Tabak

39572 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Tabak

Her Zevke Uygun Farklı Modelleri ile Tabak Çeşitleri

Evlerde, mutfaklarda ve özel işletmelerde misafirlerin odak noktası haline gelen tabaklar farklı dizaynı ve modelleri ile dikkat çekmektedir. Globalleşen dünya içerisinde dijital ticaret markaları arasında en çok rağbet gösterilen mutfak araç gereçlerinden olan tabaklar ilgi ile takip edilmektedir. Bu kapsamda birbirinden renkli tasarımları ile dikkat çeken tabak tasarımları sizin aradığınız ölçekte ve zenginlikte olarak hizmetinize sunulmaya devam etmektedir. Renkli ürün yelpazesi ve her zevke hitap eden ürün ayrıcalığı ile tabak çeşitlerinden faydalanabilir, güvenle bu tabakları kullanabilirsiniz. Misafirlerimizi ağırlarken, rutin hayat akışında ve bütün özel yemeklerde tabaklardan faydalanırız. İster kahvaltılarda isterse en eşsiz sunumu ile yemek sofralarında tabak ve ürün işlemeciliği zenginliğinden büyük ölçekte faydalanmış oluruz. Etnik desenlerle tasarlanan tabaklar, türlü aşamalardan geçerek tamamen profesyonel ellerde şekillenerek sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Uygun ödeme kolaylıklarının yanı sıra her ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte olan tabak çeşitlerine kolayca ulaşabilir, marka garantisi olan bu ürünleri sizler de güvenle kullanabilirsiniz. Marka kalitesi ve ürün seçiciliği ile her biri renkli olduğu kadar sizin zevkinize göre yeniden şekillenen tabakları kendi tercihinize göre mutfaklarınıza yerleştirebilirsiniz. Tabaklar porselen, mitolojik desenler, kahvaltı setleri, tatlı ve yemek tabakları olarak farklı ebatlarda ve özel sunumları ile piyasadaki yerini almaktadır. Beyaz, krem, mavi, kırmızı, yeşil ve daha pek çok renk kontrast geçişleri ile markalar tabaklarını sizin renk seçiminize göre tamamen yasal bir şekilde piyasaya sürmektedir. Bu sayede daha bilinçli bir şekilde masalarınızı süsleyen bu tabakları keyifle kullanabilirsiniz. Herkesin zevk derecesi ve ilgi duyduğu alanlar birbirinden farklıdır. Tam da bu sebepten kendi tabak seçiminizi bizzat kendiniz yapabilir, fabrikasyon kalitesi ile tabak dizaynı zenginliğinden kendinize göre olanı özen seçebilirsiniz. Tabakların kullanım alanlarına göre sınıflandırılması işinizi bir hayli kolaylaştırmaktadır. Son zamanların trendi haline gelmiş özel sosluklar, kare ve dikdörtgen tabaklar, oval ve yuvarlak etnik desenleri ile oluşturulmuş tabaklar, herkesin kendi zevkine göre yeniden imal edilmiştir. Misafirlerinizi karşılarken, ailecek yenen yemeklerde ve kahvaltı sofrasında çocuklarınızla usta ellerde şekillenen bu farklı dizayn çalışması tabakları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ülkemizde özellikle teknolojinin giderek gelişmiş yönde atılımlar gerçekleştirmesi özellikle tabak ve teknik araç gereç sistemine de büyük avantajlar sağlamıştır. Bu sayede marka ve firmalar büyük bir duyarlılıkla tabakları ve diğer bütün mutfak gereçlerini özgün ve her cebe uygun modelleri ile fabrikasyon sürecinde geçirmektedirler. Bu da insanların daha bilinçli ve konforlu bir şekilde tabak tercihinde bulunmalarına neden olmaktadır.

Pratik, Kullanışlı Sofra Dizaynına Önem Verenler İçin Tabak Çeşitleri

Toplumun ayrılmaz parçası haline gelen tabaklar kullanım alanlarına göre yeniden güncelleniyor. Özellikle pratik amaçlarla kullanılan tabaklar hem zamandan tasarruf etmenizi sağlamakta hem de diğer tabaklarınızın kullanım ömrünü daha da uzatmaktadır. Kaliteli zaman geçirmenin yanında her cebe hitap edecek kadar ekonomik olan tabaklar, günü daha etkili ve keyifli geçirmenize katkılar sunmaya devam etmektedir. Bu sayede hem bulaşık yıkama derdiniz kalmıyor hem de daha hızlı bir şekilde yemek sunumu yapma fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Tabaklar kullanıldığı yerin özelliğine göre farklı malzeme ve ürün seçiciliği ile üretime konu olmaktadır. Köpükten üretilen tabaklar düğünlerde, pikniklerde ve kalabalık ortamların bir numaralı tercihi olarak severek kullanılan ürünlerdendir. Böylelikle tabak tasarımı ile aynı anda köpük tabağın bölmelere ayrılan kısımlarından keyifle yemek, çorba ve tatlı ve sunumları gerçekleştirebilirsiniz. Plastikten üretilen tabak sunumu ile daha kolay ve hızlı bir şekilde sofra sunumlarınız gerçekleştirebilir, misafirlerinizi ev dışında da keyifle ağırlayabilirsiniz. Fabrika sürecinde daha pek çok tabak seçeneği bulunmaktadır. Her biri sizin mutfakta ve sofrada daha konforlu bir şekilde hareket etmeniz için tasarlanmış bu tabaklar, doğaya zarar vermeyecek ve tamamen sağlıklı bir şekilde üretilmektedir. Karton tabak, karton malzemeden üretilirken, su geçirmez özelliği ile güvenle kullanabileceğiniz bir nitelik taşımaktadır. Marka kalitesi ve ihtiyacına uygun tabak çeşitleri ile kartondan üretilen tabak da diğer kullanım kolaylığı bir hayli geliştirilmiş olan çeşitlerdendir. Özellikle doğal ortamlarda kullanılan ve %100 pratik olan ve sunum kolaylığı ile de göz dolduran bu tabaklar son zamanların en çok tercih edilen ürünlerindendir. Beyaz ve krem tonların ağırlıkla tercih edildiği tabaklar sizlere, ailenizle ve tüm sevdiklerinizle daha geniş vakit geçirmeniz için büyük bir işçilikle hazırlanmaktadır. Tabakların aynı anda binlerce adette stoklanıp hizmetinize sunulması markaların ne kadar profesyonel nitelikte çalıştığının da bir kanıtı niteliğinde. Bu sayede aynı anda binlerce misafirinizi ağırlayabilir, hızlıca evde gerçekleştirdiğiniz organizasyonlarda kalitenin yanı sıra ve kolaylıkta da tabak sunumları gerçekleştirebilirsiniz. Hem kaliteli zamanlar geçirerek hem de rahatlıkla yemeklerinizi bu tabaklarda sunmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Sofranıza Uygun Tasarlanmış Tabak Seçenekleri

Teknoloji devi dijital marketlerde en çok kullanılan ve tercih zamanlarının başında mutfak ve gereçleri geliyor. Başta tabaklar olmak üzere diğer sofra kültürünüze hitap edebilecek tarzda binlerce ürün büyük bir titizlikle hizmetinize sunuluyor. Çeşitliliği ve ürün yelpazesi bir hayli geniş olan tabaklar özellikle firma ve fabrikaların özveri ile çalıştığı etnik desenlerin yanı sıra daha pek çok marka kalitesi sunan tabaklar ortaya çıkarmaktadır. Mermer desenli tabak estetik harikası olmasının yanında göze hitap edecek derecede özellikle davet sofralarının baş köşesinde tutulmaktadır. Ürün kalitesi ve işçiliği usta ellerde bir hayli işlenmiş olan bu modern tabaklara kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca tabakları bütçenize göre tasarım farkı ve öne çıkan marka kalitesi ile güvenle tercih edebilirsiniz. Tabakların üretilmesi sürecinde talep edilmesi bakımından en başta gelen diğer tabakların başında ise yemek tabak seti kampanyaları geliyor. Farklı renk seçenekleri istediğiniz parça yemek tabakları; kare, oval ve dikdörtgen şekillerinde alıcıların meraklı bakışları arasında piyasaya sürülüyor. Kalabalık yemek sofralarınızın, davetlerinizin ve eğlencelerinizin en büyük destekçisi olarak yemek tabak seti ayrıcalıklı ve kampanyalı olan özel gün ve gecelerdeki serilerini takip etmeyi ihmal etmemelisiniz. Bardak sunumlarının yanı sıra marka kalitesi ile adından sıkça söz ettirmeyi sürdüren bu tabakları keyifle kullanabilir, farklı ebat ve adetleri ile zevkinize göre masanıza yerleşebilirsiniz. Markaların promosyon ağırlıklı olarak dağıttığı seri üretime konu olan 3 gözlü köpük tabak seçeneğinden da faydalanabilirsiniz. Aynı anda birden fazla sunum yapma şansına sahip olduğunuz bu tabakları özellikle pikniklerde ve düğün ve eğlencelerde kalabalık ortamlarda verdiğiniz yemek ve eğlencelerde kullanabilirsiniz. Modern dizaynın yanı sıra hızlı el yordamıyla misafirlerinize sunum yapabiliyorsunuz. Ayrıca markaların bu özel üretimlerine oturduğunuz yerden dijital mağazacılık yöntemi ile sipariş verebilirsiniz. Ayrıca kendiniz de bizzat markaların üretim sahalarından istediğiniz renk ve ebattaki tabakları güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Yemeklerinizi Zahmetsizce Sunabileceğiniz Plastik Tabaklar

Özel gün ve etkinliklerin, organizasyonların odak noktasına yerleşen plastikten üretilmiş tabaklar büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Özellikle düğünlerde ve kalabalık yemek şölenlerinde sıklıkla tercih edilen 5 gözlü köpük tabak ev sahiplerini büyük bir zahmetten kurtarmaktadır. Bu sayede bireyler misafirlerine daha fazla vakit ayırarak zamanı etkin ve verimli kullanabilmektedir. Marka güvencesi ve kaliteli malzeme yapısı ile bu tabaklar aynı anda çok daha fazla yemeği sunum yapabileceğiniz avantajlar sağlıyor. Ramazan çadırlarında, sünnet ve düğün şölenlerinde sıklıkla başvurulan bu tabaklar fabrikaların büyük bir duyarlılıkla imal ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Şeffaf plastikten yapılmış tabak seçeneğinin yanı sıra köpükten yapılmış tabak gibi pek çok tabak tasarımı özellikle ayaküstü yemek sunumlarının büyük bir parçası olarak piyasadaki yerini alıyor. Bu tabaklar yemeklerinizin ısı dengesini ayarlıyor. Örneğin; tükettiğiniz yemek sıcaksa, yemeğiniz asla ısı derecesini kaybetmiyor. Yemeklerin yapısını da bozmayan bu tabakları gönül rahatlığı ile kullanabiliyorsunuz. Kullandıkça vazgeçemeyeceğiniz 4 gözlü plastikten üretilen tabak diğer tabaklarınızın yıpranmasını önleyerek, elinizdeki ürünleri daha uzun süre kullanabilmeniz açısından son derece önem taşımaktadır. Bu tabağın özel tasarım harikası haline gelmiş plastik madde seçiciliği ve yemeğinizi dışarıya ulaştırmayacak kadar son dönem mutfak araç sistemi ile donatılmış olması da tabağın diğer faydalarını oluşturmaktadır. Ayrıca geri dönüşüm maddesi olarak bu tabaklar sosyal çevre açısından da oldukça başarılıdır. Sunum avantajı ve kolaylığı ile tabakaların yeterli derecede yemek haznesine sahip olan bölmeleri sayesinde yemek israfının da önüne geçilmektedir. Bakanlık onayı alınmış bir şekilde topluma yeniden kazandırılan bu tabakları kullanım sonrası çöpe atsanız dahi plastikten üretilen tabaklar, oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Cazip ödeme kolaylıkları ile markaların bu tabaklarına kolay ve hızlı bir şekilde sahip olabilir, Sağlık Bakanlığı onayı ile piyasaya sürülen bu tabaklardan güvenli bir şekilde istifade edebilirsiniz. Son dönemlerin tabakta büyük atılım gerçekleştirdiği markaların aktif olarak üretim sürecine geçtikleri plastikten üretilen tabaklar, ürün hizmet faydası bakımından oldukça ön sıralardadır. Yemeklerin pratik olmasın yanında insan sağlığı açısından herhangi bir tehlike barındırmaması da bu ürünlere olan talep ve tercihi büyük oranda artırmıştır.

Tabak Seçiminde İhtiyaçların Önemi

Marka devi olarak üretim safhası oldukça hızlı ve geniş ölçeklerde seyreden tabak üretim süreci sizin ihtiyaç ve kullanım alanlarınıza göre yeniden şekilleniyor. Devasa yemek davetlerinin ya da festivallerin ayrılmaz bir parçası haline gelen yemek sunumları tabak tercihleri ile üstesinden kolayca gelebileceğiniz bir yemek senfonisine dönüşüyor. 3 bölmeli plastikten yapılmış tabak ve şeffaf yapıdaki bütün tabaklar el çabukluğu ile masaları donatabileceğiniz, teknik pek çok kolaylıklar sunan son dönemin en çok rağbet gören tabaklarından olarak gösteriliyor. Bu sayede binbir güçlükle hazırladığınız yemekler, şef ve yemek ustalarınca büyük bir keyifle masalara dağıtılıyor. Aynı anda binlerce kişi tabağın bölme sayısı avantajı ile yemek ve tatlılarını büyük bir rahatlıkla tüketme şansı elde ediyor. Kendi ihtiyaçlarınıza göre düzenlediğiniz yemek etkinliğinin boyutu ne düzeyde ise o kadar çok tabak seçmeli, bu süreçte kesinlikle tabak israfından kaçınmalısınız. Kullanıldıkça çöpe atılan bu tabakları ihtiyacınızın ölçeğinde kullanarak aynı zamanda çevre bilinci kazanmış duyarlı bir tüketici olarak hareket etmelisiniz. Yemeklerin ayrılmaz bütünlüğünü sağlayan tabak ve plastikten yapılmış tabaklarda sunulan diğer yemekler sofralardaki yerini almaya devam etmektedir. Masalarınızda hazırladığınız yemekler beyaz, mavi, krem, pembe ve renk geçişine sahip tabaklar seçtiğiniz özel renk dizaynına sahip diğer mutfak ürünleri ile servis edilmektedir. Tasarım inceliğine sahip olmasının yanında modern ve şık görüntüsü ile tabak üzerine baskı yapılan ürünler büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Kendi zevkinize göre tercih ettiğiniz etnik ve baskı modellerini, ihtiyacınıza göre renk ve marka kalitesi ile güvenle kullanabilirsiniz. Kendi ilgi ve ihtiyacınızın yanında misafirlerinizin de zevklerine hitap edebilecek nitelikte olan bu tabaklar size sofralarınızda büyük sunum avantajları sağlamaktadır. Renklerinin soft olduğu kadar parlak ve ışıltılı olması özellikle baskı ile tasarlanan tabakların önemli özelliklerindendir. Markalar tabak zenginliği ve hizmet politikası ile güvenli bir alışveriş yapma imkânı sağlıyor. Kampanyalı olarak daha da güvenli bir alışverişin içinde kendinizi bulabileceğiniz bu tabaklara dijital ve reel satış noktalarından kolayca erişim sağlayabiliyorsunuz. Sofra kurulumu sırasında aniden ve istemsizce gelişen olay yada durumla karşılaşabiliyorsunuz. Bu yüzden kendinizi garantiye alacak şekilde tabak stoğu yapabilirsiniz. Özellikle plastik, köpüklü ve diğer şeffaf tabakları, ihtiyacınızın üstünde satın alarak güvenle, ihtiyatlı bir şekilde yemek sunumlarınızı gerçekleşebilirsiniz. Tabakların üretim safhasında geçti��i güvenli sağlık önlemlerin yanı sıra bölme çeşitliliği ile size sunum kolaylığı sunan diğer dış özellikleri, markaların kalitelerini bir kez daha kanıtlamaktadır. Bunun bilincinde olan bilinçli bir tüketici olarak; kendi zevkinize göre seçtiğiniz ürünlerden, ödeme kolaylığı ve kampanyalar kapsamında en uygun şekillerde sahip olabilirsiniz.

Tabak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Modern görünümünün yanında pek çok renkli özelliği barındıran tabaklar, firmalarca büyük bir özenle üretiliyor. Her zevke ve renk ihtiyacınıza göre yeniden konumlandırılan tabaklar sofralarınızın mihenk taşı olarak önemini her çağda yeniden koruyor ve güncelleniyor. Fabrika sürecinden sonra güvenle kullanabileceğiniz nitelikte çok sayıda tabak modeli piyasaya sürülmektedir. Son zamanların en çok rağbet gören 4 kişilik tabak seti ve yemek takımları farklı boyutlarda ve renklerde hizmetinize sunuluyor. Markaların büyük bir duyarlılık ve özenle seçtiği tabak seti, kaliteli olduğu kadar şık tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Ödeme güvencesinin yanı sıra kampanyalı set içeriği ile göz dolduran ve çekirdek ailenizle keyifle yemek yiyeceğiniz bu takımlar özenle imal edilmektedir. Ayrıca bu tabaklar istediğiniz renk seçimi, modelleri ve her cebe uygun ödeme kolaylıkları ile markaların öne çıkardığı usta ellerde şekillenerek hizmetinize sunulmaktadır. Tabak çeşitleri sunuldukları alanlar ve saklandıkları yemek içeriğine göre de değişmektedir. Vakumlu tabak son zamanların yiyeceklerini buzdolabında ve dışarıda en iyi saklayabileceğiniz tabaklarından olarak gösteriliyor. Sağlıklı olmasının yanında havayla her hangi bir temasla bulunmadan yemek ve besinlerinizi saklayabileceğiniz bu tabağı gönül rahatlığı ile kullanabiliyorsunuz. Ayrıca modern görüntüsünün yanında zarif ve şık bir görüntüye sahip olan vintage tabak, antika özelliği ve sizi etkisinden kurtaramayacağı tarihi dokusu ile büyük bir ustalıkla üretilmektedir. Marka kalitesinin yanında manevi bir değer taşıması tabağın, duvarda, masada ve süs aracı olarak evin nadide bir köşesinde kullanılmasına daha da değer kazandırmaktadır. Farklı tasarım gücüne sahip olması yanında desenlerinin etnik ve göze çarpan bir kalitede olması tabağı oldukça önem taşıyan bir ürün markası haline getirmiştir. Kullanım alanları bakımından tercihinize göre yemeklerinizde kullanabileceğiniz bu tabaklar, taşıdığı değer bakımından bilinçli olarak yemeklerde çok nadir kullanılmaktadır. Çünkü tabaklar, antika değeri taşıması ve koruma altına alınması öngörülen tabaklardan olarak gösterilmektedir. Kendi zevk ve ihtiyaçlarınıza göre sayısı binin üzerinde tabak dizaynı ve modeli bulunmaktadır. Üçgen tabak farklı dizaynı ve göze hoş gelen görünümü ve marka kalitesi ile oldukça etkileyici bir görünüme sahiptir. Alışılmışın dışında yuvarlak ya da dört köşeli olarak üçgen tabak çeşitleri farklı renk ve ebatlarda tasarım kalitesi ile piyasaya sürülmektedir. Bütçenize uygun olarak farklı fiyat seçenekleri ile bu tabakları kahvaltı sofralarında, çay sunumlarında ve diğer yemek masalarında keyifle kullanabiliyorsunuz. Her gün yemek ve sunum sofrası için farklı seçeneklerde tabak ve modelleri ortaya çıkıyor. Kendi zevkinize göre gerek renk uyumu ve gerekse ebat tercihi sizin. Bu tabaklardan ihtiyacınıza göre faydalanabiliyorsunuz. Bu sayede markaların kaliteli olduğu kadar profesyonel iş disiplini ile güvenli bir şekilde alışveriş yapmanın da heyecanını duyuyorsunuz. Siz de markaların zengin tabak dünyası çeşitliliğinden kolayca yararlanmak, ihtiyacınıza en uygun model tabağı satın almak ve ürünlere göz gezdirmek istiyorsanız; güvenle Trendyol online mağazasını ziyaret edebilirsiniz.