Takı

799639 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Önceki sayfaSonraki sayfa

Takı

Takılar; özellikle kadınların stillerini tamamlamak için kullandıkları değerli, yarı değerli ve tasarım takılar olarak moda ve güzellik dünyasında önemli yer kaplıyor. Takılar; cinslerine, materyallerine, taşlarına göre birçok alt gruba ayrılıyor. Cinslerine göre kolye, küpe, bileklik, yüzük, takı seti, halhal, şahmeran, bilezik; materyallerine göre ise altın, gümüş, çelik gibi çeşitleri bulunan takıların; pırlanta, elmas, yakut, safir, zümrüt ve benzeri taşlı olan modelleri de kadınlar tarafından tercih ediliyor. Trendyol birçok mücevher, kuyum ve takı markasına ait binlerce çeşit takı alternatifini tüketicilere aynı çatı altında sunarak seçim şanslarını artırıyor.

Bilezik ve Bileklikler Bir Arada Çok Moda

Bilezik ve bileklik modelleri kendi içlerinde birçok çeşide ayrılıyor. İpli modeller, nazar boncuklular, pırlanta taşlılar, doğal taşlı bileklikler gibi yüzlerce modelle aksesuar modasına adeta damga vuruluyor. Su yolu bileklikler de yüzyıllardır kadınların vazgeçemedikleri ürünler arasında yerlerini koruyor. Son yıllarda özellikle genç hanımlar birbirinden çok farklı tarz, renk ve modelde bilezik ve bileklik modellerini aynı anda bir arada kullanıyor ve trend yaratıyor. 

Yüzük, Kolye ve Küpelerde Seçenekler Sonsuz

Tektaş yüzükler evlenme tekliflerinin olmazsa olmazı olarak takı dünyasında önem derecelerini koruyor. Tamtur, beştaş, altın halka nişan yüzükleri gibi evlilik simgeleri de takı dünyasının baş aktörleri olmaya devam ediyor. Takı kategorisinde küpeler de çok geniş yer tutuyor. Özellikle kullaklarında birden fazla delik bulunan genç tüketici kitlesi aynı anda birçok farklı gruptan küpe modelini birlikte kullanarak farklılıklarıyla dikkat çekiyor.

Takı setleri geçmişten günümüze düğün hediyelerinin en prestijlisi olarak kabul ediliyor. Bazı tüketiciler hazır satılan takı takımı modelleri yerine beğendikleri ürünleri ayrı ayrı satın alarak kendi takı setlerini oluşturuyor. 

Tüketicilerin bir kısmı gündelik yaşamda ve davetlerde daima altın ve taşlı mücevherleri kullanırken kimileri de davetlerde bile tasarım özelliği taşıyan, mücevher niteliği olmayan ürünleri tercih ediyor.  Mücevher olsun olmasın her kategoriye ait takı modelleri binlerce seçenek ile birlikte Trendyol aracılığıyla sunuluyor.

Takılar Temalarla Anlam Kazanıyor

Son yıllarda takı çeşitleri arasında Allah'ın isimleri, dualar, hayvan figürleri, nazar boncukları ve duaları, bazı semboller, spiritüel öğeler, Osmanlı motifleri, Atatürk büstleri gibi  temalar kadın-erkek; genç-yaşlı herkes tarafından ilgi görüyor. Kalp detaylı takı modelleri, nün en çok satılan ürünleri arasında yer alıyor. İnci takılar ise hediyelerinin favorisi durumunda.

Erkek tüketiciler takıları sadece kutlamalarda, özel günlerde eşlerine, annelerine satın almıyor, kendileri için de takı seçiyor. Erkekler için üretilen yüzük, kolye, küpe ve bileklik modelleri erkek tüketiciler tarafından oldukça rağbet görüyor. Evlilik yüzüklerinin yanı sıra taşlı gümüş yüzükler, kalın kolyeler, deri bileklikler, siyah taşlı küpeler erkeklerin en sevdikleri takı modelleri arasında yer alıyor.

Sıra Dışı Takılar Rağbet Görüyorlar

Tarzlarıyla fark yaratmayı seven tüketiciler şahmeran, halhal, choker ve vücut aksesuarlarına da ilgi gösteriyor. Halhal modellerinin tek sıra incecik çeşitleri olduğu gibi birkaç sıradan oluşan renkli seçenekleri de özellikle yaz aylarında en çok beğenilen modeller arasında bulunuyor. Özellikle gösterişli choker modelleri kadınların boyunlarını zarifçe sararak fark edilmelerine katkı sağlıyor. Şahmeranlar kadınların ellerinin güzelliğine vurgu yaparak dikkatleri üzerlerine çekmelerine yardımcı oluyor. Vücut aksesuarı modelleri ise kendine güvenen kadınlar tarafından tercih ediliyor. Trendyol'da her zevke ve ihtiyaca yönelik birçok markaya ait her cins takı modeli tüketicilerle buluşuyor.

Takı Fiyatları

Takılar, özelliklerine, ağırlıklarına, tasarımlarına, taşlarına, markalarına ve daha birçok parametreye bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında satışa sunuluyor. Trendyol aksesuar kategorisinde her bütçeye uygun fiyat aralığında ürünler avantajlı ödeme olanaklarıyla yer alıyor.

Siz de beğendiğiniz takıları Trendyol aracılığıyla uygun koşullarla satın alabilirsiniz.