Tablo

352903 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Tablo

Trendyol’un ev dekorasyonu kategorisinde yer alan duvar tabloları iç mekan atmosferinizi yenilemeye aday. Her beğeniye hitap edebilen yaratıcı dekoratif modeller, ahşap üzerine dijital baskı tekniğiyle oluşturulmuş duvar tablolarından, dev boyutlu dekoratif kanvas tablolara uzanan bir biçim çeşitliliği gösteriyor. Birbirinden farklı temalara sahip tablo ve panolar, hem modern hem de klasik tarza uygun ev, ofis düzenlemelerinize estetik bir boyut ekliyor. İç dekorasyon uzmanlarınca özenle seçilen görseller, yaşam alanlarınıza sanatsal bir doku kazandırmanızı kolaylaştırıyor. Trendyol’un kampanya avantajlarıyla beğenininize sunduğu kanvas, ahşap ve metal duvar tabloları, iç mekanlarınızda yapacağınız küçük değişikliklerle etkili sonuçlar elde etmenizi sağlayan dekorasyon çözümleri arasındaki yerini farklı boyut seçenekleriyle alıyor.‌

Ev Dekorasyonuna Zengin Koleksiyon

Ünlü ressam Joan Miro eserlerinden ışıltılı metropol görüntülerine, Afrika resim sanatını çağrıştıran illüstrasyonlardan Disney film karakterlerine uzanan geniş yelpazedeki tablolar, birbirini tamamlayan çoklu parçalardan oluşanlar kadar tek parçalı modelleri de kapsıyor. Modern sanatın popüler sanat eserleri, Kübizmi veya Pop Art akımını çağrıştıran görsel tasarımlar, kolaj stilinde, nostaljik doğa veya sokak manzaralı temalar ya da tek bir ikonik nesneyi yorumlayan kanvas tablolar, iç mekanınızın kültürel iklimini şekillendiriyor. Günlük hayatınıza keyif, güzellik ve yaşam sevinci katan duvar tablo modelleri manevi motiflere ve esinleyici sözlere de yer veriyor. Bunların yanında metal duvar tabloları ise sadece duvar aksesuarı olmakla kalmayarak yaşadığınız ortama verdiği pozitif enerjiyle estetik sağlıyor.

Yıllara Meydan Okuyan Kalitede Üretim

Yatak odanızda, antrenizde, salonunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz Mdf malzemeden yapılan 5 mm kalınlığındaki ahşap tablolar UV baskı makinesi teknolojisi ile ahşap üzerine baskı sıvama tekniği kullanılarak üretiliyor. 2 cm kalınlığında dekoratif çerçeveleri bulunan ahşap tablolar yıllar boyunca üzerindeki renkleri koruyor. Renklerinin akmasını ve solmasını engelleyen bir teknikle üretilen iç dekorasyonunuza kolayca uyum sağlayan ahşap panolar sağlığa zararlı hiçbir bileşen içermiyor.

Hem mekanın hem sizin ruh halinizi sanat aracılığıyla dışa vuran, %100 pamuk içeren tuval beziyle üretilen kanvas tabloların üzerindeki görsel, kasnağın dört kenarını örtecek biçimde arkaya doğru devam ediyor. %100 pamuk astarlı kanvas kumaş kullanılarak hazırlanan tablolar dijital baskı makinelerinin güvencesi altında yüksek kalitedeki modern baskı teknolojisiyle üretiliyor. Baskısı sırasında orijinal boyayı iyice emen kanvas tablo, renklerini uzun yıllar koruyor, üzerindeki renkler zamanla soluklaşmıyor. Yapımında kesinlikle PVC kullanılmayan kanvas tablolar, kanserojen madde içermeme özellikleri sayesinde çocuk odalarını da güvenle güzelleştiriyor.

Duvarlarınıza Sanatsal Dokunuş

Avrupa standartlarında üretilen tablolar gerçeğe en yakın tonlardaki solmayan renkleri sayesinde yaşam odalarınız için şık bir görünüm sağlıyor. Sanatın evrensel cazibesini baskı kalitesini 2400 dpi tutarak koruyan tabloların özel olarak kurutulmuş ağaçtan üretilen kanvas örtüsü, zaman içinde eğilmiyor, üzerinde çatlamalara izin vermiyor. Yağlı boya tablo severleri de unutmayan Trendyol ev dekorasyon seçkisi, şık mobilyalarınızla bütünleşerek yarattığı renk harmonisiyle iç mekanlarınızda genişlik ve derinlik algısı oluşturuyor.

Trendyol ev dekorasyon koleksiyonunda öne çeken çerçeveli tablo setleri ise farklı renk ve kalınlık alternatifleriyle sunuluyor. Trendyol ev dekorasyon ürün çeşitlerine göz atarak dekoratif tercihlerinizi detaylı bir incelemeyle gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek kalitedeki baskı makineleri kullanılarak basılıp verniklenen duvar tabloları ile ev dekorasyonunuzu tamamlayabilir ve mekanlarınızın kimliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Kasnağın dört tarafını örtecek şekilde gerilerek hazırlanması sayesinde bulunduğunuz ortamı güzel enerjisiyle dolduran kanvas tablolar çerçeve gerektirmeden kullanılma imkanı sağlıyor. Evinizin ve iş yerinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak ve şıklığı ile duvarlarınıza bambaşka bir hava katacak duvar tabloları ile ev dekorasyonunuzda farklılığı yakalayın.

Duvarlarınızı hayallerinize ve başka dünyalara açılan kapılara dönüştürmek için hemen siparişlerinizi oluşturun!