Tabure

9798 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Tabure

Çeşitli Tabure Modelleri

Çeşitli iç ve dış mekanlarda kullanılmaları ile bilinen tabureler, birçok kullanıcının rahatlıkla oturma düzenine girebilmesini sağlayan tarzları ile fazlaca tercih ediliyor. Hafiflikleri ve küçük boyutlu olmaları sebebiyle birçok farklı odada, bahçede ya da balkonda ev kullanımı sağlamaları için üretilen tabureler, birçok farklı tarzı ile sizlere alternatif fazlalığı vadediyor. Birçok malzemelerden üretilen tabure ürünleri, oldukça az yer kapladıkları için herkes tarafından tercih sebebi oluyor. Kafe, mini bar ve diğer birçok salaş dış mekanın da kullanım alanına giren tabureler, genellikle çeşitli masalara uygun olmaları için kullanıcıları tarafından satın alınıyor. Birçok işletme sahibinin yer sıkıntısı çekmemesi için özel olarak üretilen modellere de sahip olan tabureler, popülerliğini geçmiş tarihten bugünlere gelerek gösteriyor. Şıklıklarıyla dekorasyon yaratıcılığına yön veren rahat tabureler, birçok sıcak muhabbetin daha fazla kişiye yer açabilmesine olanak tanıyor. Kısa boyalara sahip olan tabureler, rahatlıkla istenilen yere götürülebiliyor. Ev kullanımları sonrasında rahatlıkla birçok depoda yer işgal etmeden saklanabilen tabure çeşitleri, sizlere pratiklik sağlamaları ile öne çıkan ürünler arasında bulunuyor. Evler için sunulan şık tarzları ile mobilyalarınıza tamamlayıcılık getiren şık tabureler, aniden gelen kalabalık misafirlerin evlerinizde oturacak yer bulamamasının önüne geçebilmek için kurtarıcı oturma ürünleri olarak da kullanışlılık gösteriyor. Modern tarzlardan klasiklere olmak üzere birçok farklı tarzıyla tercih kararlarınıza sunulan tabure çeşitleri, birçok farklı renk yapısıyla da zevklerinizi cezbediyor. Sadece ev ve iş yerlerinde kullanım sağlamayıp, birçok alanda kullanışlılık gösteren tabureler, arabalarınızda çeşitli aktivitelerde kullanılmak üzere lazım olabilmeleriyle dikkatleri çekiyor. Kullanım amacına göre dayanıklılık göstermesi için farklı malzemelerden üretilen işlevsel tabureler, uzun zamanlar sizlere kullanım sağlıyor. Son derece pratik ve kullanışlı olmasının yanında, oldukça dayanıklı olduğunu da gösteren modeller bulunuyor.

Tabure Çeşitleri Farklı Alanlarda Kullanılıyor

Farklı alanlarda kullanılabilmeyi sağlayan tabure ürünler, birçok farklı kaplama ve ana malzemeden üretilerek karşınıza getiriliyor. Ev içerisinde banyo ve balkonlarda fazlaca kullanılan plastik malzemeden üretilen tabureler, farklı renkleriyle fayans ve mermerlere uyum sağlarken düşmemenizi sağlayan kaymaz ayaklarıyla da daha dengeli oturabilmenizi sağlıyor. Çocuk banyo taburesinden büyük taburelere olmak üzere birçok farklı plastik tabure kullanımınıza sunuluyor. Ortalama 25 cm yüksekliğe sahip olan plastik çocuk tabureleri, çocuklarınızın banyo yaparken ya da sizlerle birlikte oturabilmesini sağlarken kayma önleyici ayak malzemesinden üretilen modelleriyle de birçok zeminde denge kaybını yaratmıyor. 350x350x458 cm ölçülerinde ve kahverengi görüntüde bulunan plastik modeller, hasır görünümü sağlayan kaliteli plastik malzemesi ile birçok dış mekânda da dayanıklı şekilde oturulabileceğiniz kanıtlıyor. Plastik malzemeden üretilip katlamalı biçimde birçok depoya ya da araba bagajına koyulan tabure çeşitleri, mangal partilerinde ya da kırsal alanlarda konforunuzu sağlayan ürünler olarak işlev görüyor. Gri, kırmızı, mavi ve siyah renklerden üretilen tabure tekerlekli çeşitler, oturarak işlemini yapan kullanıcılara farklı alanlarda kullanım imkânı sağlıyor. Sadece 2,25 kg ağırlığındaki hafifliklere sahip olup 42x42x25 cm ölçülerinde bulunan modeller, suya dayanıklı olmaları ile banyolarda kullanılmaya müsait ürünler içerisinde gösteriliyor. Paslanmayan ve kolay kolay çürümeyen maddelerden üretilen tekerlekli modeller, oturarak banyo yapmak isteyen kullanıcıları için biçilmiş kaftan tabureler olarak görülüyor. Amortisörlü bar tabureleri ile birçok farklı tezgâha uygunluk sağlayan çeşitli tabureler bulunuyor. Yuvarlak metal ayağa sahip olan parlak renkli ve dayanıklı Polikarbonat maddeden üretilen modeller, stüdyo tarzı tabure yapısı ile birçok gece kulübünün fazlaca tercih ettiği modeller arasında bulunuyor. Uzun ayaklı ve naturel renklere sahip ahşap taburelerle de birçok kafe ve barın ihtiyaç duyacağı tabure tarzını oluşturan modeller bulunuyor. Çeşitli Outdoor faaliyetlerinde kullanılmak üzere sırt çantalı şekilde de dizayn edilen tabureler bulunuyor. Birbirinden ayrılmayan yapısı ile çeşitli yolculuklarınızda dinlenme molalarını daha keyifli şekilde vermenize yardım edecek olan çanta stilli tabureler, birçok manzaranın oturarak keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Balık avcılarının da dikkatini çeken çantalı tabure modelleri; yem, misina ve fırdöndü gibi birçok su avcılığına yararlı olacak malzemenin yanınızda taşınabilmesine kolaylık tanıyor. Doğa fotoğrafçılığı ya da kampçılık gibi birçok aktivite ve etkinliğe merak duyan kullanıcıların da dikkatini çeken çanta ve tabure ortak yapım ürünler, 60 litrelik hacimleri ve çeşitli cep yapıları ile birçok kullanıcının işine fazlaca yarıyor.

Tabureler Çeşitli Masa ve Sandalyelerle Uyum Yakalıyor

Hafiflikleri ve oradan oraya sürüklenebilir olabilmeleri ile birçok farklı yere zahmet duymadan götürülebilen tabureler, kapalı alana sahip olan ev ve iş yerlerinden bahçeli oturma alanına sahip çeşitli yerlere olmak üzere birçok alanda kullanım sağlayarak kimsenin ayakta kalmamasına olanak sağlıyor. Kalabalık zamanlarda birçok dükkan ve iş yerinin misafirlerini ve ticari ilişkilerde bulunduğu çeşitli kişileri ağırlamasını sağlayan tabureler, her açıdan beklentileri karşılayan ve her bütçeye uygun olan birçok tarzıyla sizlere memnuniyet veriyor. Bar ve kafe gibi yarı açık yerlerde kullanılabilen tabure sandalye çeşitleriyle de öne çıkan ürünler, birçok konsepte uygun biçimde olabilmeleri ile dikkatleri çekiyor. İçerisinde bulunduğu ortama uygun şekilde bulunabilen modeller, renkli ve özel tasarımlara sahip dekoratif iç yapıya sahip kafelerin tarzına uygun olabildiği gibi daha modern ve standart yerlerde de kullanılabiliyor. Siyah ya da beyaz renklere sahip olabilen ve birçok Rock bar tarafından da tercih edilen uzun ayaklı tabure tipi sandalyeler, metal ayak yapısı ile ortama uyum sağlayabiliyor. Masa sandalyeleri ya da çeşitli tezgahlara kollarınız koyabilmeniz için üretilen modeller, kullanım amacınıza göre tercih edip birçok iç ve dış alanda kullanabilmeyi sağlıyor. Tabure masa takımı olarak karşınıza çıkarılan ahşap rengindeki doğal modellerle de sunulan ürünler, farklı dinlenme alanlarında ihtiyaçları karşılıyor. Dökme süngerin rahatlığından faydalanılıp tay tüyü kumaştan yuvarlak tasarımlı ve minderli biçimde üretilen tabure çeşitleri, nikelaj kaplamalı metal ayakları ile oldukça ağır kiloları taşıyabileceğini ortaya koyuyor. Tropik ormanlı, Afrika motifli ya da klasik sade tarzlardan oluşturulan minderli tipleriyle de birçok ev mobilyasıyla uyum gösteren ürünler, sizlerin dekorasyonuna katkı sunuyor. Evde kullandığınız sandalyelerin ayak yapısının ahşap ya da metal olmasına göre karar verip satın alabileceğiniz farklı malzemelerden üretilmiş tabure stilleri, kendi tarzını ve kafasındaki oturma düzenini evine yansıtmak isteyen her kullanıcıya uygun şekilde sunuluyor. Yuvarlak ya da kare biçimli siyah renk eğlence mekânı masalarına uyumluluk gösteren uzun ayaklı siyah renk tasarımlı tabure ürünler, ortamın renk ahengini bozmamak için satın almaya karar verilen eşyalar içerisinde bulunuyor. Farklı yükseltilere sahip olan tabure merdiven çeşitleri ile evlerde birçok farklı alana ulaşabilmeyi sağlayan ürünler; çam ağacı ya da masif ağaçtan üretilen doğal ahşap görünümleri ile sizlere çeşitli kolaylıklar tanıyor. Aynı zamanda tabure olarak da kullanılabilen merdivenli tabureler, kullanıma hazır şekilde olmaları ile birçok yerde bulunup etrafıyla uyumluluk gösteriyor.

Tabureler Değişik Biçimleriyle Kullanışlılık Sağlıyor

Sürekli değişen mobilya dekorasyonuna uyum göstermesi için farklı biçimlerde üretilerek sizlerin kullanımına sunulan özel tasarımlı tabureler, estetik görünümü arttırılmış modellerle görsellik ve tasarım sunarken dayanıklılığı arttırılmış modelleriyle de uzun süreli kullanım hedefleniyor. Farklı ortamlara değişik görüntülerde ve boyutlarda tabure ölçüleri ile sunulan modeller, birçok işletme sahibinin de kafasındaki tarzı rahatlıkla bulabilmesinin önünü açıyor. Çağın değişen mekan kombinlerine ayak uyduran modellerde bulunan tabureler, ev ya da iş yeri fark etmeksizin sunulan birçok şekliyle de tercihlere sunuluyor. Retro tarzlardan sıcak renkli tasarımlara ya da ihtiyaç duyulan kullanışlı modellere kadar pek çok tabure ürünü karşınıza özveriyle çıkarılıyor. Rahatlığınızı sağlamak için çeşitli yumuşak süngerlerden oluşturulan modellerden tamamen plastik yapıdan oluşturulan ve sadece pratik oturma düzeni faydası ortaya koymak için üretilen çeşitlere kadar birçok tabure sürekli olarak yenilikçi anlayışla üretiliyor. Tamamen plastik ve ahşaptan üretilen modellerle dikkatleri çekebildiği gibi bir bölümü metal, tekstil, ahşap ve metal malzemeden üretilen birçok tabure bulunuyor. Kullanışlılığı ile birçok yerde kullanılan tabure plastik çeşitler, birçok kullanıcının banyolarda, piknik alanlarında ve çeşitli bahçelerde kullanabilmesine uygunluk oluşturabilmeleri ile ilgi görüp satın alınıyor. Birçok farklı mutfakta özellikle kullanılmak üzere alınan metal ayaklara sahip tabureler, 4 ayaklı modellere göre mutfağınızı daraltmayan ve daha kolay yerleşebilmenizi sağlamaları ile sizlere yer tasarrufu sağlıyor. Minderlere sahip modelleri ile büyük oturma odalarında konfor sunan ürünler, rahatlığınızı her açıdan yaşamanızı daha olanaklı hale getiriyor. Ahşap ayaklara sahip olan birbirinden renkli tasarımlara sahip olan tabureler, modern iç mekanlara uyum sağlayabilen Vintage tarzları ile birçok ahşap mobilyayla adapte görüntü ortaya koyuyor. Kullanıcısının aradığı tarza göre takımlar halinde de sunulan tabureler; turuncu, gri, krem, mavi, siyah, kırmızı ve pembe gibi birçok tasarımıyla ev ve iş yerlerinizdeki diğer eşyalarla uyum gösteriyor. Tabure takımı olarak satın alınarak, kadınların yatak odalarında makyaj yapım taburesi, mutfak taburesi, oturma odası köşe taburesi ve balkon tabureleri olarak da kullanılmasını sağlayan modeller, avantajlı şekilde evin her yerinde kullanım sağlayabilen tarzlarıyla öne çıkıyor. Ayarlanabilir yüksekliklere sahip olan stüdyo tipi modern bar tabureleri, birçok bar işletmecisine kullanışlılığı yenilikçi tarzı ve parlak cilası ile sağlayıp onların ticari faaliyetlerine ekstra destek oluyor. Klasik ve geleneksel modellerle ya da yenilikçi tarzı ve şıklığı ile öne çıkan kaliteli tabureler, farklı kullanım amaçlarıyla tercih edilip memnuniyetle kullanılıyor.

Tabure Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ahşap, metal ve plastik ayaklara sahip olan tabure modelleri, farklı ölçülere ve ağırlıklara sahip olmaları ile sınıflandırılıp kullanıcılarının satın alabilmesine imkân yaratıyor. Metal ayaklı bar sandalyelerinden minderli mutfak sandalyelerine olmak üzere birçok farklı tabure bulunuyor. Tamamı ahşap ve plastikten üretilen kullanışlı modeller, daha çok işlevsellikleri yönünden tercih sebebi olurken boya ve parlaklık biçimleri, kesim tarzları, ayak tipleri ve farklı geometrik stillerde üretilebilmeleriyle de estetik ve dekoratif tarzlarından faydalanılmak için alınabildiğini ortaya koyuyor. Zaman zaman ayak koyma yerleriyle de karşınıza çıkarılan modeller, kullanılacak yere göre farklı yüksekliklerde olabiliyor. Genellikle yarım tarz ve sırt desteksiz üretilseler de konfor duygusundan vazgeçemeyenler için uzun ayaklı ve sırt destekli bar tipi tabure modelleriyle birçok farklı ürün sizlere sunuluyor. Tabure mutfak sandalyesi 4 adet renkli modeli ile kullanıcılarına set şeklinde de sunulabiliyor. Kırmızı, mavi, sarı ve vişne renklerinden oluşturulan ve metal ayaklara sahip olan 4 adet ahtapot tipi yuvarlak tasarımlı mutfak tabure modelleri; dayanıklı nubuk derisi ve yumuşak iç süngeriyle sizlerin konforlu oturuşlar yapabilmesini sağlıyor. Tamamen aynı renkten üretilen modellerle de takım halinde satılan ürünler, her kullanıcısı için çeşitlilik arz ediyor. Minderli, amortisörlü, tel tipli, plastik, tamamen ahşap ya da metal ayaklı birçok farklı özelliği ve eklentisiyle sizleri memnun bırakan tabureler, birçok alana uyum sağlayarak rahatlıkla oturabilmenize yardım ediyor. Birçok çay ocağının ya da kafenin tercih ettiği hasırlı tabure modelleri, tarihten bugüne gelen klasik modeller arasında olmaları ile dikkatleri çekiyor. 35 cm yüksekliğe ve 28 cm ene sahip olan el örmesi hasırlı klasik tabureler, sağlamlıklarını uzun süre muhafaza ediyor. Üstün kalitede üretilip krem rengi tay tüyü kumaş yapısında bulunan gürgen ağacından üretilen ayaklara sahip olan tabure modeli; 230 kg taşıma kapasitesi ile dayanıklılığını ortaya koyan zarif tabureler içerisinde bulunuyor. Zarafeti ve incelikleri ile birçok büyük oturma odasının aradığı nadide parçalar arasında bulunan tel kafes tabureler, ince yapılı siyah metal ayaklara sahip şık tarzı ve ince minderli yapıdaki süngeriyle birçok farklı dekoratif evin şık eşyaları arasında olmaya aday olarak öne çıkıyor. Minderli ya da mindersiz olarak sunulan tabure ahşap modelleri, 3 ayaklı ya da 4 ayaklı tarzları ile dikkatleri çekerken; kullanıcılarına portatif olarak sunulan modelleriyle de biliniyor. Farklı modellere sahip olmasına karşın ihtiyaç duyulup beğenilen modele göre değişkenlik gösteren tabure fiyatları, indirimlerle bütçenize son derece uygun kullanışlı ürünler biçiminde satın alınıyor.

Tabure Çeşitleri Uygun Koşullarda Alabilmenizi Sağlıyor

Ticari işletmelerin sahipleri tarafından çeşitli bar, restaurant, kafe ve lokantada kullanılmak üzere alınan ve ev kullanımlarına uygun modelleri ile de mutfak, banyo, oturma odası ve balkon gibi alanlarda kullanılan tabureler, basit tabirle herkesin rahatlıkla oturabileceği oturma eşyası olarak çeşitlendirilerek önünüze çıkarılıyor. 2’li, 4’lü, 6’lı şekilde tabure seti olarak kullanıcılarına sunulan modellerle avantajlı biçimlerde kullanım sağlayan ürünler, ihtiyaca bağlı olarak tekli olarak da alınıp kullanılabiliyor. Çok amaçlı tabure tipleriyle birçok alanda ve kullanım amacında kullanım sağlayan tabure çeşitleri, oldukça kullanışlı olduklarını her defasında sizlere kanıtlıyor. Oturma çapları 30 cm olan ve rahatlıkla katlanıp birçok araç bagajında kullanılacağı zamana kadar beklemesi için satın alınan tabure modelleriyle de bilinen ürünler, mangal yaparken ya da çeşitli kır gezintilerinde konfor duygunuzdan uzaklaşmamanız için ihtiyaca göre kullanılıyor. Balkonda, salonda, banyoda, oturma odasında ya da bahçede kullanabilmenizi sağlayan ürünler; resim yaparken, TV izlerken ya da banyo yaparken rahatlıkla güvenip oturabileceğiniz dayanıklılık örnekleri gösteriyor. Oldukça sağlam malzemeden üretilen özel tasarım modelleri ile dikkatleri çekip çokça satın alınan tabureler, dayanıklı ayakları ile denge kaybına yol açmadan uzun süreler kullanılabiliyor. Tay tüyü, nubuk, yıpranmaz kumaşlardan üretilen tabure minderi ile oldukça konforlu kullanımları sağlayan ürünler, kolay taşınabilir olmaları ile birçok yere götürülüp kullanılabiliyor. Katlanabilir tarzlara sahip ahşap, metal ve plastik modellerle yer tasarrufu da sağlayan portatif tabureler, hafiflikleri ile zorlanmadan yerden kaldırıp farklı açılardan aktivitelere devam etmenizi sağlıyor. Yükseklik ayarı yapılabilen %100 ahşaptan üretilen katlanabilir tabureler, tam biçimde katlanabilmeleri sayesinde koltuk altında rahatlıkla taşınabiliyor. Deri minderlerden üretilen seçkin tabureler, güçlü dikişlere sahip üretimleriyle patlama ve açılma emareleri göstermiyor. Suya dayanıklı olan plastik modellerle çeşitli banyolarda kullanabilmenizi sağlayan yetişkin ve çocuk banyo tabureleri, oturma rahatlığınızdan feragat etmeden kişisel temizliğinizi yapmanızı sağlıyor. Çökme yapmaması ile dayanıklılığını ve sağlamlığını ispatlayan tabureler, satın almaya elverişli fiyatlarıyla da ekonominize uygun koşullar yaratıyor. Çeşit çeşit modeliyle ister evde ister dışarda kullanabilmenizi sağlayan şık tabure modelleri, birçok bütçeye ve cebe uygun şekilde fiyatlandırılmalarıyla öncelikli tercih sebebi oluyor. Kullanıcı sağlığı önemsenerek üretilen plastik ve kumaş malzemeli tabureler, sizlere zarar verebilecek hiçbir süreçten geçmemesi ile güvenlik sağlıyor. Dayanıklı, rahat, şık, portatif, uygun fiyatlı, sağlam ve dikkat çekici tabureler içerisinden kendi oturma düzeninize uygun modeli kullanım amacınıza göre seçip kullanabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.