlanması için, kapsülün ilgili hazneye konması ve entegre su haznesinin içinde yeterli miktarda su bulunması gerekiyor. Düğmeye basıldığı anda, su haznesinin içindeki su yeterli ısıya getiriliyor ve basınçlı çalışma mekanizması ile kapsüldeki kahveden geçiriliyor. Bu şekilde, yalnızca bir dakika içinde tüm kahve çeşitleri tüketime hazır bir hale geliyor. Tchibo Cafissimo Kapsül Kahve makinelerinin birçoğunda bulunan süt köpürtme aparatı, kullanıcılara arzu ederlerse önceden süt köpürtme ve kahveyle karıştırma imkanı da sunuyor. Kapsül ile çalışan kahve makinelerinin tümü, kullanıcılar tarafından belli bir süre boyunca kullanılmadığı takdirde otomatik olarak kapanıyor ya da bekleme moduna geçiyor. Böylece hem gereksiz enerji kullanımı engelleniyor hem de cihazın daha uzun ömürlü olması sağlanıyor. Siz de farklı su haznesi hacimlerine, boyutlara ve aparatlara sahip kapsül kahve makineleri arasından dilediğinizi seçerek kahve keyfinize yepyeni bir dokunuş katabilirsiniz. 

Birbirinden Lezzetli Kahve Kapsülleri Trendyol'da!

Trendyol, tıpkı kahve makineleri gibi, Tchibo tarafından üretilen kapsül kahve seçeneklerini de en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırıyor. Markanın kapsül kahveleri, %100 doğal tarımla elde edilen 12 farklı kahve çeşidini barındırıyor. Klasik ambalajlı kapsüller yalnızca Arabica kahvelerinden oluşsa da, daha sonra eklenen kapsül kahve serilerinde Brezilya, Hindistan, Etiyopya ve Kolombiya menşeli kahveleri bulmak da mümkün. Tchibo Cafissimo kahve makinesi modelleri içinde kapsül haznesi barındıran tüm cihazlar, söz konusu kapsül kahveleri demleme özelliğine sahip. Birçok kahve makinesi modelinde kullanıcıların kişisel ayarlarını belirlemesi ve kaydetmesi için seçenekler de bulunuyor. Siz de Tchibo kapsül kahveler arasından dilediğinizi seçebilir ve tercih ettiğiniz kapsül kahve makinesi ile kolaylıkla lezzetli kahveler hazırlayabilirsiniz.

Hem Şık Hem Pratik: Tchibo Cafissimo Pure Serisi

Tchibo Cafissimo Pure ismi taşıyan kahve makineleri, şık ve pratik tasarımları ile ev ve ofis ortamları için oldukça uygun modeller arasında yer alıyor. 15 bara kadar çıkabilen ve 3 kademeden oluşan özel basınç sistemine sahip bu cihazlar, ayarlanabilen su miktarı seçeneği ile kullanıcılara diledikleri yoğunlukta ve aromada kahve hazırlama imkanı sunuyor. 1 litre hacmine sahip geniş su haznesi ve en az 6 kapsülü muhafaza edebilen kapsül boşaltma bölümü ile bu seride bulunan kahve makineleri, kullanıcılara kahve hazırlama sürecinde zamandan kazandırıyor. 

Hızlı ve Hijyenik Cihazlar

Cafissimo Pure serisinde bulunan kahve makinelerinin temizliği de oldukça kolay. Çıkarılabilir kahve fincanı yerleştirme bölümü, büyük boydaki fincanların da rahatlıkla konulabileceği ölçüde geniş bir alana sahip. Bu bölüm, istendiği takdirde kolaylıkla çıkarılıp yıkanabiliyor ya da silinebiliyor. Cihazlarda bulunan kahve ağzı da, tıpkı fincan yerleştirme alanı gibi elde yıkanabiliyor. Cihazlarda bulunan entegre kireç çözme özelliği, kahve makinelerinin daha uzun süre boyunca güvenle kullanılabilmesini sağlıyor. Yaklaşık 40 saniye içinde ısınarak kullanıma hazır hale gelen kahve makineleri, 9 dakika boyunca kullanılmadığı takdirde otomatik olarak kapanarak enerjiden de tasarruf edilmesine olanak tanıyor.

Kahvenin Her Türlüsüne Bayılanların Tercihi: Tchibo Cafissimo Classic Kahve Makinesi

Tchibo Cafissimo Classic serisindeki cihazlar, her çeşit kahveye bayılanlar ve kahvede profesyonel bir dokunuş arayanlar için ideal tercihler arasında yer alıyor. Espresso, filtre kahve ve caffe crema seçeneklerini hazırlamak için üç farklı basınç sistemi ayarı barındıran Cafissimo Classic serisi, 4 farklı standart opsiyonu ile de damak tadında değişiklik yaratmak isteyenler için cazip bir seçenek. Süt köpürtücü aparatı ile kullanıcılara sütlü ve köpüklü kahveler hazırlama imkanı sunmasının yanı sıra, bitki çayı ve benzeri poşet çaylardan vazgeçemeyenler için sıcak su fonksiyonu da bulunuyor. Cafissimo Classic serisinde bulunan kahve makinelerinin 1,2 litre hacmindeki su haznesi, yaklaşık 8 büyük fincan miktarında kahve hazırlamak için yeterli. Kapsül kahveler ile çalışan bu kahve makineleri, enerji tasarrufu sağlayabilmek adına 7 dakika içinde otomatik olarak kapanıyor. Çıkarılabilir damla tepsisi ile hem hızlı hem de hijyenik şekilde kahve hazırlama olanağı tanıyor. 

Sütlü Kahveden Vazgeçemeyenlerin Seçimi: Tchibo Cafissimo Latte Serisi

Kahvesini hem yumuşak aromalı hem de sütlü sevenlerin favori kahve çeşitlerinden olan latte macchiato, Tchibo Cafissimo Latte serisinde bulunan kahve makineleri ile hazırlanabiliyor. Bu seride bulunan cihazların 15 bara kadar erişebilen basınç sistemi, latte macchiato'nun yanı sıra cappuccino, espresso ve caffe crema hazırlamaya da olanak tanıyor. Cafissimo Latte serisinde bulunan cihazları diğer Tchibo espresso makinesi modellerinden ayıran fark, süt tankı barındırıyor olmaları. Yarım litrelik entegre süt haznesine ek olarak bu cihazlarda 1 litrelik su haznesi de bulunuyor.

Kahvenizin Yoğunluğuna Kendiniz Karar Verin

Cafissimo Latte kahve makineleri, tıpkı diğer kapsül kahve makineleri gibi, Tchibo Cafissimo kapsül çeşitleri ile birlikte çalışıyor. Kahvesini bazen sert içmeyi tercih eden kullanıcıların yalnızca daha sert içimli kahve kapsüllerini tercih ederek arzu ettiği şekilde kahveler hazırlaması da mümkün. Tek bir dokunuş ile kahve ve süt köpüğü hazırlayabilen bu cihazlar, yine tek hamlede temizlenebilme özelliğine de sahip. Kapsül haznesi içine en az 10 kapsül kahve atığı sığabiliyor ve bu hazne tek hareketle çıkarılıp boşaltılabiliyor. İtalyan stilinden ilham alarak tasarlanan kahve makineleri, içinde bulunduğu tüm mutfaklara ve ofislere de şık bir dokunuş katıyor.

Küçük ve Fonksiyonel Kahve Makinelerini Tercih Edenlere: Tchibo Cafissimo Mini Serisi

Mutfaklarında alandan tasarruf etmeyi seven ve kahve makinesini kolaylıkla uzun seyahatlerde yanında götürmek isteyen kullanıcıların tüm beklentilerini Tchibo Cafissimo Mini serisi karşılıyor. Markanın diğer tüm kahve makinelerine oranla daha küçük boyutta üretilen bu cihazlar, Cafissimo Pure serisi ile benzer ebatlara sahip. Göz alıcı pastel tonları ve klasik renk seçeneklerine sahip olan seri, kullanıldığı her odaya da modern ve zarif bir görünüm katıyor. Cafissimo Mini serisine dahil olan kahve makineleri, oldukça kompakt ve kullanışlı bir tasarıma sahip. Diğer modeller gibi üç farklı basınca sahip çalışma sistemi, küçük boyutlarına rağmen bu cihazlar ile tüm kahve çeşitlerini hazırlamaya olanak tanıyor. Geniş fincan haznesi, büyük boyda kahve fincanlarının bile kolayca yerleştirilebilmesi için yeterli ebatlar kullanılarak tasarlanıyor. Ayrıca kullanıcılara en kısıtlı zamanlarda veya karavan mutfağı gibi hareketli ve mobil ortamlarda bile rahat kullanım sağlamak adına, fincan haznesinde güçlü mıknatıslar bulunuyor. Mıknatıslı tasarım, kahve makinesini taşıma ve kurma anlarında söz konusu bölmenin kolaylıkla çıkarılıp takılmasını sağlıyor. Yalnızca 3,7 kg ağırlığındaki bu cihazlar, kolaylıkla taşınabiliyor ya da tekrar kurulabiliyor. 

Saniyeler İçinde Enfes Kahveler Hazırlayın

Tchibo Cafissimo Mini kahve makineleri, özellikle bireysel kullanımlar için ideal tercihler arasında yer alıyor. 650 ml hacmindeki su haznesinin yanı sıra, kapsül bölmesi 4 kapsüle kadar atık toplayabiliyor. Su haznesinin markanın diğer modellerine oranla daha az olması, haznenin ısınma süresini de en aza indiriyor. 40 saniye içinde su haznesinin ısınması ile birlikte, kahve makinesi mükemmel lezzette kahveler yapmak için hazır hale geliyor. Kullanıcıların enerjiden tasarruf edebilmesi adına, Cafissimo Mini ismi taşıyan kahve makineleri 9 dakika boyunca kullanılmadığında otomatik olarak sessiz moda geçiyor. Bekleme modu olarak da isimlendiren bu süreç, kahve makinesinin herhangi bir düğmesine basıldığında bitiyor. 

Bu seride bulunan kahve makineleri de tıpkı diğer modeller gibi kullanıcıların dilediği yoğunlukta kahveler hazırlayabilmesi adına yoğunluk ayarı özelliğine sahip. Entegre kireç çözme fonksiyonu, hem hazırlanan kahvelerin daha hijyenik hem de kahve makinelerinin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Cafissimo Mini kahve makinelerinin küçük ebatlara sahip şekilde tasarlanması, kullanıcıların köpüklü kahve keyfinden mahrum kalması anlamına da gelmiyor. Elektrikli süt köpürtücüsü aparatı, latte macchiato ve cappuccino hazırlarken kahveye, kremaya benzer bir yapıya sahip ince süt köpüğü ekleme olanağı tanıyor. 

Tchibo: 1949'dan Günümüze Kahvede Öncü

Tchibo markasının öyküsü, 1949 yılında, Max Herz isimli ve Hamburg'ta yaşayan bir tüccarın gönderilen postaların yanına promosyon şeklinde kahve eklenmesi fikriyle başlıyor. Küçük kavanoz ve mutfak bezleri kullanılarak postalara eklenen kahveler, kısa sürede markanın Almanya'da kahve tüketen kişiler arasında oldukça popüler hale gelmesini sağlıyor. İlk mağazası 1955 yılında açılan ünlü marka, bugün dünyanın birçok yerinde yer alan ve sayısı 1000'i geçen şubesiyle hizmet vermeye devam ediyor. Kahvenin yanı sıra birçok eşya ve aksesuarı da ürün yelpazesine ekleyen Tchibo, her hafta yeni koleksiyonlar ile dinamik ve dönemi takip eden ürünler sunmayı sürdürüyor. 

Markanın ismi de Türkçe anlamı " ahve çekirdeği" olan "tchilling" ve "bean" kelimelerinin birleşiminden geliyor. Marka logosunda bulunan taze kavrulmuş kahve çekirdeği, tüketicilerin beğenisine her daim taze ve lezzetli kahveler sunulacağına dair bir ikon olarak görülüyor. Tchibo ürünlerinin Türkiye'de satışının yapılmaya başlanması ise 2005 y��lına rastlıyor. Markanın kahve makineleri ve kahve kapsülleri, %100 sürdürülebilirlik ilkesine bağlı kalınarak ve tüketici memnuniyeti en ön plana alınarak tasarlanıyor. Kahve makinelerinin tasarımı ve kullanım şekli, çoğunlukla özel bir ekip tarafından maksimum kalite standartlarında üretilerek kullanıcılar ile buluşuyor. Kahve kapsüllerinde kullanılan kahve çeşitleri seçilirken yalnızca sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen ve özel olarak harmanlanan seçenekler olmasına özen gösteriliyor. Böylece kullanıcıların karşısına hem 60 yılı aşkın bir tecrübenin hem de müşteri geri dönüşlerinin filtresinden geçirilmiş, kalitesi kanıtlanmış ürünler getiriliyor. 

Sizin Kahve Tercihiniz Hangisi?

Siz de ev ve ofis ortamlarınızda kahve keyfinden mahrum kalmamak ve dilediğiniz çeşitte kahveleri en hızlı ve lezzetli şekilde hazırlamak için kullanabileceğiniz Tchibo ürünlerine, Trendyol'un avantajlı dünyasında çıkacağınız kısa bir yolculuk sonucunda ulaşabilirsiniz. Günlük yaşam temponuza ve beklentilerinize en iyi şekilde uyum sağlayan kahve makinesi modelini rahatlıkla seçebilir, ürün detayları kısmından seçtiğiniz ürünün tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Filtre kahve makineleri dışındaki tüm kahve makinesi modelleri için kullanabileceğiniz kapsül kahveleri damak tadınıza uygun bir şekilde seçebilir, dilerseniz tek seferde uzun süre kullanabileceğiniz miktarda kapsül kahve siparişi verebilirsiniz. Kusursuz ve uzun süreli kahve keyfi, yalnızca bir tık uzağınızda!