SuperFresh

103 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Superfresh

Superfresh

Zengin Ürün Çeşitliliğiyle Superfresh

Superfresh, ana faaliyet alanı her çeşit dondurulmuş gıda olan ve bu alanda on yıldır faaliyet gösteren, yurt içine ve yurt dışına bu ürünlerin satışını gerçekleştiren dev bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. 1990’lı yılların başında başlayan bu serüven bugün o kadar büyük bir marka haline dönüştü ki büyük ihracat rakamlarına ulaşan bir firma özelliğini kazanan marka yurt içinde de dondurulmuş gıda alanında en çok tercih edilen ve en çok bilinirliği olan marka olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Tamamen yerli ürünlerle yerli bir üretim yapan ülke ekonomisine oldukça büyük katkıları olan Superfresh alanının lokomotif firması olarak kabul edilmektedir. Günümüzde gelişen ve değişen yaşam koşulları iş hayatı ve hızlanan günlük rutinlerin arasında en çok gıda ihtiyacı ve bunun karşılanması noktasında dondurulmuş ve yemeye hazırlanması çok çabuk olan ürünlerin popülaritesi artmaktadır. Marka bu anlamda çok zengin ürün çeşitliliğiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Superfresh dondurulmuş gıdalardaki ürün çeşitliliğinin yanı sıra sağlıklı ve tazelik özelliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Superfresh yemekleri tüketilmeye hazır hale getirdikten sonra şoklama işlemi uygulayarak uzun süre saklanabilmesini sağlayarak kısa zamanda hazırlanıp tüketilmesi durumunu ortaya çıkarmaktadır. Kendine has tarifleri, lezzetleri ve çeşitleri bulunan birçok gıda maddesi ve yemek çeşidini kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır. Superfresh tarifleri bu anlamda oldukça ilgi gören ve tercih edilen tarifler arasında kendisine yer bulmuştur. Zaman problemi olan ve çabuk hazırlanan yemeklerden hoşlanan insanların en büyük yardımcısı olan marka kolaylıkla hazırlanıp tüketilebilen yemeklerin en önemli tedarikçisidir. Çok yüksek satış ve pazarlama ağı ile her eve girebilme potansiyeli olan marka her geçen gün çok daha farklı gıda maddelerini ürün yelpazesine eklemeyi ihmal etmemektedir. Bu anlayışla meyveden sebzeye, hamur işlerinden balık ürünlerine ve hazır yemeklere kadar birçok ürünü müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Mutfaklarda hanımların kurtarıcısı ve dar vakitlerin en önemli yardımcısı olan Superfresh her anlamda kendisini evlerinize kabul ettirmeyi başarmıştır. Ürünlerindeki en büyük özellik ise sağlıklı ve kolay hazırlanabilirliktir. Bu durum sağlıklı beslenmekten uzak fast food ürünlerinin insanların hayatındaki yerini azaltmakta ve markanın dondurulmuş ürünlerine olan teveccühünü artırmaktadır. Hangi ürünü kullanmış olursanız olun sağlıklı bir öğün atlattığınızdan şüpheniz olmasın.

Hamur İşlerinde Superfresh Farkı

Hem doyuruculuğu hem de geleneksel lezzetlerin çoğunlukta olduğu Superfresh hamur işi ürünleri birbirinden lezzetli çeşitleriyle kullanıcıların sofralarını süslemektedir. Lahmacundan pideye, mantıdan katmere kadar birçok farklı yiyecek çeşidi dondurulmuş özellikleriyle markanın ürünleri arasında kendisine yer bulmaktadır. Bunların arasında en çok tercih edileni dünyaca ünlü bir yemek çeşidi olan pizzadır. Superfresh pizza bu anlamda markanın en eski ürünlerinden birisi konumundadır. İçeriğindeki malzemelerin kalitesi hamurunun tazeliğiyle birleştiğinde benzersiz bir pizza deneyimini sizlere sunmaktadır. Bununla birlikte geleneksel lezzetlerimizden olan börek çeşitleri de bu dondurulmuş gıdalar arasında kendisine yer bulmuştur. Superfresh börek çeşitleri tavada ve fırında yapılabilme özelliğiyle içeriğindeki birçok farklı iç malzemesi sayesinde benzersiz bir yemek keyfini yaşamanızı sağlayacaktır. Bir diğer geleneksel lezzetimiz olan mantı da Kayseri’nin yemek dünyasına armağan ettiği en özel lezzetlerden birisidir. Superfresh mantı anne elinden çıkmış gibi lezzetli ve doyurucu özelliğiyle sunulmaktadır. Hamur işi denince akla gelen başlıca ürünlerden bir tanesi de katmerdir. Superfresh katmer tüm tazeliğiyle dondurulmuş gıdalar arasında markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında kendisine yer bulmuştur. Hazır bir hamur işi yemek istemiyorsanız eğer Superfresh milföy hamuru sayesinde kendi böreğinizi kendiniz kolaylıkla ve hızlı bir şekilde yapabilmektesiniz. Çıtır çıtır milföy hamuruyla yapılan böreklerin tadını çıkarmak tamamen sizlerin elindedir. Geleneksel lezzetlerimizden olan ve neredeyse tüm dünyaya tanıttığımız ve lezzetini herkesçe kabul ettirdiğimiz bir yemek olan lahmacun da markanın ürünleri arasında en nadide yerini korumaktadır. Superfresh lahmacun öğlen ve akşam yemeklerinin vazgeçilmez tatları arasında yer almaktadır. Markanın börek çeşitleri genellikle iki başlık altında sınıflanmaktadır. Sayı bakımından fazla kişinin olduğu sofralara yönelik dondurulmuş börekler olmakla birlikte az sayıda kişiye yönelik olarak mini böreklerde bulunmaktadır. Superfresh mini börek bu anlamda minimal yapısıyla yeterli seviyede doyma hissini verebilen bir üründür. Ülkemizde hemen her öğlen yoğunlukla tüketilen bir ürün olan pide hamur işi yiyeceklerin en başında gelen ve onlarca çeşidi olan bir yemektir. Superfresh pide özellikle lezzet anlamında taş fırından çıkan bir pideden aşağı kalır yanı bulunmamaktadır. Uzun süreli muhafaza edilebilme özellikleri bulunan dondurulmuş ürünlerin bu avantajını iyi kullanan marka en çok pizza çeşidinde bu yöntemi kullanmış ve uzun yıllardır kullanmaya devam etmektedir. Superfresh 4’lü pizza çeşitleri özellikle öğrencilerin yoğunlukta tercih ettikleri hem doyurucu hem de pratik bir tarife sahiptir.

Yemekleriniz Superfresh Sebzeleriyle Daha Lezzetli

Dondurulmuş gıdaların en büyük avantajı aniden ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilme özellikleridir. Özellikle ev hanımları evlerinde yemek yapacakları zamanlarda aniden gelişen ihtiyaçlarını karşılama noktasında markanın ürünlerinden oldukça yoğun bir şekilde faydalanmaktadırlar. Özellikle sebze yemeklerinde kullanılan sebze çeşitlerinin o anda yeterli gelmemesi veya herhangi bir tanesinin o esnada evde bulunmaması en büyük sorunlardan birisidir. Tam da bu anlarda ev hanımlarının kurtarıcısı olan Superfresh dondurulmuş sebzeler yemeklerin lezzetine lezzet katmaktadır. Yemeklerde oldukça fazla kullandığımız patatesin yokluğu yemeğin tamamen iptal olmasına sebep olabilmektedir. Superfresh patates dilimlenmiş ve soyulmuş haliyle direkt kullanıma hazır bir şekilde ambalajlanmış ve dondurulmuştur. Bunun yanında Türk yemeklerinde çok yoğun şekilde kullanılan bir diğer sebze çeşidi de ıspanaktır. Onlarca çeşit yemeğin ana malzemesi konumunda olan ve her an bulunması gerekebilen bir sebzedir. Superfresh ıspanak doğranmış, temizlenmiş ve tazeliğini korumuş bir şekilde yemeklerde ve böreklerde kullanılmaya hazır bir şekilde satışa sunulmaktadır. Bununla birlikte daha çok yemeklerde ve salatalarda ufak dokunuşların en çok kullanılan malzemesi olan mısır dondurulmuş ürünlerin arasında çokça tercih edilmektedir. Superfresh mısır dalından koparıldıktan hemen sonra gerekli koşullarda işlenerek kullanıma hazır hale gelmektedir. Tazeliğinden hiçbir şey kaybetmeden ambalajlanmaktadır. Sulu yemeklerin birinci malzemesi bahar aylarının turfanda sebzesi bezelyedir. Superfresh bezelye mis gibi kokusunu ve tadını saklayarak yemeklerinizde adeta bahar havası estirmektedir. Başlı özel bir sebze olan ve sevenleri tarafından bağımlısı olunan bamya da markanın sebzeleri arasında yer almaktadır. Superfresh bamya mevsimi olmasa dahi ambalajlarında tazeliğini koruyarak her zaman kullanılabilmektedir. Doğranması sırasında insanı gözyaşlarına boğabilen bir sebzenin doğranmış hali her halde tüm kullanıcıların ilk tercih olacaktır. Superfresh soğan doğranmış ve temizlenmiş haliyle ister yemeklerde isterseniz de salatalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz büyüklükte ambalajlanmış ve dondurulmuştur. Hem kokusu hem de göz yakma özelliğinden dolayı markanın kullanıcılarına adeta bir hediyesidir. Hemen birçok yemekte kullanılabilen ve içerisinde farklı sebzelerin yer aldığı garnitürler de dondurulmuş olarak bulunabilmektedir. Superfresh garnitür bu anlamda yemeklere lezzet katmaya devam etmektedir.

Superfresh Meyve ve Tatlı Kumpanyası

Dondurulmuş birçok gıda maddesinin arasında kendisine çok geniş bir yer edinen ürünlerden bir tanesi de meyveler ve meyvelerin kullanıldığı tatlılardır. Bu alanda kısa mevsimli ve çabuk tükenen Superfresh dondurulmuş meyve çeşitleri oldukça yoğun bir şekilde üretilmekte ve bu dondurulma kapasiteleri artırılmaktadır. Dev tesislerde çok hijyenik koşullarda tüm bilimsel verilerin kullanıldığı bu dondurulma işlevi sırasında meyvelerin tüm doğallıkları ve tazeliklerinin korunması amaçlanmaktadır. Bunu yaparken de aynı zamanda kullanılan meyvelerin yeterli düzeyde olgunlaşıp olgunlaşmadığı da dikkat edilen bir diğer husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle tatlılarda ve pastalarda yoğun olarak kullanılan meyveler belirli dönemlerde doğada yetiştikleri için mevsimi olmadığı zamanlarda bulanabilmesi biraz zorlaşmaktadır. Superfresh frambuaz bu meyveler arasında en nadir olanlarındandır. Tatlı sektöründe kullanılması yoğunlaşmaya ve tercihlerde yoğunlaşmaya başlandıktan sonra dondurulmuş hali özellikle tatlı sektörü için çok yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Aynı zamana yine orman meyvesi kategorisindeki bir meyve olan ve toplanması oldukça zahmetli ama inanılmaz bir lezzete sahip olan bir diğer meyve de böğürtlendir. Yetiştiği çalılıkların dikenli olması ve tamamen doğal şartlarda yetiştiğinde o mükemmel lezzeti vermesiyle ünlü bir meyvedir. Superfresh böğürtlen mevsiminde ve doğal ortamından toplanmış olarak gerekli tüm koşulların karşılandığı dondurulma işleminden geçirilerek uzun süre muhafaza edilerek mevsiminin olmadığı dönemlerde de kullanılmasına olanak vermektedir. Genellikle yaş pastalarda kullanılan ve mayhoş tadıyla çok farklı bir pasta malzemesi olarak karşımıza çıkan meyve ise vişnedir. Gerek pasta üzerinde gerek iç malzemesinde gerekse de meyve sularında çok yoğun bir şekilde tüketilen bir meyvedir. Superfresh vişne bu anlamda yılın her döneminde her mevsimde meyvenin dondurulmuş halini tazeliğini de koruması sayesinde kullanılabilmesini sağlamaktadır. Tatlı malzemesi ve direkt meyve olarak tüketilmesinin yanı sıra tatlıların kendisi de başlı başına dondurulmuş olarak ambalajlanabilmektedir. Superfresh künefe bu anlamda en özel ürün çeşitlerinden birisidir. Hatay’ın geleneksel bir lezzeti olarak tüm ülkede kabul görmüş ve oldukça yoğun bir şekilde tüketilen bir tatlısıdır. İnsanların kendi evlerinde kısa bir süre içerisinde rahatlıkla pişirebildiği ve tadını çıkarabildiği bir lezzettir. Birbirinden farklı birçok meyve ve tatlı çeşidini ürün yelpazesi içerisinde kullanıcılarının beğenisine sunan marka bu anlamda sektörün en öncü firması olarak karşımıza çıkmaktadır. Günün her saatinde rahatlıkla pratik olarak hazırlanabilen bu ürünler ile lezzetin doruklarına varacaksınız.

Et ve Deniz Ürünleri Her Mevsim Superfresh Tazeliğinde

Lezzetli bir öğün ve pratik bir yemek için dondurulmuş gıdalarla yapabileceğiniz hızlı yemek çeşitlerinde en büyük yardımcınız Superfresh’tir. Her damak tadına uygun dondurulmuş ürünü bulabileceğiniz ürün yelpazesine sahip olan marka, et ve deniz ürünleri anlamında da adeta devrim yapmıştır. Hızlı bir hamburger için burger köfteleri et ve tavuk olarak çeşitlendirilmiş ve kullanımınıza sunulmuştur. Superfresh köfte de bu ürünlerin sık tüketilen ürünlerin arasında kendisine yer bulabilmektedir. Ayrıca bunların yanında çok yoğun bir şekilde tercih edilen ve adeta tamamlayıcı bir yiyecek olan soğan halkalarını da ürünler arasında bulabilmektesiniz. Superfresh soğan halkası ufak bir pişirilme evresinden sonra muhteşem bir çıtırlıkta ve tazelikte tadını damağınızda bırakacak bir performans sergilemektedir. Sağlıklı beslenmenin en önemli figürlerinden olan et ve deniz ürünleri dondurulmuş da olsa içerisindeki vitamin ve minerallerinden asla bir şey kaybetmemektedir. Bu anlamda diyet listelerinin de vazgeçilmez bir ürünü olan ton balığı tercihi oldukça yoğun bir şekilde ön plana çıkmaktadır. Superfresh ton balığı konserve ürünleri arasında kendisini kalite anlamında çok farklı bir noktaya konumlandırmaktadır. Muhteşem lezzetini kullanım ömrünün sonuna kadar maksimum düzeyde koruyabilme özelliğine sahiptir. Başlı başına bir besin olmasının yanı sıra farklı yemeklerin yanında ve içerisinde kendisine yer bulabilen bir üründür. Bu tarz ürünlerden bir diğeri ise karideslerdir. Hem meze hem de başlı başına bir yemek olabilen aynı zamanda farklı bir yemeğin içerisindeki bir malzeme halinde de tüketilebilen bir deniz ürünüdür. Superfresh karides kalitesi ve tazeliği sayesinde yemeklerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir üründür. Aynı şekilde kalamar yine bir deniz ürün olarak karides ve ton balığı gibi farklı şekillerde tüketilebilen dondurulmuş ürünler arasında kendisine yer bulmaktadır. Superfresh kalamar deniz ürünleri denilince akla ilk gelen çeşitlerdendir. Tabii ki deniz denilince her şeyden öte balık çok farklı bir yere sahiptir. Binlerce çeşidi ve çok farklı tatlarıyla tüketmekten bıkmadığımız bir besindir. Superfresh balık yılın her döneminde en temiz ve en lezzetli haliyle dondurulmuş olarak dolaplarımızda yerini almaktadır. Dengeli ve düzenli beslenmenin en önemli koşul olduğu doğru beslenme biçimlerinde markanın ürünleri her zaman en baş köşede yerini almaktadır.

Superfresh Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Genel anlamda dondurulmuş gıda sektörü olarak adlandırılan bu alanda Superfresh onlarca farklı ürünüyle müşterilerinin huzurundadır. Sebzeden meyveye, balıktan ete, tatlıdan yemek çeşitlerine kadar çok farklı ürünlerin dondurulmuş hallerini ürün yelpazesinde barındırmaktadır. Onlarca yılın birikimi ve tecrübesiyle bu alanda uzmanlaşmış ve kendisini adeta farklı bir noktaya konumlandırmaktadır. Superfresh ürünleri her anlamda en kaliteli malzemelerin en hijyenik koşullarda gerekli tüm işlemlere tabi tutularak üretilmektedir. Gerekli tüm yasal prosedürlerin eksiksiz bir şekilde yürütüldüğü fabrikalardan sofralarınıza gelene kadar tazelik ve lezzet hassasiyetiyle üretim yapılmaktadır. Markanın bu anlamda çok farklı bir stratejisi bulunmaktadır. Ürünlerini üretiminden dağıtımına sofralarda tüketilmesi evresine kadar sanki kendi sofralarına gelecekmişçesine oldukça hassas ve itinalı bir şekilde davranış vizyonuna sahip bir markadır. Superfresh ürünleri fiyatları tüm bu kalite ve lezzet seviyelerini oldukça mükemmel derecede karşılayabilmektedir. Kalite fiyat dengesinin gözetildiği ve ürünlere de bu özelliğin yansıtıldığı görülmektedir. Ürün çeşitliliği alternatif tüketim unsurlarının oluşmasını sağlamasından dolayı sofraların daha da çok markanın ürünleriyle donatılmasını sağlamıştır. Superfresh fiyatları her gelir seviyesinden insana çok rahat bir şekilde hitap etmeyi başarmıştır. Kaliteyi doğru fiyatlandırarak kullanıma ve tüketime sunan markanın bu vizyonu büyümeyi ve Pazar liderliğini de beraberinde getirmiştir. Superfresh çeşitleri akla gelebilecek tüm gıda maddelerini kapsadığı için çok geniş bir alan yayılmayı başarmıştır. En etçil insandan en vegan ve vejetaryen insana kadar her görüşten insanın kendisine uygun bir ürünü bulabildiği bir markadır. Markanın en büyük özelliklerinden birisi de aslında en riskli alanlardan birisinde oldukça başarılı ürünler ortaya koymasıdır. Geleneksel ve bir yöreye özgü ürünler genellikle lezzet açısından karşılığı bulunmadığında riskler taşımaktadır. Ancak marka bu anlamda kendisini aşmış ve yöresel ürünleri birebir lezzette ve kıvamda müşterilerine sunmayı başarmıştır. Superfresh içli köfte bu anlamdaki en spesifik örneklerden birisidir. Yapılışı ve pişirilmesi oldukça zahmetli olan bu yemek çeşidini en profesyonel şekilde kullanıcılarına sunmaktadır. Aynı şekilde Superfresh falafel bu örneğin bir diğer çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Geleneksel olsun ya da olmasın akla gelebilecek her türlü gıda maddesinin mükemmel bir üretim vizyonuyla dondurularak satışa sunulduğu Superfresh ürünlerini online satış platformu Trendyol’un web sitesi ve uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir