Su Zamanlayıcı

363 Ürün Listeleniyor

Filtrele
Çok Satanlar
Çok Değerlendirilenler
Çok Beğenilenler
Sonraki sayfa

Su Zamanlayıcı

Su Zamanlayıcı

Su, insan hayatı için çok önemlidir. Dünya üzerindeki tüm canlılık suyun varlığına bağlıdır. Bu nedenle tüketimi konusunda hassasiyet gösterilmesi gerekir. Özellikle bahçelerde ve tarım üretimi yapılan alanlarda kontrollü tüketimi sağlar. Bu sayede hem çevreye hem de cebinize katkı sağlayabilirsiniz. Bu gibi yerlerde kontrolsüz sulama, alanda yer alan toprağa ve bitkilere de zarar verir. Bahçelerde ve tarım alanlarında su zamanlayıcı ürünler kullanarak tüketimi kolaylıkla kontrol altına alabilirsiniz. Zamanlayıcılı sulama sistemleri istediğiniz şekilde programlanarak ihtiyaçlarınızın tamamını karşılama amacıyla özelleştirilen ürünlerdir. Otomatik sistemlerin gelişmesiyle birlikte oldukça yaygınlaşan bu ürünler sayesinde bahçenizi ya da tarım yaptığınız alanı kontrollü şekilde sulayabilirsiniz. Sulama işlemi için belirlediğiniz aralıklarını ve tüketim miktarını cihazlarınıza tanımlamanız yeterlidir. Oldukça yüksek verim sağlayan bu ürünler sayesinde siz orada bulunmasanız bile sulama işlemi gerçekleşebilir. Zamanlayıcı sayesinde düzenli sulama işlemi gerçekleştirerek bitkilerinize daha sağlıklı bir büyüme imkanı tanıyabilirsiniz. Zaman ve miktar ayarlayabildiğiniz için gereksiz tüketiminden kurtularak bütçenize ve doğaya zarar vermeden bitkilerinizi büyütebilirsiniz. Kontrollü sulama sayesinde ekonomik bir yaklaşıma imkan veren su zamanlayıcısı tavsiye edilen ürünlerdendir. Sahip olduğunuz alanın büyüklüğüne göre birbirinden farklı özelliklere sahip zamanlayıcılar mevcuttur. Bu ürünlere Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Verimli ve ekonomik bir bitki yetiştiriciliği için Trendyol’un sunduğu avantajlardan yararlanarak alışverişinizi hızlıca tamamlayabilir, otomatik sistemin rahatlığına kavuşabilirsiniz.

Su Zamanlayıcı ile Tasarruf Zamanı

Su zamanlayıcısı elektronik beyne sahip programlanabilir cihazlardır. Sulama denetleyicisi ya da kontrolörü olarak da bilinir. Temelde suyu açıp kapatma işlevine sahip olan valflere ya da vanalara elektrik sinyalleri göndererek sulama işlemini başlatma ve bitirme görevini gerçekleştirir. Zamanlayıcınızı istediğiniz saatte çalışması için programlayarak bu işlemi otomatik hale getirebilirsiniz. Son derece pratik olan bu cihazlar sayesinde siz orada olmasanız bile bitkilerinizin ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Sahip olduğunuz alanın büyüklüğüne ve değişen ihtiyaçlarınıza göre çeşitli çözümler sunan zamanlayıcılar içerisinden size uygun olanı seçebilirsiniz. Elektronik su zamanlayıcı, süre ve miktar ayarının dijital panel yardımıyla yapıldığı cihazlardır. Bu tipteki ürünlerde dijital ekranı kullanarak ihtiyacınıza uygun programlamayı bir defa yaparsınız. Cihazlar sizin seçiminiz doğrultusunda çalışır. Programda değişiklik yapana kadar da aynı rutini uygular. Genellikle pille çalışır. Bu nedenle pilli su zamanlayıcı olarak da adlandırılır. Mekanik su zamanlayıcı ise aynı işlemi manuel olarak gerçekleştirir. Bu tip cihazlarda sağa ya da sola çevrilen kurmalı bir kronometre bulunur. İhtiyacınızı bu mandalı çevirerek ayarlayabilirsiniz. Mandal, sıfır noktasına geri döndüğünde sulama işlemi sonlanır. Pil gerektirmez. Elektronik ya da mekanik seçimi tamamen sizin tercihinizdir. Ürünlerin ikisi de size ciddi anlamda tasarruf sağlar. Su vermeyi unuttuğunuz için bitkileriniz ölmez ya da musluğu açık bıraktığınız için bahçenizde küçük göller meydana gelmez. Tek yapmanız gereken ihtiyacınızı programlamaktır. Sonrasında bahçenizdeki otomatik sistemin görevini yerine getirmesinin keyfine varabilirsiniz. Sulama konusunda meydana gelmesi muhtemel tüm hatalar zamanlayıcılarla ortadan kalkar. Küçük boyutuna rağmen büyük kolaylıklar sağlayabilen ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olanı seçerek dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz. Trendyol üzerinden ihtiyacınıza uygun zamanlayıcı ürünleri filtreleme özelliğinden faydalanarak kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Böylece daha kolay seçim yapabilir, alışverişinizin süresini kısaltabilirsiniz. Trendyol’un avantajlı dünyasından faydalanarak alışverişinizi bütçe dostu bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bahçenizin yeni üyesi sizin yerinize çalışırken siz de farklı işlerinize zaman ayırabilirsiniz.

Su Zamanlayıcı Fiyatları

Su Zamanlayıcı Fiyatları

Teknolojinin son ürünlerinden olan otomatik su zamanlayıcı sayesinde bahçenizde ya da tarım alanınızda rahatlığın keyfini sürebilirsiniz. Tercihinize göre elle ya da dijital olarak kronometreyi ve su miktarını ayarlayabilirsiniz. Bu sayede kontrollü bir sulama sağlayarak bitkileriniz için verimli bir yaşam alanı oluşturulabilir, aynı zamanda tasarruf edebilirsiniz. Miktarı ve sıklığı ayarlayabilirsiniz. Bu sayede siz bitkilerinizden uzak kaldığınızda bile işlem devam edebilir. Programlamayı her zaman değiştirebilirsiniz. Yaz mevsimine ya da kış aylarına göre farklı süreler ve miktarlar seçebilirsiniz. Programı istediğiniz an kolayca iptal edebilirsiniz. Seçiminize göre yağmur geciktirmesi ya da nem kontrolü gibi ekstra özelliklerden de faydalanabilirsiniz. Bu özellikler size ekstra tasarruf sağlar. Oldukça küçük boyutlara sahip olan su pompası zamanlayıcı size ve bahçenize üstün verimlilik katar. Satın aldığınız ürünleri su çıkışına monte edip ayarlamasını yapmanız yeterlidir. Otomatik sulama cihazlarına Trendyol üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Çeşitleri inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olanı kolaylıkla satın alabilirsiniz. Su zamanlayıcı fiyatları size ve bahçenize sağladığı üstün verimlilik düşünüldüğünde son derece ekonomiktir. Değişen özellikleri nedeniyle ürünlerde fiyat farklılıkları söz konusu olabilir. Buna rağmen ürünlerin sunduğu tasarruf imkanı göz önüne alındığında fiyat etiketleri oldukça uygundur. Özellikle uzun vadede tüketimi ciddi anlamda azaltır. Kontrollü tüketimle birlikte gelen tasarrufla bütçenize katkı sağlayabilir, rutin ve doğru uygulama sayesinde de bitkilerinizin gelişimine ve toprağınızın kalitesine destek olabilirsiniz. Trendyol üzerinden farklı özelliklere sahip ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Kullanma alanınıza ve diğer ihtiyaçlarınıza göre tercihinizi yapabilirsiniz. Trendyol’un sunduğu uygun fiyat seçeneklerinden ve avantajlı kampanyalardan faydalanarak bütçenizi zorlamadan alışveriş yapmanın keyfine varabilirsiniz. Tüm bu avantajlara evinizin konforundan dahi ayrılmadan dakikalar içinde sahip olabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Su Zamanlayıcılar Trendyol’da

Her İhtiyaca Uygun Su Zamanlayıcılar Trendyol’da

Zamanlayıcı su saati çeşitleri, gelişen teknolojinin toprakla uğraşanlar için sunduğu kaliteli ve verimli ürünlerden biridir. Musluğun çıkış noktasına entegre edilerek kullanılır. Pilli su zamanlayıcı otomatik olarak ayarlanan zamanlarda çalışır. Cihazlar aktive olduğunda musluk çıkışını açarak işlemi başlatır. Bu sayede hem su hem de zaman tasarrufu sağlar. Aynı işlemi pil gerektirmeyen ürünlerle de manuel olarak yapabilirsiniz. Trendyol üzerinden çok sayıda farklı özelliğe sahip zamanlayıcıya kolayca ulaşabilirsiniz. Bitki yetiştirdiğiniz alanın özelliklerine göre dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bu ürünler tüm bitkiler için rahatlıkla kullanılabilir. Yetiştirdiğiniz bitkilerin ihtiyaçlarına uygun şekilde programlama yapmanız yeterlidir. Çift çıkışlı su zamanlayıcı gibi daha geniş alanların değişen ihtiyaçlarına göre tasarlanan ürünler de vardır. Tek bir cihaz satın alarak geniş bahçenize rahatlıkla otomatik bir sistem kurabilirsiniz. Toprağın nemini kontrol eden ve değişen ihtiyaca göre farklı sıklıklarda çalışma gibi ekstra özelliklere sahip olanları tercih edebilirsiniz. Bu sayede tasarruf miktarını ve verimliliği kolayca üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Trendyol yıllardır online alışveriş alanında hizmet verir ve müşterilerinden olumlu geri dönüş alma konusunda oldukça başarılı bir noktadadır. Satın alma niyetinde olduğunuz ürünlerle ilgili kafanızdaki soruları yorumları okuyarak giderebilirsiniz. Bu özellik sayesinde gerçek müşteri deneyimlerine de ulaşma şansınız olur. Trendyol’un bazı dönemlerde gerçekleştirdiği kampanyaları da takip edebilirsiniz. Bu sayede uygun fiyatlardan ve avantajlı kampanyalardan da kolayca faydalanabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünleri bütçenize uygun şekilde satın alabilirsiniz. Evinizden ayrılmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Trendyol tarafından sunulan hızlı ve uygun fiyatlı alışverişin keyfini ürünlerin sunduğu tasarrufla birleştirerek uzun vadede kar elde etmenin tadını çıkarabilirsiniz. Otomatik sistemler sayesinde bitkileriniz verimli gelişir. Fazla ya da az sulama gibi istenmeyen durumların tamamen önüne geçebilirsiniz. Ürünlerinizi güvenle kullanırken hem ekonomik rahatlığa hem de ekolojik bir denge yakalamanın rahatlığına sahip olabilirsiniz.